Új probálkozás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szokásos hétfő esti duplaesélyes szeló, hogy ne potyára rezegjen a Flashscore mobil app
Brighton - Palace
1x @1,17
és
Osasuna - Valencia
x2 @1,24
össz odds: 1,45
tét: 10 egység

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum február 22, 2021, 15:30:07
Kezdjük egy jó kis román bajnoksággal a mai napot, egy izgalmas meccs jutott hétfő délutánra, ahol egy végletekig kiélezett meccsre számítok.

UTA Arad - FC Botosani
félidő VAGY végeredmény döntetlen @1,70
tét: 3 egység

nem volt itt kérdés, mivel félidő is, és vége is iksz  :ok:
+2,1 egység

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum február 22, 2021, 20:29:55
Szokásos hétfő esti duplaesélyes szeló, hogy ne potyára rezegjen a Flashscore mobil app
Brighton - Palace
-*1x @1,17
és
Osasuna - Valencia
x2 @1,24
össz odds: 1,45
tét: 10 egység

Lassan mém lesz a Brighton idei szezonjából, tegnap ismét lefocizták az aktuális ellenfelüket, xG alapján 2-0ra kellett volna nyerjenek, errefel 1-2 lett a Palacenak, ha ezek alapján rangsorolnák a csapatokat a TOP 6-ban lennének nagyon simán, dehát a közhely ismét érvényes a focit gólra játszák
-10 egység

Mai esti BL meccsek közül az Atletico - Chelsea mérkőzésen igen nagy értéket látok a hazai csapat oldaláról, s ahogy a Guruban is írtam nálam a nap tippje az 1x.

Atletico - CHelsea
1x @1,47
tét: 10 egység

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum február 22, 2021, 20:26:16
Két gyenge formában lévő csapat hozott le egymással egy gyengus első félidőt, nagyon ikszre áll ez a mérkőzés is, ha nyerni tud a Viitorul nem hiszem képes közé tenni 2 gólt.

Viitorul - Poli Iasi
AH +1,5 vendég @1,20
tét: 10 egység

Második félidőre olyan köd szállt a pályára, hogy még ma délután sem tudták befejezni a mérkőzést, ezért új időpontot kell találjanak a mérkőzésnek, és az első perctől kezdik újra a mérkőzést.

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum február 23, 2021, 18:33:13
Mai esti BL meccsek közül az Atletico - Chelsea mérkőzésen igen nagy értéket látok a hazai csapat oldaláról, s ahogy a Guruban is írtam nálam a nap tippje az 1x.

Atletico - CHelsea
1x @1,47
tét: 10 egység
Giroud :o :o
-10 egység

Reggina - Empoli
x2 @1,36
tét: 10 egység
Sorozatos ikszekkel közel engedte a riválisokat az Empoli és veszélyben az első helye, ma úgy gondolom végre nyerni fognak, de biztosra próbálok menni mégis csak a bunda melegágya az olasz 2, ezért maradt a duplaesély

Gurus tippem szeretném ma még megjátszani, bízok benne, hogy nem ma rendes mészárlást a City, egy hétvégihez hasonló meccset várok, és azzal bőven elégedett is lennék :D
Man City- Wolves
AH -2,5 vendég @1,42
tét: 10 egység

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum március 02, 2021, 18:52:12
Reggina - Empoli
x2 @1,36
tét: 10 egység

Sorozatos ikszekkel közel engedte a riválisokat az Empoli és veszélyben az első helye, ma úgy gondolom végre nyerni fognak, de biztosra próbálok menni mégis csak a bunda melegágya az olasz 2, ezért maradt a duplaesély
Ez szépen lejött 0-3
+3,6 egység

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum március 02, 2021, 20:16:40
Gurus tippem szeretném ma még megjátszani, bízok benne, hogy nem ma rendes mészárlást a City, egy hétvégihez hasonló meccset várok, és azzal bőven elégedett is lennék :D
Man City- Wolves
AH -2,5 vendég @1,42
tét: 10 egység

ez hihetetlen, hogy úgy mész bele az utolsó 10 percre, hogy három gól kell, hogy elmenjen a tipp, és 90+3-ba elmegy... tovább tart a GURU-s pech szériám, nagyon sajnálom :bash:
-10 egység

Próbálom menteni a menthetőt ezért két biztosabb tippel kezdek a mai nap:

Burnley - Leicester
AH +1,5 hazai

Sheffield - Aston Villa
x2

össz odds @1,59
tét: 10 egység

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum március 03, 2021, 17:59:21
Próbálom menteni a menthetőt ezért két biztosabb tippel kezdek a mai nap:

Burnley - Leicester
AH +1,5 hazai

Sheffield - Aston Villa
x2

össz odds @1,59
tét: 10 egység

vesztes
-10 egység

Elhanyagoltam a naplóm az elmúlt időszak sikertelensége után, és kellett egy kis pihi, a mai nap folyamán rendszerezni fogom, megnézem mennyi plusz egységem maradt még, azt sztornózom és a 0-ról újra kezdem. Ez a mostani tipp is már az új elszámolásba fog bekerülni, tehát jelenleg 0,00 egységen vagyok!

Izrael - Magyarország (futsal EB selejtező)
Vendég @1,55

Múlt héten nagyon csúnyán beleszaladt a magyar válogatott, meccs elején nagy gallérral álltak fel, amit meglepetésre megbüntetett az izraeli válogatott, ez mondhatni jót tett a Dróthéknak, csak pechükre az izraeli kapus ihletett formában védett, és a magyar csapat mindent kihagyott. Nem kérdés melyik a jobb válogatott, előző héten minden össze jött az izraelieknek, ma minden másképp lesz és sikerül kijavítanunk a múlt heti váratlan botlást.
tét: 5 egység

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum március 10, 2021, 10:19:32
Elhanyagoltam a naplóm az elmúlt időszak sikertelensége után, és kellett egy kis pihi, a mai nap folyamán rendszerezni fogom, megnézem mennyi plusz egységem maradt még, azt sztornózom és a 0-ról újra kezdem. Ez a mostani tipp is már az új elszámolásba fog bekerülni, tehát jelenleg 0,00 egységen vagyok!

Izrael - Magyarország (futsal EB selejtező)
Vendég @1,55


Múlt héten nagyon csúnyán beleszaladt a magyar válogatott, meccs elején nagy gallérral álltak fel, amit meglepetésre megbüntetett az izraeli válogatott, ez mondhatni jót tett a Dróthéknak, csak pechükre az izraeli kapus ihletett formában védett, és a magyar csapat mindent kihagyott. Nem kérdés melyik a jobb válogatott, előző héten minden össze jött az izraelieknek, ma minden másképp lesz és sikerül kijavítanunk a múlt heti váratlan botlást.
tét: 5 egység
Sima magyar győzelem lett végre
Új egyenleg: +2,75 egység


Illetve ahogy igértem lezártam az előző sorozatot, voltak nagyon szép szériák, illetve nagyon rosszak is, voltam közel 100 egység plusznál is egy adott pillanatban, viszont, rengeteget hibáztam, mikor jött egy-egy piros, és hirtelen akartam minimalizálni a veszteséget, és sajnos ez lett a vesztem. Következőnél nagyobb odafigyelés kell, és nem szabad rengeteg tippel rengeteget kockáztatni

Végső egyenleg: + 28,26 egység

Erste liga negyeddöntőiben eddig nem volt nagy meglepetés, akik az alapszakasz első négy helyét foglalták el mind azok is jutottak tovább egyaránt 4-1es össz végeredménnyel. Egyetlen kivétel, ahol nem volt elég 5 mérkőzés a párharc lezárásához, az az alapszakasz győztes Brassó és az utolsó playoff helyet elcsípő Vasas találkozója. Itt ugyanis 6. mérkőzésre van szükség, hiszen csak 3-2-re vezet összesítésben az erősebbnek vélt brassói gárda. Úgy hiszem a mai nap sikerül lezárniuk ezt a párharcot, és készülhetnek a jővő heti elődöntőjükre.

Vasas - Brassó
vendég @1,66
tét: 5 egység