OTP Bank Liga 2020/21

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Várda64 Dátum április 29, 2021, 10:45:08
Akkor kell még csak igazán. Akkor még az infrastrukturális rész is megy játékosvásárlásra. Van az a könyvelő aki megoldja "okosba".  ;)

Ennek egy kicsit most olyan szaga van, hogy "ok, kiesünk, de akkor legalább kaszáljunk barátom..."

Ne legyen duplán keserű a szőlő.


Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: április 29., 11:00CET

Egy kis nb1 adalek:

Az általánosban a kisebbik fiam osztálytársa volt az újpesti Csongvai Áron.

Mindennel egyutt (premium, palyara lepesi zse stb) 2 milliot kap kezbe havonta+ autot raknak ala.

20 eves gyerek


A döntő toronymagas esélyese a Fehérvár

A hétfő este a MOL Fehérvár az Újpest együttesével csap össze a Magyar Kupa fináléjában! Olvasd tovább


Nagyon durva ezt látni. Alig több,mint 3 ezer ember lézeng a Groupamában 6-7 hónap meccstelenség után! :o


És vajon azóta már elnézést kért-e a kapusától? :P

Mint egy cigány vajda. 😂😂😂 Mondandóját tekintve viszont lehetett volna egy kicsit toleránsabb is. 👎

Alef most játszotta ki magát örökre a Vidiből.  :knuppel2:

Tavaly azt írtam, hogy a Debrecent nem engedik kiesni. Akkor tévedtem. Most a Diósgyőrnél már nem csodálkoztam.
Jobb lett volna OV-t vinni vitorlázni.

Itt egy összefoglaló:
https://rangado.24.hu/magyar_foci/2021/05/04/dvtk-nb-1-kieses-nb-2-szijj-laszlo-labdarugas/

Egy jó Paks fordítás 4-0-ról?  ;D
csak 67.00-es odds

Kar, hogy vege a szezonnak, csak a golszamot nezve egesz nezo csalogato meccsek voltak. Van hianyerzetem, hogy nem kovetem a hazai ligat, pedig over fogadokent kivalo alkalom lett volna egy nagy nyeremeny leakasztasahoz.

Idézetet írta: zbking Dátum április 26, 2021, 11:46:24
Mondjuk annyira nincs nagy vész a kieséssel sem, nagyon kevesen akarnak feljutni. (A Gyirmótot fixen tudom, hogy nem, az egyik legjobb haverom az Alcuferrnél dolgozik+a ráadásul a pálya mellett lakik 15 méterre,)
Most már azért látványos bunda és tengernyi pénz kell, hogy ne jusson fel a Gyirmót, gondolom ezt Te is tudod.

Azok miatt akik elso osztalyu klubot hagytak ott a Vasasert kivanom, hogy ne jojjon ossze a feljutas (Tudom, hogy a penz tenyezo minden ember eleteben, illetve a Vasas tortenelme gazdagabb, mint a Gyirmote).