OTP Bank Liga 2020/21

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



A Banai-Mitrovic-Simon trió szépen elrontja a paksi stadionátadót! Erőtlen ez a Paks, látszik, hogy a két tank elöl nem működik Ádám és Böde személyében. Bognárban és Harasztiban több a fantázia...erre Osztermaier lehozza Harasztit  ;D ;D

Puskás-Honvéd elhalasztva, a felcsútiak egyik játékosa koronás

En egesz eletemben nem voltam beteg (legfeljebb nathas), igy lehet ezert latom rosszul ezt az egeszet. Szerintem ez nem normalis, ha minden egyes esetnel halasztanak, biztos veszelyes a virus, de pont a magyar bajnoksag az ahol vannak nezok, s ott biztos tobb virusos van (meg ha tunetmentes is), mint a ket palyan levo csapatnal, csak gondolom o nekik nincs teszt be es kiengedeskor, s igy visszhangja sincs a dolognak. 

Teny az egysegesseg hianyzik a kezdetek ota, eddig karanten volt mindenkinek, utana mar lazabb lett a dolog, pl.: az Atletinek eleg volt otthon hagyni azt a par jatekost, most pedig egy eset miatt torles van. Ha kovetkezetesseg lenne - atlag esetben - akkor mindenki kapna egy kis hazi karantent, de itt is az lesz, hogy nem volt kontaktban a csapattarsakkal...

...ééés ha marad a nemzetközi gyakorlat:

Kicsiknél koronás van - kizárják a p...ba; nagyok játszhatnak...Akkor még az is lehet, hogy a Puskást kizárja az Uefa az El-ből!
Az lenne a magyar szurkolók öröme - szerintem minden ultra a Puskás ellen drukkol, ez már egy ilyenné tett társadalom...  :crazy:
...s fociszerető, egészséges jobboldaliként gondolkodó emebreként, meg is érteném a kárörvendést. Megnézném pl Kuttor Attila fejét (jólvan eldöntöttétek ki menjen az El-be, de minket hagyjatok már focizni...), ha lapátra teszik e felcsútiakat...játék nélkül!!! ---oh Vittórióóó

Szívesen néznék helyette egy Haladás-Szeged meccset. Remélem, kapcsolnak az m4-nél, hogy jó ötlet lenne egy NB2-es rangadó...

Idézetet írta: Szigo Dátum augusztus 16, 2020, 11:59:49
Szívesen néznék helyette egy Haladás-Szeged meccset. Remélem, kapcsolnak az m4-nél, hogy jó ötlet lenne egy NB2-es rangadó...

Pont ezen agyaltam...bár itt Kozármislenyben, meg Szentlőrinc-Vasas van 17:30-kor, nem tudom kimenjek-e vacilálok...

Idézetet írta: Szigo Dátum augusztus 16, 2020, 11:59:49
Szívesen néznék helyette egy Haladás-Szeged meccset. Remélem, kapcsolnak az m4-nél, hogy jó ötlet lenne egy NB2-es rangadó...

Sz@rik rád az m4 Főnök! Ezt kapod oszt' jó napot!

https://m4sport.hu/m4-lelato/cikk/2020/08/16/programvaltozas-gyor-soroksar-eloben-az-elhalasztott-puskas-honved-helyett

Idézetet írta: Várda64 Dátum augusztus 16, 2020, 12:10:28
Sz@rik rád az m4 Főnök! Ezt kapod oszt' jó napot!

https://m4sport.hu/m4-lelato/cikk/2020/08/16/programvaltozas-gyor-soroksar-eloben-az-elhalasztott-puskas-honved-helyett

Várható volt. Azt kellett nézni, hova lehet baromi gyorsan technikát telepíteni. Az pedig egyedül Győrben megoldott.

Idézetet írta: Szigo Dátum augusztus 16, 2020, 12:36:57
Várható volt. Azt kellett nézni, hova lehet baromi gyorsan technikát telepíteni. Az pedig egyedül Győrben megoldott.
Igen, igen. Én is így gondolom, ha már megindultak a csapáson.  ;D

Labdarúgó NB I - Elhalasztották a Kisvárda-Puskás Akadémia mérkőzést

A Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) elhalasztotta a szombatra kiírt Kisvárda Master Good-Puskás Akadémia FC élvonalbeli mérkőzést.


Az MLSZ közösségi oldala szerint a két együttes szeptember 5-én, szombaton 17 órától pótolja a második fordulós összecsapást.
   
A Puskás Akadémia az első körben sem lépett pályára, miután az együttes keretében koronavírusos eseteket regisztráltak. A Budapest Honvéd elleni találkozónak még nincs új időpontja.
   
A legutóbbi kiírásban bronzérmes Puskás Akadémia így jövő csütörtökön az Európa-liga selejtezőjének első fordulójában a svéd Hammarby otthonában kezdheti el az új szezont.

forrás: MTI

Labdarúgó NB I - Elhalasztották a Ferencváros-DVTK mérkőzést

Elhalasztották a szombatra kiírt Ferencváros-Diósgyőri VTK mérkőzést a labdarúgó OTP Bank Liga második fordulójából.


A címvédő fővárosi klub honlapjának csütörtöki beszámolója szerint a találkozó új kezdési időpontját a magyar szövetség (MLSZ) versenybizottsága fogja kitűzni.
   
A miskolci csapat már korábban jelezte, hogy a zöld-fehérek halasztást kértek az MLSZ-től arra az esetre, ha sikerrel veszik a Bajnokok Ligája-selejtező első fordulóját a Djurgardennel szemben. Mivel az FTC szerdán 2-0-ra legyőzte a svéd bajnokot - így jövő héten a Celtic Glasgow lesz az ellenfele a második körben -, a DVTK elleni bajnokit elhalasztották.

forrás: MTI

Ki látta az MTK - Honvéd meccset!?

Én kb a 60. percig láttam, addig kb pár kontratámadáson kívül mást nem csinált az MTK, a Honvéd irányított... 1-1-nél hagytam tehát ott a TV-t... majd meglepve láttam, hogy a vége 3-1 lett a kék-fehéreknek... Mi az isten történt az utolsó 30 percben?

Idézetet írta: zsivany20 Dátum augusztus 22, 2020, 12:02:44
Ki látta az MTK - Honvéd meccset!?

Én kb a 60. percig láttam, addig kb pár kontratámadáson kívül mást nem csinált az MTK, a Honvéd irányított... 1-1-nél hagytam tehát ott a TV-t... majd meglepve láttam, hogy a vége 3-1 lett a kék-fehéreknek... Mi az isten történt az utolsó 30 percben?

Én sem láttam, mert Konyhafőnököt néztem  ;D
Az első félidőben a Honvéd baromi jó volt, imádkoztam, hogy tartsa meg a MTK a döncit. Két szöglet után rúgták a góljaikat, ennyit tudok.

Idézetet írta: Szigo Dátum augusztus 22, 2020, 12:05:21
Én sem láttam, mert Konyhafőnököt néztem  ;D
Az első félidőben a Honvéd baromi jó volt, imádkoztam, hogy tartsa meg a MTK a döncit. Két szöglet után rúgták a góljaikat, ennyit tudok.

Mondjuk ez sokmindent megmagyaráz... két pontrúgás... Jah, amúgy az első góljukat meg fault előzte meg, de elég inkompetens kis sporit küldtek, kicsit meg volt zavarodva a kissrác...  ;D

Na de ez történik, ha megpakolom az X2-t (főleg, hogy ugye gyakorlatilag mindkét együttesnek hazai pálya volt).