Napi tipp - Július 6.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Napi tipp - Július 6.

Van egy tipped erre a napra? Oszd meg fórumtársaiddal és ne felejtsd, hogy a nap legjobb tippje pénznyereményben (3.000 Forint/nap) részesülhet!


ÉMETORSZÁG: Bundesliga - Osztályozó - rájátszás - Döntő
06.07.2020 20:30
Heidenheim - Werder Bremen
Tipp: 2
Odds: 1.98
Unibet

A hétfői nap egyik hanem a legizgalmasabb meccse lehet ez, hiszen a sokszoros bajnok Bremennel megeshet az a csúfság hogy a Bundes 2-be csúszik vissza, másrészről a Heidenheim történelmet írhatna hiszen még nem játszhatott soha a Bundesliga 1.ben. A csoda viszont szerintem elmarad. Az első mérkőzésen a befejezéseknél mindig hiba csúszott a gépezetbe így 0-0val zártak a felek, így még mindig a Bréma van jobb helyzetben hiszen a rutinja mellett egy idegenbeli gól is sokat nyomna a latba. Nem játszhatnak ismét 0-0-ra, mert ha máshogy nem akkor büntetőkkel de elkell dőlnie a dolognak, így azt gondolom a Werder esélyeshez méltóan ma megnyeri a mérkőzést és egyben a párharcot is.

 Greece » Super League
AEL Larissa - Panionios
Today, 06 Jul 2020, 18:30
Tipp: X
Oddsz: 3.7
Pinn

Indok: Panionios kesestol menekul, de nem egy gol eros csapat idegenben, ugy gondolom egy pontnak is orulhetnek . A gorog bajnoksagban nagyon gyakori a dontetlen , igy hat en is azt varom, en 3.92 -es oddszon fogadtam azota szepen esett a szorzo .

Sziasztok!

Időpont: 2020.07.06. (19:00)
Esemény: Foci Román bajnokság (FC Voluntari - Viitorul Constanta)
Tipp: Több mint (2) gól a mérkőzésen mindkét csapatott együttvéve
Több mint (6) szöglet a mérkőzésen mindkét csapatott együttvéve
Odds: 2.31
Iroda: bet365
Indoklás:

A kettő csapat osztályozós csoportban a nyolcadik illetve hetedik helyen áll. Biztonságos helyezés érdekében mindkettő csapatnak kellenek még a pontok. Úgy gondolom a gólokkal nem lesz gond hiszen utolsó öt egymással játszott mérkőzéseiken háromszor megvolt a három illetve négy találat. Szögletek azok változatosak szoktak lenni ezért a biztonságra törekedtem mert ennyi azért összeszokott jönni.

Labdarúgás, Svédország, Svéd I. osztály, 2020. 07. 06., 19:00

Djurgardens - Helsingborgs IF
Tipp: Pontos eredmény - 2-0


Odds: 6,10
Iroda: Unibet

Indoklás: Egészen biztosan nem a futtballcsapat teljesítménye miatt választotta Shakespeare Helsingört leghíresebb drámája színhelyéül. Hiszen a fiúk egészen csapnivalóan játszanak, mintha legalábbis, Hamlet atyjához hasonlóan már ők is eltávoztak volna ebből az árnyékvilágból, és csak a szellemük kísértene még néha a pályán.

Illusztrációként: az eddig lejátszott öt bajnoki meccsükön még egyáltalán nem találtak be az ellenfél kapujába - ha jól számolom, ez kerek 900 perces gólcsend. Mivel ebben az öt meccsben volt egy 0-0, így egyetlen pontot szereztek ugyan, de hát - nem túl meglepő módon - ezzel is tökutolsók a tabellán.

Mai ellenfelük sem kapta el túlságosan jól a rajtot: a Djurgarden öt meccsből háromszor kapott ki, és csak kétszer nyert. Viszont a forma mintha javulna: a legutolsó két meccsből az egyik egy 5-0-ás győzelem, a másik ugyan vereség - de egy szoros 1-0 a bajnokesélyes Malmö ellen azért még belefér.

