HT naplója

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Boston - Atlanta
Tipp: Atlanta 117,5 pont alatt + 229,5 pont alatt mindkét csapatot együttvéve
odds: 1,52
bet365

Lehet, hogy rosszul gondolom, de azt érzem, hogy ez ma nem lesz egy pontokban gazdag mérkőzés.

Philadelphia - Houston
Tipp: PHI nyer + egyik csapat nem éri el a 120 pontot + S. Curry 8,5 pont felett
odds: 1,57
bet365

Embiid visszatér, úgyhogy hazai pályán kötelező a győzelem a PHI-tól, és remélem, hogy ez védekezésben megmutatkozik majd. Currytől pedig nem lenne nagy meglepetés a legalább 9 pont.

Washington - Denver
Tipp: Jokic 22,5 pont felett + Westbrook 30,5 pont alatt
odds: 1,50
bet365

Jokic tegnap elképesztő produkciót nyújtott (már félidőben 29 pontnál járt), remélem, hogy ebből a formából mára is megmarad valamennyi. Westbrook pedig nagyon ritkán száll el annyira, hogy elérje a 30 pontot.

Chicago - Detroit
Tipp: C. White 24,5 pont alatt + CHI 122,5 pont alatt + DET 119,5 pont alatt
odds: 1,50
bet365

Három underes tippel próbálok hasznot húzni ezen a meccsen, majd meglátjuk, hogy jó döntés volt-e.

Minnesota - Indiana
Tipp: M. Beasley 28,5 pont alatt + K. Towns 29,5 pont alatt + MIN 124,5 pont alatt + IND 129,5 pont alatt
odds: 1,50
bet365

Ezen sokat rágódtam, mert nem igazán követem nyomon ezt a két csapatot, éppen ezért igyekeztem elég szélsőséges tippeket megjátszani, és azokat is underrel.

Memphis - Oklahoma
Tipp: Memphis nyer + Oklahoma 123,5 pont alatt
odds: 1,50
bet365

Ezúttal inkább a statisztikákra hagyatkoztam, mint a csapatok jelenlegi tudására. Ráadásul a tipp leadásakor még az sem volt biztos, hogy az OKC legjobbja vállalni fogj-e a játékot vagy sem. Ahogy a tippsorból is látszik, én úgy kalkuláltam, hogy kihagyja a mérkőzést.

New Orleans - Portland
Tipp: Lillard 24,5 pont felett + G. Trent 13,5 pont felett
odds: 1,58
bet365

Rengeteg pontot várok a két csapattól, és ezen belül is mindkét portlandi kezdőtől jó teljesítményt és sok pontot.

GS Warriors - Miami
Tipp: S. Curry 23,5 pont felett + K. Oubre 11,5 pont felett
odds: 1,55
bet365

Curry elképesztő formában van, bármikor képes a 30 pont feletti teljesítményre, és Oubre is egyre gyakrabban hozza a maga 15-20 pontjait.

LA Clippers - Utah
Tipp: Utah +1,5 pont
odds: 1,5
bet365

Mikor a fogadást tettem, akkor még nem lehetett tudni, hogy Leonard vállalja-e a hazaiaknál a játékot vagy sem. De amilyen formában van a Utah, még talán akkor is esélyesebb, ha a Clippers legjobbja végül ott lesz a feldobáskor.

Kiértékelés:

Orlando - NY Knicks
vesztes (-5 egység)

Boston - Atlanta
vesztes (-5 egység)

Philadelphia - Houston
nyertes (2,85 egység haszon)

Washington - Denver
nyertes (2,5 egység haszon)

Chicago - Detroit
nyertes (2,5 egység haszon)

Minnesota - Indiana
vesztes (-5 egység )

Memphis - Oklahoma
nyertes (2,5 egység haszon)

New Orleans - Portland
nyertes (2,9 egység haszon)

GS Warriors - Miami
nyertes (2,75 egység haszon)

LA Clippers - Utah
nyertes (2,5 egység haszon)

7 jó és 3 rossz tipp.
Mivel általában 1,5-ös szorzókon mentek a tippsorok, így legalább 7-et el kellett találni ahhoz, hogy pozitívan zárjak. És bár megvolt a 7 találat, de így is csak 3,5 egység hasznot hozott.
Összességében jó volt az elgondolás, de ekkora szorzókon nem éri meg.

92,75 egységem van.

Sok mérkőzés lesz ma, úgyhogy nem volt könnyű kiválasztani a "szerepelőket". Végül úgy döntöttem, hogy kiválasztok három csapatot, ennek a háromnak 2-2 játékosát, és így csinálok két szelvény.
A három csapat: a GSW, a Chicago és a Utah.

S. Curry (GSW) 24,5 pont felett – 1,25
Z. LaVine (CHI) 23,5 pont felett – 1,28
R. Gobert (UTA) 10,5 pont felett - 1,23

Odds: 2,0
Tét: 5 egység

Curry és LaVine csapatuk legjobb dobói, akiktől ezúttal is sokat várok. Gobert pedig egy nagyon jó formában levő csapat egyik nagyon jó formában levő játékosa. Bízom ebben a szelvényben.

K. Oubre (GSW) 12,5 pont felett – 1,25
C. White (CHI) 11,5 pont felett – 1,25
B. Bogdanovic (UTA) 11,5 pont felett - 1,25

Odds: 1,97
Tét: 5 egység

Három rizikós játékos, akik a tudásuk alapján simán tudnák hozni a kellő pontokat, a baj csak az, hogy nem elég stabil a teljesítményük. Ennek ellenére bízom bennük. Még annak ellenére is, hogy nem egyszer vitték már el a szelvényeimet.

Rövid töprengés után meggyőztem magam még egy szelvényről, mert akadt egy-két olyan játékos, akinek a tippje nagyon kínálta magát.

J. Murray (DEN) 15,5 pont felett - 1,25
T. Ross (ORL) 10,5 pont felett - 1,25
J. Valanciunas (MEM) 12,5 pont felett - 1,25

Odds: 1,95
Tét: 5 egység

Murray a Denver második legjobb dobója, akitől legalább 20 pontot várok. Ross-ra nagy szerep hárul az Orlandónál, amióta ennyi hiányzó van, úgyhogy ő is képes hozni a 10 pont feletti teljesítményt. Valanciunas pedig mostanában nagyon ihletett formában játszik, úgyhogy megérdemelte, hogy rákerüljön a szelvényemre.

Idézetet írta: HT Dátum február 20, 2021, 00:31:24
Sok mérkőzés lesz ma, úgyhogy nem volt könnyű kiválasztani a "szerepelőket". Végül úgy döntöttem, hogy kiválasztok három csapatot, ennek a háromnak 2-2 játékosát, és így csinálok két szelvény.
A három csapat: a GSW, a Chicago és a Utah.

S. Curry (GSW) 24,5 pont felett – 1,25
Z. LaVine (CHI) 23,5 pont felett – 1,28
R. Gobert (UTA) 10,5 pont felett - 1,23

Odds: 2,0
Tét: 5 egység

Curry és LaVine csapatuk legjobb dobói, akiktől ezúttal is sokat várok. Gobert pedig egy nagyon jó formában levő csapat egyik nagyon jó formában levő játékosa. Bízom ebben a szelvényben.

Gobert először került be a fogadásaim közé, de valószínűleg utoljára is. Hét rádobása volt összesen a meccsen, így elég egyértelmű volt, hogy viszi a szelvényem. A másik két játékos ezúttal is hozta a 30 pont körüli teljesítményt. (5 egység veszteség)

Idézetet írta: HT Dátum február 20, 2021, 00:36:58
K. Oubre (GSW) 12,5 pont felett – 1,25
C. White (CHI) 11,5 pont felett – 1,25
B. Bogdanovic (UTA) 11,5 pont felett - 1,25

Odds: 1,97
Tét: 5 egység

Három rizikós játékos, akik a tudásuk alapján simán tudnák hozni a kellő pontokat, a baj csak az, hogy nem elég stabil a teljesítményük. Ennek ellenére bízom bennük. Még annak ellenére is, hogy nem egyszer vitték már el a szelvényeimet.

Itt pedig White volt az, aki kiszúrt velem. Gyatra játék, gyatra teljesítmény. Kár, hogy a két Utah-játékost nem cseréltem meg a két szelvényen, mert akkor most lenne egy jó és egy rossz tippsorom. Így viszont mind a kettő elment. (5 egység veszteség)