PDC World Matchplay 2020

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A 27. Betfred World Matchplay torna fórumtopikja! Itt megoszthatod velünk tippjeidet, meglátásaidat, véleményedet a július 18-án Mineheadben kezdődő torna kapcsán!

Egy héten át zúgnak a dartsnyilak Mineheadben!

Szombat estétől egy héten át a PDC 32 profi versenyzője méri össze erejét az év egyik legrangosabb tornáján! Olvasd tovább


Remelem parazs csatakat lathatunk most a kovi 8 napban, igazabol eleg tippelhetetlen nekem ez a torna, de az elso napra egy Ratajski gyozelmet megnezek... Gary legyozi meg villamgyors ellenfelet de kb ennyi.

Mint lelkes darts néző, szerintem most nem a favoritokat kellene favorizálni.
A szünet mindenkinek hosszú volt és mondhat bárki bármit a formájáról, csak a versenyen derül ki, kit hogyan viselt meg a leállás.
Nálam Suljovic, van den  Berg és Durrant az, akire teszek a tornagyőzelemre.

Tavaly sem sokan várták Cross sikerét.....

Nem rossz elkepzeles ez. Van egy strategiam, amit ugyan foleg snookerben szoktam alkalmazni, de ide is kivetitheto boven. Ugye elvileg a szezon legjobbjai jatszanak, es nagyon sok lesajnalt jatekos van, akik eleg nagy oddson rakhatok. Ilyenkor beprobalom az eselytelenebbre a hendit az adott hataron. Snookerrel nyitottam mar igy 8/7-tel tornat, dartsban szerintem ovatosabban kell ezzel jatszani, de nem teljesen lehetetlen...

Annyira felkeszultek a komnentatorok, meglepeteskent erte oket a torna lebonyolitasa... :redchug:
Nyakamat ra mertem volna tenni, hogy 9:9-nel bemondja, hogy donto leg jon...

Idézetet írta: peshark Dátum július 18, 2020, 21:34:06
Annyira felkeszultek a komnentatorok, meglepeteskent erte oket a torna lebonyolitasa... :redchug:
Nyakamat ra mertem volna tenni, hogy 9:9-nel bemondja, hogy donto leg jon...

Főoldalon is írtam, hogy közönség nélkül pokolian szar....egyszerűen azt érzem, hogy a játékosok sincsenek felspanolva, ezek a crowd-hang alávágások is erőltetettek....értem én a PDC-t, hogy mindent megpróbálnak, hogy valamelyest imitálják a hangulatot, de őszintén remélem, hogy hamarosan vége lesz ennek a mizériának, mert a dartsnak különösen betesz, ha nincsenek nézők... :(

Idézetet írta: robmiller Dátum július 18, 2020, 21:39:29
Főoldalon is írtam, hogy közönség nélkül pokolian szar....egyszerűen azt érzem, hogy a játékosok sincsenek felspanolva, ezek a crowd-hang alávágások is erőltetettek....értem én a PDC-t, hogy mindent megpróbálnak, hogy valamelyest imitálják a hangulatot, de őszintén remélem, hogy hamarosan vége lesz ennek a mizériának, mert a dartsnak különösen betesz, ha nincsenek nézők... :(

Legalabb nem csak a hulyeseget kell hallgatni, amit beszelnek.. :D De amugy egyertelmuen szar ez igy, hiaba varom a mesterseges Kolo Kolo-t, nem akar jonni..

Idézetet írta: peshark Dátum július 18, 2020, 21:50:43
Legalabb nem csak a hulyeseget kell hallgatni, amit beszelnek.. :D De amugy egyertelmuen szar ez igy, hiaba varom a mesterseges Kolo Kolo-t, nem akar jonni..

Gondolom annyira nem akarják túlzásba vinni. Ahogy látom/hallom inkább, amolyan háttérmorajt próbáltak kreálni.

Nekem most vált egyébként nyilvánvalóvá, hogy szeptember elején Érden nem lesz itt semmiféle ET....pedig reménykedtem benne, hogy a tavalyi Prága után itthon is lerészegedhetek a színpad előtt.   :redchug:

Idézetet írta: robmiller Dátum július 18, 2020, 22:13:15
Nekem most vált egyébként nyilvánvalóvá, hogy szeptember elején Érden nem lesz itt semmiféle ET....pedig reménykedtem benne, hogy a tavalyi Prága után itthon is lerészegedhetek a színpad előtt.   :redchug:

En bizok meg benne, de keves esely van ra, ha megint elkezdik tolni a szep kis virusos sztorikat :)

Amugy ezek az uj Target mezek (Clemens, Cross, Lewis) irto gyengere sikerultek. Remelem Asp megtartotta a regit...

Any leg to finish on the Bull

Ugye jól értem, hogy ha erre teszek, akkor arra teszek, hogy lesz bullos kiszálló?
Tegnap behúztam Chizzy és Price meccsére is a 22beten, erre vesztesnek van értékelve, pedig mindkettőn volt bullis checkout...

Idézetet írta: oakland23 Dátum július 21, 2020, 14:12:01
Any leg to finish on the Bull

Ugye jól értem, hogy ha erre teszek, akkor arra teszek, hogy lesz bullos kiszálló?
Tegnap behúztam Chizzy és Price meccsére is a 22beten, erre vesztesnek van értékelve, pedig mindkettőn volt bullis checkout...

Hat elvileg igen...

De amugy mara a 156.6 feletti kiszallo 1,8-on nagyon barati nekem. Remek jatekosok, tuti lesz legalabb 160-as checkout.

Nem titkoltan ruhellem Gerwent, de most ugy megmostak, hogy orom volt nezni Whitlock jatekat vegig... :ok:

Noppy ma dupla oddson nekem meger egy probalkozast..