Napi tipp - Június 27.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Napi tipp - Június 27.

Van egy tipped erre a napra? Oszd meg fórumtársaiddal és ne felejtsd, hogy a nap legjobb tippje pénznyereményben (3.000 Forint/nap) részesülhet!


Zalaegerszeg - MOL Fehérvár
Labdarúgás Magyarország NB1
2020.06.27. 15:15

Tipp: over 2,5
Odds: 1.60
Iroda: bet365

#2 június 27, 2020, 00:17:10, strictly
Labdarúgás
15:30

TSG Hoffenheim
Teljes játékidő
Borussia Dortmund - TSG Hoffenheim
4.1
bet365

A Dortmundnak már édesmindegy az eredmény, mig a vendégek harcolnak az Európa Liga csoportkörért. Egyenlőre selejtezős helyen állnak. Vendégként a Hoffenheim két győzelemmel és két döntetlennel áll a restart óta, tehát nem mutatnak rossz formát. A Dortmundnak mostanában becsúszott egy nem várt otthoni vereség a Mainztól, hátha ma is összehozzák. Decemberi meccsüket 2-1-re a Hoffenheim nyerte, még közönség előtt.

Labdarúgás, Németország: Bundesliga, 2020.06.27. 15:30
Borussia Dortmund - Hoffenheim
Tipp: 5.5 gól felett
Odds: 5.860
Iroda: Pinnacle

Kosárlabda Új-Zéland
2020.06.27. 09:30
Canterbury Rams - Taranaki Mountainairs
Canterbury Rams győzelem és 179,5 pont alatt
2,79
Tippmixpro

jún. 27. 15:30
Freiburg-Schalke
1
1.80
bet365

A Schalke minden meccsét elveszti szinte régóta, az eredmény nem fontos egyik csapatnak sem igazán, úgyhogy ezt is elvesztheti a jobb formában lévő Freiburg ellen.

Sziasztok!

Időpont: 2020.06.27. (15:00)
Esemény: Foci Ausztria liga2 (Grazer - Dornbirn)
Tipp: Több mint (3) gól a mérkőzésen mindkét csapatott együttvéve
Mindkét csapat gólt szerez a mérkőzésen - Igen
Több mint (7) szöglet a mérkőzésen mindkét csapatott együttvéve
Odds: 3.00
Iroda: bet365
Indoklás:

Mindkettő csapat kieső helyen áll. Amely csapat ma nyer az jelentős lépést tesz a bent maradás érdekében. úgy gondolom így gólokban nem lesz hiány hiszen az őszi mérkőzésükön (201.09.28.) (Dornbirn 3:1 Grazer) eredmény lett. Van miért visszavágni. A szögleteknek pedig ennyinek jönni kellene mint ahogy mindkettő csapat szerez gólt.

Labdarúgás, Magyarország, NB I, 2020. 06. 27., 17:30

DVSC Debrecen - Paksi SE
Tipp: Döntetlen és mindkét csapat gólt szerez


Odds: 5,10
Iroda: Unibet

Indoklás: Nagyon nehéz helyzetben vannak a hajdúságiak: ha nem győzik le a Paksot, kiesnek. Márpedig nem hiszek benne, hogy képesek lennének ezt megtenni - katasztrofális szezonon vannak túl a hazaiak, és én semmi jelét nem látom annak, hogy mindez pont az utolsó meccsükön változna meg.

Ugyanakkor a vendégek nagyon egyben vannak: pár napja egy négyest rúgtak a DVTK-nak. Szerintem hibázik, aki lenézi Bödééket, pláne egy ilyen Debrecen ellen.

Hajtani fognak a hazaiak, de ez az akarás most kevés lesz a bentmaradáshoz. A biztonságosabb tipp az X2 - csak azért választottam én mégis - magasabb haszonnal kecsegtető - a döntetlent, mert a Paksnak - a párharc erősebbik csapatának - ez is tökéletesen elegendő lenne céljaihoz eléréséhez.

Labdarúgás
Magyarország
NB I
FTC - Mezőkövesd 2020. 06. 27. 20:00
Tipp 3,5 over
Odds 2,93
Iroda pinnacle


Az FTC legutóbbi meccsein elég kevés gól született. Utolsó meccsen, hazai pályán, már bajnokként szerintem kevésbé lesznek fegyelmezettek, ezért több gólt várok.


