Semmi extra

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: MessiÁs Dátum december 28, 2020, 03:45:03
NBA


Los Angeles Lakers   -   Minnesota Timberwolves   


Lebron James szerez legalább 30 pontot     odds: 3,05
K Caldwell Pope szerez legalább 15pontot   odds: 3,05
Alex Caruso legalább 3 asszisztot ad           odds: 2,10
Anthony Edwards (nem a Vészhelyzetes dr Green  ;D ;D) legalább 5 lepattanót szerez  odds: 1,76
Kyle Kuzma legalább 2 labdát elad              odds: 2,15
Markieff Morris legalább 2 hárompontost szerez     odds: 2,75


(nem fog beleszámítani az összesítésbe)


Markieff Morris legalább 3 hárompontost szerez     odds: 5,00


Így hogy nem lesz Davis, mindenki többet fog játszani, remélem néhány azért jön ebből.

CSŐD :bash: :bash:

89-94  +1200ft

Kézilabda   Final Four


Kiel   -   Veszprém


Veszprém nyer
odds:1,85

Kézilabda   Final Four


Kiel   -   Veszprém


over 62,5gól
odds: 2,88


Erre fog menni az unibetes 3500kockázatmentes.. Vagyis hát kb erre, attől függően elcsípem e gyorsan élőben vagy nem. De az biztos hogy valami magasabb határra.

Darts


G. Price legalább 6db 180
            +
G. Durrant nyer

odds: 2,44



Legalább 15-16 leg lesz a meccsen, de lehet több is, simán dobhatja ezt a határt Price. Durrantet meg szeretem.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum december 28, 2020, 19:31:14
Kézilabda   Final Four


Kiel   -   Veszprém


Veszprém nyer
odds:1,85

89-95  +200ft    :bash: :bash:

Idézetet írta: MessiÁs Dátum december 28, 2020, 19:33:18
Kézilabda   Final Four


Kiel   -   Veszprém


over 62,5gól
odds: 2,88


Erre fog menni az unibetes 3500kockázatmentes.. Vagyis hát kb erre, attől függően elcsípem e gyorsan élőben vagy nem. De az biztos hogy valami magasabb határra.

89-95  -800ft

Idézetet írta: MessiÁs Dátum december 28, 2020, 19:37:00
Darts


G. Price legalább 6db 180
            +
G. Durrant nyer

odds: 2,44



Legalább 15-16 leg lesz a meccsen, de lehet több is, simán dobhatja ezt a határt Price. Durrantet meg szeretem.


90-95  +640ft

NBA   01:40


Brooklyn Nets   -   Memphis Grizzlies


Landry Shamet  legalább 10pontot szerez     odds: 2,55
Joe Harris legalább 15pontot szerez              odds: 1,76


Se Durant se Irving, így LeVerten kívül a többieknek is hozzá kell tenni a pontokat. Így legalább 30-40 dobás oszlik meg a többi játékos között, remélem az enyémek is termelnek néhány plusz pontot a szokásoshoz képest.

NBA   03:00


Denver Nuggets   -   Houston Rockets


Gary Harris legalább 3 asszisztot ad              odds: 2,85
Paul Millsap legalább 3 asszisztot ad              odds: 4,00
Michael Porter Jr legalább 3 asszisztot ad       odds: 4,25
Paul Millsap legalább 7 lepattanót szerez        odds: 2,55


Meglátjuk..:D
A teória az hogy pont gazdag meccs lesz sok dobással így sok assziszttal.

#294 január 18, 2021, 15:17:22, MessiÁs
Imadom ezt a jatekot.. 5299x




#296 január 18, 2021, 15:51:37, MessiÁs
30perccel később 4260x ugyanezen a játékon. (Money Train2)


