US Open 2020

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Tiafoe-Fucsovics:Marci sajnos nagyon fáradt volt,nem tudott felpörögni fizikailag.Próbálta magát hergelni és nyerni akart látszott rajta,nem adta fel de nem ment neki.Tiafoeból így túl sok mindent nem tudtunk meg,mert nem mérvadó ez a meccs.Még egy érdekesség lepacsiztak a meccs végén kiváncsi leszek lesz e következménye.

Idézetet írta: Powell Dátum szeptember 06, 2020, 09:29:17
Tiafoe-Fucsovics:Marci sajnos nagyon fáradt volt,nem tudott felpörögni fizikailag.Próbálta magát hergelni és nyerni akart látszott rajta,nem adta fel de nem ment neki.Tiafoeból így túl sok mindent nem tudtunk meg,mert nem mérvadó ez a meccs.Még egy érdekesség lepacsiztak a meccs végén kiváncsi leszek lesz e következménye.
Azért én ezt nem így gondolom...Tiafoe nagyon nagyon meggyözöen szervàlt,rengeteg tenyeres nyeröt ütött,Jellemzö volt a szervàinàl a rövid labdamenetek,igyekezett minnél hamarabb lezàrni az adogatàsàt...Ezzel szemben Marci majdnem minden szervàjànàl szenvedett,és egész elképesztö szàmjai lettek a meccs végére a kikényszerített hibàkra vonatkozòan.Ha valaki jobban megnézi a statisztikàt az làthatja hogy ennek semmi köze nincs ahhoz az 5 szettes mérközéshez amit azelött jàtszott,persze könnyebb erre ràkenni és vakitani mindenkit,még sajàt magàt is....Nem jàtszott rosszul,viszont Tiafoe még sajàt magàhoz képest is extràkat nyújtott több fronton is....Sajnod ezen a napon ennyivel jobb volt...

#77 szeptember 06, 2020, 16:02:21, Powell
Mivel Marci kétszer annyi ki nem kényszerítettet ütött,mint Tiafoe(közben megnéztem csak tízzel többet írnak,de szerintem az elbukott Tiafoe adogatása előtt sokkal nagyobb volt az arány amikor kiírták) és az egész meccs képe alapján megérdemelt volt a győzelme az nem vitás,de azt tartom,hogy igazából ha csak mai teljesítményét nézem  az amerikainak  nemigazán derül ki milyen formában van.MEedvedev ellen szerintem szettet se fog nyerni.

Tiafoe is ötszettesből jött. Ő mégse volt fáradt. :-\



Nem tudom ezen mit kell beszelgetni es gondolkodni rajta...

Ját ezen nincs, keményen megütötte azt a labdát...

ez kemény volt, djoko kiütötte magát a versenyről (meg a vonalbírót is  ;D ;D)

Djoko már akkor idegbeteg volt, mikor beejtette neki a spanyol a labdát a háló mögé pár labdamenettel korábban.
Akkor is belebikázott.

Idézetet írta: Knapp Dátum szeptember 06, 2020, 22:13:42
Djoko már akkor idegbeteg volt, mikor beejtette neki a spanyol a labdát a háló mögé pár labdamenettel korábban.
Akkor is belebikázott.

Jaja, csak akkor meg oldalra ment kb a ket masik biro koze, de itt mar celba talalt...

Nevetni fogtok,de először csak az eredménye.comon láttam hogy Megáll. er. meg Kizárás azt hittem valamelyikőjüknél meccs közben jött a teszt eredmény hogy vírusos.Babosék indokalatlan kizárása után mondom már minden lehet.(persze láttam mostmár én is hogy mi történt.Mostmár biztos hogy olyan nyer Grand Slamet aki soha nem nyert még.Férfi mezőnybe óriási lehetőség.

Alsó ágról nyer Medvedev vagy jobb oddsért Aliassime :D

Idézetet írta: Powell Dátum szeptember 06, 2020, 22:23:07
Nevetni fogtok,de csak az eredménye.comon Megáll. er. meg Kizárás azt hittem valamelyikőjüknél meccs közben jött a teszt eredmény hogy vírusos.Babosék indokalatlan kizárása után mondom már minden lehet.(persze láttam mostmár én is hogy mi történt.Mostmár biztos hogy olyan nyer Grand Slamet aki soha nem nyert még.Férfi mezőnybe óriási lehetőség.


Dettó.  ;D

Rá is googleztam hátha jön valami friss hír, de aztán inkább átkapcsoltam a tvt ás pont Wilander elemezte.

Hajrá  Szása Zverev, ahogy Kaplár F mondja.

Jajj Fucso.. nagy lehetőséget szalasztottál el, akár GS is lehetett volna  ;D