HT naplója

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: HT Dátum április 27, 2021, 00:47:12
És mivel három a magyar igazság, így egy harmadik szelvényt is megpróbálok összehozni.
Ez pedig a szokásos kombi lesz, vagyis három játékos pontszámára fogok fogadni.
5 játékost néztem ki magamnak, de végül úgy döntöttem, hogy kettőt kihagyok közülük. Ez a kettő: Barnes (SAC - 12,5 pont felett) és Ja Morant (MEM - 14,5 pont felett). Mind a ketten simán hozhatnák a kellő pontokat, de nem akartam egy ötöt kötést összerakni. Elég lesz három tipp is.

K. Caldwell-Pope (LA Lakers) 6,5 pontnál több (1,18)
J. Valanciunas (Memphis) 11,5 pontnál több (1,22)
RJ Barrett (New York) 13,5 pont felett (1,25)

Odds: 1,8
Tét: 5 egység

Caldwell-Pope az utóbbi időben a Lakers legjobbja, sokszor 20 pont felett dobál, úgyhogy őt rendszeresen ráveszem a szelvényeimre. Valanciunas a remekül játszó Memphis egyik legjobbja, úgyhogy őt sem hagyhattam ki. Végül pedig Barrett azért került kiválasztásra, mert az idei szezon meglepetéscsapatának (NY Knicks) az egyik legjobbja (Randle mellett).
Barnes-t azért hagytam végül ki, mert ő már rajta van egy másik szelvényemen, és ha véletlenül betlizne vagy lesérülne, akkor mind a két tippem elvinné. Morant pedig azért csúszott ki, mert nem akartam két Memphis-játékost is rávenni a szelvényre. De mind a kettőt jó szívvel tudom ajánlani másoknak.

Végül mind az öt játékos hozta a kellő pontokat, úgyhogy bármelyik kettőt hagytam volna ki, összejött volna a szelvény. Lehetettem volna kicsit bátrabb, és rávehettem volna mindegyiket egy szelvényre, de így is örülök. (4 egység haszon)

158,7 egységem van.

Elég sok mérkőzés lesz ma, úgyhogy bőven adódik lehetőség fogadásokra.

Washington - Lakers
Tipp: Washington
Odds: 2,05
Tét: 5 egység

Nagyon egyben van most a Washington. Zsinórban 9 mérkőzés óta ér el legalább 117 pontot, vagyis remek dobóformát mutatnak. Beal foghatatlan, de többen is vannak a csapatban, akik hozzák a 15 pont körüli teljesítményt. A vendégeknél hosszú sérülés után visszatért ugyan Davis, de ennek ellenére azt gondolom, hogy hazai pályán a Wizards elkaphatja a Lakerst.

A második szelvényem is részben a WAS-LAL mérkőzéshez kapcsolódik, de hozzávettem egy PHI győzelmet is. A Washington pontjaira már kitértem az előző tippnél, Beal pedig a "gólkirályi" címre hajt, úgyhogy ő rendre hozza a 30 pont körüli teljesítményt. A PHI-ATL meccsen a hazaiaknál visszatért minden hiányzó, míg a vendégeknél egyre több a sérült. Hatalmas meglepetés lenne a vendégsiker.

Washington - Lakers
Tipp: Beal 23,5 pont felett + WAS 103,5 pont felett
Odds: 1,44

Philadelphia - Atlanta
Tipp: PHI nyer és 94,5 pontnál többet dobnak
Odds: 1,3

Odds: 1,88
Tét: 5 egység

A harmadik szelvényt a Boston - Charlotte mérkőzés adja. Bár a fogadóirodák sima hazai sikert jósolnak, én azért óvatosabb lennék ezzel, úgyhogy a győztesre nem is tippelnék. Ezzel szemben viszont azt gondolom, hogy nem a védekezések fognak dominálni, úgyhogy egy minimum 100 pont körüli eredményt elvárok mindkét csapattól. Pluszban kiválasztottam két vendégjátékost, akiktől legalább 10-12 pontra számítok (de inkább többre).

Boston - Charlotte
Tipp: Bridges 12,5 pont felett + PJ Washington 10,5 pont felett + CHA 94,5 pont felett + BOS 94,5 pont felett
Odds: 1,85
Tét: 5 egység

Fáj a szívem a Chicago miatt, de a New York annyira jó mostanában, hogy hazai pályán rájuk tippelek ezen a meccsen. És a győzelem mellett Barrett pontjait is melléveszem, aki hétről hétre a hazaiak egyik legjobbja (Randle mellett).

New York - Chicago
Tipp: New York nyer + Barrett 13,5 pont felett
Odds: 1,95
Tét: 5 egység

Nem szeretek a Phoenixre fogadni, mert nagyon ritkán jön össze a rá leadott tippem, de annyira gyengén játszik a Clippers Leonard, Ibaka és Beverley távollétében, hogy mindenképpen meg kell tennem a hazaiak győzelmét. És hogy egy kicsit növeljem a szorzót, beteszek még két csapatösszesítőt is.

Phoenix - LA Clippers
Tipp: Phoenix nyer + LAC 121,5 pont alatt + PHX 127,5 pont alatt
Odds: 1,8
Tét: 5 egység

Az utolsó tippsor pedig a SAC-UTA mérkőzésre épül. Egyre több hiányzója van a hazaiaknak, úgyhogy mindenképpen Utah győzelmet várok, a Sacramento két – még egészséges – sztárjától pedig sok pontot.

Sacramento - Utah
Tipp: Utah nyer + Hield 13,5 pont felett + Haliburton 11,5 pont felett
Odds: 1,9
Tét: 5 egység

Idézetet írta: HT Dátum április 29, 2021, 00:15:42
Elég sok mérkőzés lesz ma, úgyhogy bőven adódik lehetőség fogadásokra.

