zsivány20 gondolatai...

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Manchester City - Real Madrid

Fogadáskészítő 1:

Man City 0.5 lap over + Real M. 0.5 lap over + 23.5 szabadrúgás over

Odds: 1.61   Tét: 10 egység

Fogadáskészítő 2:

2.5 lap over + 22.5 szabadrúgás over + 29.5 bedobás over

Odds: 1.66   Tét: 5 egység

Inter - Leverkusen

Első félidőben használják a VAR-t: Igen.   Odds: 4.30   Tét: 1.00
Bedobások: 37.5 over.   Odds: 1.80   Tét: 4.00
Szabálytalanságok: 25.5 over.   Odds: 1.74   Tét: 10.00
Kétesély: X2   Odds: 1.80   Tét: 2.0
Védések: 5.0 over.   Odds: 1.45   Tét: 10.00

MU - Köbenhavn

Használják a VAR-t: Igen.   Odds: 2.20   Tét: 2.00
Szabálytalanságok: 22.5 over.   Odds: 1.66   Tét: 3.00
Sárga lapok: 3.0 over.   Odds: 1.40   Tét: 5.00

Wolves - Sevilla

Sevilla összes gólpercek: 61.5 over.   Odds: 1.85   Tét: 2.00
Sevilla gólt szerez mindkét félidőben: Igen.   Odds: 4.20   Tét: 1.00
Sevilla mindkét félidőt megnyeri: Igen.   Odds: 8.30   Tét: 1.00
Sevilla nyeri a mérkőzést.   Odds: 2.25   Tét: 3.00
Sevilla továbbjut.   Odds: 1.62   Tét: 10.00
Sevilla DNB.   Odds: 1.57   Tét: 10.00
Sárga lapok 5.0 over.   Odds: 1.95   Tét: 3.00
Szabálytalanságok: 24.5 over.    Odds: 1.70   Tét: 10.00

Az alábbi gondolatokat megosztottam már a Mennyei 3 topikban, mint témaindítót, de itt is itt a helye, itt kiegészítem tétekkel is:


Ma 17:30-kor kezdődik a III. Kerület - Szabadkikötő THSE találkozó.
(H: 1.16 , D: 7.00 , V: 9.00)

Óriási a különbség a csapatok között minden létező téren... ez szerintem a pályán is megmutatkozik majd... Már az sokat elmond, hogy a Kerület meg tudta szerezni Mohamed Remilit, aki ha kedve tartja, vígan futballozhatna még most is az NB1-ben... Infrastruktúrálisan, anyagilag természetesen minden adott a budaiaknál, nem titkolt céljuk a bajnoki cím és a feljutás! Ennek megfelelően 2/2-es mutatóval rajtoltak, kapott gól nélkül, 4-0-ás gólaránnyal állnak az élen...

A Szabadkikötő egy rendezett körülmények között működő kis BLASZ-os csapat volt sokáig, majd jött az ötlet, hogy nekik kell az NB3... fel is jutottak... nemtudom, hogy mennyire kell erőn felül teljesíteniük ehhez (a pályán és gazdaságilag), de nem vagyok biztos benne, hogy indokolt számukra ez az osztály... aztán persze lehet, hogy rám fognak cáfolni, és hamarosan meghatározó csapatai lesznek az osztálynak.  :)  De egyelőre nem azok... A Sopron elleni siker mellett egy csúnyább zakó áll eddig a nevük mellett, amit a Lipót Pékség mért ki rájuk (6-2).

Úgy gondolom, osztálykülönbség van a két együttes között... motiváció függő csak a különbség. Oddsnövelőnek a sima Hazait szerintem be lehet írni 1.16-ért, ha van mellé valami tutid, ajándék 16% mindig jól jön a profitra...  :laugh:

Tipp1: Gólok 3.0 over - 1.50   Tét: 4.00
Tipp2: III. Kerület -2.0 (ah) - 1.75   Tét: 2.00

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Hódmezővásárhely FC - Iváncsa
(H: 2.45 , D: 3.80 , V: 2.20)

