Napi tipp - Június 24.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Napi tipp - Június 24.

Van egy tipped erre a napra? Oszd meg fórumtársaiddal és ne felejtsd, hogy a nap legjobb tippje pénznyereményben (3.000 Forint/nap) részesülhet!


2020.06.24. 13:35
Kosárlabda/Kína/CBA
Xinjiang - Beijing Ducks
A mérkőzés győztese + Pontszám 192,5
Kimenetel: Hazai és több
Odds: 2.40
Tippmixpro

Soccer
Esoccer Liga Pro - 12 mins play
Pele Warriors (PWR) Esports v Ez1d (EZ1) Esports
2020/06/24 13:15
Tipp: Over2.5
Oddsz:1.82
Bet365
Indok : Ez egy olyan liga ahol az atlag gol joval a 3 folott van , nem nehez a 3 golt megloni egy felido alatt sem , ez a meccs a csoport kor utolso meccse , 90% ban nem fontos, legalabb is az egyik csapatnak biztos. Ez egy value oddsz , ha csak egymas elleni meccseket nezzuk , vagy azt hogy hogy jatszottak az elmult 6 turnen kulon kulon az utolso meccseiket a csoportbol. (EZ1  4over 2under) PWR (6 over 0 under ).  En csak a pinin fogadtam meg 1.74 ert de meg ugy is megerte :D

Premier League 19:00
Newcastle-Aston Villa
ht ft 1/1
4.00
bet365

A Newcastle remekül kezdte a cezúra utáni időszakot, nagyon elverve az előkelő helyen álló Sheffieldet. A lendület kitarthat, jobb csapat, jó védelemmel. Még ha az Aston Villának sokkal jobban is kellenek a pontok. A Villa még bentmaradhat, néhány pont a különbség hátul, mégis simán nyerhet a Newcastle is az erőviszonyoknak hála. A Villa nem nyert január óta.

Sziasztok!

Időpont: 2020.06.24. (18:15)
Esemény: Foci Svájc liga2 (Kriens - Lausanne Ouchy)
Tipp: Több mint (2) gól a mérkőzésen mindkét csapatott együttvéve
Kevesebb mint (12) szöglet mindkét csapatott együttvéve
Odds: 2.15
Iroda: bet365
Indoklás:

Kriens győzelmével nagy esélyt adna magánok a feljutásra  hiszen így a második osztályozós helyre kerülne. Lausanne Ouchy erős középcsapat és számítani lehet a csapat góljára is. Úgy gondolom a gólokkal nem lesz gond szögletek pedig igen kevés szokott leni a két csapat mérkőzésén.

Wolfsberger - Sturm Graz
Labdarúgás Ausztria Bundesliga
2020.06.24. 18:30

Tipp: Shon Weissman legalább két gólt szerez
Odds: 5.20
Iroda: unibet

Néztem a Salzburg-Wolfsberger meccset, és nem értettem, miért nem kezdett Weissman. Beállt a második félidőre, és egyből veszélyesebbek lettek a Farkasok. Ugyan öngólnak titulálták az első góljukat, de az valójában Weissman érdeme volt. Nagyon komálom az izraeli játékost, gyors, erős, jó lábbal és fejjel. Nem véletlenül jelentkezett be érte a Celtic. 30 tétmérkőzésen idén 29 gólnál jár. Kicsit feljebb kellene tornászni az árát. Összehasonlítást végeztem a legalább két góljára, megdöbbentem:

Betclic 2.80
bet365 3.25
Betfair 4.40
unibet 5.20

Majdnem kétszer olyan jót kínál a két góljára az unibet, mint a betclic. Ez nekem nagyon jó opciónak tűnik, mert egyet biztosan lő, csak abban nincs érték. Gondolkodtam az első góljában is, amit 0-15 percben szerez, de az neccesebb. Az biztos, hogy ezt a meccset végigjátssza, mivel kötelező a győzelem a Wolfsbergernek, ha Európa Ligát akarnak a következő szezonban.

