OTP Bank Liga 2020/21

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Várda64 Dátum december 17, 2020, 12:25:14
@robmiller
A 84%-os labdabirtoklás amit látsz, annak az oldalnak a szüleménye amelyiken láttad. Az MLSZ adatbankja szerint 55% - 45% volt a ZTE javára.  :cya:

Hát ez elszomorító, mert az eredmenyek.com volt a forrás. Én azt gondoltam eddig, hogy statisztikailag megbízható az oldal, de ezek szerint messze nem.

Idézetet írta: robmiller Dátum december 17, 2020, 12:37:47
Hát ez elszomorító, mert az eredmenyek.com volt a forrás. Én azt gondoltam eddig, hogy statisztikailag megbízható az oldal, de ezek szerint messze nem.
valószínű csak egy szimpla hiba, elütés, hiszen nagyon nagy különbségről van szó, nem csak annyi hogy 55-45ös labdabirtoklást ők 60-40be határoztak meg, hanem konkrétan 84-16os labdabirtoklást talán csak egy Guardiola féle top formában lévő csapat képes egy sokadosztályú ellenféllel szemben.

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum december 17, 2020, 12:44:00
valószínű csak egy szimpla hiba, elütés, hiszen nagyon nagy különbségről van szó, nem csak annyi hogy 55-45ös labdabirtoklást ők 60-40be határoztak meg, hanem konkrétan 84-16os labdabirtoklást talán csak egy Guardiola féle top formában lévő csapat képes egy sokadosztályú ellenféllel szemben.

Igen, nekem is ezért kerekedett el a szemem a dolgon. Az NB1 egyik csapatára sem jellemző ilyen arányú dominancia...még a Fradira sem.
Nem örülök az ilyen bakiknak, mert én már jó ideje egy adatbázisban rögzítek adatokat különféle bajnokságok kapcsán, és az egyik ilyen szűrő az a labdabirtoklás...remélem egyszeri hiba volt, mert így azért kényelmesen lehetett rögzíteni a dolgokat, de most elkezdtem kételkedni az adatok hitelességében.

Szia Robi!

Igen benne volt a programban a ZTE-MTK!
Az volt, hogy nekem sem tűnt föl ez a 80 % fölötti vendég labdabirtoklás. Tulajdonképpen végignéztem a találkozót, s talán ez a legszörnyűbb az egészben  :D
Szóval a tipikus "standard" 2:0 volt. A hazaiak nem akartak, a vendégek meg nem tudtak többet adni. Meddő volt az MTK, annyira se volt veszélyes, mint a DVTK ellen. Azt láttam, hogy másnap reggelig se lőnek ezek gólt....nem is tudtam élőben mit fogadni a találkozón. Mondhatnám rossz programválasztás volt a találkozó.

Rendkívüli bejelentést tett honlapján a labdarúgó NB I-ben szereplő MTK Budapest FC: szinte a teljes szakmai stáb, valamint számos játékos is ki kell hagyja a ma délutáni, Paks elleni bajnokit.

Az MTK mérkőzéskeretében Varju Benedek, George Ikenne-King Patrick, valamint a már korábban is hiányzó Nagy Zsombor, Palincsár Martin, Balázs Benjámin, Myke Bouard Ramos, Katona Máté, Baki Ákos, Bíró Bence, Lencse László, Somodi Bence, Kanta József, Vancsa Zalán sem lesz ott.

Meg is lett az eredmény, sima 3:1. Majdnem beleszaladtam a hír miatt valami csúnyába de végül hagytam.  :redchug:


Hoppá :)

"A Mol Fehérvárnál folytatja pályafutását Dárdai Palkó, a 61-szeres magyar válogatott Dárdai Pál legidősebb fia. A 21 éves középpályás a Hertha BSC-nél nevelkedett, a felnőttcsapatban 12-szer lépett pályára, ezek közül kilencszer a Bundesligában."

Van egy szint, ami alá nem süllyedünk! De ez mindennek a legalja:

https://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/dvtk-mar-nem-geri-gergely-a-miskolci-klub-vezetoedzoje-2803587

Tiszta szégyen ami ott zajlik.  :noway:  :lehany:

Idézetet írta: Várda64 Dátum január 07, 2021, 13:13:52
Van egy szint, ami alá nem süllyedünk! De ez mindennek a legalja:

https://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/dvtk-mar-nem-geri-gergely-a-miskolci-klub-vezetoedzoje-2803587

Tiszta szégyen ami ott zajlik.  :noway:  :lehany:
Új tulajdonos jött,a 4.ik leggazdagabb magyar,várható volt hogy új edző,új játékosok jönnek.
Szerintem így reális esély van a bentmaradásra

Idézetet írta: JohnnyFirpo Dátum január 07, 2021, 15:48:20
Új tulajdonos jött,a 4.ik leggazdagabb magyar,várható volt hogy új edző,új játékosok jönnek.
Szerintem így reális esély van a bentmaradásra
Vágom amit mondasz csak józan paraszt ésszel én úgy gondolom, hogy egy tulajdonos váltást nem egyik napról a másikra hajtanak végre.
Ezt a szerencsétlent december 8-án nevezték ki a DVTK vezetőedzőjének. Szerintem akkortájt már ennek a tulajdonosváltásnak voltak előjelei. Akkor mi a picsának kellett ezt a fickót ide hozni. Azt a három sittet edző nélkül is le tudták volna hozni.

Semmi bajom a Diósgyőrrel, de lassan kezdem azt érezni, hogy a megtisztulást ott is egy osztályváltás hozhatná el, mint annak idején a Lokinál. Ugyanakkor a közönsége, a meccseik hangulata hiányozna a nem zártkapus meccsek idején. Szóval értitek...  :beerchug:

Idézetet írta: Várda64 Dátum január 07, 2021, 13:13:52
Van egy szint, ami alá nem süllyedünk! De ez mindennek a legalja:

https://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/dvtk-mar-nem-geri-gergely-a-miskolci-klub-vezetoedzoje-2803587

Tiszta szégyen ami ott zajlik.  :noway:  :lehany:


Minden amit a Konferencia Liga lebonyolításáról tudni kell - PODCAST

A magyar csapatok 75%-a jövőre már csak itt próbálkozhat a csoportkört elérni. Olvasd tovább


Gyenge kezdés után kötelező a javítás

Az éllovas Ferencváros a sereghajtó Budafok otthonába látogat szerda este! Olvasd tovább