Napi tipp - Június 4.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Napi tipp - Június 4.

Van egy tipped erre a napra? Oszd meg fórumtársaiddal és ne felejtsd, hogy a nap legjobb tippje pénznyereményben (3.000 Forint/nap) részesülhet!


Labdarúgás
04:00

Deportivo Saprissa nyer és legalább 6 szöglet lesz a mérkőzésen
Deportivo Saprissa - ADR Jicaral
1.50
bet365

Darts, PDC Home Toure, 2020. 06. 04., 21:00

Aspinall, Nathan - Clayton, Jonny
Tipp: Kör hendikeppel - Clayton, Jonny -1,5

Odds: 3,50
Iroda: Unibet

Indoklás: Mára is egy olyan meccset néztem ki, ahol - úgy vélem - jó esély mutatkozik az underdog győzelmére. A wales-i játéktudását júl mutatja, hogy jelenleg 15. a világranglistán, ráadásul jó formában is van: az utóbbi hat mérkőzését zsinórban nyerte.

Ezek után persze felmerül a kérdés, hogy miért ilyen magas rá az odds. A válasz az, hogy mai ellenfele is top tízes játékos, ráadásul hasonló győzelmi szériával is dicsekedhet. Az tehát biztos, hogy ügyes spielerek találkoznak: valószínűleg a 180-as dobások száma is bőven a meghúzott határ felett lesz. Ahogyan az is biztos, hogy kettejük közöl csak egyikük folytathatja fényes győzelmi sorozatát. Én úgy érzem, a jók közül Clayton fog jobbnak bizonyulni.

Smolevichi Res. - Gorodeya Res.
Fehérorosz tartalék bajnokság
14:00

Tipp: első félidő 4+ gól @ 11.00 (betclic)

Törtem a fejem, hogy elviszem a HT eredménye 'más' opciót, de picit magasabb szorzóért inkább ezt a tippet nevezem. Szóval ide nekem félidőig négy gól kell, ami elég vadul hangzik, de a fehéroroszok tartalék bajnokságában sokszor nem a védekezés dominál. A Gorodeya például hiába játszott két ótvar 1-0-át, (igazából szerintem egy tiszta meccse nincs,) de nem csak a Gorónak, itt kb. minden bundás. Ott volt a Gorodeya 9-4-es meccse,- amikor köszönhetően Szigónak-, szépen profitálhattunk. Azóta két 1-0-ás meccs, talán épp a legutóbbin volt az, hogy a félidőben össz-vissza talán 2-3 lövés volt, és ha igaz, kaput egy sem talált, vagy max egy, pontosan nem tudom, de azt igen, hogy mocskosul extrém alacsony szám volt.
Na most valahogy nekem a 9-4 meg a kb lövési kísérlet nélküli félidő így fura, ebből is az jön le nekem, hogy azt játszanak, amit épp kell, amin épp a pénz van. Vagy nagyon over, vagy nagyon under, de elmozdulnak az extramitás felé a srácok.

Mivel a fogadási lehetőségek tárháza azért nem vetekszik a top ligákéval, így valamit a gólokkal kell kezdeni. Ha megnézzük, akkor a Gorodeya tarcsi mostanában vagy nagyon undert játszik, vagy nagyon overt. Két ótvar 1-0 után szerintem kell a változatosság jelszóval most over lesz. Tény, hogy a fehérorosz tartalékoknál általában a 2. félidő eseménydúsabb, de én ha bundáznék, jobb szeretném letudni már félidőre a dolgok lényegi részét.

Ha szakmailag nézzük (bár nehéz  ;D ), akkor azt is lehetne mondani, hogy a 9-4-es meccs után a mester a védekezésre fókuszált, és össze is rakta azt, hisz két meccsen két kapott gól nem sok, de így az offense totál meghalt. Most két lőtt gól nélküli meccs után talán kicsit ismét eltolódik majd a támadások irányába a Goro, és akkor jöhetnek a lőtt gólok, meg a kapott gólok is.

Ha matek alapján nézzük, és tudom, hogy 12 meccs nem nagy minta, de ettől még tény, hogy a Gorónak 2 meccsén is esett minimum 4 gól félidőig, itt meg 11.00-es az odds, szóval a matek szemszögéből sem néz ez ki olyan rosszul. Ezeken a meccseken a büntető is gyakori vendég, mivel ennek a bajnokságnak úgymond semmi tétje nincs, így a sporik is könnyebb síppal fújnak be egy-egy tizit.