Stabaek - Sandefjord
Norveg Eliteserien
24.06.2020 18:00
Tipp: OVER 3,5 gól
Odds: 3,52
Iroda: Pinnacle

Norveg bajnoksag harmadik forduloja, meg csak lassan kristalizalodnak a dolgok. Stabaek vendegul latja az ujonc Sandefjordot, aki nagyon jo fenyben mutatkozott be. Stabaek ket dontetlennel kezdte az uj szezont, a hazai 0:0 csalodas volt, mivel Mjondalent nem tudtak megverni, es a keseru szolobol jutott nekik a masik meccsben is, a Valerenga otthonaban. 1:0 rol 1:2 re tudtak forditani ket perc alatt, de 20 percel a vege elott Valerenga emberhatranyban egyenlitett buntetobol. Jeppe Moe hatvedjuk serult es Mathew Rusike csatar indulasa is kerdeses, terde serult.
Sandefjord elegedett lehet. Elso meccset idegenben megnyertek az Odd Grenland palyajan 1:2 re, ugy hogy mindharom gol 83-90 perc kozott szuletett. A masodik meccseben Start Kristiansand ellen mar nem ment olyan jol a szeker, de rugtak ket golt, es megsezereztek az egy pontot. Ketszer veszitettek, de visszahoztak a hatranyt, sajnos gyozni mar nem tudtak. Ma serules miatt nem lepnek palyara: Marc Vales Gonzalez a moldáv hatvedjkuk es Enric Valles spanyol kozeppalyasuk sem. Kiszamithatatlan szezon indulaskor megprobalok egy nagyszorzoju overt. Sok szerencset memberek!

Idézetet írta: sunik29 Dátum június 24, 2020, 08:49:01
Soccer
Esoccer Liga Pro - 12 mins play
Pele Warriors (PWR) Esports v Ez1d (EZ1) Esports
2020/06/24 13:15
Tipp: Over2.5
Oddsz:1.82
Bet365
Indok : Ez egy olyan liga ahol az atlag gol joval a 3 folott van , nem nehez a 3 golt megloni egy felido alatt sem , ez a meccs a csoport kor utolso meccse , 90% ban nem fontos, legalabb is az egyik csapatnak biztos. Ez egy value oddsz , ha csak egymas elleni meccseket nezzuk , vagy azt hogy hogy jatszottak az elmult 6 turnen kulon kulon az utolso meccseiket a csoportbol. (EZ1  4over 2under) PWR (6 over 0 under ).  En csak a pinin fogadtam meg 1.74 ert de meg ugy is megerte :D

Nyert


Labdarúgás, Anglia, Premier Liga, 2020. 06. 24., 19:00

Manchester United - Sheffield United
Tipp: Manchester United nyer és mindkét csapat gólt szerez


Odds: 3,75
Iroda: Unibet

Indoklás: Nagy pofonba szaladt bele a Sheffield szombaton - 0-3-ra kaptak ki a Newcastle vendégeként. Ezzel együtt immár 180 perces a gólcsend a sheffieldieknél, ami különösen meglepő, hiszen az újonc remekel a PL-ben - reális esélyük mutatkozik még akár arra is, hogy odaérjenek az EL csoportkört jelentő 5. helyre is akár.

Ahol egyébként jelenleg épp a MU áll. A vörösök szezonja nem az igazi - a kötelezőt hozzák, de a nagyok versenyébe már nem tudnak beleszólni. Úgy látszik, Solksjaer keze alatt még nem állt össze teljesen ez a csapat. Talán majd jövőre.

