Új probálkozás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum január 20, 2021, 15:04:17
Este újabb könnyebbnek igérkező meccsnek néz elébe, amit szeretnék is meglovagolni, bővebb infó a Gurus elemzésemben.

Fulham - MU
vendég @1,61
tét: 5 egység
1-2
+3,05 egység
Tovább hajtja a mákkereket a MU, de végülis erre számítottam, hogy nehezen de begyüjtik a 3 pontot. Ehhez bár kellett Areola hibája, illetve Pogba egyéni alakítása a második gól előtt, de ismét hátrányból fordítva nyertek idegenben.
Egyenleg: +38,5 egység

Bár nem ez volt a főtippem a mai Pool meccsre amit tenni fogok, hanem hogy Pool góljai 1.5 felett, viszont ha már a Guruban is változtatnom kellett itt is változtatok, több infóért el lehet olvasni a Gurut.
Liverpool - Burnley
első gólt a Pool szerzi és megnyeri a meccset @1,30
tét: 10 egység

Illetve be lehet probálni nagyobb oddson @1,75 hogy mindkét csapat nem talál be, hisz eléggé impotens ez a Burnley támadó alakzat, a ligában a leggyengébb a maga 9 góljával, illetve az elmúlt 8 mérkőzésen mindössze egy gólt tudtak szerezni, azt is Aubameyang intézte be a saját kapujukba.

#317 január 23, 2021, 10:44:05, LFCfanBoti
Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum január 21, 2021, 19:57:27
Bár nem ez volt a főtippem a mai Pool meccsre amit tenni fogok, hanem hogy Pool góljai 1.5 felett, viszont ha már a Guruban is változtatnom kellett itt is változtatok, több infóért el lehet olvasni a Gurut.
Liverpool - Burnley
első gólt a Pool szerzi és megnyeri a meccset @1,30
tét: 10 egység


Illetve be lehet probálni nagyobb oddson @1,75 hogy mindkét csapat nem talál be, hisz eléggé impotens ez a Burnley támadó alakzat, a ligában a leggyengébb a maga 9 góljával, illetve az elmúlt 8 mérkőzésen mindössze egy gólt tudtak szerezni, azt is Aubameyang intézte be a saját kapujukba.
Kellett két nap, hogy le tudjak nyugodni, és tudjak pár sort irni erről a meccsről, mert még tegnap reggel is fejfájással ébredtem. 84 kapura lövés óta nem képes a Pool az ellenfél kapujába találni, eljutnak a 16osig igéretes pozíciókba, aztán az utolsó döntések sosem jönnek be mostanában. Origi ajándék labdával 1 az 1be megy Popera, s ahelyett szépen elgurítsa mellette ő nagy gólt akar és kapufa lesz. AlexArnold negativ rekordot negativ rekordra halmoz, ami nem teljesen az ő hibája, hanem a CB hiányt, és a középpályásokkal való pótlást, a szélsőhátvédek érzik meg, hiszen nem tudnak annyira szabadon, és magasan játszani, ahogy tudták egy VanDijk-Matip/Gomez CB párossal. Barnes akit a félidő végi csetepaté alatt nyugodtan leküldhettek volna második sárgával, nagyszerű szinészi alakitását mind a játékvezető, mint a VAR megette. Elég is erről a meccsről, remléhetőleg már nem tart sokáig ez a hullámvölgy, hiszen lassan a PL cim helyett a BL helyek elérése lesz az elérni kivánt cél a bajnokság végén.

egyenleg: +28,5

GURU-ba irtam a mai első román meccsről, és bár tegnap óta a szorzók nem az én javamra mozogtak, de nagyobb szorzón sem tántorodok el a tipptől, és kiállok a tegnapi állításom mellett.
Sepsi OSK - Astra
x2 @1,72

tét: 5 egység

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum január 23, 2021, 10:43:43
GURU-ba irtam a mai első román meccsről, és bár tegnap óta a szorzók nem az én javamra mozogtak, de nagyobb szorzón sem tántorodok el a tipptől, és kiállok a tegnapi állításom mellett.
Sepsi OSK - Astra
x2 @1,72

tét: 5 egység
sajnos az oddsmozgás most jól érezték a fogadóirodák, hatalmas mellélővés.... :bash: :bash:
egyenleg: +23,5 egység

Várda kolléga GURU-s elemzése alapján megjátszodtam a Kisvárdára tett duplaesélyét élőben, hajrá  :beerchug:
12. perc
Kisvárda - Mezőkövesd
1x @1,29
tét: 7 egység

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum január 23, 2021, 14:42:16
Várda kolléga GURU-s elemzése alapján megjátszodtam a Kisvárdára tett duplaesélyét élőben, hajrá  :beerchug:
12. perc
Kisvárda - Mezőkövesd
1x @1,29
tét: 7 egység

végre zöldülő tipp
egyenleg: 25,53 pluszos

Elképzelhetetlennek tartom, hogy ez a magyar mezőnyhőz képest kimagasló Fradi kétszer egymás után kikapjon, megy is az x2.
8. perc
Puskás - Fradi
x2  @1,19
10 egység a tét

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum január 23, 2021, 17:08:14
Elképzelhetetlennek tartom, hogy ez a magyar mezőnyhőz képest kimagasló Fradi kétszer egymás után kikapjon, megy is az x2.
8. perc
Puskás - Fradi
x2  @1,19
10 egység a tét

nehezen bár de csak nem kapott ki a Fradi.
Egyenleg: +26,72

A megszerezhető 6 pontból mindössze 1-et tudott szerezni a Fradi, zárkozhat a Vidi, ehhez "mindössze" hozni kéne a mai meccsét az Újpest ellen, be is probálom a vendég győzelmet

Újpest - Vidi
vendlég @1,55
tét: 6 egység

Nem kezdte jól az évet a Craiova csapata még nem tudott meccset nyerni, ami miatt kezd leszakadni a FCSB-CFR duótól, márpedig ha még bajnoki álmokat dédelgetnek ma nem szabad kikapjanak a Viitorul ellen hazai pályán

élő 10. perc
U Craiova - Viitorul
1x @1,25
tét: 10 egység

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum január 23, 2021, 18:53:07
A megszerezhető 6 pontból mindössze 1-et tudott szerezni a Fradi, zárkozhat a Vidi, ehhez "mindössze" hozni kéne a mai meccsét az Újpest ellen, be is probálom a vendég győzelmet

Újpest - Vidi
vendlég @1,55
tét: 6 egység

jaj de tükörsima
egyenleg: 30,02 plusz

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum január 23, 2021, 20:10:50
Nem kezdte jól az évet a Craiova csapata még nem tudott meccset nyerni, ami miatt kezd leszakadni a FCSB-CFR duótól, márpedig ha még bajnoki álmokat dédelgetnek ma nem szabad kikapjanak a Viitorul ellen hazai pályán

élő 10. perc
U Craiova - Viitorul
1x @1,25
tét: 10 egység

Nagyon rosszul indult az egész nap, GURUban is szinte nulláztam magam, de szerencsére sikerült a szombati nap visszatornáznom magam  :ok:
Egyenleg: +32,52

Chelsea viszonylag erős kezdőt tett fel a másodosztályú Luton ellen, tippem ugyanaz mint az előző Fa kupa fordulóban
élő 10. perc
Chelsea - Luton
nem talál be mindkét csapat @1.61

tét: 5 egység

Budafok a kiesés ellen harcol, MTK az európai kupaszereplésért, tekintve, hogy mindkét csapat újonc igencsak nagy különbség a két csapat eddigi eredményei alapján, ez a tendencia folytatódni fog.

Budafok - MTK
x2 @1,36
tét: 10 egység