Ez a tipp még nagyjából az észszerűség határain belül mozog, de én a betclicnél húztam még olyat, hogy vendég csapat góljai 3+ @ 26.00 és vendég csapat góljai 4+ @ 150.00. Ezekre mondjuk kevés az esély, de a fene sem tudja, mikor szakad ki a gólzsák ismét. Hátha most!

#4 június 04, 2020, 10:04:11, sunik29
HOME › E SPORTS › FIFA › LIGA PRO (12 MINS)
KABUSH (KAB) ESPORTS-VS-CATALONIA FC (CFC) ESPORTS
12.00
Over4
Pinn
Oddsz: 4.05

Indok: CFC a topp 3 jatekos a ligaban , neki inkabb a tamadas fekszik jobban , van hogy csucsformaban jatszik egy hetig ,majd 2,3 napig nem lehet raismerni , a napokban volt egy ingadozasa a CFCnek ezrt most ugy gondolom  miutan lement mar 1 meccs amit 2-0 ra megnyert , majd jon a kov. a PSG ellen aki full idegesito(defensziv) focit tol, es csak azutan jatszik a Kabushal , itt kiszakadhat a golzsak , felszabadultabban jatszhat. 2-3

Sziasztok!

Időpont: 2020.06.04. (19:00)
Esemény: Foci Portugál bajnokság (Maritimo - Setubal)
Tipp: Kevesebb mint (2) gól a mérkőzésen mindkét csapatott együttvéve
Több mint (9) szöglet a mérkőzésen mindkét csapatott együttvéve
Odds: 4.37
Iroda: bet365
Indoklás:

Nagyon hasonló adottságokkal rendelkező csapatok mérkőzésén nem várható sok gól. Egymással játszott utolsó három mérkőzésükön egy (0:0) döntetlen és kétszer is a Setubal nyert (0:1) illetve (1:0) lett a végeredmény. A szögleteknek pedig jönni kell hiszen (9-13) szögletek szoktak lenni a mérkőzéseiken.

Smolevichi Res. - Gorodeya Res.
Labdarúgás Fehérorosz tartalék bajnokság
2020.06.04. 14:00

Tipp: Hazai és több mint 2,5 gól (1x2 és gólszám)
Odds: 1.50
Iroda: tippmix

Indokolás: kb. 5 éve nem tippmixeltem  :angel:

2020.06.04. 19:00
Portugália Primeira Liga
Marítimo Funchal - Vitoria Setúbal
Tipp: Félidő döntetlen
Odds: 1,95
Unibet

Idézetet írta: Szigo Dátum június 04, 2020, 10:54:07
Smolevichi Res. - Gorodeya Res.
Labdarúgás Fehérorosz tartalék bajnokság
2020.06.04. 14:00

Tipp: Hazai és több mint 2,5 gól (1x2 és gólszám)
Odds: 1.50
Iroda: tippmix

Indokolás: kb. 5 éve nem tippmixeltem  :angel:

Mennyei érzés nyertes tippmix-szelvényt feltölteni  ;D

Labdarúgás, Lengyelország: I Liga, 2020.06.04. 20:40
Tychy - Zaglebie Sosnowiec
Tipp: Döntetlen
Odds: 3.760
Iroda: Pinnacle

futball, Costa Rica - Primera Division 2020.06.04 23:00

Limon - Municipal
tipp: összes gól 4.5 felett
odds: 4.56
iroda: pinnacle

Két nem túl erős csapat, úgy látom a vendégnek még van esélye odaérni matematikailag a play-offra talán, de gyakorlatilag szerintem zéró. Így ezúttal simán belemehetnek egy nagy adok-kapokba a csapatok, nincs komoly tét amennyire látom egyiknek sem, nem szoktak egymás ellen sok gólosat játszani, de azért mások ellen látszik hogy képesek rá ha így van. ez most egy olyan helyzet amikor kicsit elengedhetik magukat és jöhetnek a gólok.
Nem túl sok esély van azért az 5+ gólra mint az odds is mutatja, szóval nagy pénzzel nem tenném:-)


Idézetet írta: Salvio Dátum június 04, 2020, 16:25:16
Labdarúgás, Lengyelország: I Liga, 2020.06.04. 20:40
Tychy - Zaglebie Sosnowiec
Tipp: Döntetlen
Odds: 3.760
Iroda: Pinnacle

Nyertes

Idézetet írta: Salvio Dátum június 04, 2020, 16:25:16
Labdarúgás, Lengyelország: I Liga, 2020.06.04. 20:40
Tychy - Zaglebie Sosnowiec
Tipp: Döntetlen
Odds: 3.760
Iroda: Pinnacle

Gratulálunk  @Salvio ! Nyereményed 1 500 Forint Skrillen keresztül.