Május 16, 2021, 02:22:57 am CEST

Szerző Téma: SPF Klub, a hűségprogramunk  (Megtekintve 13786 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető MessiÁs

Re:SPF Klub, a hűségprogramunk
« Válasz #285 Dátum: Május 01, 2021, 21:57:45 pm CEST »
Miután a kislányom születésnapi bulija volt ma 3-tól fél 9-ig, 5 gyerekkel, rendesen meglassult a felfogásom, de megpróbálom és semmiképpen se vegyétek kötözködésnek, csak kérdezek.

Áprilisban valószínűleg részesülök nyereményben. Ezért:
Májusban a csökkentett 30-as listán leszek. Ok. Ott mennyi embert fogtok jutalmazni?
Júniusban visszatérek a fő listára? De azon az szerepel, aki az elmúlt hónapban nem jutott nyereményhez. Akkor ha a májusi csökkentett listán nyereményhez jutok, hol indulok júniusban?

Lehet, hogy ez nem ilyen bonyolult, csak az én szofverem lassú?

Szerintem a májusi top30 a 70.000es listán, átkerül a 30.000esbe és a másik 30 meg vissza.

Nem elérhető SPF Admin

« Válasz #286 Dátum: Május 01, 2021, 22:14:39 pm CEST »
Miután a kislányom születésnapi bulija volt ma 3-tól fél 9-ig, 5 gyerekkel, rendesen meglassult a felfogásom, de megpróbálom és semmiképpen se vegyétek kötözködésnek, csak kérdezek.

Áprilisban valószínűleg részesülök nyereményben. Ezért:
Májusban a csökkentett 30-as listán leszek. Ok. Ott mennyi embert fogtok jutalmazni?
Júniusban visszatérek a fő listára? De azon az szerepel, aki az elmúlt hónapban nem jutott nyereményhez. Akkor ha a májusi csökkentett listán nyereményhez jutok, hol indulok júniusban?

Lehet, hogy ez nem ilyen bonyolult, csak az én szofverem lassú?

A lényeg a következő: két egymást követő hónapban nem részesülhetsz a teljes nyereményalapban (ami 70.000 forint).
Tehát ha áprilisben nyereményben részesülsz, akkor májusban a 30.000 forint nyereményalapból kaphatsz egy kis szeletet. Júniusban pedig újra a fő toplistás nyereményalapból (70.000).

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető Carpeks

« Válasz #287 Dátum: Május 02, 2021, 11:21:29 am CEST »
Akkor lényegében így kialakul egy "gyengébb mezőny", akik kevesebbet kommentelnek, meg egy "erősebb", és nagyjából ezek fogják váltani egymást. Egy "erősebb mezőnyben" lévő topjátékos akár taktikázhatna úgy is, hogy kihagy egy hónapot, és "bajnokságot vált", hogy a gyengébb mezőny játékosai között nagyobb szeletet vághasson magának a nagyobb tortából  :D  Persze nyilván nem reális az, hogy aki top 5-10 kommentelő, az kihagy emiatt egy teljes hónapot, de mint lehetőség, fennáll  ;D

Nem elérhető SPF Admin

« Válasz #288 Dátum: Május 02, 2021, 17:45:38 pm CEST »
Akkor lényegében így kialakul egy "gyengébb mezőny", akik kevesebbet kommentelnek, meg egy "erősebb", és nagyjából ezek fogják váltani egymást. Egy "erősebb mezőnyben" lévő topjátékos akár taktikázhatna úgy is, hogy kihagy egy hónapot, és "bajnokságot vált", hogy a gyengébb mezőny játékosai között nagyobb szeletet vághasson magának a nagyobb tortából  :D  Persze nyilván nem reális az, hogy aki top 5-10 kommentelő, az kihagy emiatt egy teljes hónapot, de mint lehetőség, fennáll  ;D

Köszi.

Jutalmad: +2 pont  :cya:

Nem elérhető sipull

« Válasz #289 Dátum: Május 03, 2021, 14:02:43 pm CEST »
Amikor 2 napos az Sftotó, a hűségprogram nem számolja a második napra vonatkozó pontokat.

Nem elérhető vmlinuz

« Válasz #290 Dátum: Május 03, 2021, 15:38:02 pm CEST »
De, számolja a hónap végi korrekciónál, minden hónap 5-én.

Nem elérhető Talpas

« Válasz #291 Dátum: Május 03, 2021, 19:16:16 pm CEST »
Fejlemények májustól a hűségprogramban!

Az áprilisi hónapot még nem zártuk le, május 5-én lesz véglegesítve, de amint láthatjátok visszatér a top30-as toplista.

