Napi tipp - Június 1.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Labdarúgás Feröer szigetek
2020.06.01 20:00
AB Argir - KI Klaksvik
Szögletek 12.5 felett + 2.5 gól felett a mérkőzésen
Odds:3.95
Unibet

Bundesliga 1:

Köln vs Leipzig

Tipp: -0.5, -1.0 HC H

Odds:6.00

Office:bet 365

Indokom:

8 fröccs és 2 sör után, és most hoz a keresztem egy whiskeyt is, hendikep hazai. Lipcse rossz formában, alap emberek többsége gyenge formában.
Ha jön a tippem mityukának ajánlanám fel, hogy legyen egy zöld tippje :)

Time: 20:30


01.06.2020   20.30
Labdarugás/Németország/Bundesliga
1.FC Köln-RB Leipzig
Gólt szerez CórdobaJhon-
         IGEN
odss:3.25
Unibet
          J.Córdobaáltal a legutóbbi 10 hazain a 1.FC Köln csapatnak szerzet gólok száma 9 gól,s remélem  a mai  11. hazain megrugja a 10.-ket is.

Idézetet írta: hillandkimi Dátum június 01, 2020, 18:00:38
Bundesliga 1:

Köln vs Leipzig

Tipp: -0.5, -1.0 HC H

Odds:6.00

Office:bet 365

Indokom:

8 fröccs és 2 sör után, és most hoz a keresztem egy whiskeyt is, hendikep hazai. Lipcse rossz formában, alap emberek többsége gyenge formában.
Ha jön a tippem mityukának ajánlanám fel, hogy legyen egy zöld tippje :)

Time: 20:30
Előre is köszönöm. :king_125:

Labdarúgás, Németország: Bundesliga, 2020.06.01. 20:30
FC Köln - RB Leipzig
Tipp: Háromesélyes fogadás hendikeppel - 1. félidő Kezdése 1-0 Döntetlen
Odds: 3.15
Iroda: Unibet

Idézetet írta: sportbettorpro Dátum június 01, 2020, 08:19:59
fehérorosz "mennyei" liga 17:00
FC Minsk-Slutsk
félidő-játékidő 1/1
4.50
bet365

A Minsk nem áll jó helyen ez tény (bár 2-3 mérkőzéssel kevesebbet játszott), a Slutsk pedig remek kezdés után jócskán lejjebb csusszant a tabellán, legutóbbi 3 meccsére nem lehet büszke. Ezért talán a hazai csapat lesz majd motiváltabb, éhesebb, nagyon nehéz megjósolni, mi történik majd, ahogy sok fehérorosz meccs esetében is. Nagyjából egyenlő erőkről van szó szerintem tabella ide vagy oda, és az irodák is hasonlóan látják. A hazai pálya, ha kevés nézővel is, a minszkieknek kedvez. Ha megszerzik a vezetést korán, és motiváltabbak, vezethetnek minden félidő végén. Hogy tényleg megtettem-e, csak remélni tudom, hogy kiderül.

:angel:

nyertes

Idézetet írta: Salvio Dátum június 01, 2020, 18:28:27
Labdarúgás, Németország: Bundesliga, 2020.06.01. 20:30
FC Köln - RB Leipzig
Tipp: Háromesélyes fogadás hendikeppel - 1. félidő Kezdése 1-0 Döntetlen
Odds: 3.15
Iroda: Unibet

Nyertes


Idézetet írta: firgabácsi Dátum június 01, 2020, 00:02:27
futball, Feröeri I. osztály 2020.06.01 20:00

AB Argir - Klaksvik
tipp: első félidő végeredmény "más" ( bármilyen eredmény ahol egyik csapat eléri a minimum 3 gólt félidőig )
odds: 5.60
iroda: betclic

A Klaksvík úgymond az egyik sztárcsapat a ligában, nem indultak túl jól, de most mintha magukra találnának lassan. Most egy olyan ellenféllel találkoznak amelyik ellen potenciálisan nyerhetnek sokkal. Igaz az egymás elleni eredményeik nem indokolnák ezt a tippet annyira hiszen legutóbb csak 2-0-ra nyert itt a Klaksvík ( igaz első félidőben rúgta akkor is mindkét gólt ), de a szintén nagyon erős HB Torshavn egy hete egy ötöst gurított idegenben ennek az Argirnak úgy, hogy mind az öt gólt első félidőben rúgta és a 21. percben már 5-0 volt.
Persze ez lehet egy egyszeri, kivételes összeomlás, kifutott eredmény, meg a Torshavn most alighanem a legerősebb a mezőnyben, de a Klaksvík sem rossz csapat és azért ez a rövid idő alatt a meccs elején bekapott öt gól is árulkodó mégis. Na meg a Klaksvíknak jól jönne most egy nagyarányú, önbizalomnövelő győzelem.
Nyilván egy szimpla -2.5 HC a vendégre jobb tipp, de az nem az igaz napi tippekbe  :)

