Napi tipp - Június 5.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Napi tipp - Június 5.

Van egy tipped erre a napra? Oszd meg fórumtársaiddal és ne felejtsd, hogy a nap legjobb tippje pénznyereményben (3.000 Forint/nap) részesülhet!


Időpont: 2020.06.04. 20:00
Mérkőzés: Debrecen - Kaposvár
Tipp: Debrecen nyer -3.5 hendikep
Odds: 3.45
Iroda: bet365

Indoklás:

Mit lehet tippelni egy olyan csapat ellen, amely rendre kapja a súlyosabbnál súlyosabb pofonokat? A Kaposvárnak már sz..al meszeltek, de van még pár forduló, ami hozhat a konyhára egy kis pluszt. Ha nem most, akkor 1-2 forduló múlva.

Darts, The Modus Icons of Darts, 2020. 06. 05. 16:20

Adams, Martin - Evans, Davis
Tipp: Evans, David nyer


Odds: 1,67
Iroda: Unibet

Indoklás: Evans szenzációs formában van, úgy látszik, nincs, aki meg tudná állítani. Szerdán öt meccsből ötöt húzott be, és én ma is hasonló teljesítményt, papírforma győzelmet várok tőle.

Egyébként nem ma találkozik először a két angol, és az egymás elleni eredmények is Evans nyomasztó fölényét mutatják: a 17 összecsapásból mindössze négyszer örülhetett Adams a végén.

Labdarúgás
20:30

SC Freiburg - Borussia Mönchengladbach
SC Freiburg nyer
4.40
Unibet

A napi játékot nem nyerhetem meg, de eléggé bosszantóan elmentek a kettes szorzó alatti meccsek is. Elegem van a kis szorzókból. A Freiburg még nem nyert meccset a restart óta, most viszont számára "kedves" ellenfél érkezik. Utolsó 9 hazai meccséből 8 -at megnyert, mindössze egyszer játszottak 0-0-t, még 2014-ben.

Sziasztok!

Időpont: 2020.06.05. (20:30)
Esemény: Foci Német bajnokság (Freiburg - Mönchengladbach)
Tipp: Több mint (3) gól a mérkőzésen mindkét csapatott együttvéve
Több mint (9) szöglet a mérkőzésen mindkét csapatott együttvéve
Több mint (22.5) szabadrúgás mindkét csapatott együttvéve
Odds: 5.50
Iroda: bet365
Indoklás:

Mindkettő csapat számára igen nagy a tét. A Freiburg győzelmével megfoghatja  még vagy legalább is esélye lenne az Európa liga selejtező helyre. Mönchengladbach pedig BL indulást jelentő helyét erősítené meg győzelmével és ez a motiváció a csapatoknál gólokat hoz. A szögleteknek és szabadrúgásoknak pedig a statisztika szerint jönni kell hiszen az elmúlt mérkőzéseken rendre meg volt ennyi sőt több is.

2020.06.05. 16:00
Asztalitenisz, Liga Pro
Dmitry Kolesnikov - Andrey Kirilenko
Tipp: Kolesnikov 3-2
Odds: 5,00
Bet365

Smolevici - Gorodeja
Labdarúgás Fehéroroszország
2020.06.05. 18:00

Tipp: félidő/végeredmény x/1
Odds: 5.60
Iroda: unibet

Két bűn gyenge csapat, de legalább a Smolevici védelme jó, legalábbis jó volt április végéig. Utána volt egypár gyengébb mérkőzésük is, de egy nagyon béna támadósor ellen illene egy félidőt kihúzni kapott gól nélkül. A második félidőre várom tehát a döntést, és ott a hazai csapat mellé teszem a voksomat.

játékon kívül:

Dziugas Telsiai - Panevezys II
litván liga1
Tipp: minden, ami over (22bet)

vendégek nagyon fiatal csapattal játszanak majd, szerintem nagy pofon lesz belőle. 17:00-tól kezdik, biztos lesz live, hátha lehet tömi majd, ha úgy alakul, ahogy várom. sajnos nem engedett annyit rátenni, amennyit akartam, de mondjuk ha csak 1500 Ft-ot enged 7.00 odds mellett a sanssz 5,5 overre, és jön, már megéri

futball, NBI 2020.06.05 20:00

DVSC - Kaposvár
tipp: összes gól 1.5 alatt
odds: 8.35
iroda: betclic

Gondoltam megpróbálok egy ilyen durvát erre a meccsre, lehet csak 10 percig fog élni, az se baj :D Szóval a Kaposvár kiesett már és elég gyenge, a Lokinak élet-halál meccs, minden a felé mutat hogy nyerünk vagy 3-4 góllal ( legyen így, ott leszek a meccsen mivel a Lokinak szurkolok :-) ), de én érzek benne egy olyan potenciális forgatókönyvet is, hogy ha a Loki az elején 15-20 percig nem lő gólt akkor nagy erőlködés is lehet akár belőle. A Kaposvár kvázi a scapat mumusa 2/2 vereség eddig ebbena szezonban ellenük ami nagy művészet ez ellen a csapat ellen. A legutóbbi meccsen a Kaposvár az elején talált egy gólt és utána végig 10 emberrel védekeztek, kihúzták 1-0-al meccs végéig még ha néha szerencséjük is volt.
A Kaposvár kikapott 6-al legutóbb, általában egymás után nem szoktak a csapatok kétszer így kikapni, igaz a Kaposvárnak sikerült a ZTE meccs előtt is ez, még a járvány előtt, de a nagy számok törvénye alapján lehet most befigyel egy kevés gólos meccs mégis.
Másrészt a Lokinak, mivel nagy a tét, nem feltétlenül lesz célja, hogy kockáztasson ha egyszer vezet, biztos próbálnak újabb gólokat lőni akkor is de fejetlenül nem fognak menni előre hogy újabb gólokat lőjenek, nagyon fontos a 3 pont itt nekik, az mindent felülír.
Nyilván a papírforma az jelen helyzetében a két csapatnak egy 3-0 vagy 4-0 a Lokinak, nem véletlenül van 8.00 felett az odds erre a tippre  :D

