Napi tipp - Június 6.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Napi tipp - Június 6.

Van egy tipped erre a napra? Oszd meg fórumtársaiddal és ne felejtsd, hogy a nap legjobb tippje pénznyereményben (3.000 Forint/nap) részesülhet!


Magyar "mennyei" NB I
21:05
Újpest-Kispest (Honvéd)
ht ft 1/1
4.00
bet365

A pestiek csatája két szebb napokat látott csapat közt zajlik a normandiai partraszállás napján. A Kispest épp túlvan a kupagyőzelmen és az ünneplésen, ezért fáradt és motiválatlan lehet (pár napja játszott), mivel ezzel megvan a nemzetközi szereplés. Az Újpestnek viszont nincs hova hátrálnia, kellenek a pontok a bentmaradáshoz. Múltkor is csak 1-gyel kapott ki a Fraditól, most váltottak edzőt, ami jót tehet nekik lelkileg. Így döntöttem.

Újpest - Budapesti Honvéd
Labdarúgás Magyarország NB1
2020.06.06. 21:05

Tipp: over 4,5
Odds: 6.00
Iroda: unibet

Sokat gondolkodtam ezen a meccsen, mert szerintem itt igenis lehet értéket találni, csak jó irányba kell indulni. Örömfocit várok a Honvédtól, nagyjából lepukizza már az idei szezont. Nem tartom kizártnak, hogy Pisont Pilu egy full második csapattal kezd szombat este. Ha nem, hullafáradtak lesznek. Lanzafame még gólkirály akar lenni, őt érdekli a meccs, de a többiek tesznek rá nagy ívben. Az Újpest pedig a Loki betlizése után kapott egy utolsó esélyt: ha nyer, megnő az esélyük a bennmaradásra. Összegezve: új edző a liláknál, mégha nem is hoz sok újdonságot a játékosoknak (korábbi másodedzőről beszélünk), nyerési kényszer a hazaiaknál, továbbá örömfocira készülő Honvéd játékosok. Ha itt nem lesz legalább 5 gól, akkor sehol...

Sportág, időpont: Labdarúgás, 21,05
Esemény: Újpest FC - Budapest Honvéd FC
Tipp: döntetlen
Odds: 3,6
Iroda: Bet365
Indoklás: Ahogy a tabella és az elmúlt fordulók eredményei is mutatják, a Honvéd jelenleg erősebbnek tűnik az Újpestnél. Ezt viszont kompenzálhatja a hazai pálya, valamint az, hogy a Honvéd talán fáradtabb a kupadöntő miatt. Az Újpestnek lehet, hogy jót tett az edzőváltás (ez majd kiderül), de ez szerintem maximum arra lesz elegendő, hogy ne kapjanak ki zsinórban harmadszor is. Szerintem a döntetlen a legreálisabb eredmény.

Sziasztok!

Időpont: 2020.06.06. (16:00)
Esemény: Foci FERÖER-SZIGETEK bajnokság (TB Tvoroyri - HB Torshavn)
Tipp: Több mint (4) gól mindkét csapatott együttvéve
Több mint (10) szöglet mindkét csapatott együttvéve
Odds: 4.81
Iroda: bet365
Indoklás:

TB Tvoroyri nem szerzett még győzelmet az eddig lejátszott öt mérkőzésen. Most itt lenne az ideje de nem hinném,hogy pont most jönne el viszont eddig kettő mérkőzést játszott hazai pályán és mindkettőn szerzett egy gólt. HB Torshavn idegenben (3-0-0) eredménnyel (12:3) gólaránnyal áll a bajnokságban. Igen harcos és ebből ítélve akár több gólos mérkőzés jöhet és amennyiben TB Tvoroyri hű marad ahhoz,hogy legalább egy gólt szerez akkor nem lehet gond a gólokkal. A szögletekben jó esélyt látok és a statisztika szerint jönni kellene.

