OTP Bank Liga 2020/21

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


DVTK - Kövesd kapcsolat milyen? Nem lehet valami háttéralku, hogy a kupameccs a Kövesdé volt, cserébe a bajnoki meg a Diósgyőré? Vagy ez túl erős képzeletre vall a részemről? ;D

Idézetet írta: Latzka Dátum február 26, 2021, 16:16:27
DVTK - Kövesd kapcsolat milyen? Nem lehet valami háttéralku, hogy a kupameccs a Kövesdé volt, cserébe a bajnoki meg a Diósgyőré? Vagy ez túl erős képzeletre vall a részemről? ;D

Egyik ismerosomnek pont ezt emlitettem reggel. Habar szakmai oldal helyett sokszor sportfogadoi szempontbol nezem a dolgokat, ugyhogy gyakran tulkombinalom a dolgokat.  :laugh: :police:

Eljött Varga Roland nagy pillanata?

Szombaton este a 218. örökrangadót rendezik a Hidegkuti Nándor-stadionban! Olvasd tovább


Idézetet írta: RedMunchen Dátum február 26, 2021, 16:39:29
Egyik ismerosomnek pont ezt emlitettem reggel. Habar szakmai oldal helyett sokszor sportfogadoi szempontbol nezem a dolgokat, ugyhogy gyakran tulkombinalom a dolgokat.  :laugh: :police:

Magam a naplómban is kalkulálok ezzel. Pintér nyert már kupát, s szerintem ebben a mezőnyben tudna ismét. Ott a tavaly elbukott finálé a Kavicsnak, most összejöhet! Dió odaadta, most visszaadják szerintem, de nézni kell, felesleges előrre pénzt dobni rá...

Hoppá! A Honvéd idegenben 2-1 verte a Puskást, ez izgalmas Horváth Feri interjút ígér ;D

Fradi közben megkedverte az idegenbeli 2:2 -t, és csakúgy mint a Mezőkövesd ellen félidőben vezettek.
Megérdemelt volt ez az X az MTK-nak , és megérdemelten szerencsés, hogy Mak kihagyta a tizit.
Most a jobb csapatnak volt szerencséje.

Nehéz helyzetben van a Kisvárda

Nagy szorzós tippel támadjuk meg a kedd délutáni összecsapást! Olvasd tovább


Rendeződik a helyzet Fehérváron?

Szerda este a hazai pályán négy meccse nyeretlen Fehérvár a Paks együttesét fogadja! Olvasd tovább




Kell ez a kupa Keleten?

Szerdai kupanap slágermeccsét nálam az MTK debreceni vendégjátéka jelenti. Olvasd tovább


Az MTK tűnik inkább tartalékosabb kezdőnek (Somodi, Bíró, Varjú, Palincsár), Schön a padon, Miovski is.
Lokinál ott lesz a kezdőben Korhut, Dzsudzsi, Gróf, Tischler. Fúú itt kimenetelre nem mennék rá, max az ikszre. Nagyon háromesélyes ez a meccs. Kíváncsi vagyok, hogy mit mutatnak majd a pályán. Remélem adok-kapok lesz belőle!


Hatpontos kiesési rangadó jön Miskolcon

A sereghajtó Diósgyőr a Honvéd együttesét fogadja szombaton este! Olvasd tovább