OTP Bank Liga 2020/21

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


UTE - Budafok

Parázs kis derbit várok, szerintem nem teljesen lefutott ez a találkozó, kaparni fognak ma is a budafokiak, Csizmadia mester szépen feltüzeli a srácokat... Sok faultot és játékmegszakítást várok, nem lesz könnyű dolga Zierkelbach játékvezetőnek.

Tipp1: 5.0 lap over.   Odds: 1.85
Tipp2: 47.5 bedobás over.   Odds: 1.80
Tipp3: 29.5 szabálytalanság over.   Odds: 2.05

Hihetetlen mekkora tajparaszt ez a Zsóri! :noway: Ha így folytatja, akkor hamarosan a legutáltabb focista lesz a mezőnyben..

Idézetet írta: Latzka Dátum augusztus 23, 2020, 19:40:02
Hihetetlen mekkora tajparaszt ez a Zsóri! :noway: Ha így folytatja, akkor hamarosan a legutáltabb focista lesz a mezőnyben..

De legalább lehozta a fő tippemet...  ;D Amúgy igen...

Idézetet írta: Latzka Dátum augusztus 23, 2020, 19:40:02
Hihetetlen mekkora tajparaszt ez a Zsóri! :noway: Ha így folytatja, akkor hamarosan a legutáltabb focista lesz a mezőnyben..
Zsóri Dánielt, az újonc Budafoki MTE támadóját kedden négy mérkőzésre eltiltotta a Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottsága.
Az MLSZ honlapján nyilvánosságra hozott határozatok szerint az Újpest FC macedón légiósának, Kire Ristevskinek három meccset kell kihagynia.

Nem tudja valaki, hogy a Puskásban már játszhatnek-e ma a karanténosok? Szerintem már letelt a 14 nap.

Több focista is koronavírusos lett az NB I-es csapatnál

Pénteken a másodosztályú Csákvár tette közzé, hogy nyolcan is koronavírusosak lettek a csapatnál, hat futballista mellett egy edző és egy klubvezető is.

Nem csak a másodosztályban találni azonban fertőzött, ugyanis az NB I-es Paksi FC is arról számolt be, hogy a legutóbbi teszteken többen is pozitív eredményt produkáltak. A klub a járványügyi előírásoknak megfelelően járt és elkülönítette az érintetteket.

A hírnek egyenes következménye, hogy le kellett fújni a Szentlőrinc elleni felkészülési mérkőzést.


24.hu

Idézetet írta: LosGabos Dátum augusztus 25, 2020, 22:14:23
Zsóri Dánielt, az újonc Budafoki MTE támadóját kedden négy mérkőzésre eltiltotta a Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottsága.
Az MLSZ honlapján nyilvánosságra hozott határozatok szerint az Újpest FC macedón légiósának, Kire Ristevskinek három meccset kell kihagynia.


Ezt eddig nem láttam. Teljesen jogos az eltiltása! És persze, hogy gondom van ezzel a taposással, de leginkább azzal, hogy amikor a pályán van akkor folyamatosan agresszív, nem a szó jó értelmében. Könyököl, rúg és 'pofázik' a védőnek; számomra gusztustalan amit művel; hiába a szép gólok; mármint az a kettő ;D

Kár lenne a srácért, ha máris nagy lenne a mellénye, ő legalább néha villan egyet-egyet  ;)

Idézetet írta: Latzka Dátum szeptember 05, 2020, 09:35:23
Ezt eddig nem láttam. Teljesen jogos az eltiltása! És persze, hogy gondom van ezzel a taposással, de leginkább azzal, hogy amikor a pályán van akkor folyamatosan agresszív, nem a szó jó értelmében. Könyököl, rúg és 'pofázik' a védőnek; számomra gusztustalan amit művel; hiába a szép gólok; mármint az a kettő ;D

Lesz ideje gondolkozni; itt az ügy vége:

"Elutasította az MLSZ Fegyelmi Bizottsága a Budafok fellebbezését Zsóri Dániel piros lapja kapcsán, így az Újpest elleni bajnokin kiállított támadónak négy meccset kell kihagynia."

NB I: a Paks meccshalasztást kért, a Fradi nem járult hozzá.

A Paksi FC a koronavírus-járványra, több játékosa fertőzöttségére tekintettel kérte a Ferencvárost, hogy halasszák el a két csapat péntekre kiírt NB I-es bajnoki mérkőzését, de a fővárosi zöld-fehérek ehhez nem járultak hozzá – tudtuk meg a paksi labdarúgóklub hivatalos honlapjáról csütörtök este.

forrás:nso.hu

Gazdag mit művelt????  :o :o :o Azt a kurva...

Van olyan buki ahol lehet arra fogadni, hogy xy kap-e sárga/piros lapot?

Ha igen, akkor ajánlom mások figyelmébe is a Puskás új igazolását Balutát. Tegnap mikor megláttam az adatlapját eléggé meglepődtem, hogy csatár létére mennyire kapja a sárgákat. Nem néztem a Vidi elleni meccset, csak néha odakapcsoltam, mint pl. a 20. percben, amikor ezt mondta a kommentátor: "Vigyázni kell Balutának, mert már van egy sárgája"

Tavaly a cseh Liberecben 21 meccsen 9 sárga, 1 piros lap. Előtte a román Craivoában idényenként 5, 8, 9, 12 sárga lap szezononként ~30 meccsenként.

Adok-kapok meccset várok Zalában!

A magyar bajnokság 5. fordulójában szombat este Zalaegerszegen lép pályára a Diósgyőr! Olvasd tovább


Gyengélkedő MTK ellen fogadok

Péntek este a két újonc párharcával indul a magyar bajnokság soron következő fordulója! Olvasd tovább


Újra ötöt lehet cserélni a bajnoki és Magyar Kupa-mérkőzéseken

A Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) döntésének értelmében péntektől (mától) ismét lehetőség van a három helyett öt játékos lecserélésére az OTP Bank Liga, valamint a Magyar Kupa mérkőzésein.

Az MLSZ honlapjának közleménye emlékeztetett rá, hogy a labdarúgás szabályalkotó testülete (IFAB) a koronavírus-járvány miatt májusban adott lehetőséget arra, hogy a csapatok meccsenként ötöt cserélhessenek, és ezzel az MLSZ is élt, a 2020/21-es idény viszont ismét a korábban megszokott három cserelehetőséggel indult el.
   
A szövetség elnöksége az európai szövetség (UEFA) hasonló döntését követően most viszont visszaállította az öt cserére vonatkozó rendkívüli szabályt az NB I-es, valamint a Magyar Kupa-találkozók esetében.
   
"A nemzetközi gyakorlatban is alkalmazott szabályváltoztatással az NB I-es kluboknak lehetőségük nyílik a 25-ös keret játékosainak rotációjára, és fiatal játékosok nagyobb számban történő szerepeltetésére. Az öt csere lehetővé tételével emelkedik a mérkőzésre nevezhető labdarúgók száma is, az eddigi 18-ról 23-ra" - írta a közleményben a hazai szövetség.
   
Hozzátették, ezzel a döntéssel egyidőben kibővítették a felnőtt labdarúgásban alkalmazott járványügyi protokollt, így bekerült a szabályzatba az az egységes eljárás, amelyet egy pozitív teszteredmény előfordulásakor kell követniük a kluboknak, a higiéniára vonatkozó intézkedések pedig mostantól ajánlás helyett kötelezővé váltak.

(forrás: MTI)