30kból hirtelen 300k :DDD

Kézilabda, NB1


Győri Eto   -   Boglári Akadémia

tipp: over 60,5gól
odds: 1,85

Ma este 18.00kor, a Fradi bl meccse után a győri lányok a NEKA fiataljait fogadják. Nem kérdés, ki a jobb csapat, ki fog nyerni, csak az hogy mennyit tesz közé a Győr. A hétvégi bl döntetlent biztos szeretnék feledtetni Amorimék, ugyanakkor mindent nyilván nem fognak kiadni magukból, hiszen ennél csak fontosabb meccseik lesznek a hónapban.
Mit várok? Hát győri rotálást, mindenki játszik kb egy félidőt, nagy iramot, sok támadást es sok gólt. Kötve hiszem hogy a Győr nagyon eroltetne a védekezést.
A NEKAs lanyok meg példaképeik előtt játszhatnak, hát kell ennél több? Egyébként elég jó munka folyik Bogláron, elég csak megemlíteni Vámost, aki innen került a Debrecenbe, vagy Herczeg Lilit, aki szerintem a jövő válogatott kapusa lesz.
A mostani keretükben is vannak nagyon tehetséges játékosok, pl pont a Győrből kölcsönadott Farkas Johanna, aki remekül lő közbe, vagy Kajdon aki szintén gólerősen játszik, de ki kell még emelni Koronczai Petrát.
Nem hiszem hogy ifj Kiss Szilárd úgy küldené ki ma a lányait a pályára hogy lassítsák a meccset, hogy minél kevesebbet kapjanak és hogy minél kevesebb legyen közte. Pontosan tudják hogy kvázi esélytelenek, meg hát ez a stílus nem is jellemző a NEKAra. Azt tudom elképzelni, hogy azt kéri az edző, hogy elvezzék a játékot a világ legjobbjai ellen es akarjanak minél tobb gólt lőni. Ez meg hozhat egy adok kapok meccset, pont olyat mint tavaly februárban ahol 47-23lett az eredmény.
Nekem ez ma a nap tippje, nem igen látom azt a forgatókönyvet, hogyan lehetne ez a meccs 60gól alatt.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum január 20, 2021, 07:43:12
Kézilabda, NB1


Győri Eto   -   Boglári Akadémia

tipp: over 60,5gól
odds: 1,85

Ma este 18.00kor, a Fradi bl meccse után a győri lányok a NEKA fiataljait fogadják. Nem kérdés, ki a jobb csapat, ki fog nyerni, csak az hogy mennyit tesz közé a Győr. A hétvégi bl döntetlent biztos szeretnék feledtetni Amorimék, ugyanakkor mindent nyilván nem fognak kiadni magukból, hiszen ennél csak fontosabb meccseik lesznek a hónapban.
Mit várok? Hát győri rotálást, mindenki játszik kb egy félidőt, nagy iramot, sok támadást es sok gólt. Kötve hiszem hogy a Győr nagyon eroltetne a védekezést.
A NEKAs lanyok meg példaképeik előtt játszhatnak, hát kell ennél több? Egyébként elég jó munka folyik Bogláron, elég csak megemlíteni Vámost, aki innen került a Debrecenbe, vagy Herczeg Lilit, aki szerintem a jövő válogatott kapusa lesz.
A mostani keretükben is vannak nagyon tehetséges játékosok, pl pont a Győrből kölcsönadott Farkas Johanna, aki remekül lő közbe, vagy Kajdon aki szintén gólerősen játszik, de ki kell még emelni Koronczai Petrát.
Nem hiszem hogy ifj Kiss Szilárd úgy küldené ki ma a lányait a pályára hogy lassítsák a meccset, hogy minél kevesebbet kapjanak és hogy minél kevesebb legyen közte. Pontosan tudják hogy kvázi esélytelenek, meg hát ez a stílus nem is jellemző a NEKAra. Azt tudom elképzelni, hogy azt kéri az edző, hogy elvezzék a játékot a világ legjobbjai ellen es akarjanak minél tobb gólt lőni. Ez meg hozhat egy adok kapok meccset, pont olyat mint tavaly februárban ahol 47-23lett az eredmény.
Nekem ez ma a nap tippje, nem igen látom azt a forgatókönyvet, hogyan lehetne ez a meccs 60gól alatt.

Tukorsima. Izgalom mentes. Easymoney.. 43-27

Gyönyörűen leírtad a forgatókönyvet, szép volt, gratulálok 😉
Engedelmeddel én is megraktam több fronton, kiegészítve Győr over 39,5-tel! 😊
:beerchug: