Elvek, Gondolatok és fogadási szokások + TIPPEK SOUND-tól

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok

A tegnapi menü íztelen volt. Tetszik Mátyus Jani Haladása! A labdaszerzéseik igencsak cselesek. Imitálják a letámadást, átadják a területet, úgy, hogy 2-3 ember úgy poroszkál a félpályán, mintha bénán presszingelne. Szerintem tudatosan nyitják meg a területeket, mert amikor megy mögéjük a felpassz, azonnal elkezdenek előre sprintelni. A felkínált területre tudatosan lépnek be a labdaszerző középpályások és már indítanak is.  Szerintem ez tudatos! Nem gondoltam, hogy egyenlít az Eto, de Vitalis lába elsült. Tetszett a Hali 11-ese, Medgyes!

Veronában tök olyan volt a meccs, mint amire számítottam. Rolando Maran 5-3-2-ben tolta, Perin extrát nyújtott a kapuban. A Hellas három védős rendszere sokszor szorult meg, s a Verona nem tudott/akart győzni. Liveban jó ritmusban jött az x!

A mai program:
18:55
Dinamo Kijev-Juve
Guru 1, 5 over


21:00
Barcelona-FTC

Persze hogy nézem, mit is tehetnék. Szerintem szorossá tudja majd tenni a Fradi az összecsapást, a mérkőzés bizonyos periódusaiban. Nem várok korai hazai gólt, illetve sztem lesz 3-5 perces elszórt időszak/ok, amikor villantani tud valamit a csapatunk.

21:00
Chelsea-Sevilla
Tipp: 1,5 over 1.22


Két overes csapat, valószínűleg a két továbbjutó. A csoportelsőség miatt is fontos összecsapás!

Üdv, béke:
sound


Sound, a Sevilla meccsen szerintem nagyon gyenge tipp az over 1,5 ilyen szorzóért. A Sevilla minden, csak nem overes csapat, levédekezte a Bayernt, a Barcát, miközben összesen egy gólt lőtt a Levantének, amely a LaLiga egyik legkesze-kuszább csapata a védekezést tekintve.
A Sevilla nem overes csapat jelenleg, én azt hiszem, a Sevilla simán gondolkodhat úgy, hogy londonban jó az iksz, és akkor Isten óvja az overezőket. Én abba a meccsbe simán belelátom a 0-0-t, vagy az 1-0-t meg a 0-1-t is. Szerintem a BL-ben a csoportelsőség annyira nem fontos, csak a top2 legyen meg. Minden tisztelettel.: oak
(csak azért merek hozzászólni, mert kb top3-as napló jelenleg, és valódi értéket képvisel  :ok: )

Utolsó mondat zárójel helyett inkább kiemeléssel is mehetne :)

És jó látni, hogy egy jó naplóhoz hozzászól egy jó tanáccsal egy jó fogadó; ez lenne a cél ;)
(bocsi az offért :beerchug:)

Az utolsó mondatról jutott eszembe az atlétika edző utolsó mondta: - Minden gerelyt ide!
:beerchug: :beerchug: :beerchug:

Köszi srácok!

Sajnos, már megfogadtam...
Elgondolkodom rajt Oak, mert gyakran kapom magam a sztereotípiákon - pl Sevilla overes csapat..., lehet nem is? Csak bennem/nekem az?

Közben egész délután munka közben rohadt sokat matekoztam. Van egy új szisztémám, amelyben nem is nézek mást csak és kizárólag a számokat. Állítottam egy furcsa szabályrendszert, amit kipróbálok egyébként minimális téten a héten, mert visszaszámoltam a topligákat, s mindegyikben profitot termelt a karantén utáni újraindulástól - bonyolult szabályrendszer és matek, de rendere megáll!. Írok róla bővebben is (csak azért nem írom most, mert a munkahelyemről lassan haza kéne mennem fél 6-kor, s míg leírom az egy óra), de a mai eredményeit (tippek) beírom.

Félidő/végeredmény őrület...

Zenit-Brugge
x/1 5,05
x/x 5,60

x/2 8,65
2/2 6,15


Chelsea-Sevilla
x/x 5,95
x/2 9,55
2/2 6,75


Lazio-Dortmund
1/1 6,20
x/1 9,10
x/x 6,15
x/2 5,00


tehát a dologban 0 százalék a labdarúgás és bármilyen szakma, kizárólag matematika!!!
Kíváncsi leszek a debütálásra, s írom majd azt is, mi alapján és mit számoltam...

Üdv:
sound

Sziasztok!

őőőőő
Nem is tudom hol kezdjem a tegnapot. Óriásit ment a ,,HT/FT őrület" premierje. Összesen 9,8 egységnyi tétet termelt az első napon 11 fogadással. Erre semmiképpen sem számítottam! A matematikai elvek és képletek, amikkel dolgoztam tegnap egész délután teljesen megálltak, így aztán éjszaka sem álltam le! Átszámoltam még pár versenysorozatot: NB1-re jó! Angol2, Holland élvonal és visszaszámolva Spanyolország csak bizonyos összetevők-módosítások végrehajtásával termelnének profitot. Ahol viszont ülnek a matematikai elvek:
Bl, Olaszország, Bundesliga1, Nb1, Anglia1, horvát1
Úgy döntöttem ma, hogy újabb ligákat fogok átszámolni a módszerrel, illetve három dolog fogalmazódott meg bennem:

1. szerencsém volt-e? találtam valamit, ami beránt, s nagy bukó lesz! – szkeptikusság, hitetlenkedés
2. jó-e, ha itt közzéteszem a számtanját a dolognak, - jó-e, ha nyilvánosságot kap? Vagy elég csak a tippeket kiraknom, vagy inkább azt se, ha valóban találtam valamit.
3. A fogadóirodákban nem játszhatom mindig ezt, és csak ezt, mert ki fognak tiltani, le fognak korlátozni. Variálnom kell, mikor melyik irodát, mekkora mértékben terhelem ezzel.

Hangsúlyozom, hogy az ötletnek, semmi köze nincs a sporthoz, a pályán történtekhez. Kizárólag a bukmékerek által bedobott számok/szorzók mutatták meg, bizonyos eseményeknél a nyerési esélyt. Jó első körben 3/3, lássuk mi lesz tovább, de mégis sokkolva vagyok az első napi eredményességtől.

Szeretnék magával a focival is foglalkozni!!! Továbbra is!

A Zenit meccsére a számok vittek. Elsőre azt mondtam volna, hogy ez a meccs fix 1-es, vagy 1x! Úgy is indult mindkét félidő, de a belgák mindig meg tudták fordítani a játék menetét.
Nagy csalódás volt számomra a Dinamo ellenük tényleg lehet esélye a Fradinak! Nagyon jó lenne, egyszer tavasszal, akár az El-ben szorítani egy magyar csapatnak. Ja és a guru megállt, de nem az ukránokon múlt – itt szerencsém volt a 1,5 overrel!
A Barca-Fraditól kb. azt kaptam, amit vártam. A góloknál nüanszok döntöttek, pont ezek a nüanszok érnek euró tíz milliókat egy-egy játékos esetében.
Igaza volt oaklandnek! Benéztem a Chelsea-Sevillát. Korábban is írtam, hogy bizony van ilyen...hát most megint volt!

Ennyit a tegnapról, ma is van tervem, hamarosan írom!
üdv, barátsággal:
sound

Idézetet írta: Sound Dátum október 21, 2020, 09:17:00
Sziasztok!

őőőőő
Nem is tudom hol kezdjem a tegnapot. Óriásit ment a ,,HT/FT őrület" premierje. Összesen 9,8 egységnyi tétet termelt az első napon 11 fogadással. Erre semmiképpen sem számítottam! A matematikai elvek és képletek, amikkel dolgoztam tegnap egész délután teljesen megálltak, így aztán éjszaka sem álltam le! Átszámoltam még pár versenysorozatot: NB1-re jó! Angol2, Holland élvonal és visszaszámolva Spanyolország csak bizonyos összetevők-módosítások végrehajtásával termelnének profitot. Ahol viszont ülnek a matematikai elvek:
Bl, Olaszország, Bundesliga1, Nb1, Anglia1, horvát1
Úgy döntöttem ma, hogy újabb ligákat fogok átszámolni a módszerrel, illetve három dolog fogalmazódott meg bennem:

1. szerencsém volt-e? találtam valamit, ami beránt, s nagy bukó lesz! – szkeptikusság, hitetlenkedés
2. jó-e, ha itt közzéteszem a számtanját a dolognak, - jó-e, ha nyilvánosságot kap? Vagy elég csak a tippeket kiraknom, vagy inkább azt se, ha valóban találtam valamit.
3. A fogadóirodákban nem játszhatom mindig ezt, és csak ezt, mert ki fognak tiltani, le fognak korlátozni. Variálnom kell, mikor melyik irodát, mekkora mértékben terhelem ezzel.

Hangsúlyozom, hogy az ötletnek, semmi köze nincs a sporthoz, a pályán történtekhez. Kizárólag a bukmékerek által bedobott számok/szorzók mutatták meg, bizonyos eseményeknél a nyerési esélyt. Jó első körben 3/3, lássuk mi lesz tovább, de mégis sokkolva vagyok az első napi eredményességtől.

Szeretnék magával a focival is foglalkozni!!! Továbbra is!

A Zenit meccsére a számok vittek. Elsőre azt mondtam volna, hogy ez a meccs fix 1-es, vagy 1x! Úgy is indult mindkét félidő, de a belgák mindig meg tudták fordítani a játék menetét.
Nagy csalódás volt számomra a Dinamo ellenük tényleg lehet esélye a Fradinak! Nagyon jó lenne, egyszer tavasszal, akár az El-ben szorítani egy magyar csapatnak. Ja és a guru megállt, de nem az ukránokon múlt – itt szerencsém volt a 1,5 overrel!
A Barca-Fraditól kb. azt kaptam, amit vártam. A góloknál nüanszok döntöttek, pont ezek a nüanszok érnek euró tíz milliókat egy-egy játékos esetében.
Igaza volt oaklandnek! Benéztem a Chelsea-Sevillát. Korábban is írtam, hogy bizony van ilyen...hát most megint volt!

Ennyit a tegnapról, ma is van tervem, hamarosan írom!
üdv, barátsággal:
sound
Jo szandeku hozzaszolaskent irom:

Ezzel a szisztemaval soha nemfognak kitiltani.

Csaloka szerintem a matek, 3/3-mal huztal egy Eredo 1,9 kornyeki oddsot.
2/3-nal 1,30-1,40 koruli Eredo van, 1/3 mar minuszos.

Ha lenne turelmed , kivancsian neznek meg 100 db ilyen 3-as blokkot, abbol mar esetleg lehet kezdeni szamolgatni, vegyeszek azt mondanak ra, hogy az lenne 1 meres.

Es ugye van egy olyan mondas, hogy 1 meresnem meres, 2 meres 0,5 meres, 3 meres 1 meres ( de ugye 1 meres nem meres🤓).

A lenyeg, hogy a nagy oddsok ellenere az Eredo odds nem tul nagy, igy fontos lesz nagyon a talalati arany.

Kivanom, hogy jol suljon el.

Annyit szeretnék válaszolni csak, hogy elég komoly matek előzte meg a tegnapot.
Igazad van: a 3/3 - nem nagy ügy!!! - pont ezért nem tudok mit kezdeni vele...s nem tudom, hogy találtam-e/kitaláltam-e valamit!
Viszont előtte végigszámoltam összesen kilenc ligát/versenysorozatot visszamenőleg a májusi újrakezdésig - bőven 500 feletti esemény!
Van olyan liga ahol 10 eseményből 6 bukó, s olyan is ahol 10-ből egy sem!

Azaz nem egy vakugrásról van szó.

Üdv:
sound

Sziasztok!
Írom a mai programom. A dolog fonák, mert valahogy nem tetszenek a mai párosítások/számok mindig van valami, ami miatt azt mondom: hátrább az agarakkal. Talán az élő fogadások ma több teret kaphatnak nálam. De a lényeg:

17:30
Waalwijk-Zwolle


Első ránézésre fix 2-esbe venném, de, mindig ott a kisördög, s az x2 is 1,29. Szerintem alapban jobbak a vendégek! A második félidőt szerintem tudom majd nézni.

18:55
Salzburg-Lok Moszkva


Alapban hazai győzelemre gondolok, de figyelmeztet az alapszabályom: Bl-ben háromesélyt meccs előtt sosem! Simán el tudok képzelni egy Szoboszlai parádét, overes meccset, nézni fogom és élőzök, ha úgy van!

21:00
Bayern-Atleti


Nézni kell! Kíváncsi vagyok, hogy a vendégek ki tudják-e védekezni a bajorokat.

21:00
Inter-'Gladbach
Tipp: 1,5 over 1,2


Nálam ez a fő meccs ma. Szerintem Conte idén nem fog beégni a Bl-ben. Számomra amúgy is ez amolyan ,,városi legenda". Jobb erősebb a hazai csapat, aki mindig nyomja a nyilt letámadós focit, a németeknek ez nem fog ízleni.

,,HT/FT őrület"
Ma nem találtam olyan számokat amire rá tudtam/rá lehetett volna húzni a matematikai képleteket! Kivéve a Zwolle meccse, de a holland ligában nagyon rossz a profittermelő arány – nem jók a számok...

Üdv:
sound


Idézetet írta: Sound Dátum október 21, 2020, 09:53:52
Annyit szeretnék válaszolni csak, hogy elég komoly matek előzte meg a tegnapot.
Igazad van: a 3/3 - nem nagy ügy!!! - pont ezért nem tudok mit kezdeni vele...s nem tudom, hogy találtam-e/kitaláltam-e valamit!
Viszont előtte végigszámoltam összesen kilenc ligát/versenysorozatot visszamenőleg a májusi újrakezdésig - bőven 500 feletti esemény!. Azaz nem egy vakugrásról van szó.

Üdv:
sound
Akkor van szamod, hogy hanyszor volt 3/3, 2/3, 1/3 es 0/3. Az 500-zal mar lehet szamolgatni.

Szamold a 3/3-at 1,90-es oddson, a 2/3-t 1,40-en, az 1/3 fel egyseg minusz, a 0/3 meg  1 egyseg minusz.

Excelben pillanatok alatt kiadja, hogy jo vagy-e hosszu tavon.

A korlatozastol meg nem kell felni, ettol nem fognak felni az irodak, mert jo sok kisebb tetbol jon a szumma.

Meg annyi, hogy ha egy adott 500 tipp alapjan felallitasz egy strategiat, akkor ugyanaz az 500 tipp ellenorzesrenem jo, hiszen nyilvan mukodni fog. Ellenorizni kell egy masik 500-as blokk.

1,90-es oddsrol tudok furcsakat irni (szogis), volt 21/22-es sorozatom, aztan volt 3/20-as is, volt 83/100, de volt 23/100 is, ugyanazzal a strategiaval.

Ezert fontos nagy a darabszam, hogy kijojjon a kavaras es a variancia.

Drukkolok, remeljuk odaversz nekik.

Közben Zwolle x2 1.22....most értem s nézve a meccset sztem adja.

Sziasztok!

A tegnapi napról:
Az volt, hogy a Zwollét még energikusan elkaptam, de izgulni kellett a végjátékban, mert feltámadtak a semmiből a hazaiak.
A Salzburg meccséhez kapcsolódtam, és megdöbbentett a Lokomotív Moszkva teljesítménye! Nikolic egy remek együttest vezet, nem is mertem fogadni. Aztán tartottam magam a tervhez, mentem az Inter-Gladbach-ra. Férfiasan bevallom elaludtam 1:0 után 1:1-nél ébredtem, végig néztem, s meglepett a végjáték.

A mai napról!
Európa liga  - ilyenkor mindig előveszem a pár hete megalkotott ,,Bibliámat", miben is vagyok eredményes...Simán belementem volna ma jó pár meccsen a kétesélybe. Na ez termelte nekem a legnagyobb mínuszokat a közel múltban, úgyhogy minden ötlet megy inkább a kukába. Az overeim általában jók szoktak lenni, de az megint csak szempont, hogy olyan meccsekre fogadok csak, amiket valójában tudok nézni. Digim nincs – ezért nem is lesz -, marad a Celtic-Milan. Illetve nem tudom, hogy lesz-e/van -e olyan fogadóiroda, ahol lehet a stream-en nézni az el-meccseket, na ez majd csak ma derül ki.

21:00
Celtic-Milan


Az egész ország, majd ezt a meccset akarja élőzni...Az tutti, hogy a Milan (ha a Fradi is meg tudta), meg tudja verni a Celtic-et 1,83! De a kérdés, hogy maga a mérkőzés hogyan alakul. Ibráék lassan valóban bajnokesélyessé lépnek elő, s az olaszok tudjuk jól, hogy képesek bedobni az EL-t. Oda kell ülni nézni, s ha lehet overozni, x2-őt, vagy sima vendéget fogni, akkor meg kell tenni.

,,HT/FT" őrület

Az van, hogy tegnap végig számoltam a tavalyi év csoportköreinek mérkőzéseit is. Jó piac az EL!!! Érdekes módon viszont egyetlen eseményt találtam, ahol kijöttek a számok – illetve még egyet, de abban meg magam sem bízom...Itt nem szempont az, hogy nézni tudjam, mert kizárólag a számokról szól a sztori. Szóval:

PSV-Granada
x/1 5.00
X/X 5.00
X/2 8,50
2/2 6,50


Üdv, béke:
sound


Sziasztok!

Változtak a számok!!!
Így már szerintem megéri!

Standard-Rangers
1/1 5.50
x/1 7,50
x/x 5,50
x/x 5,50


és

Wolfsberg-CSZKA
1/1 5,15
x/1 7,25

x/x 5,99
x/2 5,45

remélem boldogság!
Üdv:
sound
ui.: közben számoltam a francia1-et, s arra is jó!!!

Idézetet írta: Sound Dátum október 22, 2020, 13:30:27
Sziasztok!

Változtak a számok!!!
Így már szerintem megéri!

Standard-Rangers
1/1 5.50
x/1 7,50
x/x 5,50
x/x 5,50

és

Wolfsberg-CSZKA
1/1 5,15
x/1 7,25
x/x 5,99
x/2 5,45

remélem boldogság!
Üdv:
sound
ui.: közben számoltam a francia1-et, s arra is jó!!!
Szia, a matekja egyre kevésbé jó. Már csak  kb. 6,00-os az átlagoddsod, és minden meccsre 4 tipp van, ami összesen 12 tipp (eddig 11 volt)
Ha maradunk a számolásnál a 3 meccses blokkoknál, így 12 egység a 3 meccses blokk 3*4meccse. 2/3-nál már nullszaldo van csak, nincs  semmi nyereség. 3/3-nál meg csak 1,50-es eredő odds van így. (6,00-os átlagoddsot feltételezve, de ha beesik egy nagyobb odds, akkor is csak 1,66 környéke.).