OTP Bank Liga 2020/21

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Várda64 Dátum május 10, 2021, 20:13:33
Most már azért látványos bunda és tengernyi pénz kell, hogy ne jusson fel a Gyirmót, gondolom ezt Te is tudod.

Zb nekem is ezzel jött valamelyik héten, amikor a Győrrel meccseltek. 0:1 volt az ETO-nak, 20. percben 1.72-ért pakoltam a Gyirmót vagy döntetlent. Erre jött a naplóban, hogy óvatosan, mert a Gyirmót nem akar feljutni...2:1-es hazai siker lett a vége... ;D ;D Következtetés: zb az ismerősöd vagy nagyon nincs képben, vagy nagyon nem bírják a kollégái és hamis infokkal hülyítik.... ;D ;D

Idézetet írta: RedMunchen Dátum május 10, 2021, 20:33:36
Azok miatt akik elso osztalyu klubot hagytak ott a Vasasert kivanom, hogy ne jojjon ossze a feljutas (Tudom, hogy a penz tenyezo minden ember eleteben, illetve a Vasas tortenelme gazdagabb, mint a Gyirmote).

Én is a Gyirmótért szorítok. Bár a Vasas patinásabb egyesület, de nem kell annyi fővárosi csapat az élvonalba. Jobban örülnék, ha Loki mellett az ETO lenne a feljutó helyen, de hát ha a Gyirmótot pénzelik, akkor legyen a Gyirmót. Lényeg, hogy kell a vidék, főleg, hogy Miskolc is kiesett...

Idézetet írta: robmiller Dátum május 11, 2021, 17:59:41
Én is a Gyirmótért szorítok. Bár a Vasas patinásabb egyesület, de nem kell annyi fővárosi csapat az élvonalba. Jobban örülnék, ha Loki mellett az ETO lenne a feljutó helyen, de hát ha a Gyirmótot pénzelik, akkor legyen a Gyirmót. Lényeg, hogy kell a vidék, főleg, hogy Miskolc is kiesett...

Jó magyar szokás szerint hétfőn be is futott az első ajánlat a békéscsabaiak irányába Angyalföldről.  ;D Egy 8 számjegyű összeg és egy tárgyi juttatás röpköd a levegőben, amennyiben olyan eredményt tudnak elérni a lilák Gyirmóton, ami a Vasas számára kedvező. Ha esetleg realizálódik a dolog, akkor konkrétan is megírom hogy mit hallottam. Addig felesleges vele foglalkozni.  ;)

A Vasas-Gyirmot versenyfutassal kapcsolatban en is sok mindent hallottam mar, de a legfobb kerdes, hogy a gyirmotiaknak van-e licence az elvonalra. Ha nincs akkor akar maradhat is feljuto helyen, mert alanyi jogon a soron kovetkezo lep fel.

Ezeket a licence beadasokat, kerelmeket, javitasokat nem kovetem figyelemmel.

Idézetet írta: RedMunchen Dátum május 13, 2021, 07:11:42
A Vasas-Gyirmot versenyfutassal kapcsolatban en is sok mindent hallottam mar, de a legfobb kerdes, hogy a gyirmotiaknak van-e licence az elvonalra. Ha nincs akkor akar maradhat is feljuto helyen, mert alanyi jogon a soron kovetkezo lep fel.

Ezeket a licence beadasokat, kerelmeket, javitasokat nem kovetem figyelemmel.

https://szovetseg.mlsz.hu/hir/ulesezett-az-elsofoku-licencado-bizottsag-27741

Ezt én is így tudtam, ahogyan @csacsa44 barátunk meg is erősítette. Sőt, zuhanyhíradó szintjén olyat is rebesgetnek, hogy első osztály esetén több tőkeerős szponzor is csatlakozna az ALCUFER mellé. Tehát nem az anyagiakon fog ez múlni.
Sokkal inkább bele tudok képzelni pl. egy esetleges "botlásba" egy olyant, hogy a játékosok 70%-a tudja, hogy feljutás esetén nincs rájuk szükség. Nehéz ezt eldönteni kinek mi jár a fejében.
Én mindenesetre izgalmas hétvégére számítok, de lehet, hogy pofára esek mint a "zsíros kenyér".  ;D ;D ;D ;D