HT naplója

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: HT Dátum február 12, 2021, 23:41:07
A második szelvényem már nem annyira tűnik "tutinak", mint az előző, de itt is olyan játékosok szerepelnek, akiktől elvárható az adott pontmennyiség.

K. Porzingis (DAL) 15,5 felett - 1,25
J. Collins (CHA) 13,5 felett - 1,23
J. Grant (DET) 16,5 felett - 1,22

Ennek a szelvénynek az az érdekessége, hogy először fogadok egy Hornets-játékosra. Eddig azért hanyagoltam őket, mert a Charlotte-nál nem nagyon emelkedik ki senki, nagyon hasonló tudású játékosok alkotják a csapatot, így bármikor bárki kiemelkedhet. Collins mellé pedig két olyan játékost vettem (Grant és Porzingis személyében), akik mostanában tönkretették egy-egy szelvényem, de megadom nekik a lehetőséget,  hogy jóvá tegyék a "bakijukat".

Odds: 1,9
Tét: 5 egység

Ez egy nagyon érdekes szelvény lett, ami végül nem is lett megfogadva, ugyanis miután megírtam ezt a tippet, és meg akartam játszani őket, kiderült, hogy a Charlotte-nak nincs is J. Collins nevű játékosa. Van egy ilyen nevű az Atlantában, de arra a mérkőzésre nem is akartam tippelni. Egyszóval fogalmam sincs, hogy mit akartam megtenni, de mivel ezt a kombit így nem lehetett, ezért kihagytam. Az is igaz, hogy éjfél tájékán már elég fáradt voltam, úgyhogy emiatt lehet, hogy már szellemeket láttam, és új játékosokat képzeltem bizonyos csapatok keretébe. (fogadás híján ez 0 egységgel lett kiértékelve)

Idézetet írta: HT Dátum február 12, 2021, 23:42:49
A harmadik szelvényre pedig a "nagy öregek" kerültek, akikre gyakran szoktam fogadni, és akik csapatuk vezérei.
Remélem, hogy ma is vezérek lesznek – legalábbis a pontokat illetően.

L. Doncic (DAL) 23,5 felett - 1,25
N. Jokic (DEN) 19,5 felett - 1,23
D. Lillard (POR) 24,5 felett - 1,26

Odds: 1,95
Tét: 5 egység

Úgy látszik, hogy az ember már csak az európaiakban bízhat. Doncic és Jokic hozták, amit kellett, de Lillard már-már "történelmien alacsony" pontszámon ragadt (20 pont). (5 egység veszteség)

99,75 egységem van.

Régen volt már hasonló, hogy ennyire sok mérkőzés legyen, és mégis alig találjak megfogadható játékosokat. Sajnos ahogy haladunk előre az alapszakaszban, egyre inkább kezdenek a fogadóirodák is ráérezni a megfelelő pontszámokra. De hát ez várható volt. Azért valamit mégiscsak megpróbálok összehozni.

Z. Williamson (NO) 20,5 pont felett - 1,23
K. Porzingis (DAL) 17,5 pont felett - 1,26
G. Trent (POR) 12,5 pont felett - 1,22

Trent biztos tippnek tűnik, Williamson az előző meccsen 15 dobásából 14-et bedobott, vagyis elég jó formában van, Porzingis a lutri ebben a szelvényben. Viszont a Portland ellen sok pontot várok a Dallastól, márpedig abban talán a lett játékos is beszáll legalább 18 ponttal.

Odds: 1,9
Tét: 5 egység

És hát szokás szerint jöjjön még egy tippsor, hátha az előző – a játékosok hibája miatt – elmenne.  ;D

M. Beasley (MIN) 15,5 pont felett - 1,23
N. Vucevic (ORL) 20,5 pont felett - 1,23
N. Jokic  (DEN) 19,5 pont felett - 1,28

Beaslyt először fogadom meg, de olyan teljesítményt nyújtott az utóbbi időben, hogy nem hagyhattam ki. Vucevic és Jokic rendszeres szereplői a tippjeimnek, és most is bízom bennük. Az Orlandóban annyi a hiányzó, hogy lassan már nem lesz, aki kosárra dobjon, emiatt Vucevicnek kötelező lenne a 20 pont feletti teljesítmény. Jokictól pedig azt várom, hogy ha kell, egyedül is próbálja megverni a Lakerst.

