Semmi extra

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Az SPF Klub megadta az utolsó lökést a naplónak.

Ahogy a cím is mutatja, semmi extra nem várható. Csak tippek, olykor indoklással is. Semmi tét, csak iroda. Minden sportból jön tipp ami megtetszik, aztán ha nagyon unatkozok néha összesítünk, átlag odds, találati arány ilyesmi.

Legnagyobb ellenfelem nem bankroll management lesz, vagy a türelmetlenség vagy a túlzott függőség, hanem a lustaság, hogy be is írjam a tippeket. :D


Maholnap Forma 1

Leclerc top 6
odds: 1,75

Kétségtelen gyenge a Ferrari, főleg egy körön, de a versenytempója viszont nem vészes 7.helyről indulva simán odaérhet. 4.től 12ig nagyon egyben van a mezőny,de a monaco már megmutatta a tehetségét. Talán a még melegebb idő is segíthet. Amúgy várok safety cart a versenyen, ami bekavarhat akár jó irányba terelve az eseményeket.



Raikkonen vs Grosjean H2H
Raikkonen végez előrébb

odds: 1,72

Kamikaze francia, bízom benne nem megy végig. Mindketten gyenge autóban ülnek. Ez csak egy szimpla megérzés. Lehet az első kanyarban már eldől.


Verstappené a leggyorsabb kör
odds: 3,00

Alternatív stratégián van, közepessel kezd, szóval lehet 2kiálláson(közepes-közepes-lágyat vizionálok) a végén feltéve a lágyakat. Ha igazak a gumikopások, akkor a többiek a kezdeti lágy után nem fogják már használni. Amúgy is jól mennek Spielbergben a redbullok, zsinórban kettőt nyert a holland. Tavaly is versenyen volt az igazi.


bwin

#2 július 07, 2020, 18:26:12, MessiÁs
Nagyon szeretem ezt a short hockeyt amit az oroszok nyomnak. 3x10perc, keresztben a támadó harmadban. Vannak napok amikor kiszakad a gólzsák, vannak amikor meg alig esik gól. 15+gól nem ritka, volt már 20gólos meccs is, de akár lehet gólszegény meccs is.
Már megy a napi első meccs, úgy tűnik ma a góllövő formájukat hozzák, tettem mind a 6meccset over 8,5re 6/3ban és 6/4ben.


De a mostani a tippem a második meccsre vonatkozik. 14.00kor kezdődik. az utolsó 30meccsükből 19szer jött a legalább 9gól és 12szer a 11gól is.


Krasnye Kryliya  -  Ershistyye Tigry

tipp: over 8,5  és 10,5gól
odds: 1,72 és 3,20

bwin

Athetic Club Bilbao  -  Real Madrid
Hazai vagy döntetlen

1,91

bwin

Nem szeretem a Realt, nagyon nem. Van 4pont előnyük de nekem nem meggyőzőek. Baszkföldön mindig nehéz nyerni, remélem a Bilbao legalább egy döntetlent lehoz és nyílttá válik újra a bajnokág

Idézetet írta: MessiÁs Dátum július 05, 2020, 00:03:46
Maholnap Forma 1

Leclerc top 6
odds: 1,75

Kétségtelen gyenge a Ferrari, főleg egy körön, de a versenytempója viszont nem vészes 7.helyről indulva simán odaérhet. 4.től 12ig nagyon egyben van a mezőny,de a monaco már megmutatta a tehetségét. Talán a még melegebb idő is segíthet. Amúgy várok safety cart a versenyen, ami bekavarhat akár jó irányba terelve az eseményeket.



Raikkonen vs Grosjean H2H
Raikkonen végez előrébb

odds: 1,72

Kamikaze francia, bízom benne nem megy végig. Mindketten gyenge autóban ülnek. Ez csak egy szimpla megérzés. Lehet az első kanyarban már eldől.


Verstappené a leggyorsabb kör
odds: 3,00

Alternatív stratégián van, közepessel kezd, szóval lehet 2kiálláson(közepes-közepes-lágyat vizionálok) a végén feltéve a lágyakat. Ha igazak a gumikopások, akkor a többiek a kezdeti lágy után nem fogják már használni. Amúgy is jól mennek Spielbergben a redbullok, zsinórban kettőt nyert a holland. Tavaly is versenyen volt az igazi.


bwin

Idézetet írta: MessiÁs Dátum július 05, 2020, 13:26:45
Nagyon szeretem ezt a short hockeyt amit az oroszok nyomnak. 3x10perc, keresztben a támadó harmadban. Vannak napok amikor kiszakad a gólzsák, vannak amikor meg alig esik gól. 15+gól nem ritka, volt már 20gólos meccs is, de akár lehet gólszegény meccs is.
Már megy a napi első meccs, úgy tűnik ma a góllövő formájukat hozzák, tettem mind a 6meccset over 8,5re 6/3ban és 6/4ben.


