Új probálkozás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Naptippben ma egy sima Inter vendéggyőzelmet tettem, amivel nyugodt előnybe kerülhetnének a bajnoki címért folyó harcba,és bár most is tartom, hogy nyerni fognak, a naplómba és szingli tippként egy x2-t teszek.

AC Milan - Inter
x2 @1,28
tét: 10 egység

CFR elszalasztott két lehetőséget, hogy átvegye a vezetést a FCSB elől, most viszont azért kell menjen, hogy ne legyen nagyobb a lemaradása az élen alloval szemben. GazMetannak nem nagyon van tétje, play off hely messze, kiesni nem fognak. Két gyengébb meccs után itt az ideje a kolozsváriak győzelmet ünnepeljenek.

GazcMetan - CFR
Vendég @1.50
Tet: 5 egyseg

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum február 21, 2021, 12:08:15
Naptippben ma egy sima Inter vendéggyőzelmet tettem, amivel nyugodt előnybe kerülhetnének a bajnoki címért folyó harcba,és bár most is tartom, hogy nyerni fognak, a naplómba és szingli tippként egy x2-t teszek.

AC Milan - Inter
x2 @1,28
tét: 10 egység

Sima liba 0-3 +2,8 egység :ok:

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum február 21, 2021, 12:02:55
Múlt héten nagy meccset csinált a Leicester a Pool ellen, de 75 percig lényegében a pályán sem voltak, nem volt benne a meccsben, hogy ott ilyen győzelmet aratnának. Aston Villával sem lesz könnyebb dolguk, és tekintve, hogy hétközben EL meccsük volt, méginkább a hazai pontszerzés fele billenek.

Aston Villa - Leicester
1x  @1,70
tét: 5 egység

Sajnos valóban igaz, hogy ez az Aston Grealish nélkül a kiesőhelyek ellen küzdene, nincs meg nélküle a kreativítás, ez igy sajna vesztes -5 egység

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum február 21, 2021, 12:06:32
Elúszni látszik a Barca szezonja, kupában nehéz helyzetben, BL-ben kb. lehetetlenben vannak. Így, hogy bukott az Atleti a tegnap nem maradt más, minthogy csökkentsék a hátrányuk s egy esetleges Atleti gödör esetén ott legyen a nyakukba, ehhez a mai ellenfelükön kellene simán átmenniük, amit szerintem meg is oldalanak Messiék.

Barca - Cadiz
1/1 @1,50
tét: 4 egység

hihetetlen, hogy ez vesztes tudott lenni, ezt a Barcelona elrontotta hatalmasan.... :bash:
-4 egység

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum február 21, 2021, 12:04:37
Eddig nagyon gólszegény ez a PL forduló, viszont jön a West Ham - Tottenham mérkőzés, akiknek az első meccsük a szezonban egy csoda volt, és 3-3ra végződött, bár ma nem hiszem ilyen sok gól esne a mérkőzésen, egy-egy gólt mindkét csapattól várok.

West Ham - Tottenham
GG @1,62
tét: 5 egység

jó kis meccs volt, szépen zöldült! +3,1 egység

Guruban is ahogy írtam, jelenleg minden szempont Guardiola mellett áll, ezért én is vendéget teszek.

Arsenal - Man City
vendég @1,50
tét: 10 egység

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum február 21, 2021, 15:56:19
CFR elszalasztott két lehetőséget, hogy átvegye a vezetést a FCSB elől, most viszont azért kell menjen, hogy ne legyen nagyobb a lemaradása az élen alloval szemben. GazMetannak nem nagyon van tétje, play off hely messze, kiesni nem fognak. Két gyengébb meccs után itt az ideje a kolozsváriak győzelmet ünnepeljenek.

GazcMetan - CFR
Vendég @1.50
Tet: 5 egyseg

kicsit kihúzták, de végül minimális különbséggel csak behúzták!+2,5 egység :ok:
Eddig a vasárnapi napom -3,6 egység, még van mára a City győzelem, az pluszba fordíthatja a balance-ot, illetve estére készülök még egy tippel, lássuk mi lesz.