Odds: 1,96
Tét: 4,75 egység

Idézetet írta: HT Dátum február 14, 2021, 23:35:05
Régen volt már hasonló, hogy ennyire sok mérkőzés legyen, és mégis alig találjak megfogadható játékosokat. Sajnos ahogy haladunk előre az alapszakaszban, egyre inkább kezdenek a fogadóirodák is ráérezni a megfelelő pontszámokra. De hát ez várható volt. Azért valamit mégiscsak megpróbálok összehozni.

Z. Williamson (NO) 20,5 pont felett - 1,23
K. Porzingis (DAL) 17,5 pont felett - 1,26
G. Trent (POR) 12,5 pont felett - 1,22

Trent biztos tippnek tűnik, Williamson az előző meccsen 15 dobásából 14-et bedobott, vagyis elég jó formában van, Porzingis a lutri ebben a szelvényben. Viszont a Portland ellen sok pontot várok a Dallastól, márpedig abban talán a lett játékos is beszáll legalább 18 ponttal.

Odds: 1,9
Tét: 5 egység

Ahogy arra számítani lehetett, Porzingis volt a gyenge láncszem a fogadásban, de szerencsére éppen megdobta a kellő pontmennyiséget (18-at), úgyhogy zöldült a szelvény. (4,5 egység haszon)

Idézetet írta: HT Dátum február 14, 2021, 23:48:35
És hát szokás szerint jöjjön még egy tippsor, hátha az előző – a játékosok hibája miatt – elmenne.  ;D

M. Beasley (MIN) 15,5 pont felett - 1,23
N. Vucevic (ORL) 20,5 pont felett - 1,23
N. Jokic  (DEN) 19,5 pont felett - 1,28

Beaslyt először fogadom meg, de olyan teljesítményt nyújtott az utóbbi időben, hogy nem hagyhattam ki. Vucevic és Jokic rendszeres szereplői a tippjeimnek, és most is bízom bennük. Az Orlandóban annyi a hiányzó, hogy lassan már nem lesz, aki kosárra dobjon, emiatt Vucevicnek kötelező lenne a 20 pont feletti teljesítmény. Jokictól pedig azt várom, hogy ha kell, egyedül is próbálja megverni a Lakerst.

Odds: 1,96
Tét: 4,75 egység

Vucevicen bukott el a tippsor. Ahogy az várható volt, a sok hiányzó miatt az Orlandónak esélye sem volt a Suns ellen, és emiatt a montenegrói is sokkal több pihenést kapott, mint máskor. Ez hiba volt a részemről, mert ezzel kalkulálhattam volna. (4,75 egység veszteség)

99,5 egységem van.

Új nap, újabb két tippsor.

S. Curry (PHI) 8,5 pont felett - 1,25
K. Oubre (GSW) 12,5 pont felett - 1,21
J. Ingles (UTA) 8,5 pont felett - 1,28

Három olyan játékos kapott helyet az első szelvényemben, akikre eddig még nem fogadtam. Viszont S. Curry és Oubre is olyan teljesítményt nyújtott mostanában, hogy azt gondolom, az itt megadott ponthatárokat meg kellene ugorniuk. Ingles pedig annak ellenére rákerült a szelvényemre, hogy az elmúlt hetekben elég szélsőséges teljesítményt nyújt. Többször 20 pont felett szórt, de olyan is előfordult, hogy ráhagyott mindent a csapattársakra. Remélem, hogy ma jobban kiveszi majd a részét a pontokból.

Odds: 1,95
Tét: 5 egység

A második szelvényre valamivel "rutinosabb" játékosok kerültek, akikben már többször is megbíztam (több-kevesebb sikerrel), és talán ezúttal is hozzák a kellő mennyiségű pontokat.

