US Open 2020

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Collins D. R.-Kontaveit A.:az észt lány rengeteg hibával játszott az első szettben és szerintem a 2.szettben is.A 2.szettben már jobban fókuszált a fontos labdameneteknél gameknél.Egyébként Collins nem játszott rosszul szerintem.Kontaveit elkedte ütni a nyerőket sorban és ez hozta a sikert.

Li-Rus:A holland lányon nehéz elmenni nagynehezen visszajött.ELkezdte mozgatni az amerikait akinek egyáltalán nem ízlet,ezért tudta elvenni illetve visszavenni az adogatást Rus az első szettben és így lett 5-4.Majd ezt követően nemes egyszerúséggel odadta a szettet Li-nek.Elütött az összes labdát Rus.
A 2.szettben nagyon figyelt rögtön el is vette az amerikai adogatását.A 3.szettben pedig visszatért az első szett derkáig látott idétlenségbe.Simán vernie kellett volna az amerikait.Ja és még valami ütereje egyáltalán nincs ennek a Linek.

#31 szeptember 01, 2020, 22:26:56, Powell
McDonald M-Ruud C.:az amerikai srác kemény pályás játékos.Nincs bomba formában,de ezen a gyors borításon 1 szetre mindképpen jó a norvég srác ellen aki gyalázatos formába van.Ráadásul az ő terepe a salak.McDonald +2,5 set 1,3
Sinner J.-Khachanov K.:sokan favorizálják,hogy legalább 4 szettes lesz ez a találkozó amire elég nagy esély van.Azonban én az oroszra tippelnék,mert Sinner nem játszott csak 1 tétmeccset és ott is gyalázatos produkciót nyújtott.Az orosz már bemelegedett szerintem és javult a játéka mecsről meccsre.Szerintem győzni fog Khacsanov 1,57


#32 szeptember 01, 2020, 22:59:29, Powell
Murray A.-Nishioka Y.:Murray az előző tornán ha nem is fenomenálisan játszott,de azért életjelet adott magáról mármint magához képest.Ellenfele a japán játékos semmit nem játszott a Grand Slam előtt.Ezek után egy szerintem nem kétséges egy lassacskán formába kerülő Murraynek is simán vernie kell a japán srácot. Murray 1,4

#33 szeptember 02, 2020, 15:18:45, Powell
Pella G.-Wolf J.:az argentín igazi salak játékos bár emlékeim szerint egyszer volt egy fellángolása kemény pályán talán pont a Us openen.A februári salak szezonban is botrányosan játszott azóra pedig nem játszott.Az amerikai srác nyomta az amerikai bajnokságon,utána jól játszott az 1000-es tornán szerintem nem kérdés a mérkőzés győztese. Wolf 1,6

#34 szeptember 02, 2020, 15:19:03, Powell
Pospisil V.-Kohlschreiber P.:a német szépen formába hozta magát salakon ahol elég jól játszott.Rutinos róka a német.Ellenfele a kanadai mérkőzések helyett a játékos szerveződéssel volt elfoglalva ;D.Az hogy a német nem nyer egy szettet sem nálam nagyon kizárt kategória.+2,5 set 1,29 Kohlschreiber

Rybakina tovább roboghat a megbízható szerváival

Egy másik jó adogató, Shelby Rogers lesz az ellenfele a második körben. Olvasd tovább


Murrayvel mi van? Már 2 szett a hátrány. Nagy csalódás ez nekem.

Idézetet írta: curpy82 Dátum szeptember 01, 2020, 20:27:01
Murrayvel mi van? Már 2 szett a hátrány. Nagy csalódás ez nekem.

Murray-t már csak veretni szabad... kiszenved még ugyan győzelmeket, de a műtétek óta nem az igazi... de ez nem is lenne reális elvárás... Erőlködik még, de szerintem nagy dolgokat már nem fog tudni felmutatni...

Ha ezt valahogy megnyeri kövi körbe veretni lehet.. igaz a kanadai sem néz rövid meccs elé.

Csak megnyerte Murray :great: A japán srác megijedt a lehetőségtől.Amikor már elértük a döntő szettet 80-90% esélyt adtam már a britnek a győzelmre.

#40 szeptember 04, 2020, 00:44:34, Powell
Pospisil V.-Raonic M.:két nagy adogatóról van szó bár sokan Pospisilt nem tartják annak,de látva a német elleni mérkőzését bizony jó formába van az idősebbik kanadai.Mindenképpen egy presztizs csata várható a két honfitárs között.Egy szettre mindképp jó lesz Pospisil szerintem.3,5 set felett 1,76

#41 szeptember 04, 2020, 00:44:43, Powell
Wolf J.-Carballes Baena R.:a spanyol a szerencsés sorsolásnak köszönheti hogy itt van a következő körben,mert Lopez nem is tudom,hogy került ide :)Mivel már úgy volt hogy visszavonul,na mindegy.Az amerikai srác jól játszik szerintem a salakos spanyol ellen egy viszonylag sima győzelmet várhatunk tőle.Wolf 1,3

#42 szeptember 04, 2020, 00:44:54, Powell
Berrettini M.-Humbert U.:nem tudom mi az oka hogy emelkedik az olasz szorzója,de ez nem baj.Azért mert egy Sugita ellen jól ment a játék nem lesz rögtön jó játékos na mindegy.Dimitrov rosszul játszott mégis megverte Humbertet múlt héten.Nem rossz játékos a francia nem azt mondom,de az olasz azért elég nagy adogató hírében áll.Kiváló %-ban megnyerte az első adogatás után a pontokat Soeda ellen is.Egy szettre lesz jó maximum Humbert.Berrettini 1,36

O'Connell C.-Medvedev D.:az orosz sokszor szereti 0-ra hozni a mecccseit.Kétlem,hogy pont az ausztrál lenne aki szettet lop tőle.tudom ahhoz képest nem nagy szorzó,de Medvedev nem szokott engedélyezni szetteket elég komoly fókusz van tőle.Medvedev -2,5 set 1,23

#44 szeptember 03, 2020, 21:41:20, Powell
Fernandez L. -Kenin S.:két kiváló fiatal észak-amerikai lány összecsapása lesz ez a találkozó.Szerintem egy nagy végletekig kiélezett találkozóra van kilátás.Ahol 3 szett simán belefér.17,5game felett 1,32elég erős tippnek érzem.Kétlem,hogy Kenin a szorzók alapján 6-3 6-2 nyerne például.Teszem hozzá hogy Kenin is simán kikaphat 2 szettben ahhoz képest a szorzója meg 1,3 körül van érdekes.