Darts, PDC Home Tour
2020-06-05 22:00

N. Aspinall - G. Anderson
Aspinall
1,80
bet365

Hatalmas formaban dobal (ismet) Aspi, tegnap 105 korul mozgott, es remekul jatszott. Gary is kezdi neha visszanyerni a regi formajat, de Aspinall egy ideje mar tulnott Gary jatekan, es ezt ma is bebizonyitja egy magabiztos gyozelemmel.

Smolevici - Gorodeja
Labdarúgás Fehéroroszország
2020.06.05. 18:00
Tipp: félidő/végeredmény 2/2
Odds: 5.50
Iroda: bet365

Most vettem észre, hogy a Smolevichi sem nyert elvileg még mérkőzést. Újoncok, ha jól emlékszem. Már most tetemes hátrányban vannak. A Gorodeya viszont 3-szor is nyert már, és többször is közel állt hozzá. A biztos védekezésre helyezik a hangsúlyt. Bár a Smole sem tűnt nekem rossznak, de valójában alig lőttek gólt (ahogy a Goro is). Szóval itt szerintem nyerhetnek a vendégek, és ha betalálnak az első félidőben, kibekkelhetik a 2.-at.

Labdarugas, Német 3 Liga
05.06.2020 19:00
Magdeburg - Uerdingen
Tipp: OVER 2,5 gól
Odds: 2,17
Iroda: Pinnacle

,,Angol hét" a nemet harmadik Bundesligaban, egy het alatt harmadik meccset jatszak. Magdeburg a 15-ik helyen a kiesest akarjak elkerulni mig a vendegek - Uerdingen a tizedik - elvileg meg akar a feljutaser is harcolhatnak. Az elso es a tizedik kozott meg mindig csak 5 pont kulombseg van. Magdeburg fontos harom pontot hozot a Wurzburger Kickers otthonabol. Nyomas alatt lesznek a hazaiak, de a szitu jol is elsulhet. Ha a Magdeburg ma gyozni tud, es a holnapi Zwickau - Hallescheller meccs esetleg dontetlennel vegez, akkor a Magdeburg 5 pontra lesz mar a kiesestol. Ma egyedul a serult hatved Dustin Bomheuer fog hianyozni. Uerdingen egy hete bravurral nyert a harmadik Waldhof Mannheim ellen, hogy utana otthon varatlanul csak egy golmentes dontetlent ,,focizzanak" a kilencedik Meppennel. Marciusban attvette az Uerdingent az uj edzo Stefan Krämmer - aki pont Magdeburgbol jott vissza. Kerdeses az othonapos Magdeburgi melo utan mennyire ismerte meg a csapatot, es ma mennyire tudja felkesziteni az Uerdingent. Gondolom nem nagyon, de hatha meglepi lesz. Magdeburg az utolso 6 hazai meccsben mindig kapott golt, mig az Uerdingen 15 idegenbeli meccsben 13 ban tudott golt lonni. Megprobalom az OVERT. Sok zoldet!

Idézetet írta: Assassin Dátum június 05, 2020, 07:07:42
Darts, The Modus Icons of Darts, 2020. 06. 05. 16:20

Adams, Martin - Evans, Davis
Tipp: Evans, David nyer


Odds: 1,67
Iroda: Unibet

Indoklás: Evans szenzációs formában van, úgy látszik, nincs, aki meg tudná állítani. Szerdán öt meccsből ötöt húzott be, és én ma is hasonló teljesítményt, papírforma győzelmet várok tőle.

Egyébként nem ma találkozik először a két angol, és az egymás elleni eredmények is Evans nyomasztó fölényét mutatják: a 17 összecsapásból mindössze négyszer örülhetett Adams a végén.

Nyertes!

Darts, PDC Home Tour, 2020.06.05. 22:00
Nathan Aspinall - Gary Anderson
Tipp: 10.5 leg felett
Odds: 3.50
Iroda: Unibet

Tegnap este Aspinall mindhárom meccse döntő legben dőlt csak el, Gary Anderson ellen is hasonlóan szoros csatára számítok, tehát szerintem itt is kijátsszák a legek maximális számát.

Idézetet írta: Salvio Dátum június 05, 2020, 17:00:22
Darts, PDC Home Tour, 2020.06.05. 22:00
Nathan Aspinall - Gary Anderson
Tipp: 10.5 leg felett
Odds: 3.50
Iroda: Unibet

Tegnap este Aspinall mindhárom meccse döntő legben dőlt csak el, Gary Anderson ellen is hasonlóan szoros csatára számítok, tehát szerintem itt is kijátsszák a legek maximális számát.

Nyertes