És akkor jöjjenek az újítások (májustól érvénybe lépnek):

1. SPF Ligában csak azon nyertes szelvények részesülnek pontozásban amelyeknél a tét minimum 1000 forint.

2. Minden beküldött tippre (SPF Ligában nyertes szelvényre) érvényes szabálypont: ezentúl csak azon nyertes tippek/nyertes szelvények után jár hűségpont melynek az eredő oddsa minimum 1.80!

3. Naplókra vonatkozó változás: májustól továbbra is 4 pont jár egy naplós bejegyzésért, DE egy nap folyamán csak az első három bejegyzésért jár pont. A maximálisan összehozható pontszám naplózás által így: 372 pont!

4. Májustól 2 (kettő) toplistát fogtok látni (áprilisi zárás után)! Az egyikben azok szerepelnek akik az előző hónapban részesültek a fő nyereményalapban. Ők május folyamán csökkentett nyereményalapban (30.000 forint lesz szétosztva) részesülhetnek. A második a fő toplista, gyakorlatilag ott mindenki szerepel aki az elmúlt hónapban nem jutott nyereményhez. A fő toplista nyereményalapja pedig 70.000 forint.

Ha bármilyen kérdésetek van, állunk rendelkezésetekre. Sok sikert a továbbiakban is!  :ok:

Nekem nagyon tetszik ez a hűségprogramos rendszer.
viszont én személy szerint a 4. pont-al nem értek egyet.
kicsit úgy érzem, mint ha azok a fórumozók akik aktívan használják az oldalt büntit kapnának, mert aktívak.
hol ott a hűségprogram azért jött létre hogy a Sportfogadás.org aktív és sikeres tagjait díjazzátok.

Nem elérhető SPF Admin

« Válasz #292 Dátum: Május 04, 2021, 08:01:40 am CEST »

Nekem nagyon tetszik ez a hűségprogramos rendszer.
viszont én személy szerint a 4. pont-al nem értek egyet.
kicsit úgy érzem, mint ha azok a fórumozók akik aktívan használják az oldalt büntit kapnának, mert aktívak.
hol ott a hűségprogram azért jött létre hogy a Sportfogadás.org aktív és sikeres tagjait díjazzátok.

Lehet úgy is értelmezni, hogy a 2 havi keret 100.000 forint a hűséges tagoknak. Nincs itt büntetve senki.

Nem elérhető Sound

« Válasz #293 Dátum: Május 04, 2021, 17:07:23 pm CEST »
Sziasztok a áprilisi hűségpontos pénzt szeretném a csabax-alapnak felajánlani.

köszönettel, üdv:
sound

Nem elérhető LosGabos

« Válasz #294 Dátum: Május 04, 2021, 22:07:44 pm CEST »
Fejlemények májustól a hűségprogramban!

3. Naplókra vonatkozó változás: májustól továbbra is 4 pont jár egy naplós bejegyzésért, DE egy nap folyamán csak az első három bejegyzésért jár pont. A maximálisan összehozható pontszám naplózás által így: 372 pont!

Akiknek háromnál több hozzászólásuk volt egy napon a naplójukban, azok (köztük én is) az első 4 bejegyzésre kaptak pontot május 1.-n és 2.-n.
Gondoltam szólok, hogy ne a hó végi korrekcióban legyen meglepetés a nagy pontcsökkenés egyeseknek.

Nem elérhető vmlinuz

« Válasz #295 Dátum: Május 05, 2021, 05:14:00 am CEST »
Javitottam a hibát, de újraszámolva valóban csak a korrekciónál lesz.

Nem elérhető SPF Admin

« Válasz #296 Dátum: Május 05, 2021, 08:02:12 am CEST »
Áprilisi jutalékok jóváírva.  :beerchug:

Nem elérhető MessiÁs

« Válasz #297 Dátum: Május 06, 2021, 14:50:20 pm CEST »
A tippjatekra is érvényes az emelt 1,80as odds?

Nem elérhető vmlinuz

« Válasz #298 Dátum: Május 06, 2021, 14:57:46 pm CEST »
Igen.

Nem elérhető hillandkimi

« Válasz #299 Dátum: Május 08, 2021, 17:24:02 pm CEST »
miért vagyok lepontozva? Ha egy normális napló hozzászólás 4 pont , én igyekszem napi 4 tippet indoklással feltenni.. erre május 6. án a négy tippemre 12 pont jött... 16 helyett.. Ha én néztem be valamit, előre elnézést, csak furcsa... 

Sportfogadas.org

Exkluzív!
« Válasz #299 Dátum: Május 08, 2021, 17:24:02 pm CEST »