Női Kézilabda EB 2020

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Mit gondoltok, a magyar jatekosok nezik a dontot?

En speciel kotve hiszem.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum december 20, 2020, 18:10:08
Mit gondoltok, a magyar jatekosok nezik a dontot?

En speciel kotve hiszem.

Én ismerek 1-2-t közülük közvetve, és tudom, hogy ahol most ott vannak páran, ott a meccseket nézik ma közösen.  :)

Nyilvan azt en sem ketlem hogy van aki a keretbol nezi. Mar csak a nagy szamok torvenye miatt is..

De abban is biztos vagyok hogy van aki magasrol szarik ra..

Komolyan ezek a hölgyek az EB legjobb játékvezetői!????  :bash: :o

Na jooo... Reistad második kiállítását ajánlom figyelmetekbe.... Remélem nem csak nekem vérlázító, miket fújnak...  :bash:

Szerintem legkozelebb mar nem csak nok fogjak vezetni a vilagversenyt. Tul sok a kritika.

Hát ez elég meleg volt. De ott a Norvég win. :smitten:
Solberg 35lövésből 16ot kivédett :o Darleux 14ből 8at védett 57% ;)
Herrem, Lunde és Frafjord 5. eb győzelme :o
Mörk eb win, allstar jobbátlövő, gólkirály, maxirespect :ok:


Saját megukra rakják az érmeket.  :redchug: ;D :bigok_125:

Idézetet írta: csak1tomi Dátum december 20, 2020, 19:47:38
Hát ez elég meleg volt. De ott a Norvég win. :smitten:
Solberg 35lövésből 16ot kivédett :o Darleux 14ből 8at védett 57% ;)
Herrem, Lunde és Frafjord 5. eb győzelme :o
Mörk eb win, allstar jobbátlövő, gólkirály, maxirespect :ok:


Saját megukra rakják az érmeket.  :redchug: ;D :bigok_125:

A legjobb csapat nyerte! És még gyönyörűek is...  :smitten:

norgék végigverték Európát, durva h nincs gyengepontjuk, még évekig sztem a csúcson lesznek

Hát.. Majdnem 30eves a mag. Sztem max Parizsig toljak, utana azert lesz egy lyuk, ahol eddig csak Reistad az aki jó. Mondjuk Parizs utani vilagversenyig van 4 ev, addig Reistad korosztalyabol johetnek elo keson/kesobb erok.

Remelem Line Ellertsen odaer majd, aki allstar volt a junior vbn, es ketkezes. Es ha Oftedal szep, akkor szerintem o szep a negyzeten.

#250 december 20, 2020, 21:59:11, csak1tomi


2021 nyár olimpia tél vb spanyoloknál
2022 tél eb Slovenia North Macedonia Montenegro
ez maximum 3 győzelem legjobb esetben, de ugyan úgy lehet 0 is. szerintem maximum 2őt tudnak még megnyerni
és 2023tól lesz vége a norvég uralomnak
Löke 38 Lunde 40 Frafjord 35 Olimpia után visszavonulnak ha nyerik de tök lutri lesz, maximum talán vb-t még év végén megvárják és annyi
Brattset 29
Oftedal 29 Mörk 29 Kristiansen 30
ha egyikük vissza vonul máris nem lesznek a világ előtt a norgék és verhetőek lesznek
Oftedalnak van még kövi szezonra szerződése Győrben, Kristiansennek 3év, Mörk meg kitudja meddig tud játszani
véletlen lesérül valamelyik annyi is, gyerekvállalás is kb küszöbön van, vagy csak megunják és belefáradnak mint Broch

olyan sok nincs már, ezért kellett nézni most az eb-t és nézni kell a bl-t mert kitudja meddig látjuk őket még :'(

a horvát tánc  :laugh: https://twitter.com/EHFEURO/status/1340693076264722434
:smitten: https://twitter.com/EHFEURO/status/1340745326441992192

És mi várható a magyar válogatottól az elkövetkezendő években? Számíthatunk valami jóra?

a junior vb győzelem után azért illene vmit alkotni, csak kéne egy edző, akit nem basznak ki 1 év után  ;D

Érdemes elolvasni, így is lehet.

https://24.hu/sport/2020/12/21/horvat-noi-kezilabda-nenad-sostaric-portre/

Plusz megerősítette bennem, hogy miért nem szeretem a dánokat.