NYERTES


#24 június 01, 2020, 22:36:15, mityuka
Idézetet írta: mityuka Dátum június 01, 2020, 18:06:17
01.06.2020   20.30
Labdarugás/Németország/Bundesliga
1.FC Köln-RB Leipzig
Gólt szerez CórdobaJhon-
         IGEN
odss:3.25
Unibet
          J.Córdobaáltal a legutóbbi 10 hazain a 1.FC Köln csapatnak szerzet gólok száma 9 gól,s remélem  a mai  11. hazain megrugja a 10.-ket is.
7perc J Córdoba gólt  lő 
                NYERTES

#25 június 13, 2020, 12:28:52, peshark
Idézetet írta: peshark Dátum június 01, 2020, 11:11:06
Foci, Bundesliga
2020-06-01 20:30

Köln - Leipzig
Leipzig nyer
1,50
bet365

Minosegbeli kulonbseg van a ket csapat kozott, ami szerintem a mai meccsen is meg fog latszodni, es a lipcseiek ismet hengerelnek. Poulsen nincs ugyan, de Schick hetkozben is megfeleloen potolta a dan spilert. A lipcseiek egy esetleges gyozelemmel ismet BL indulast ero helyen allhatnak, nagy a kuzdelem a Gladbach-Leverkusen-Lipcse trio kozott, az ilyen meccseket hozni kell, ha akarnak valamit a kesobbiekben.

Nyertes :ok:

Képet se csinálok hozzá, mert szétbombázták a napot giga oddsokkal  :D

Idézetet írta: peshark Dátum június 01, 2020, 22:34:42
Nyertes :ok:

Képet se csinálok hozzá, mert szétbombázták a napot giga oddsokkal  :D

@peshark Szerintem kötelező csatolni, mert akkor nem tudsz tippelni később (továbbra is minden harmadiknak nyertesnek és érvényesnek kell lennie), mivel ez így érvénytelennek számít. Én úgy értelmezem a szabályt, hogy 1.50-esnél is kötelező csatolni.

Idézetet írta: Szigo Dátum június 01, 2020, 22:38:52
@peshark Szerintem kötelező csatolni, mert akkor nem tudsz tippelni később (továbbra is minden harmadiknak nyertesnek és érvényesnek kell lennie), mivel ez így érvénytelennek számít. Én úgy értelmezem a szabályt, hogy 1.50-esnél is kötelező csatolni.

@Szigo Na az lehet, akkor holnap potolom a hianyossagot. :beerchug:

Idézetet írta: sipull Dátum június 01, 2020, 16:47:53
2020.06.01. 19:00
Izrael 2
Beitar TA Bat Yam - Hapoel Bnei Lod
Tipp: 3-4 gól
Odds: 1,80
TippmixPro
nyertes

Idézetet írta: firgabácsi Dátum június 01, 2020, 00:02:27
futball, Feröeri I. osztály 2020.06.01 20:00

AB Argir - Klaksvik
tipp: első félidő végeredmény "más" ( bármilyen eredmény ahol egyik csapat eléri a minimum 3 gólt félidőig )
odds: 5.60
iroda: betclic

A Klaksvík úgymond az egyik sztárcsapat a ligában, nem indultak túl jól, de most mintha magukra találnának lassan. Most egy olyan ellenféllel találkoznak amelyik ellen potenciálisan nyerhetnek sokkal. Igaz az egymás elleni eredményeik nem indokolnák ezt a tippet annyira hiszen legutóbb csak 2-0-ra nyert itt a Klaksvík ( igaz első félidőben rúgta akkor is mindkét gólt ), de a szintén nagyon erős HB Torshavn egy hete egy ötöst gurított idegenben ennek az Argirnak úgy, hogy mind az öt gólt első félidőben rúgta és a 21. percben már 5-0 volt.
Persze ez lehet egy egyszeri, kivételes összeomlás, kifutott eredmény, meg a Torshavn most alighanem a legerősebb a mezőnyben, de a Klaksvík sem rossz csapat és azért ez a rövid idő alatt a meccs elején bekapott öt gól is árulkodó mégis. Na meg a Klaksvíknak jól jönne most egy nagyarányú, önbizalomnövelő győzelem.
Nyilván egy szimpla -2.5 HC a vendégre jobb tipp, de az nem az igaz napi tippekbe  :)

Gratulálunk  @firgabácsi ! Nyereményed 3 000 Forint Skrillen keresztül.