Z. LaVine (CHI) 21,5 pont felett - 1,23
B. Bogdanovic (UTA) 12,5 pont felett - 1,25
C. White (CHI) 11,5 pont felett - 1,22

LaVine csapata legjobbja, úgyhogy ha nyerni akar a CHI, akkor neki kötelező 20 pont felett teljesíteni. Bogdanovic mostanában kicsit kevesebbet vállal, de a 15-20 pont simán benne van bármikor, pláne akkor, ha jönnek a triplái. C. White-ra is tettem már néhányszor, és bár nem biztos, hogy jó dolog egy csapatból két játékost is kivenni, de talán ezúttal nem lesz gond ezzel.

Odds: 1,9
Tét: 5 egység

Idézetet írta: HT Dátum február 16, 2021, 00:46:25
Új nap, újabb két tippsor.

S. Curry (PHI) 8,5 pont felett - 1,25
K. Oubre (GSW) 12,5 pont felett - 1,21
J. Ingles (UTA) 8,5 pont felett - 1,28

Három olyan játékos kapott helyet az első szelvényemben, akikre eddig még nem fogadtam. Viszont S. Curry és Oubre is olyan teljesítményt nyújtott mostanában, hogy azt gondolom, az itt megadott ponthatárokat meg kellene ugorniuk. Ingles pedig annak ellenére rákerült a szelvényemre, hogy az elmúlt hetekben elég szélsőséges teljesítményt nyújt. Többször 20 pont felett szórt, de olyan is előfordult, hogy ráhagyott mindent a csapattársakra. Remélem, hogy ma jobban kiveszi majd a részét a pontokból.

Odds: 1,95
Tét: 5 egység

S. Curry és Oubre nem játszott jól, de hozták a kellő pontokat, Ingles pedig ezúttal is elérte a 20 pontot, úgyhogy összejött a szelvény. (4,75 egység haszon)

Idézetet írta: HT Dátum február 16, 2021, 00:46:52
A második szelvényre valamivel "rutinosabb" játékosok kerültek, akikben már többször is megbíztam (több-kevesebb sikerrel), és talán ezúttal is hozzák a kellő mennyiségű pontokat.

Z. LaVine (CHI) 21,5 pont felett - 1,23
B. Bogdanovic (UTA) 12,5 pont felett - 1,25
C. White (CHI) 11,5 pont felett - 1,22

LaVine csapata legjobbja, úgyhogy ha nyerni akar a CHI, akkor neki kötelező 20 pont felett teljesíteni. Bogdanovic mostanában kicsit kevesebbet vállal, de a 15-20 pont simán benne van bármikor, pláne akkor, ha jönnek a triplái. C. White-ra is tettem már néhányszor, és bár nem biztos, hogy jó dolog egy csapatból két játékost is kivenni, de talán ezúttal nem lesz gond ezzel.

Odds: 1,9
Tét: 5 egység

Abból végül nem lett gond, hogy egy csapatból két játékost is kivettem a fogadásomhoz, hiszen LaVine és White lettek a CHI legjobb dobói az IND ellen, ugyanakkor Bogdanovicnak semmi nem jött össze, és megragadt 11 pontnál. Bosszantó, mert több mint 30 percet töltött a pályán, és a PHI védekezéséről mindent elmond a 134 kapott pont, úgyhogy még egy aprócska kosarat igazán elsüllyeszthetett volna a horvát játékos. (5 egység veszteség)

99,25 egységem van.

Ma sem lesz sajnos túl sok mérkőzés, de azért valamit megpróbálok összehozni..

C. Anthony (POR) 10,5 pont felett - 1,23
K. Middleton (MIL) 16,5 pont felett - 1,23
T. Thompson (CHI) 4,5 pont felett - 1,28

Anthony sokadvirágzását éli, hiszen az utolsó négy meccséből háromszor is 20 pont felett dobott. Ezek után kihagyhatatlannak tűnt ez a tipp. Middleton nagyon stabil teljesítményt nyújt, rendre hozza a közel 20 pontokat, és ha a MIL nyerni akar a TOR ellen, akkor ezúttal is szükség lesz a jó játékára. Thompson pedig ma valószínűleg több lehetőséget kap a szokásosnál, mivel úgy tűnik, hogy Theis kihagyja a mai meccset a Bostonnál.

