Napi tipp - Június 21.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Mido9292 Dátum június 21, 2020, 10:14:37
Tenisz / Austrian Pro Series / Women's Singles
2020. jún. 21. 15:15
Grabher, Julia - Dshandshgava, Irina
Tipp:Játékok száma:alatt 17.5
Odds:1,67
Iroda:unibet
nyertes

Idézetet írta: peshark Dátum június 21, 2020, 11:25:37
Foci, La Liga
2020-06-21 22:00

Real Sociedad - Real Madrid
Real Madrid
1,60
bet365

Sociedad az ujraindulas ota nincs valami kirobbano formaban, igaz a Realnak nagy mumusa a csapat, de ugy gondolom, jelenleg a Madrid sokkal osszeszedettebb, es egy gyozelemmel ujra a tabella elere kerul.

Nyertes :ok:

Idézetet írta: Szigo Dátum június 21, 2020, 09:59:54
Internazionale – Sampdoria
Labdarúgás Olaszország Serie A
2020.06.21. 21:!5

Tipp: első gólszerző Romelo Lukaku
Odds: 4.00
Iroda: unibet

Az Inter nem játszott rosszul a Napoli ellen, szerintem jobbak is voltak. Az látszott, hogy Lautaro Martinez keresi önmagát, érdemi momentuma nem volt a meccsen, én kapura lövésére sem emlékszem. Romelo Lukaku sokkal összeszedettebben mozgott. Egy mélyen védekező csapat ellen Martinez gyorsasága nem érvényesül annyira, sokkal jobban hat Lukaku erőteljes játéka. Emellett Christian Eriksen és Antonio Candreva sokkal többet kereste összjátékban is a belgát, ők hárman jobban együtt vannak most, mint Martinezzel.

A Sampdoriától nem várható, hogy nyílt játékot játsszon, tehát várhatóan betömörül. Ezt egy pontrúgás tudja megtörni leginkább. Eriksen gólja lehetséges lenne, de kétszer egymás után első gólt várni tőle merészség lenne. Én úgy gondolom, hogy a kiválóan fejelő Lukaku fogja megtörni először a Sampdoria védelmét, az ő erejét nehéz kivédekezni.


Gratulálunk @Szigo ! Nyereményed 3 000 Forint Skrillen keresztül.