OTP Bank Liga 2020/21

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nagyon nem kell fohászkodnom, de remélem kiesünk(DVTK). Szabályszerűen hányingerem van attól, hogy egy olyan csapat 3 pontra van a dobogótól, amelyik megtestesíti fullra nálam az antifoci fogalmát. Nézhetetlenek a meccsei a Kisvárdának.  :crazy: :noway:

Következnek a hétközi kupa-elődöntők

Szerdán és csütörtökön a döntőbe jutásért küzd a talpon maradt négy magyar csapat! Olvasd tovább


szokásos paks over játszható a zte ellen is?

Idézetet írta: hubika88 Dátum április 16, 2021, 21:51:06
szokásos paks over játszható a zte ellen is?

Ebben a pillanatban írtam a gurut, én magam nem látok veszélyt benne. Viszont korábban kellett volna lecsapni rá, mert már elég alacsony a szorzó.

Olyan szinten lenyomják a bukik már, hogy semmi érték nincs a meccsben. Agyaltam rajta, hogy írok rá tippajánlót, de se a gólok terén, se a kimenetelben nincs érték.

Paks és ZTE milyen kapcsolatot ápol? Leadhatja a Paks, vagy nincs köztük semmi különösebb kapcsolat? Fogalmam sincs, ott délen meg nyugaton melyik csapat melyikkel van jóban  :D

Ott is van az under. Várható volt már ennyi overes meccset követően.

Jövő héten DVTK vs Puskas.

Ner vs Ner

Meglepne, ha nem dobnák le a Diósgyőrnek.

Bár már alig van nem Ner-es csapat, az Budafok es Ujpest lett volna kezenfekvo, de az Ujpest beleszart a levesbe, szerintem a kieses utan akartak megvenni a belgától. Igy a ZTE es a Budafok maradt, bár ha nagyon mögé nézünk, a ZEte is Ner közeli.

Egy Susogós mackó rész jut erről eszembe:

https://m.youtube.com/watch?v=OafqIusGOnw




Idézetet írta: zbking Dátum április 18, 2021, 19:37:17
Jövő héten DVTK vs Puskas.

Ner vs Ner

Meglepne, ha nem dobnák le a Diósgyőrnek.

Bár már alig van nem Ner-es csapat, az Budafok es Ujpest lett volna kezenfekvo, de az Ujpest beleszart a levesbe, szerintem a kieses utan akartak megvenni a belgától. Igy a ZTE es a Budafok maradt, bár ha nagyon mögé nézünk, a ZEte is Ner közeli.

Egy Susogós mackó rész jut erről eszembe:

https://m.youtube.com/watch?v=OafqIusGOnw
8 ponttal vezetnek a Vidi elott, szerintem ez szerdaig be fog esni 2,00-es oddsra 4,20-rol.

Siman belefer nekik, meg jatszanak a paks, zte, budafok trioval

Idézetet írta: zbking Dátum április 18, 2021, 22:45:54
8 ponttal vezetnek a Vidi elott, szerintem ez szerdaig be fog esni 2,00-es oddsra 4,20-rol.


Mondjuk a zsír új, nem lekorlátozott Unibet számlán is max 31 euro a tét a hazaira.  ;D  ;D

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum április 18, 2021, 23:06:48
Mondjuk a zsír új, nem lekorlátozott Unibet számlán is max 31 euro a tét a hazaira.  ;D  ;D
majd tippmixen 3,20-ert kb

A DVTK kap csak úgy 300 milla állami támogatást.

Kemény dolgok ezek.


Elérkeztünk oda, hogy egy Fradi - Újpest kezdőjében a 20 mezőnyjátékosból öszvissz 2! (Fradiban 2, Újpestben 0) magyar ...
Ez 10% . 3 szerb a pályán, 2 elefántcsontparti, nigériai, marokkói, tunéziai, szlovén, albán, bosnyák, koszovói, görög, ukrán, macedón, grúz, norvég, francia.

Nagyon szomorú ...

Igen, valóban jobb lenne, ha több magyar szerepelne ezekben a csapatokban. A Fradinál is nagyon magas a légiósok száma, de legalább ott minőség is van; ez pedig valljuk be nem egy elhanyagolható szempont.

És a zöldeknél egy új trend is kialakult. Régebben válogatott játékost kb. csak úgy tudtak igazolni, hogy az adott illető mondjuk 5-10 éve volt válogatott kb. kétszer :laugh: Most viszont a jelenlegi légiósok azzal ki tudják érdemelni a válogatottságot, hogy jól szerepelnek a magyar bajnoknál. Ez a Fradi növekvő szerepének az elismerése. Tudtommal Blazic, Laidouni, Tokmac, Zubkov is a Fradiból debütált a válogatottban, de van itt még Mak, Mmaee, Civic, Uzuni és Dvali, akik hazájuk csapatában rendszeresen feltűnnek.