US Open 2020

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: curpy82 Dátum szeptember 05, 2020, 10:51:16
Mitől legviccesebb neki? :-\

Ő is már csak nevetni tudott magán....

5:1-ről 5:7 Cici ..... érthető hogy kiégett teljesen.  :redchug:

A tegnapi nap elég gyilkos volt férfi vonalon szerintem Tsitsipas képszakadás,Krajinovic 3-0-ra kikapott.

Bautista R.-Pospisil V.:a kanadai nagyon jól adogat és mentálisan is eléggé rendben van az eddigi mérkőzései alapján.Bautista a meccsek elején hajlamos a dekoncentráltságra.Egy szettre vagy sok gamere mindenképp jó lesz Pospisil.3,5 set felett 1,62 vagy 31,5 game felett 1,27

De Minaur A.-Khachanov K.:a mai nap egyik megleptése lenne ha egy sima találkozó lenne bármelyik játékos számára.Úgy tűnik a fiatal ausztrál is elkapta a fonalat a US openre.Khacsanov meg nem arról híres hogy végig nagyon fókuszált lenne.3,5 szett felett 1,45

Azarenka V.-Swiatek I.:nem nagyon szorzó tudom Azarenka győzelme,de akkor is óriási meglepetés lenne ha a bomba formában lévő Azarenka kikapnak ettől a lánytól.Jól hangolt a felvezető tornára is a belorusz.Azarenka 1,23

Fucsovics M.-Tiafoe F.:Eddigikét összecsapásukból mindkétszer honfitársunk került ki győztesen.MArci ha csak feleannyi tűzzel játszik,mint Dimitrov ellen legyőzi Tiafoet.Ügyes játékos az amerikai,de Fucsovics ügyesen tudja variálni a játékot.Szeret nyesegetni is.Ez a fajta stílus biztos hogy nem fekszik az amerikainak az eddigi két találkozójuk is erre enged követketetni valamint láthattuk hogy Murray ellen is ez a fajta kivárós játék nem kenyere Tiafoenak.Fucsovics 1,65

Idézetet írta: curpy82 Dátum szeptember 05, 2020, 10:51:16
Mitől legviccesebb neki? :-\

Szerintem azért, mert tud magán nevetni. És innen kikapni tényleg egy vicc ::) Jobb ez így, mintha rágörcsölne; és biztosan alapos lecke volt a számára. Az élet majd eldönti, de nem tudom elképzelni GS siker nélkül a pályafutását.

Úgy terveztem, hogy írok főoldalit az Azarenka - Swiatekről és ezért lementettem ezt a csodálatos labdamenetet -aztán rájöttem, hogy ez ma lesz és nem holnap. Mondanám, hogy csak egy ritka hiba a meccsről, de nem. Az egész 2-3. szettet (tehát amit tegnap játszottak) meghatározták ezek a labdamenetek. Vickery alig mozgott, míg Swiatek hihetetlen hibákat ejtett.


És igen, Swiatek outra ütötte  ;D

Nagyon ügyes lány ez a Swiatek ;DTegnap Krajinovic is hasonló labdákat tudott elszúrni mondjuk nem ennyire szépen kivitelezve,mint a lengyel lány.

"Kizárták az első helyen kiemelt Babos Tímea, Kristina Mladenovic kettőst az Amerikai nemzetközi teniszbajnokság női párosversenyéről. A francia játékos egyike annak a 11 teniszezőnek, akik kapcsolatba kerültek a koronavírussal megfertőzött Benoit Paire-rel – közülük viszont már csak Mladenovic volt versenyben." :-\

Idézetet írta: Latzka Dátum szeptember 05, 2020, 18:45:23
"Kizárták az első helyen kiemelt Babos Tímea, Kristina Mladenovic kettőst az Amerikai nemzetközi teniszbajnokság női párosversenyéről. A francia játékos egyike annak a 11 teniszezőnek, akik kapcsolatba kerültek a koronavírussal megfertőzött Benoit Paire-rel – közülük viszont már csak Mladenovic volt versenyben." :-\
Ha Mladenovicnál nem mutatták ki akkor miért zárták ki őket? ezt a baromságot...

Akkor mi a f@sznak tesztelnek?  :noway:

Pospisil sorsolása eddig sem volt gyenge(Raonic,Bautista) és idáig eljutott :ok:.Ezt követően még durvább De Minaur,Thiem,Medvedev,Djokovic :o

Azarenka egy újabb kiemeltet búcsúztathat

Karolina Muchova az előző körben már szenvedett, most pedig ki is eshet. Olvasd tovább