Női Kézilabda EB 2020

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Long termbe gólkirálynak 21-ért bevállalom Gulldént, meg benyomom, hogy a dánok megnyerik a csoportjukat 5.5-ért.

Gulldénról lebeszéllek, totál esélytelen!

Románoknál megjöttek a friss teszt-eredmények, nincs újabb fertőzött.

Idézetet írta: oakland23 Dátum december 02, 2020, 11:03:44
Az mondjuk kemény, hogy az EHF-nél a 2. helyen a hollandok jönnek  ;D


Nekem az a spanyol harmadik hely is erősen szúrja a szemem...  :o :D

Idézetet írta: oakland23 Dátum december 02, 2020, 13:45:33
Egy olyanba ki lenne benne, hogy minden meccsnapra összeállítok 5 kérdést, és ezekre kéne választ adni. Minden jó válasz egy pont lenne, és így kialakulna egy sorrend a végére.

Nem kell itt nagy dolgokra gondolni, például olyasmikre gondoltam, amire unin sokszor fogadni is lehet

Pl.:
Hány gólt lő Háfra a hollandok ellen?
Lesz-e iksz az adott meccsnapon?
Az adott nap legtöbb gólját lövő játékosa 7,5 felett lő-e?
Lesz-e piros lap Montenegró-Szerbia meccsen?
Ki lő több gólt Háfra-Jezic (H2H)
Szóval ilyesmikre gondoltam, jó válasz egy pont, rossz válasz nincs pont. Kicsit bugyuta de egyszerű játék lenne, de épp ezért nagyszerű  ;D

Ha adminék engednék, és mondjuk lennénk vagy 10-en, akik úgy nagyjából minden nap játszunk, akkor én benne lennék, hogy javítgatom, és összeállítom minden napra azt az 5 kérdést.

Ha mondjuk erre a hozzászólásra kapok 10 'köszönetet', akkor úgy veszem, hogy indulhat a játék. Csinálhatnánk neki külön topicot, hogy mégse keveredjen majd az magyar válogatottat szidó hsz-ekkel  ;D

Adom én is, jó ötlet!!  :ok:

Női kézilabda Eb 2020 tippverseny

Tippelj a női kézilabda Európa-bajnokság mérkőzéseire, zárd a versenyt a legjobbak között, és pénznyereményben részesülsz!

Nyeremények

1.hely: 10 000 Forint

2.hely: 7 000 Forint

3.hely: 3 000 Forint

A nyeremény átvételéhez szükségetek van egy Skrilles számlára.


Idézetet írta: oakland23 Dátum december 02, 2020, 13:45:33
Egy olyanba ki lenne benne, hogy minden meccsnapra összeállítok 5 kérdést, és ezekre kéne választ adni. Minden jó válasz egy pont lenne, és így kialakulna egy sorrend a végére.

Nem kell itt nagy dolgokra gondolni, például olyasmikre gondoltam, amire unin sokszor fogadni is lehet

Pl.:
Hány gólt lő Háfra a hollandok ellen?
Lesz-e iksz az adott meccsnapon?
Az adott nap legtöbb gólját lövő játékosa 7,5 felett lő-e?
Lesz-e piros lap Montenegró-Szerbia meccsen?
Ki lő több gólt Háfra-Jezic (H2H)
Szóval ilyesmikre gondoltam, jó válasz egy pont, rossz válasz nincs pont. Kicsit bugyuta de egyszerű játék lenne, de épp ezért nagyszerű  ;D

Ha adminék engednék, és mondjuk lennénk vagy 10-en, akik úgy nagyjából minden nap játszunk, akkor én benne lennék, hogy javítgatom, és összeállítom minden napra azt az 5 kérdést.

Ha mondjuk erre a hozzászólásra kapok 10 'köszönetet', akkor úgy veszem, hogy indulhat a játék. Csinálhatnánk neki külön topicot, hogy mégse keveredjen majd az magyar válogatottat szidó hsz-ekkel  ;D

Ilyenekre nem tudunk nemet mondani. :)

Két zónát látok ahol mehetne (új témáként):

https://www.sportfogadas.org/forum/index.php/board,304.0.html

vagy

https://www.sportfogadas.org/forum/index.php/board,103.0.html


Csupán a nevét változtattam meg, hogy ne legyen átfedés. Ez lesz a tippelős! :)

#25 december 03, 2020, 12:21:16, SPF Admin
Női kézilabda Eb 2020 - Oddsok a győztesre:


Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: november 30., 12:00CET

Női kézilabda Eb 2020 - Oddsok az 1-es főcsoport győztesére:


Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: november 30., 12:00CET

Női kézilabda Eb 2020 - Oddsok a 2-es főcsoport győztesére:


Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: november 30., 12:00CET

Női kézilabda Eb 2020 - A-csoport győztese:


Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: november 30., 12:00CET

Női kézilabda Eb 2020 - B-csoport győztese:


Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: november 30., 12:00CET