Napi tipp - Június 23.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Napi tipp - Június 23.

Van egy tipped erre a napra? Oszd meg fórumtársaiddal és ne felejtsd, hogy a nap legjobb tippje pénznyereményben (3.000 Forint/nap) részesülhet!


Korona Kielce - Rakow Czestochowa
Lengyel Ekstraklasa
23.06.2020 18:00
Tipp: OVER 3 gól ahc
Odds: 2,91
Iroda: Pinnacle

Lengyel meccs szepen fest overbe. Hazai Kielce a lengyel mediak szerint nagy valoszinuseggel kiesik, annak ellenere, hogy meg 6 fordulo van hatra. Az ujonc - Rakow viszont ma, vagy a kovetkezo forduloban megpecsetelheti az Ekstraklasa jovo evi szerepleset is.
Korona Kielce meg az elso fazis utolso meccseben kikapott a 0:3 ra Lech Poznan csapata ellen. Utana a masodik fazisban ket golt rugott az eros Gornik Zabrze hazajaban, de nem volt ez eleg egy pontra se. A vegen 3:2 re veszitettek. Kielce ma nem szamithat a kartya buntier abszentalo Marcin Cebula kozeppalyassal es a serult hatveddel,  Piotr Pierzchala-val sem.
Rakow ujonc letere jol menetel. Meg az elso fazisban megvertek 2:1 re Zaglebie Lubint, es a masik fazist egy bravuros gyozelemmel kezdtek - 3:1 re megvertek Wisla Krakow-t is. Ket hazai gyoztes meccs utan ma Kielcebe meg erosebb csapattal utaznak. Visszater a csapatkapitany Tomas Petrasek hatved. Serulesek utan ma mar jatszhatnak Jarosław Jach hatved es Daniel Bartl kozeppalyas. Serules miatt ma nem jatszhatnak: Marko Poletanović es Miłosz Szczepański kozeppalyasok es Andrzej Niewulis hatved. Felicio Brown Forbes a kilecgolos csatarukat pont Kielcebol vettek meg es egy megeggyezes alapjan Rakow ot nem allithatja fel a kozos meccseikben. Kicsit nem jo ez nekunk, de az OVER 3 gol ezzel a szorzoval szerintem erteket jelent.

Labdarúgás / Portugália / Primeira Liga
2020. jún. 23. 22:15  FC Porto - Boavista
Tipp:FC Porto által szerzett összes gól:Felett 2.5
Odds:2,50
Iroda:bet365
A Porto eléggé beragadt az újrakezdést követően, ha a bajnoki címet komolyan gondolják egy Boavista színtű csapatot magabiztosan kellene verniük. Szerintem ma könnyed hazai győzelem lesz, és szereznek legalább 3-4 gólt otthon.

Sziasztok!

Időpont: 2020.06.23. (19:30)
Esemény: Foci Spanyol bajnokság (Levante - Atletico Madrid)
Tipp: Több mint (2) gól a mérkőzésen mindkét csapatott együttvéve
Több mint (nyolc) szöglet a mérkőzésen mindkét csapatott együttvéve
Több mint (2) lap a mérkőzésen mindkét csapatott együttvéve
Odds: 3.41
Iroda: bet365
Indoklás:

Levante erős középcsapat és hazai pályán számolni kell vele hiszen jó gólszerző játékosai vannak köztük az élen a csatár Marti Roger (11) góllal. Atletico Madrid a BL indulásra hajt és győzelmével jelentős lépést tenne a helyezésének megerősítésére hiszen csatár Alvaro Morata (9) góllal áll és ma is lehet számítani góljára. Így a gólokkal nem lesz gond szerintem a szögleteknek és a lapoknak pedig statisztika szerint jönni kel.

2020.06.23. 19:30
Olasz Seria A
Verona - Napoli
Tipp: mindkét csapat szerez gólt és döntetlen
Odds: 4,50
Bet365

Az olasz kupa friss nyertesét, a 6. helyen álló Nápolyt fogadja a 8. helyen lévő Verona akik néhány napja 2-1-re legyőzték hazai pályán a Cagliarit, Verona otthon képes lehet egy döntetlenre, mindkét oldalról legalább egy-egy gólt várok egy szoros döntetlennel.

