OTP Bank Liga 2020/21

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: robmiller Dátum február 15, 2021, 16:38:06
Ez igaz. Viszont szerintem alapból nem jó edző, függetlenül attól, hogy a játékosok megbuktatják avagy sem. Viszont abból a szempontból örülök, hogy visszatért, mert az egyik legjobb gyöngyszemek tőle születtek a meccs utáni nyilatkozatok terén.

Jogos. Néha amikor unatkozok elindítom a youtubeon az edzői nyilatkozatokat. Jókat lehet hüledezeni rajtuk. :D

Eddig tény, hogy sok siker nem kísérte Horváth Feri pályafutását, de Balmazban véleményem szerint jó munkát végzett és igaza volt abban az ominózus nyiltkozatában, amely  egyszerre komolyra, dühösre és elérzékenyültre sikeredett.
Máskor viszont tényleg nagyokat alakít ;D


Kezdődik!  ;D

,,Jobban örülnék egyszer egy olyannak, ami nem Mission Impossible, de mivel Tom Cruise-rajongó vagyok, így mondhatom, hozzá vagyok szokva az ilyen helyzetekhez is."

A teljes interjú az NSO-n: https://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/honved-a-cel-hogy-a-csapat-jol-mukodjon-egyutt-horvath-ferenc-2810597

A legjobb:

https://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/honved-szijjarto-peter-is-uzent-horvath-ferencnek-2810661

Akartam kommentelni, de szokás szerint blokkolta ez a csoda lap...nem lehet hozzászólni - cenzúráznak szokás szerint.
A mondókám annyi lett volna, hogy Szijjártó, mint magánember - ha létezik ilyen minőség egy külügyminiszter esetében (lehetne vita tárgya..) - kirak az Instájára, face-ra valamit. Szíve joga, de az, hogy a NER csapat, NER edzőjének a "barátja" posztol, hogy lehet hír egy FÜGGETLENNEK hazudott "SPORT" újságban???? Amihez aztán nem lehet kommentet írni...hülyének vagyunk teljesen nézve...

aztán ezt kaptam:

Tájékoztatjuk Önt, hogy a mai napon az nso oldaláról véglegesen kitiltottuk, tekintettel arra, hogy hozzászólása a Felhasználási Feltételek II. 12.2. pontjába ütközik.

Üdvözlettel:
A moderátor

Idézetet írta: Sound Dátum február 16, 2021, 11:54:35
aztán ezt kaptam:

Tájékoztatjuk Önt, hogy a mai napon az nso oldaláról véglegesen kitiltottuk, tekintettel arra, hogy hozzászólása a Felhasználási Feltételek II. 12.2. pontjába ütközik.

Üdvözlettel:
A moderátor

Magyarország 2021. De ne is menjünk bele, mielőtt elindul a lavina. :beerchug:

Ma délután Márton Gábor elszállt a Viditől, kis csapatával együtt. A ZTE után talán Ő maga is elhitte, menni fog majd ugyanaz egy kvázi "nagycsapatnál" , de nem. Lehet, az utolsó időben a játékosok is fúrtak ellene rendesen.

Az elmúlt 5 fordulóban:

Puskás   15 pont
Fehérvár  1 pont

:laugh:

Borsodi kupacsata lesz kedden

Kedden délután a Diósgyőr gárdájának a tavalyi döntős Mezőkövesd otthonában kell egy meccsen kiharcolnia a továbbjutást! Olvasd tovább


Padlón lévő Fehérváron át vezet a Fradi útja a kupában

Szerda este utolsó szezonbeli menstvárától is megfosztaná az FTC a Videotont! Olvasd tovább


Lehet, hogy néha jó az a VAR. Például Nikolics két kezezését befújta volna, és akkor máris nincs két fehérvári gól...

Katasztrófa ez a bíró. Mintha félne Nikolics ellen fújni.

Idézetet írta: Szigo Dátum február 24, 2021, 18:11:46
Lehet, hogy néha jó az a VAR. Például Nikolics két kezezését befújta volna, és akkor máris nincs két fehérvári gól...

Katasztrófa ez a bíró. Mintha félne Nikolics ellen fújni.

Tudjuk kinek a kedvenc, és kinek a második kedvenc csapata a Vidi.
Adni kell nekik valamit, ha már töredezik alattuk a dobogós hely.
Budafokot lelépik félrenézés nélkül is, aztán jöhet nekik a Mezőkövesd, vagy az Újpest.
Na az érdekes lesz, mivel velük sincsen szerelem. Kinek fújnak vajon?

Szabics Imre lett a Fehérvár edzője. Április 1-jén áll munkába, Juhász és Torghelle lesz a segítője.

Idézetet írta: BvB_09 Dátum február 26, 2021, 11:32:33
Szabics Imre lett a Fehérvár edzője. Április 1-jén áll munkába, Juhász és Torghelle lesz a segítője.

Hááááát! Ezzel a 33 ponttal még simán ki lehet esni. Se tíz győzelem, se 37 pont, itt még meleg a pite.  ;D ;D ;D