OTP Bank Liga 2020/21

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#45 október 16, 2020, 12:14:42, SPF Admin
Honvéd FC - MOL Fehérvár FC TIPPJÁTÉK



A tippjáték a Facebook oldalunkon zajlik, nem itt a fórumon!

+20% nyereménynövelő a Fradi - Újpest rangadóra! Exkluzív ajánlatunk!



Tényközlés: 4 magyar van a 22 kezdőjátékos között a Fradi-Újpest derbin.

Közben az Újpest kérvényezte a halasztást a vírus miatt. Kezdődik...  :bash: :bash: :bash:

#49 november 04, 2020, 19:15:24, Powell
Mostmár két játékos maradt a keretből aki nem koronavírusos és ráadásul az ifisták is elkaptak.Az már biztos,hogy nem tudnak kiállni a Diósgyőr ellen.Kérvényezték a halasztást az MLSZ-nél.Az Újpestről van szó,mert azt nem írtam oda bár az előző hozzászólás is utal rá.

Ha ennyi a vírusos, akkor nem fér bele, hogy egymás ellen küldik őket? Elkapni már úgysem fogják.

Az MLSZ nem szórakozott a fellebezéssel a Diósgyőr 3-0-ra játék nélkül nyerte a mai meccset.

Idézetet írta: csabax Dátum október 24, 2020, 20:46:32
Tényközlés: 4 magyar van a 22 kezdőjátékos között a Fradi-Újpest derbin.
Látod ennek semmi hírértéke nincs. Szerintem ezzel még a face b@szom-f@szomja se foglalkozott. Bezzeg ha Kisvárdán csak 2-3 magyar van a kezdőben, na az igen! Azt szeretik boncolgatni.  ;D ;D ;D

A Budafok elfogadta a koronavírus-fertőzés sújtotta Bp. Honvéd kérelmét, a két csapat eredetileg szombat 17 órára kiírt NB I-es bajnoki labdarúgó-mérkőzését elhalasztják. A meccs új időpontja: december 23., szerda 17 óra.
https://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/nb-i-a-budafok-elfogadta-a-honved-halasztasi-kerelmet-2793587

Idézetet írta: Powell Dátum november 06, 2020, 11:12:55
Az MLSZ nem szórakozott a fellebezéssel a Diósgyőr 3-0-ra játék nélkül nyerte a mai meccset.

Igen, de szerencsére van egy Budafok is a mezőnyben, aki megmutatta, hogy lehet ezt másképp is csinálni.
A 2018/2019-es szezonban az Újpest a dobogó lehetőségét adta oda az utolsó fordulóban a diósgyőr bennmaradásáért.... A diósgyőriek most hálálták meg.  :hanyas:

Az alábecsült Budafok a túlértékelt Felcsúttal találkozik

A bukik itt vagy tudnak valami nagy titkot, avagy csúnyán benézték a szorzókat! Olvasd tovább


Sziasztok!  Van 1 ilyen  Honvéd-FTC  Hazai csapat nyer vagy mind2 csapat szerez gólt.  NEM :1,7

Tehát ha nem nyer a Honvéd az 1,7 vagy Én néztem be valamit?

Idézetet írta: kaloz01 Dátum november 21, 2020, 18:35:52
Sziasztok!  Van 1 ilyen  Honvéd-FTC  Hazai csapat nyer vagy mind2 csapat szerez gólt.  NEM :1,7

Tehát ha nem nyer a Honvéd az 1,7 vagy Én néztem be valamit?

Amit írsz az alapján pl. egy Honvéd-Fradi 1-2 esetén is veszítesz, hiszen mind2 csapat szerez gólt ebben az esetben.

Értem.Az zavart meg hogy vagy van írva tehát vagy ez vagy az bejön ok. Inkább akkor úgy írták volna hogy hazai ÉS mindkét csapat szerez gólt nem :1,7

Aztán a Diósgyőr női csapata is megkapta a három pontot. No comment...

Idézetet írta: Powell Dátum november 06, 2020, 11:12:55
Az MLSZ nem szórakozott a fellebezéssel a Diósgyőr 3-0-ra játék nélkül nyerte a mai meccset.