Washington - Lakers
Tipp: Washington
Odds: 2,05
Tét: 5 egység

Nagyon egyben van most a Washington. Zsinórban 9 mérkőzés óta ér el legalább 117 pontot, vagyis remek dobóformát mutatnak. Beal foghatatlan, de többen is vannak a csapatban, akik hozzák a 15 pont körüli teljesítményt. A vendégeknél hosszú sérülés után visszatért ugyan Davis, de ennek ellenére azt gondolom, hogy hazai pályán a Wizards elkaphatja a Lakerst.

Bár ezúttal "csak" 116 pontot dobott a WAS, ez is elég volt a győzelemhez. (5,25 egység haszon)

Idézetet írta: HT Dátum április 29, 2021, 00:16:53
A második szelvényem is részben a WAS-LAL mérkőzéshez kapcsolódik, de hozzávettem egy PHI győzelmet is. A Washington pontjaira már kitértem az előző tippnél, Beal pedig a "gólkirályi" címre hajt, úgyhogy ő rendre hozza a 30 pont körüli teljesítményt. A PHI-ATL meccsen a hazaiaknál visszatért minden hiányzó, míg a vendégeknél egyre több a sérült. Hatalmas meglepetés lenne a vendégsiker.

Washington - Lakers
Tipp: Beal 23,5 pont felett + WAS 103,5 pont felett
Odds: 1,44

Philadelphia - Atlanta
Tipp: PHI nyer és 94,5 pontnál többet dobnak
Odds: 1,3

Odds: 1,88
Tét: 5 egység

Beal ezúttal kicsit visszafogottabb volt, de a 27 pontja így is elég volt a tipp sikerességéhez. A PHI nagyon elverte az Atlantát, de ez várható is volt. (4,4 egység haszon)

Idézetet írta: HT Dátum április 29, 2021, 00:17:59
A harmadik szelvényt a Boston - Charlotte mérkőzés adja. Bár a fogadóirodák sima hazai sikert jósolnak, én azért óvatosabb lennék ezzel, úgyhogy a győztesre nem is tippelnék. Ezzel szemben viszont azt gondolom, hogy nem a védekezések fognak dominálni, úgyhogy egy minimum 100 pont körüli eredményt elvárok mindkét csapattól. Pluszban kiválasztottam két vendégjátékost, akiktől legalább 10-12 pontra számítok (de inkább többre).

Boston - Charlotte
Tipp: Bridges 12,5 pont felett + PJ Washington 10,5 pont felett + CHA 94,5 pont felett + BOS 94,5 pont felett
Odds: 1,85
Tét: 5 egység

Bridges és a Washingtonis 19-19 pontot dobott, emellett pedig mind a két csapat bőven átlépte a 100 pontot, úgyhogy ez a tipp is zöldült. (4,25 egység haszon)

Idézetet írta: HT Dátum április 29, 2021, 00:18:46
Fáj a szívem a Chicago miatt, de a New York annyira jó mostanában, hogy hazai pályán rájuk tippelek ezen a meccsen. És a győzelem mellett Barrett pontjait is melléveszem, aki hétről hétre a hazaiak egyik legjobbja (Randle mellett).

New York - Chicago
Tipp: New York nyer + Barrett 13,5 pont felett
Odds: 1,95
Tét: 5 egység

Ismét győzött a papírforma, vagyis a New Yorknak nem okozott gondot a továbbra is LaVine nélkül felálló Chicago. Barrett pedig a 22 pontjával ezúttal is a második legjobb dobója lett a Knicksnek. (4,75 egység haszon)

Idézetet írta: HT Dátum április 29, 2021, 00:19:35
Nem szeretek a Phoenixre fogadni, mert nagyon ritkán jön össze a rá leadott tippem, de annyira gyengén játszik a Clippers Leonard, Ibaka és Beverley távollétében, hogy mindenképpen meg kell tennem a hazaiak győzelmét. És hogy egy kicsit növeljem a szorzót, beteszek még két csapatösszesítőt is.

Phoenix - LA Clippers
Tipp: Phoenix nyer + LAC 121,5 pont alatt + PHX 127,5 pont alatt
Odds: 1,8
Tét: 5 egység

Végre egy olyan sikeres tipp, amiben a Phoenix is benne volt. Ahogy írtam, korábban ez ritkán fordult csak elő. Az összpontszámok pedig valóban csak annyit számítottak, hogy növelték egy kicsit a szorzót. (4 egység haszon)

Idézetet írta: HT Dátum április 29, 2021, 00:20:13
Az utolsó tippsor pedig a SAC-UTA mérkőzésre épül. Egyre több hiányzója van a hazaiaknak, úgyhogy mindenképpen Utah győzelmet várok, a Sacramento két – még egészséges – sztárjától pedig sok pontot.

Sacramento - Utah
Tipp: Utah nyer + Hield 13,5 pont felett + Haliburton 11,5 pont felett
Odds: 1,9
Tét: 5 egység

Végül pedig a nap utolsó tippje is összejött szerencsére. Bár azért itt sem kellett nagy tudás a tippeléshez, mert ezúttal is sima papírforma eredmény született. (4,5 egység haszon)
Összesen 27,15 egység hasznot hozott a ma hajnali 6 mérkőzés.

185,85 egységem van.

Ez az április volt eddig a legjobb hónap, amióta naplót vezetek. 85% haszon. Jobb, mint a Gránit Bank.  :)
Igyekeztem papírformákat játszani, és ezúttal össze is jöttek ezek.
Úgyhogy az érdem nem az enyém, hanem a megfogadott csapatoké. :)

NOVEMBER - Black Friday hét