La Liga 19:30
Valladolid-Getafe
1-1
6.00
bet365

Mindketten nagyon defenzív játékot játszanak, nehéz ellenfelek. A Getafe elvileg sokkal motiváltabb, de az elmúlt meccseken sem nyilvánult meg ez. Gondolom, lemondtak a BL-ről, az EL meg nem olyan fontos nekik. A Valladolid nehéz ellenfél, rengeteg döntetlent játszott. Könnyen lehet 0-0 is, azonban az 1-1 az egyik leggyakoribb eredmény. Valószínűleg lesz gól, a vezető csapat továbbra is beáll védekezni, és a másik megpróbál majd kiegyenlíteni, főleg a hazai csapat.

MOL Fehérvár – Ferencváros
Labdarúgás Magyarország NB1

2020.06.23. 17:55
Tipp: Juhász Roland bármikor gólt lő
Odds: 10.00

Iroda: Betfair



Fehérváron Juhász Roland és Vinicius utolsó hazai bajnokijukat játsszák, mindketten visszavonulnak. Ők ennek a csapatnak a ,,legendái", méltóképp akarják őket elbúcsúztatni. Biztosan játszani fognak, de ők már nem a leggyorsabbak, ellenben képesek gólokat lőni szöglet után. Ha büntetőt kapna a Fehérvár, amire van esély, akkor egyikük rúgja, ez tuti. Úgy vélem, egyikük góljára mindenképp lehet számítani, de én Juhászra szavazok, mert ő még az MTK-ban csatárként kezdett, emlékezhetünk rá, csak Egervári mester találta ki neki ezt a posztot. Mi van akkor, ha most kicsit feljebb tolja Carillo, és szabadabban játszhat? Szóval 10-es szorzón ez megjátszható. Emellett azonban teljesen érdektelen mérkőzés lesz, ahol várhatóan nem fognak remekelni a védelmek.


Labdarúgás, Anglia, Premier Liga, 2020. 06. 23., 21:15

Tottenham - West Ham
Tipp: Ázsiai hendikep - Tottenham -1,5


Odds: 2,90
Iroda: Unibet

Indoklás: Jól kezdett a szünet után a Tottenham, ha egy kicsit jobban összpontosítanak, akár be is húzhatták volna a MU elleni rangadót. Azért a vörösök ellen a döntetlen sem rossz eredmény, arra legalábbis biztosan megfelelő, hogy szinten tartsa a hazaiak önbizalmát és játékkedvét.

Amiből a másik oldalon túl sok nem látszik. A West Ham ott folytatatta a szünet után is, ahol előtte abbahagyta: simán, 2-0-ra kapott ki a Wolverhamptontól. És, ha nem volna elég a formabeli és képességbeli különbség a Tottenham javára, ráadásul a kalapácsosoknak egy csomó hiányzója is lesz ma este.

Ilyen körülmények között meglepő lenne, ha nem nyerne simán a hazai csapat, legalább két góllal.

Barcelona - Bilbao
LaLiga 22:00
Tipp: 1. fi büntetőpontok Barcelona pontosan 3+ @ 24.00

Bár a Barca nem szabálytalankodik sokat, nem arról híres, labdavesztés után az ellenfél kontráit csírájában kell elfolytani, utánrúgás, lerántás stb. árán, ami ugye automatikus sárga, legalábbis a spanyoloknál. Messi és Grizi balhéja, a Sevilla elleni langyos 0-0 miatt egyébként sem épp a legjobb a hangulat, nem annyira lehetetlen opció ez, ráadásul a Bilbao kemény csapat, fel kell venni a kesztyűt keménységet illetően a Barcának

Szigónak pedig grat aí tipphez, épp most zöldült. Én pöcs meg össze-vissza 1000 Ft-tal a tettem a Juhász gólt... Kb. mintha meg sem tettem volna. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

Idézetet írta: oakland23 Dátum június 23, 2020, 19:45:26
Szigónak pedig grat a tipphez, épp most zöldült. Én pöcs meg össze-vissza 1000 Ft-tal a tettem a Juhász gólt... Kb. mintha meg sem tettem volna. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

Annyira tudtam, hogy fognak kapni egy büntetőt. Mondjuk én Gróf bénázása utáni büntire számítottam, de így is jó ;D ;D ;D
Még estére volt még egy gólszerzőm, vacilláltam melyiket tegyem be: Simon Krisztián szerintem ragaszt egyet, jól mozog mostanában, egy félidőt végig bír nyomni.

