Napi tipp - Május 30.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Napi tipp - Május 30.

Van egy tipped erre a napra? Oszd meg fórumtársaiddal és ne felejtsd, hogy a nap legjobb tippje pénznyereményben (3.000 Forint/nap) részesülhet!


Kisvárda - Újpest
Labdarúgás Magyarország NB1
2020.05.30. 16:55

Tipp: félidő/végeredmény X/1
Odds: 6.50
Iroda: bet365

Az Újpest nem is játszott olyan vészesen a Fradi ellen, bár a meccsnek nem volt rangadó hangulata a sok idegenlégiós miatt. Emiatt a meccs miatt megadom nekik az esélyt egy félidőre, addig szerintem tudják magukat tartani. A Kisvárda viszont két jó felkészülési meccset nyomott Diósgyőrben, gólt sem kaptak. Szerintem behúzzák a meccset, de az eleje lassan fog indulni.

Labdarúgás
19:00

Diósgyőri VTK - Mezőkövesd
Háromesélyes fogadás hendikeppel, Kezdése 1-0 Mezőkövesd
5.3
Unibet

A Diósgyőr három felkészülési meccset játszott, mindet elveszitette. Ráadásul a Honvéd és a Kisvárda is hendikeppel múlta felül a Diósgyőrt.  Öt utolsó egymás elleni meccsükből háromszor is sikerült hendikeppel nyernie a Kövesdnek. Ekkora szorzón megéri megjátszani.

Darts, The Modus Icons of Darts, 2020.05.30. 11:30
Mark Webster - Andy Jenkins
Tipp: Mark Webster -1.5 leg
Odds: 3.90
Iroda: Unibet

A csütörtöki játéknapot 5 győzelemmel fejezte be Webster, a legutolsó mérkőzésen éppen Jenkinst győzte le meglehetősen simán 4:1 arányban, ráadásul 164-es kiszállóval zárta le a meccset. Ha ismét ilyen formában tudna dobálni Webster, akkor akár megismétlődhet ez az eredmény is.

Labdarúgás, Német Bundesliga
2020.05.30. 15:30
Wolfsburg - Frankfurt
Tipp: Mindkét csapat betalál és lesz legalább 3 gól a meccsen + 10.5 szöglet felett
Odds: 3.95
Iroda: Unibet

A Frankfurt hét közben 2 gólos hátrányból mentett pontot és még nyerhetett is volna a Freiburg elleni 3-3-as meccsen. A Wolfi mind ez idő alatt 4-1-re intézte el a mostanában remeklő Leverkusent. A gólszerzés tehát egyik csapat számára sem jelenthet ma különösebben nagy gondot és előbbi találkozókon a szögletek száma is elérte a 11-et.

Labdarúgás Bundesliga 2
2020.05.30 13:00
Nürnberg-Bochum
Szögletek 12.5 felett
Odds:3.95
Unibet

Labdarúgás/Lengyelország/Ekstraklasa
2020.05.30. 20:00
Lech Poznań - Légia Varsó
Tipp: szögletes száma: 12-14
Odda: 3,75
Bet365

LITVÁNIA: A Lyga - 2. forduló
30.05.2020 16:00
Banga-FK Panevezys
tipp:1X
odds:1.54
unibet

A nemrég induló bajnokságban első meccsét mindkét csapat bukta, de míg a Banga 1-0-ra kapott ki, a Panevezys 4-0-ra. A Banga Hazai pályán elég meggyőző, utolsó 5 meccsén veretlen, 4 győzelem, egy döntetlen. A vendégek idegenben kevésbé avélosak, 5 meccsből mindössze egy győzelem. Eddig háromszor találkoztak a Banga pályaválasztásával, 2 győzelem 1 döntetlen a hazaiak szemszögéből. Ma is legalább egy xre jók.


Sziasztok!

Időpont: 2020.05.30. (18:00)
Esemény: Foci Csehország 1.liga (Plzen - Mlada Boleslav)
Tipp: Több mint (10) szöglet a mérkőzésen mindkét csapatott együttvéve
Több mint (3) gól a mérkőzésen mindkét csapatott együttvéve
Odds: 5.25
Iroda: bet365
Indoklás:

Plzen már bejutott a bajnokság Play Off szakaszába viszont olyan jó formában van,hogy ma is a győzelemre hajt és ez gólokkal jár hiszen hazai pályán (28:10) gólaránnyal rendelkezik. Mlada Boleslav viszont győzelmével szintén elérhetővé tenné a Play Off helyezést. Idegenben vegyes eredményeket ér el (2-3-7) viszont (11:22) gólaránnyal áll. Egymás elleni mérkőzéseik több gólosak és az utolsó mérkőzésük egy kupamérkőzés volt ahol ilyen felállásban (4:2) végződött. Úgy gondolom a gólokkal nem lesz gond a szögleteknek pedig statisztika szerint jönni kell.

Játékon kívül:

DVTK -Mezőkövesd
NBI 19:00
Tipp: sárga lapok száma 4,5 felett @ 1,90 (22bet)

Sajna ebben a játékban nem számít a 22bet iroda, de nálam erős tipp, így osztom. Szóval a DVTK otthon nem szokot alibizni, bemehet jópár néző, szóval lesz meccshangulat. A DVTK csak előre kell nézzen, a Mezőkövesd meg lesz keverve, több bizonyítani akaró spíler a kezdőben az MK döntő miatt, aki meg játszott a VIdi ellen, fáradtság miatt lehet lap. Két kemény mester, Kuttor tegnap volt 50 éves, menni fognak a 'fiai' mint a mérgezett egerek.
A meccset az MLSZ Iványinak adta, Iványi spori idén a legnagyobb yellow card king, bár nem számoltam ki, szerintem a legjobb az átlaga.
Lényeg a lényeg, fortunaweben bővebben is írtam róla, de elég csak tényleg ide ennyi:
Iványi 16 meccset vezetett ebben a bajnokságban, és 4,5-ös line mellett (sárgákat tekintve) a mérlege 14 over - 2 under. Ehhez képest az odds 1.90, szóval el lehet dönteni, value vagy sem. Szerintem igen, és bár tuti tipp nincs, én azért szépen megdurrantottam

15:30 bundesliga
Hertha Berlin-Augsburg
Hertha hendi -1.5 g
3.30
bet365

Ha Augsburgban lennénk, meg lehetne említeni a 955-ös tragikus augsburgi csatát vagy az 1555-ös augsburgi vallásbékét, de a helyszín a történelmileg szintén gazdag múlttal rendelkező Berlin. A Hertha kezdte talán a legjobban a bajnokságot májusban, a Lipcse elleni múltkori döntetlen, majdnem-győzelem se véletlen. Hazai pályán a mérsékelten szereplő Augsburgon is átgázolhatnak Dárdaiék, még ha kevés idejük is volt a pihenésre. A múltkori meccs is pluszenergiát adhatott a játékosoknak.

:angel:

Darts, PDC Home Tour
2020-05-30 21:00

R. Searle - L. Woodhouse
Searle nyer
1,67
Unibet

Kisvarda v UTe
2.5 over
2
Bet365

Bundesliga
15:30
VfL Wolfsburg - Eintracht Frankfurt
1
@1.97
pinnacle

2020.05.30. 18:30
Német Bundesliga
Bayern München - Düsseldorf
Tipp: Pontos végeredmények BM 4-0, 5-0, 6-0
Odds: 3,75
TippmixPro