De a mostani a tippem a második meccsre vonatkozik. 14.00kor kezdődik. az utolsó 30meccsükből 19szer jött a legalább 9gól és 12szer a 11gól is.


Krasnye Kryliya  -  Ershistyye Tigry

tipp: over 8,5  és 10,5gól
odds: 1,72 és 3,20

bwin

Idézetet írta: MessiÁs Dátum július 05, 2020, 13:34:21
Athetic Club Bilbao  -  Real Madrid
Hazai vagy döntetlen

odds: 1,91

bwin

Nem szeretem a Realt, nagyon nem. Van 4pont előnyük de nekem nem meggyőzőek. Baszkföldön mindig nehéz nyerni, remélem a Bilbao legalább egy döntetlent lehoz és nyílttá válik újra a bajnokág


Eddig 2-4 a találati arány. F1es tippek jók voltak, a hoki nagyon mellé ment, de a Bilbao nem volt messze. Előre tovább.

Ac Milan - Juventus

tipp: nem lesz lap 23.00 előtt
odds: 1,83


Sok lapot várnak a meccsre, de azért a 23.perc előtt összeszedni egy lapot, ahhoz komoly fault kell. Bízom benne az elején tapogatóznak majd.






#8 július 07, 2020, 22:04:05, MessiÁs
Arsenal - Leicester   '4.perc

tipp: kapura tartó lövések 8,5 felett  (természetesen a kaput eltalálókról van szó)
odds: 2,10

bet365


***Félidőben van 8. :topbet_125:

Idézetet írta: MessiÁs Dátum július 07, 2020, 18:32:09
Ac Milan - Juventus

tipp: nem lesz lap 23.00 előtt
odds: 1,83


Sok lapot várnak a meccsre, de azért a 23.perc előtt összeszedni egy lapot, ahhoz komoly fault kell. Bízom benne az elején tapogatóznak majd.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum július 07, 2020, 21:21:17
Arsenal - Leicester   '4.perc

tipp: kapura tartó lövések 8,5 felett  (természetesen a kaput eltalálókról van szó)
odds: 2,10

bet365


***Félidőben van 8. :topbet_125:

Ez könnyű volt mint kitalálni a techno zenét. 4-4 az arány jelenleg.

Gyors tipp, most kezdodik. Japan baseball.

Yokohama Bay Stars  -  Hiroshima Carp

over 7,5pont
odds: 1,72

bet365

Idézetet írta: MessiÁs Dátum július 09, 2020, 11:04:24
Gyors tipp, most kezdodik. Japan baseball.

Yokohama Bay Stars  -  Hiroshima Carp

over 7,5pont
odds: 1,72

bet365

Megraktam 2perc múlva 2-0volt, na mondom király. Aztán leálltak. A végén volt esély jöjjön, de jöttek az outok sajnos.

Jelenlegi arány 4-5

Ebasketball 2K League, 4x6perc  01.00


Bucks Gaming  -  Jazz Gaming

under 139,5pont
odds: 1,83


Mindig kerülöm az under fogadást, de azt tapasztaltam hogy ezekben az ekosárlabdában sokszor túl magasan van a határ, és sokkal több az under. A hét elején a tippjátékban tettem 5meccset 4 jött is. Ma megpróbálkozunk ezzel, abszolút megérzés, ezen volt a legnagyobb a határ. Meglátjuk...

Idézetet írta: MessiÁs Dátum július 09, 2020, 21:55:17
Ebasketball 2K League, 4x6perc  01.00


Bucks Gaming  -  Jazz Gaming

under 139,5pont
odds: 1,83


Mindig kerülöm az under fogadást, de azt tapasztaltam hogy ezekben az ekosárlabdában sokszor túl magasan van a határ, és sokkal több az under. A hét elején a tippjátékban tettem 5meccset 4 jött is. Ma megpróbálkozunk ezzel, abszolút megérzés, ezen volt a legnagyobb a határ. Meglátjuk...


Szinte vegig a hatar alatt mozgott a line, de vegul izgulos lett, 138pont. De jott.

5-5