Szóval, nekem nincs sok kétségem afelől, hogy ismét kapott gól nélkül fognak nyerni a hazaiak, de az az opció alig kettes szorzóval fizet csupán, úgyhogy muszáj ennél egy kicsit bátrabbnak lennem, és bevállalnom egy pontos végeredményt.

Moreirense - Sporting CP
Labdarúgás Portugália Primeira Liga
2020.07.06. 22:00

Tipp: 2
Odds: 1.71
Iroda: tippmixpro

2020.07.06. 19:00
Svéd Allsvenskan
Norrkoping - Goteborg
Tipp: x/1
Odds: 4,33
Bet365

VILÁG: Icons of Darts Live League - Negyedik szakasz
06.07.2020 17:35
Parletti D. - Cole J.
Tipp:Cole -2,5 leg
Odds:2,43
Iroda:unibet
Cole nagy formában van ma, eddig minden meccsét simán nyerte. Parlettit még ilyen különbséggel is vernie kellene.

la liga júl. 6. 19:30
Levante-Sociedad
2.5 g felett
1.72
bet365

Mindkét csapatban benne van a gól, kiváló támadókkal. A Sociedad a BL- és EL-helyekre hajt, a Levante a középmezőnyben van, de felszabadultan játszhat ő is. Ez egy jó, nyílt sisakos meccs lehet. Ezért gondolom azt, hogy inkább lesz 2.5 gól felett.

Német osztályozó
Heidenheim - Werder Bremen
tipp: AH +1,5 vendég
odds: 4,10
iroda: Unibet
Indok: Múlt héten megviccelt a Werder hogy hazai pályán nem tudott előnnyel menni a visszavágóra. Nem láttam a meccset, nem tudom hogy csak simán rossz napjuk volt, vagy a gallér volt igen nagy, de ezt a Heideinheimet gólokkal kellene verje, ugyanis ordas nagy máknak (pontosabban a Hamburg szerencsétlenkedéseinek) köszönhetik, hogy már nem a szabadságukat töltik valamelyik tengerparton. Remélem ma nem húzza el a döntést a végéig a vendég csapat, és már az elején megnyugtató két gólos előnyre fognak tudni szert tenni amit képesek lesznek megtartani a végéig :D

Idézetet írta: sunik29 Dátum július 06, 2020, 10:39:44
Greece » Super League
AEL Larissa - Panionios
Today, 06 Jul 2020, 18:30
Tipp: X
Oddsz: 3.7
Pinn

Indok: Panionios kesestol menekul, de nem egy gol eros csapat idegenben, ugy gondolom egy pontnak is orulhetnek . A gorog bajnoksagban nagyon gyakori a dontetlen , igy hat en is azt varom, en 3.92 -es oddszon fogadtam azota szepen esett a szorzo .

Nyert

Idézetet írta: Mido9292 Dátum július 06, 2020, 15:06:32
VILÁG: Icons of Darts Live League - Negyedik szakasz
06.07.2020 17:35
Parletti D. - Cole J.
Tipp:Cole -2,5 leg
Odds:2,43
Iroda:unibet
Cole nagy formában van ma, eddig minden meccsét simán nyerte. Parlettit még ilyen különbséggel is vernie kellene.
nyertes

Idézetet írta: sunik29 Dátum július 06, 2020, 10:39:44
Greece » Super League
AEL Larissa - Panionios
Today, 06 Jul 2020, 18:30
Tipp: X
Oddsz: 3.7
Pinn

Indok: Panionios kesestol menekul, de nem egy gol eros csapat idegenben, ugy gondolom egy pontnak is orulhetnek . A gorog bajnoksagban nagyon gyakori a dontetlen , igy hat en is azt varom, en 3.92 -es oddszon fogadtam azota szepen esett a szorzo .

Gratulálunk @sunik29  ! Nyereményed 3 000 Forint Skrillen keresztül.