Hódmezővásárhelyen sokáig kérdéses volt, hogy elvállalják-e az indulást, illetve, hogy el tudnak-e indulni, de végül összejött nekik... ehhez képest csodás rajtot vettek, a megyei rivális SZVSE-t otthon, a Rákosmentét pedig idegenben gyűrték le. Korábban nekem is volt szerencsém a HFC-ben futballozni, ugyanebben az osztályban, így tudom, hogy mit jelent a vásárhelyieknek most ez a csapat... sokat. Kicsit hagyomány náluk, hogy szeretik a környékbeli srácokat a csapatban, ez most sincs másként... Komoly utánpótlásbázissal rendelkezik ugyanis a klub, amire méltán büszkék, sok a helyi futballista ebben a fiatal csapatban, akik azonban még nem nagyon futballoztak NB-s szinten felnőtt bajnokságban. Talán ez lehet a hátulütője ennek a keretnek, hogy kevésbé rutinos kis csapat ez egyelőre, úgy gondolom, a jó rajt ellenére, a tabella második felében kell majd keresnünk őket, valahol a középmezőny második felében...

Az Iváncsáról túl részletesen nem tudok nyilatkozni, de a keretből látom, hogy több, komolyabb NB-s múlttal rendelkező játékos is szerepel az együttesben...  Prokop, Domokos, Villám, Vallejos... A rajtjuk is elég meggyőző, hiszen a Hovéd II-t (ahova pl Kamber is visszajátszott) 3-0-ra, a Vácot pedig 6-0-ra intézték el...
Minden szimpátiám ellenére számomra meglepő lenne, ha a HFC maradna 100%-os a meccs után. Szerintem az Iváncs megnyerheti ezt a találkozót, de még az X2-ért fizet 1.50-et a Bet365...

Tipp1: X2 - 1.50   Tét: 10.00
Tipp2: DNB Iváncsa - 1.80   Tét: 3.00
Tipp3: Iváncsa - 2.20   Tét: 2.00

Barcelona - Bayern M.

Barcelona labdabirtoklása 47.5% over.   Odds: 1.85   Tét: 6.00
Szabálytalanságok száma 23.5 over.   Odds: 1.80   Tét: 8.00
Messi ellen elkövetett faultok 2.5 over.   Odds: 1.72   Tét: 3.00
Suarez ellen elkövetett faultok 1.5 over.   Odds: 1.72   Tét: 3.00
Barcelona kaput eltaláló lövései 3.5 over.   Odds: 1.55   Tét: 4.00

Inter - Sahtar Donetsk

Faultok száma 26.5 over.   Odds: 1.80   Tét: 8.00
Lapok száma 5.0 over.   Odds: 1.70   Tét: 3.00
Bedobások 35.5 over.   Odds: 1.70   Tét: 3.00

FK Krasznodar - Arsenal Tula

A Krasznodar és a Tula egészen más célokért küzd majd... a házigazdákat az európai porondra való kijutás motiválja, míg a tulai együttes valószínűleg a bennmaradásért fog küzdeni. A Tula ennek megfelelően kezdett... két nem túl acélos ellenfél ellen szerzett hazai pályán egy pontot... Eközben a Krasznodar két túrán van túl.. az Ufa otthonából elhozták mindhárom pontot, a Lokomotiv Moszkva otthonából azonban pont nélkül távoztak. Végre hazai pályán is bemutatkozhatnak az új szezonban, amihez kellemes ellenfél lehet a Tula... Jah, és a Tula nélkülözi majd a zambiai Kangwa tesókat, akik mindketten ki tudták magukat állíttatni az előző körben...  :laugh:

Tipp1: FK Krasznodar   Odds: 1.44   Tét: 8
Tipp2: FK Krasznodar -1.0   Odds: 1.80   Tét: 5
Tipp3: FK Krasznodar -2.0   Odds: 3.70   Tét: 1

Mielőtt lemegy az odds:

PSG - Bayern München

Tipp1: Bayern nyeri a BL-t.   Odds: 1.53   Tét: 10.00
Tipp2: Bayern München (rendes játékidő).   Odds: 1.93   Tét: 5.00

#38 augusztus 20, 2020, 12:25:13, zsivany20
Ezt az írást a Guru-ba szántam, de mire a duma végére értem, leesett az odds 1.30 alá, így nem tudtam versenybe küldeni... De ha már megírtam, beteszem szépen ide:

Caruso - Sinner

ATP Cincinnati selejtező (kemény borítás)

Kicsit most veszélyes vizekre evezünk, Guruban főként a foci mellett szoktam maradni, de ma találtam néhány tenisz meccset, ami szimpatikus... De hangsúlyosan kiemelem, hogy óvatosan kezeljük egyelőre ezt a sportágat, hiszen egyrészt egyéni sport, bármikor bármi történhet, ami borít egy-egy tippet... másrészt ez a vírusos időszak mindenkire máshogy hatott, máshogy készült... felborult rendesen a megszokott program... Ennek megfelelően bánjunk a tétekkel is!

Az idősebbik olasz március óta nem is nagyon teniszezett (edzeni nyilván edzett azért  :) )... legalábbis jegyzett meccsei nem voltak (na nem mintha túl sok opció lett volna versenyek terén, de ha nagyon akart volna, ilyen-olyan felkészülési tornákon el lehetett volna indulni). Noha Sinner sem vitte túlzásba, de azért neki van pár jegyzett meccse az elmúlt időszakban. Júliusban például a számunkra most releváns kemény borításon simázta le Khachanovot és Bautistát is (mindkettőt 2-0-ra). A fiatal olasz igazán tavaly robbant be a köztudatba, amikor már a "nagyok" között is bizonyított több mérkőzésen is... Nem kevesebb, mint 6 (!) tornát nyert meg 2019-ben (Challenger és ITF tornákról beszélünk)... ezekből ötöt kemény pályán, egyet pedig salakon. A tornagyőzelmek között ott van a milánói rendezésű Next Gen Finals is, amelyen a hozzá hasonló fiatal reménységek csaptak össze, s melynek döntőjében az ausztrál De Minaurt verte 3-0-ra.

Egyértelmű, hogy egy sokra hivatott teniszező kibontakozását követhetjük figyelemmel, ha Sinner pályafutását követjük. Caruso igazából meccsben sincs, ráadásul nála kevésbé favorit borítás a kemény, mint a kis olasznál... Engem meglepne, ha itt Sinner búcsúzna... sajnos az irodák is egyetértenek velem, reális az 1.30-as szorzó.

Bátrabbak esetleg próbálkozhatnak a Sinner 2-0-val is, de én egyelőre itt a szezon "elején" beérem egy sima kimenetellel.


Tipp1: Sinner.   Odds: 1.25 (a cikk megírása óta ennél nagyobb szorzót nem találtam rá)   Tét: 5.00
Tipp2: Sinner 2-0.   Odds: 1.70   Tét: 2.00

Pick Szeged - Nexe
(felkészülési mérkőzés)

Tipp: 57.5 gól over.   Odds: 1.75   Tét: 8.00

A felkészülési időszakban lejátszott meccseken sokkal kevésbé dominál a kőkemény védekezés, viszont van lehetőség begyakorolni a figurákat támadásban... sok sok támadást és sok sok gólt várok... Csak példa képp, múlthét szombaton az Orosházával 70 gólos edzőmeccset játszott a Pick (43-27).

Venus Williams - Yastremska Élő

7-5, 1-1

Tipp: Yastremska
Odds: 3.38
Tét: 10 egység


Venus Williams - Yastremska Élő

7-5, 1-3

Tipp: Yastremska
Odds: 1.70
Tét: 10 egység

Még 1.70-ért is value szerintem jelenleg... Így kap még 10 egységet.... A miértek a guruban olvashatóak. Ott említettem is, hogy élőben ez a forgatókönyv lenne a legideálisabb.

https://www.sportfogadas.org/guru/tipp/397058


UTE - Budafok

Parázs kis derbit várok, szerintem nem teljesen lefutott ez a találkozó, kaparni fognak ma is a budafokiak, Csizmadia mester szépen feltüzeli a srácokat... Sok faultot és játékmegszakítást várok, nem lesz könnyű dolga Zierkelbach játékvezetőnek.

Tipp1: 5.0 lap over.   Odds: 1.85   Tét: 8.00
Tipp2: 47.5 bedobás over.   Odds: 1.80   Tét: 4.00
Tipp3: 29.5 szabálytalanság over.   Odds: 2.05   Tét: 2.00

BVSC - Putnok

Óvatos játékot várok ettől a találkozótól, aminek fényében kötelező bet az a szorzó, amit a 22bet kínál az alábbi fogadásra:

Tipp: 3.0 under.   Odds: 1.66.   Tét: 3.00

III. Kerület - Sopron

Remiliék ma is az osztályhoz képest brutálisan erős kezdővel futnak ki a pályára... ma sem lehet kérdéses a kimenetel, sokkal inkább a gólarány... de gyanítom, ma nem akarnak majd a 93. percig várni, hogy eldöntsék a találkozót.

Tipp: III. Kerület -1.5
Odds: 1.75
Tét: 3.00