Mindenesetre ezt a meccset jó eséllyel nyerni fogják a hazaiak, de úgy gondolom, épp ideje lenne már egy újabb Sheffield-gólnak. Így hát a tippem a MU+BTS

Sociedad-Celta
LaLiga 19:30

Tipp: büntetőpontok első félidőben 6+ @ 80.00

Prieto Iglesias a Celtának elég vadul adja a lapokat, utsó két alkalommal a Vigo 6 lap alatt nem úszta meg. A Sociedad két zakóból jön, a Celta az Alavés elleni 6-0-ás sikerből. Bízom benne, hogy eseménydús meccs lesz, nem unalmas lődörgés. A Celtának mondjuk nem lenne rossz szerintem a remi, de ha kontrákra játszanak, az is generál lapot. Lesznek dumagépek a pályán, Nolito, Aspas, szóval hátha. Nemrég a Granada ellen a félidőben adott két pirosat két Celta játékosnak, ezzel a sporival 10 bajnoki óta nyeretlen a Vigo, szóval nem ideális a Vigo és Prieto Iglesias spori kapcsolata. Ha netán bejön, itt nem nyerek vele, mivel volt 3 rossz tippem zsinórban, legalábbis számításom szerint  :)

Idézetet írta: grof19 Dátum június 24, 2020, 10:08:01
Sziasztok!

Időpont: 2020.06.24. (18:15)
Esemény: Foci Svájc liga2 (Kriens - Lausanne Ouchy)
Tipp: Több mint (2) gól a mérkőzésen mindkét csapatott együttvéve
Kevesebb mint (12) szöglet mindkét csapatott együttvéve
Odds: 2.15
Iroda: bet365
Indoklás:

Kriens győzelmével nagy esélyt adna magánok a feljutásra  hiszen így a második osztályozós helyre kerülne. Lausanne Ouchy erős középcsapat és számítani lehet a csapat góljára is. Úgy gondolom a gólokkal nem lesz gond szögletek pedig igen kevés szokott leni a két csapat mérkőzésén.

Nyertes

Idézetet írta: Szigo Dátum június 24, 2020, 11:13:30
Wolfsberger - Sturm Graz
Labdarúgás Ausztria Bundesliga
2020.06.24. 18:30

Tipp: Shon Weissman legalább két gólt szerez
Odds: 5.20
Iroda: unibet

Néztem a Salzburg-Wolfsberger meccset, és nem értettem, miért nem kezdett Weissman. Beállt a második félidőre, és egyből veszélyesebbek lettek a Farkasok. Ugyan öngólnak titulálták az első góljukat, de az valójában Weissman érdeme volt. Nagyon komálom az izraeli játékost, gyors, erős, jó lábbal és fejjel. Nem véletlenül jelentkezett be érte a Celtic. 30 tétmérkőzésen idén 29 gólnál jár. Kicsit feljebb kellene tornászni az árát. Összehasonlítást végeztem a legalább két góljára, megdöbbentem:

Betclic 2.80
bet365 3.25
Betfair 4.40
unibet 5.20

Majdnem kétszer olyan jót kínál a két góljára az unibet, mint a betclic. Ez nekem nagyon jó opciónak tűnik, mert egyet biztosan lő, csak abban nincs érték. Gondolkodtam az első góljában is, amit 0-15 percben szerez, de az neccesebb. Az biztos, hogy ezt a meccset végigjátssza, mivel kötelező a győzelem a Wolfsbergernek, ha Európa Ligát akarnak a következő szezonban.

Sajnálom, hogy csak egy jött le. Én mondjuk megjátszottam az első gólját 3.75-ért...

Sportág, időpont: Asztalitenisz, 2020. 06. 24. 23.30
Esemény: Vladimir Petrov – Kirill Abramov
Tipp: Vladimir Petrov
Odds: 2,2
Iroda: Bet365
Indoklás: Nagyon egyszerű és prózai oka van, hogy miért Petrovot érzem esélyesebbnek (szemben a fogadóirodák szorzóival). Minden mellette szól.
Petrov a mai négy meccséből eddig kétszer nyert, kétszer veszített, míg Abramov mai teljesítmény 2-4, ráadásul úgy, hogy az utolsó négy meccsét mind elveszítette. És ezek közül az egyiket éppen a mostani ellenfelével szemben.
Vagyis ma már egyszer Petrov bebizonyította, hogy jobb, mint Abramov, most már csak az kellene, hogy pár órával később ezt újra megtegye.

Ezen a napon nincs nyertes hirdetve.