Ha már egész nap rámentem az EL-ben harcolt csapatok ellen, akkor az utolsó esti PL meccsel is így teszek. Vegyük sorba, hogy alakultak eddig a dolgok: Tottenham kikapott a WHU-tól, Leicester bár nyert az Aston Villa ellen, a Villánál hiányzott a legjobbjuk Grealish, illetve lehet a Leicester elvesztette az elmúlt időszak egyik legjobbját, Maddisont, az Arsenal meg lényegében lehoz egy sima vereséget a City ellen momentum nélkül. Hasonló szenvedést várok a MU-tól este, hiszen a középpályán alig maradt bevethető ember, hiszen Van de Beek, Pogba, McTominay is hiányzik, Rashford illetve Bruno Fernandes meg csapágyasra van hajtva. Nem vagyok elég bátor az x2-höz jelenleg, sőt még az 1,5ös hendit is kihagyom, viszont a 2,5ös hendit megdurrantom, annak jönnie kéne, Steve Bruce csapata nem nagyon fut bele nagy pofonokba.

MU - Newcastle
AH +2,5 vendég @1,38
tét: 10 egység

Gyors élő tipp: 0-0as első félidő után hamar berámolt egy-egy gólt az Atalanta és a Napoli egymásnak, van egy olyan megérzésem, hogy ez a meccs döntetlen marad, be is próbálom.

élő 62. perc
Atalanta - Napoli
döntetlen @2,10
tét: 3 egység

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum február 21, 2021, 16:59:02
Guruban is ahogy írtam, jelenleg minden szempont Guardiola mellett áll, ezért én is vendéget teszek.

Arsenal - Man City
vendég @1,50
tét: 10 egység

Gyors City gól, impotens Arsenal támadó játék, laza megmozgató edzés a Citynek a BL meccs előtt
+5 egység
Most vagyok +1,6 egységben, sajnos az Atalanta mihelyt megtettem az élő döntetlen tippet, egyből berámolt egy gólt... badluck... viszont az esti MU meccsen ha nem történik semmi váratlan sikerül pluszba zárni a mai napot is, ezzel együtt pedig a hétvégét, na hajrá  :beerchug:

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum február 21, 2021, 19:20:40
Gyors élő tipp: 0-0as első félidő után hamar berámolt egy-egy gólt az Atalanta és a Napoli egymásnak, van egy olyan megérzésem, hogy ez a meccs döntetlen marad, be is próbálom.

élő 62. perc
Atalanta - Napoli
döntetlen @2,10
tét: 3 egység

Amilyen gyorsan kigondoltam, olyan gyorsan el is ment sajna, gyorsan rávágott két gólt az Atalanta...
-3 egység

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum február 21, 2021, 19:17:01
Ha már egész nap rámentem az EL-ben harcolt csapatok ellen, akkor az utolsó esti PL meccsel is így teszek. Vegyük sorba, hogy alakultak eddig a dolgok: Tottenham kikapott a WHU-tól, Leicester bár nyert az Aston Villa ellen, a Villánál hiányzott a legjobbjuk Grealish, illetve lehet a Leicester elvesztette az elmúlt időszak egyik legjobbját, Maddisont, az Arsenal meg lényegében lehoz egy sima vereséget a City ellen momentum nélkül. Hasonló szenvedést várok a MU-tól este, hiszen a középpályán alig maradt bevethető ember, hiszen Van de Beek, Pogba, McTominay is hiányzik, Rashford illetve Bruno Fernandes meg csapágyasra van hajtva. Nem vagyok elég bátor az x2-höz jelenleg, sőt még az 1,5ös hendit is kihagyom, viszont a 2,5ös hendit megdurrantom, annak jönnie kéne, Steve Bruce csapata nem nagyon fut bele nagy pofonokba.

MU - Newcastle
AH +2,5 vendég @1,38
tét: 10 egység

nem tudta meglepni a Newcastle a MU-t de a tipp lejött  :ok:+3,8 egység
Vasárnapom minimális +2,4 egység
Egyenleg:62,56

Kezdjük egy jó kis román bajnoksággal a mai napot, egy izgalmas meccs jutott hétfő délutánra, ahol egy végletekig kiélezett meccsre számítok.

UTA Arad - FC Botosani
félidő VAGY végeredmény döntetlen @1,70
tét: 3 egység

Két gyenge formában lévő csapat hozott le egymással egy gyengus első félidőt, nagyon ikszre áll ez a mérkőzés is, ha nyerni tud a Viitorul nem hiszem képes közé tenni 2 gólt.

Viitorul - Poli Iasi
AH +1,5 vendég @1,20
tét: 10 egység