Június 24, 2021, 07:51:46 am CEST

Szerző Téma: SPF Klub, a hűségprogramunk  (Megtekintve 15159 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető HT

Re:SPF Klub, a hűségprogramunk
« Válasz #315 Dátum: Június 07, 2021, 01:10:23 am CEST »
Sziasztok. Már az elején kihangsúlyozom, hogy nem önmagam ellen akarok beszélni, inkább csak egy érdekességre hívnám fel a figyelmet ezzel a megosztott nyereményalappal kapcsolatban. Sajnálatos módon májusban annyira el voltam havazva mindennel, hogy alig tudtam egyszer-egyszer felnézni az oldalra. Amikor volt egy-két perc szabadidőm, akkor is inkább csak arra használtam, hogy az NBA-s fórumban váltsak egy-két szót Pozzatóval. Ennek ellenére ma láttam, hogy kaptam egy értesítést, miszerint nyertem az SPF Klubban. Mint kiderült, ez annak volt betudható, hogy a jobb áprilisi mutatómnak köszönhetően májusban a 30.000-es csoportba kerültem, ahol mind a 30 embert jutalmazzák. Vagyis így történhetett, hogy bár egész májusban alig szereztem pontot, mégis kapok pénzt, míg a 70.000 csoportban 30 (!!!) olyan ember van (a listán a 31.-től a 60. helyig), akik aktívabbak voltak nálam, több pontot szedtek össze, mint én, mégsem kapnak semmit.

Összességében egyáltalán nem tartom rossznak az újításokat (sőt, nagyon tetszik, hogy így esélyt kapnak azok is, akik korábban ritkán tudtak csak a legjobb 30-ba bekerülni). Inkább csak azért írtam le a fenti esetet, mert lehet, hogy érdemes volna elgondolkodni azon, hogy a 30.000-es csoportnál nem kellene minden embert jutalmazni, hanem esetleg csak a 30-ból a legjobb 15 (max. 20) játékost, mert így legalább ott is többet kapnának a legjobbak, és emellett elkerülhető lenne, hogy valaki a semmiért is (mint például májusban én) pénzt kapjon.

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető SPF Admin

Re:SPF Klub, a hűségprogramunk
« Válasz #316 Dátum: Június 08, 2021, 10:19:55 am CEST »
Ha bárki szeretné még a májusi jutalékát adományként felajánlani, akkor azt megkérem jelezze ma délután 5-ig, mert utánna megy az utalás.

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Sportfogadas.org

EB Tippjáték
« Válasz #316 Dátum: Június 08, 2021, 10:19:55 am CEST »