Labdarúgás, Németország, Bundesliga, 2020. 06. 06., 15:30

Eintracht Frankfurt - Mainz 05
Tipp: Félidő/Teljes játékidő - Döntetlen/Eintracht Frankfurt

Indoklás: Jót tett a kényszerszünet a Frankfurtnak, a restart óta egyre magabiztosabban fociznak. A Wolfsburgort és a Brémát is idegenben verték - az utóbbit ráadásul kiütéssel, és teljesen megérdemelten. Ha így folytatják, aligha kell izgulniuk a bentmaradás miatt.

Sokkal szomorúbb képet mutat a mainzi csapat. Nemhogy győzni, de gólt szerezni is alig tudnak: az utolsó négy meccsükön összesen hármat sikerült - abból kettőt a Köln ellen, de az is csak a döntetlenre volt elég. Ami pozitív, hogy a védelmük viszonylag stabil - ezért is gondolom úgy, hogy egy szoros meccsen nyernek ma a hazaiak, a második félidőben döntve el a három pont sorsát.

2020.06.06. 22:15
Labdarúgás, Portugál Primeira Liga
Boavista - Moreirense
Tipp: 2/2
Odds: 4,70
Unibet

A kényszerszünet előtt Boavista utolsó négy mérkőzésén nem tudott nyerni, ezzel szemben a Moreirense idegenben döntetlent ért el a Benfica ellen, utolsó hat mérkőzését megnyerte vagy döntetlenre hozta. Habár a  Boavista utolsó három hazai pályán játszott mérkőzését megnyerte a Moreirense ellen én most a vendég csapat győzelmére fogadok és arra, hogy már félidőben vezetni fognak.

Labdarúgás, Csehország: 1. Liga, 2020.06.06. 20:00
Bohemians 1905 - Sparta Praha
Tipp: 3.5 gól felett
Odds: 3.900
Iroda: Pinnacle

A Bohemians együttese a hosszú kényszerszünet után remek formában tért vissza, hiszen az újraindítás óta mind a három bajnoki meccsüket meg tudták nyerni, ráadásul elég meggyőző 8:2-es gólkülönbséggel. A Sparta Praha a visszatérés után bukta az első meccsét, de ezt 2 sima győzelem követte részükről, tehát ők is jó formában érkeznek. Adok-kapok meccsre számítok, ahol akár meglepetést is okozhat a Bohemians egy gólgazdag mérkőzésen.

Idézetet írta: sportbettorpro Dátum június 05, 2020, 16:12:03
Magyar "mennyei" NB I
21:05
Újpest-Kispest (Honvéd)
ht ft 1/1
4.00
bet365

A pestiek csatája két szebb napokat látott csapat közt zajlik a normandiai partraszállás napján. A Kispest épp túlvan a kupagyőzelmen és az ünneplésen, ezért fáradt és motiválatlan lehet (pár napja játszott), mivel ezzel megvan a nemzetközi szereplés. Az Újpestnek viszont nincs hova hátrálnia, kellenek a pontok a bentmaradáshoz. Múltkor is csak 1-gyel kapott ki a Fraditól, most váltottak edzőt, ami jót tehet nekik lelkileg. Így döntöttem.

nyertes.   (egyébként a pontos eredményem is nyert)

Idézetet írta: sportbettorpro Dátum június 05, 2020, 16:12:03
Magyar "mennyei" NB I
21:05
Újpest-Kispest (Honvéd)
ht ft 1/1
4.00
bet365

A pestiek csatája két szebb napokat látott csapat közt zajlik a normandiai partraszállás napján. A Kispest épp túlvan a kupagyőzelmen és az ünneplésen, ezért fáradt és motiválatlan lehet (pár napja játszott), mivel ezzel megvan a nemzetközi szereplés. Az Újpestnek viszont nincs hova hátrálnia, kellenek a pontok a bentmaradáshoz. Múltkor is csak 1-gyel kapott ki a Fraditól, most váltottak edzőt, ami jót tehet nekik lelkileg. Így döntöttem.

Gratulálunk @sportbettorpro ! Nyereményed 3 000 Forint Skrillen keresztül.