Odds: 1,95
Tét: 5 egység

A kevés mérkőzés miatt a második szelvényemen nem játékos-pontokra fogok tenni.

Boston - Denver (230,5 pont alatt) - 1,41
Phoenix - Brooklyn (PHX győzelem) - 1,34

Nem tudom megindokolni, egyszerűen csak megérzés, hogy a BOS-DEN mérkőzésen ma nem lesz sok pont. Ha mégis mondanom kellene valamit, akkor azt mondanám, hogy a Denver részéről talán azért nem, mert sok a hiányzójuk, a Boston játéka pedig mostanában kicsit akadozó. A másik mérkőzésen pedig a sok brooklyni hiányzó miatt gondolom, hogy a PHX behúzza ezt a meccset.

Odds: 1,90
Tét: 5 egység

Idézetet írta: HT Dátum február 17, 2021, 00:09:03
Ma sem lesz sajnos túl sok mérkőzés, de azért valamit megpróbálok összehozni..

C. Anthony (POR) 10,5 pont felett - 1,23
K. Middleton (MIL) 16,5 pont felett - 1,23
T. Thompson (CHI) 4,5 pont felett - 1,28

Anthony sokadvirágzását éli, hiszen az utolsó négy meccséből háromszor is 20 pont felett dobott. Ezek után kihagyhatatlannak tűnt ez a tipp. Middleton nagyon stabil teljesítményt nyújt, rendre hozza a közel 20 pontokat, és ha a MIL nyerni akar a TOR ellen, akkor ezúttal is szükség lesz a jó játékára. Thompson pedig ma valószínűleg több lehetőséget kap a szokásosnál, mivel úgy tűnik, hogy Theis kihagyja a mai meccset a Bostonnál.

Odds: 1,95
Tét: 5 egység

Hát igen... van úgy, hogy nem jön össze szinte semmi. Thompson (aki egyébként bostoni, nem pedig chicagói, ahogy tévesen írtam) ugyan hozta a kötelezőt, de Anthony és Middleton nagyon rosszul játszott. (5 egység veszteség)

Idézetet írta: HT Dátum február 17, 2021, 00:09:28
A kevés mérkőzés miatt a második szelvényemen nem játékos-pontokra fogok tenni.

Boston - Denver (230,5 pont alatt) - 1,41
Phoenix - Brooklyn (PHX győzelem) - 1,34

Nem tudom megindokolni, egyszerűen csak megérzés, hogy a BOS-DEN mérkőzésen ma nem lesz sok pont. Ha mégis mondanom kellene valamit, akkor azt mondanám, hogy a Denver részéről talán azért nem, mert sok a hiányzójuk, a Boston játéka pedig mostanában kicsit akadozó. A másik mérkőzésen pedig a sok brooklyni hiányzó miatt gondolom, hogy a PHX behúzza ezt a meccset.

Odds: 1,90
Tét: 5 egység

A bostoni mérkőzés nagyon simán összejött, a Phoenix győzelme viszont elmaradt sajnos. (5 egység veszteség)

89,25 egységem van.

Sajnos az elmúlt napokban azt vettem észre, hogy nem igazán jutok egyről a kettőre, mert a két szelvényből általában az egyik összejön, a másik elmegy (kivéve tegnapot, amikor mind a kettő elment). Éppen ezért ma – kísérlet gyanánt – mind a 10 mérkőzésre leadok egy-egy tippet (legalább 1,5-ös szorzóval), és meglátjuk, hogy mi sül ki belőle. Mindegyiket 5 egységgel fogom megtenni, vagyis összesen 50 egységet szánok erre a kísérletre.

Orlando - NY Knicks
Tipp: Vucevic 21,5 pont felett + RJ Barrett 10,5 pont felett
odds: 1,52
bet365

Egy-egy játékost vettem ki a két csapatból, meglátjuk, hogy jó döntés volt-e.