MAGYARORSZÁG: OTP Bank Liga - 33. forduló 27.06.2020 20:00

Ferencváros - Mezőkövesd
Tipp:1.5 gól felett
Odds:1.25
Iroda:Bet365

Idézetet írta: GreenEagle Dátum június 27, 2020, 11:02:24
MAGYARORSZÁG: OTP Bank Liga - 33. forduló 27.06.2020 20:00

Ferencváros - Mezőkövesd
Tipp:1.5 gól felett
Odds:1.25
Iroda:Bet365

SPF "Maradj Talpon" Tippjáték - 168.

Soccer » England » Championship
Leeds - Fulham
Today, 27 Jun 2020, 16:00
X
3.9
Pinn

Indok: Fulham idegenben 8 dontetlent jatszott a 18 meccsbol, A Leeds favoritnak szamit ezen a meccsen de a leedsiek dontetlenjei tobbnyire a topp 5 csapatok ellen szulettek, en simman kinezem az x-et ezen a meccsen is .  A hazaiktol a kapus eltiltott, a vendegek pedig tobbnyire okesak.

Időpont:27.06.2020 19:30

Labdarúgás  :topbet_125:
Olaszország
Serie A
Cagiari-Torino
Tipp: X2
Odds: 1.57
Iroda: Bet365 

Indoklás: A Torinonak a Sampdoria meccs óta M.Longo az új edzője , azóta 1gy-1d-3v a mérlege a torinói alakulatnak.
Annyira nem rossz csapat a Torino hogy a 14. helyen szerénykedjenek. Idegenben 13pontot gyűjtöttek , 4-1-8 as mérleggel.

Ezzel szemben a Cagliarinak otthon 17pontja van 5-2-6os mérleggel.
Egymás elleni mérlegük a Cagliari otthonában 6-7-6 ami eléggé kiegyensúlyozott.
A Cagliari az utóbbi meccsén a Spalt verte 1-0ára idegenben , előtte 4meccsen át vereséget szenvedtek.
Hazai oldalon többen nem tudnak pályára lépni ez is a X2es tippemet erősíti.
Kiegyenlített mérkőzést várok vendégsikerrel.

Nem lép pályára:

Cagliari:                                                            Torino:

Farago P.(Sérv)                                                             Baselli D.(Térdsérülés)
Nainggolan R.(Sérült)                                                     Verdi S.(Combsérülés)
Oliva C.(Bokasérülés)                                                     Zaza S.(Combsérülés)
Pavoletti L.(Térdsérülés)   
Pereiro G.(Izomsérülés)   
Pisacane F.(Bordatörés)   

Idézetet írta: Assassin Dátum június 27, 2020, 10:19:55
Labdarúgás, Magyarország, NB I, 2020. 06. 27., 17:30

DVSC Debrecen - Paksi SE
Tipp: Döntetlen és mindkét csapat gólt szerez


Odds: 5,10
Iroda: Unibet

Indoklás: Nagyon nehéz helyzetben vannak a hajdúságiak: ha nem győzik le a Paksot, kiesnek. Márpedig nem hiszek benne, hogy képesek lennének ezt megtenni - katasztrofális szezonon vannak túl a hazaiak, és én semmi jelét nem látom annak, hogy mindez pont az utolsó meccsükön változna meg.

Ugyanakkor a vendégek nagyon egyben vannak: pár napja egy négyest rúgtak a DVTK-nak. Szerintem hibázik, aki lenézi Bödééket, pláne egy ilyen Debrecen ellen.

Hajtani fognak a hazaiak, de ez az akarás most kevés lesz a bentmaradáshoz. A biztonságosabb tipp az X2 - csak azért választottam én mégis - magasabb haszonnal kecsegtető - a döntetlent, mert a Paksnak - a párharc erősebbik csapatának - ez is tökéletesen elegendő lenne céljaihoz eléréséhez.


Nyertes!

Idézetet írta: strictly Dátum június 27, 2020, 00:14:28
Labdarúgás
15:30

TSG Hoffenheim
Teljes játékidő
Borussia Dortmund - TSG Hoffenheim
4.1
bet365

A Dortmundnak már édesmindegy az eredmény, mig a vendégek harcolnak az Európa Liga csoportkörért. Egyenlőre selejtezős helyen állnak. Vendégként a Hoffenheim két győzelemmel és két döntetlennel áll a restart óta, tehát nem mutatnak rossz formát. A Dortmundnak mostanában becsúszott egy nem várt otthoni vereség a Mainztól, hátha ma is összehozzák. Decemberi meccsüket 2-1-re a Hoffenheim nyerte, még közönség előtt.

Nyertes