Idézetet írta: Szigo Dátum június 23, 2020, 19:54:15
Annyira tudtam, hogy fognak kapni egy büntetőt. Mondjuk én Gróf bénázása utáni büntire számítottam, de így is jó ;D ;D ;D
Még estére volt még egy gólszerzőm, vacilláltam melyiket tegyem be: Simon Krisztián szerintem ragaszt egyet, jól mozog mostanában, egy félidőt végig bír nyomni.
Behúztam Simont meg Herist, de nekem oda a fő tippem a sok gól, tőlem Soma is lőhet ötöt, vagy Radóék, csak rezegjenek a hálók  :)

Idézetet írta: Szigo Dátum június 23, 2020, 11:37:16
MOL Fehérvár – Ferencváros
Labdarúgás Magyarország NB1
2020.06.23. 17:55

Tipp: Juhász Roland bármikor gólt lő
Odds: 10.00
Iroda: Betfair

Fehérváron Juhász Roland és Vinicius utolsó hazai bajnokijukat játsszák, mindketten visszavonulnak. Ők ennek a csapatnak a ,,legendái", méltóképp akarják őket elbúcsúztatni. Biztosan játszani fognak, de ők már nem a leggyorsabbak, ellenben képesek gólokat lőni szöglet után. Ha büntetőt kapna a Fehérvár, amire van esély, akkor egyikük rúgja, ez tuti. Úgy vélem, egyikük góljára mindenképp lehet számítani, de én Juhászra szavazok, mert ő még az MTK-ban csatárként kezdett, emlékezhetünk rá, csak Egervári mester találta ki neki ezt a posztot. Mi van akkor, ha most kicsit feljebb tolja Carillo, és szabadabban játszhat? Szóval 10-es szorzón ez megjátszható. Emellett azonban teljesen érdektelen mérkőzés lesz, ahol várhatóan nem fognak remekelni a védelmek.

nyertes

Idézetet írta: sportbettorpro Dátum június 23, 2020, 10:15:36
La Liga 19:30
Valladolid-Getafe
1-1
6.00
bet365

Mindketten nagyon defenzív játékot játszanak, nehéz ellenfelek. A Getafe elvileg sokkal motiváltabb, de az elmúlt meccseken sem nyilvánult meg ez. Gondolom, lemondtak a BL-ről, az EL meg nem olyan fontos nekik. A Valladolid nehéz ellenfél, rengeteg döntetlent játszott. Könnyen lehet 0-0 is, azonban az 1-1 az egyik leggyakoribb eredmény. Valószínűleg lesz gól, a vezető csapat továbbra is beáll védekezni, és a másik megpróbál majd kiegyenlíteni, főleg a hazai csapat.

nyertes

Idézetet írta: Assassin Dátum június 23, 2020, 13:30:45
Labdarúgás, Anglia, Premier Liga, 2020. 06. 23., 21:15

Tottenham - West Ham
Tipp: Ázsiai hendikep - Tottenham -1,5


Odds: 2,90
Iroda: Unibet

Indoklás: Jól kezdett a szünet után a Tottenham, ha egy kicsit jobban összpontosítanak, akár be is húzhatták volna a MU elleni rangadót. Azért a vörösök ellen a döntetlen sem rossz eredmény, arra legalábbis biztosan megfelelő, hogy szinten tartsa a hazaiak önbizalmát és játékkedvét.

Amiből a másik oldalon túl sok nem látszik. A West Ham ott folytatatta a szünet után is, ahol előtte abbahagyta: simán, 2-0-ra kapott ki a Wolverhamptontól. És, ha nem volna elég a formabeli és képességbeli különbség a Tottenham javára, ráadásul a kalapácsosoknak egy csomó hiányzója is lesz ma este.

Ilyen körülmények között meglepő lenne, ha nem nyerne simán a hazai csapat, legalább két góllal.


Nyertes!


Szigo tippjéhez pedig én is gratulálok.