Napi tipp - Július 21.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


július 21, 2020, 11:23:33, SPF Admin
Napi tipp - Július 21.

Van egy tipped erre a napra? Oszd meg fórumtársaiddal és ne felejtsd, hogy a nap legjobb tippje pénznyereményben (3.000 Forint/nap) részesülhet!


NORVÉGIA: OBOS-ligaen - 4. forduló
21.07.2020 19:00
Ranheim - Tromsø
Tipp: X
Odds: 3.50
Bet365

Darts, WM
2020-07-21 23:00

G. Clemens - K. Ratajski
Ratajski nyer
1,53
bet365

Guruban eleg hosszan kifejtettem, egyszeruen forma es mutatott jatek alapjan ez nagyon a lengyel oldalara billen el. Stabil, remek jatekot hozott az elso meccsen, ezt a jatekot szerintem tovabbviszi, es behuzza Clemens ellen a meccset.

Sassuolo - Milan
Labdarúgás Olaszország Serie A
2020.07.22. 21:45

Tipp: over 5,5
Odds: 6.00
Iroda: bet365

Ha itt len lesz 6 gól, akkor sehol (persze az Atalanta meccsen is meglesz). A Sassu nagyon jó előre, a három sárgalapos eltiltott visszatér, ami frissességet hoz a csapat játékába, a Milan pedig szárnyal, régen látott jó focit tolnak. Ha a Juvének megrúgták a négyet, akkor a Sassunak is meg fogják...

Sziaztok!

Időpont: 2020.07.21. (19:00)
Esemény: Foci Angol bajnokság (Watford - Manchester City)
Tipp: Több mint (3) gól a mérkőzésen mindkét csepetott együttvéve
Több mint (nyolc) szöglet a mérkőzésen mindkét csapatott együttvéve
Több mint (1) lap a mérkőzésen mindkét csapatott együttvéve
Több mint (19.5) szabadrúgás a mérkőzésen mindkét csapatott figyelembe véve
Odds: 5.00
Iroda: bet365
Indoklás:

Watford számára nagy szükség volna a pontokra a kiesés közelsége miatt. Manchester City már biztos második és ott van a BL - ben így felszabadultan játszat. Úgy gondolom a gólokkal így nem lesz gond a többinek pedig jönni kell hiszen ettől töb szokott lenni a mérkőzéseken.

2020. 07. 21. 19:30
Labdarúgás, OLASZORSZÁG, Serie A

Atalanta - Bologna

Tipp:     1. félidő 2,5 gól felett
Odds:    3.90
Iroda:    Unibet


Labdarúgás, Anglia, Premier Liga, 2020. 07. 21., 19:00

Watford - Manchester City 
Tipp: Mindkét csapat gólt szerez és döntetlen


Odds: 6,50
Iroda: Unibet

Indoklás: Mivel igazi tétje csak a vendégek számára van az összecsapásnak, nem csodálkoznék rajta, ha meglepetés születne. A Citynek alighanem amúgy is kell egy kis idő, hogy összeszedje magát a kupakiesés után, a Watford pedig egész jó formában van.

Jégkorong, Oroszország: Comet Division Short Hockey, 2020.07.21. 15:50
Ledovyy Desant - Ershistyye Tigry
Tipp: 7.5 gól felett
Odds: 2.00
Iroda: Unibet

Labdarúgás, Lett Virsliga
2020.07.21. 17:00

Tukums 2000 - Rigas Futbola Skola

Tipp: Végeredmény más (4-3, 5-2, 6-1 vagy 7-0 illetve ilyen rúgott gólszám feletti eredmény)
Odds: 5.25
Iroda: Tippmix

A múlt héten elbukta az akkori listavezető Futbola Skola a rigai rangadót, így az első helyet is. Mivel csak a rosszabb gólkülönbség miatt szorultak le az élről, úgy gondolom, hogy most vissza akarják szerezni azt. Itt az esély, az első osztály pofozógépe a mai ellenfelük, aki eddig 8 mérkőzésen 6-24-es gólaránnyal áll az utolsó helyen, két szerzett ponttal. Találkoztak már korábban, de az nem mérvadó, öt évvel ezelőtt a másodosztályban... Azóta a vendégek kupát nyertek és bajnokesélyes csapattá léptek elő. Vérengzést várok a mai találkozón, szerintem a 7-8 gól sem kizárt.

Labdarúgás, Norvégia,  OBOS ligaen
2020.07.21. 19:00

Ranheim - Tromsö

Tipp: Ranheim nyer + Mindkét csapat szerez gólt + 5 szöglet felett lesz (Bet365 fogadásépítő)
Odds: 4,00
Iroda: Bet365

Bár a bajnokság elején járunk ez a két csapat már most látszik, hogy kiemelkedik a norvég OBOS Ligából osztályból. A Ranheim ontja a gólokat, míg a Tromsö 4-0 -ás gólaránnyal büszkélkedve feszít. A Hazai pálya a magabiztos csatáraival rendelkező Ranheim javára döntheti el az összecsapást, a minimum gólváltás mellett és a szokásos északi meccseken jelentkező sok szöglettel fűszerezve. Tippem: 2-1 vagy 3-2

Atalanta - Bologna
Serie A - 19:30
Tipp: Bologna győzelem @ 9.50 (bet365)

Talán páran emlékeznek, a Brescia ellen is behúztam a meglepit, akkor nem jött. Most is behúzom, mert:
-egyszer minden sorozat véget ér, még a Barátok Közt is
-a Brescia elleni meccs még kellett a BL-hez, azóta az Atalanta top4-es helye biztosított
-ebben a bajnokság az Atalanta ellenfelének szorzója már aliga lesz idén 10.00 körül, szval ha valamit akarnak, akkor most kell akarni.

Őszintén szóval -ha félre tesszük a viccet- pont attól meglepetés a meglepetés, hogy senki sem számít rá. Nem nagyon lehet elképzelni, hogy ez az Atalanta kikap a Bolognától, de ha jobban belegondolok, itt az Atalanta játszik a Bologna ellen. Szóval értitek.

Én húztam egy X2-őt, és egy Bologna góljai 1,5 felett opciót is, de a fő tippem az, hogy a Bologna meccset nyer. Az Ac Milan elleni égés után erre pont a kutya sem számít, de azért vagyok én majom, mert én számítok.  :ok:

Idézetet írta: Salvio Dátum július 21, 2020, 13:48:58
Jégkorong, Oroszország: Comet Division Short Hockey, 2020.07.21. 15:50
Ledovyy Desant - Ershistyye Tigry
Tipp: 7.5 gól felett
Odds: 2.00
Iroda: Unibet

Nyertes

Asztalitenisz, 23.45
Mykola Treshchetka – Andrij Khvysiuk
Tipp: Andrij K. első játék –2,5
Odds: 2,2
Bet365
Nem szép ilyet mondani, de Mykola Treshchetka nem valami nagy játékos. Az utolsó 10 mérkőzéséből 9-szer kikapott, és a legtöbbször elég simán (3-0-ra vagy 3-1-re). Ellenfele egyértelműen jobb, az ő statisztikája az utolsó 10 meccsen 7-3. Vagyis a mérkőzésnek egyértelműen ő az esélyese. Nekem viszont az kellene, hogy ezt az esélyességét már az első játékban is megmutassa, és 2,5 pontnál többel nyerjen. A tudása megvan hozzá, most már csak az kell, hogy ne könnyelműsködje el.

Idézetet írta: HT Dátum július 21, 2020, 21:43:53
Asztalitenisz, 23.45
Mykola Treshchetka – Andrij Khvysiuk
Tipp: Andrij K. első játék –2,5
Odds: 2,2
Bet365
Nem szép ilyet mondani, de Mykola Treshchetka nem valami nagy játékos. Az utolsó 10 mérkőzéséből 9-szer kikapott, és a legtöbbször elég simán (3-0-ra vagy 3-1-re). Ellenfele egyértelműen jobb, az ő statisztikája az utolsó 10 meccsen 7-3. Vagyis a mérkőzésnek egyértelműen ő az esélyese. Nekem viszont az kellene, hogy ezt az esélyességét már az első játékban is megmutassa, és 2,5 pontnál többel nyerjen. A tudása megvan hozzá, most már csak az kell, hogy ne könnyelműsködje el.

NYERTES

Idézetet írta: peshark Dátum július 20, 2020, 16:04:40
Darts, WM
2020-07-21 23:00

G. Clemens - K. Ratajski
Ratajski nyer
1,53
bet365

Guruban eleg hosszan kifejtettem, egyszeruen forma es mutatott jatek alapjan ez nagyon a lengyel oldalara billen el. Stabil, remek jatekot hozott az elso meccsen, ezt a jatekot szerintem tovabbviszi, es behuzza Clemens ellen a meccset.

Nyertes :ok: