HT naplója

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nem akarom ma túlzásba vinni a fogadásokat, mivel nagyon gyér a választék. Az utolsó Svájci Szuperliga fordulóról azonban nem akartam volna lemaradni.
Ezt a bajnokságot elsősorban azért szeretik a fogadók, mert nagyon sok gól esik. Szinte nincs olyan forduló, hogy nem lenne legalább egy 7-8 gólos mérkőzés. Ez a sok gól értelemszerűen összefüggésben van a sok támadással, ami pedig a sok szöglettel.
Azonban ez most az utolsó forduló, ahol ráadásul már eldőltek a legfontosabb kérdések (az egyetlen osztályozós helyet kivéve), úgyhogy azt gondolom, hogy talán kicsit visszafogottabbak lesznek a fiúk, és nem iparkodnak majd annyira, mint korábban.
Éppen ezért egy olyan ötös kötést tettem meg, ahol mind az öt mai mérkőzésre ugyanazt a tippet adtam, vagyis hogy 14 szögletnél kevesebb lesz.

Odds: 2,1
Tét: 10,1 egység

Idézetet írta: HT Dátum augusztus 03, 2020, 19:15:33
Nem akarom ma túlzásba vinni a fogadásokat, mivel nagyon gyér a választék. Az utolsó Svájci Szuperliga fordulóról azonban nem akartam volna lemaradni.
Ezt a bajnokságot elsősorban azért szeretik a fogadók, mert nagyon sok gól esik. Szinte nincs olyan forduló, hogy nem lenne legalább egy 7-8 gólos mérkőzés. Ez a sok gól értelemszerűen összefüggésben van a sok támadással, ami pedig a sok szöglettel.
Azonban ez most az utolsó forduló, ahol ráadásul már eldőltek a legfontosabb kérdések (az egyetlen osztályozós helyet kivéve), úgyhogy azt gondolom, hogy talán kicsit visszafogottabbak lesznek a fiúk, és nem iparkodnak majd annyira, mint korábban.
Éppen ezért egy olyan ötös kötést tettem meg, ahol mind az öt mai mérkőzésre ugyanazt a tippet adtam, vagyis hogy 14 szögletnél kevesebb lesz.

Odds: 2,1
Tét: 10,1 egység

El kell ismernem, hogy nem a legjobb ötlet volt pont egy olyan bajnokságban bepróbálkozni ezzel a tippel, ahol rengeteg gól születik rengeteg támadásból. A sok támadás ugyanis sok szögletet is szül. A szelvény egyébként elment, mint két olyan mérkőzés is volt az ötből, ahol a szögletek száma elérte a 14-et.
Azért ez egy kicsit meglepett...

Mindenesetre maradt 200 egységem.

Ahogy a napi tippjátékban is kifejtettem, egy nagyon jó és nagyon pontgazdag mérkőzést várok a DAL-SAC összecsapástól.
Márpedig ha jön a tervem, és valóban sok pont lesz, akkor várhatóan a csapatok legjobbjai is overrel zárják a fogadóirodák által megadott pontszámokat.

Bogdan Bogdanovic 15,5 pont felett (1,76)
Kristaps Porzingis 23,5 pont felett (1,8)

Nem tudom elképzelni, hogy ne jönne be legalább az egyik, és akkor máris nem buktam sokat, de ha mindkettő összejönne (amire nagyon reális esély van), akkor pláne jó lenne.

10-10 egységet simán megér mindkét tipp.

Idézetet írta: HT Dátum augusztus 04, 2020, 17:28:36
Ahogy a napi tippjátékban is kifejtettem, egy nagyon jó és nagyon pontgazdag mérkőzést várok a DAL-SAC összecsapástól.
Márpedig ha jön a tervem, és valóban sok pont lesz, akkor várhatóan a csapatok legjobbjai is overrel zárják a fogadóirodák által megadott pontszámokat.

Bogdan Bogdanovic 15,5 pont felett (1,76)
Kristaps Porzingis 23,5 pont felett (1,8)

Nem tudom elképzelni, hogy ne jönne be legalább az egyik, és akkor máris nem buktam sokat, de ha mindkettő összejönne (amire nagyon reális esély van), akkor pláne jó lenne.

10-10 egységet simán megér mindkét tipp.

Egy nap, amikor mindenki csődöt mond, akiben bízok.
A mérkőzés első negyedét nem láttam, de valami történhetett Bogdanoviccsal, mert utána nagyon hosszú ideig nem küldték pályára. Ilyen vis majorra nem számíthattam.
Porzingis viszont jól kezdett, félidőben már 14 pontnál járt, semmi nem utalt arra, hogy ennyire visszaesik. Végül a második félidőben nagy nehezen összeszedett még 8 pontot (főleg büntetőkből), de a hosszabbításban már nem csinált semmit. Hatalmas csalódás volt számomra.

Maradt 180 egységem.

Találtam ma három olyan meccset, ahol az egyik csapatnak elég reális esélye van a győzelemre, de a biztonság kedvéért én mind a háromnál biztosra megyek, és három duplaesélyt megtéve csinálok egy szelvényt.

Békéscsaba - Vasas X2 (1,16)
Haladás - Szolnok 1X (1,22)
Inter - Getafe 1X (1,16)

És hogy egy kicsit növeljük a szorzót, így egy NBA-meccset is hozzáadok.

PHI - WAS (PHI győzelem) 1,16
A Wizards két legjobbja (Beal és Wall) nem fog játszani, márpedig nélkülük szerintem nem lesz esélyük a PHI ellen.

Odds: 1,94
Tét: 10 egység

Idézetet írta: HT Dátum augusztus 05, 2020, 13:23:17
Találtam ma három olyan meccset, ahol az egyik csapatnak elég reális esélye van a győzelemre, de a biztonság kedvéért én mind a háromnál biztosra megyek, és három duplaesélyt megtéve csinálok egy szelvényt.

Békéscsaba - Vasas X2 (1,16)
Haladás - Szolnok 1X (1,22)
Inter - Getafe 1X (1,16)

És hogy egy kicsit növeljük a szorzót, így egy NBA-meccset is hozzáadok.

PHI - WAS (PHI győzelem) 1,16
A Wizards két legjobbja (Beal és Wall) nem fog játszani, márpedig nélkülük szerintem nem lesz esélyük a PHI ellen.

Odds: 1,94
Tét: 10 egység

Örülök, hogy végre összejött egy olyan szelvényem, ami csupa "fix"-et tartalmazott. Ezekkel mostanában hadilábon álltam.

189,4 egységem van.

A most nyert 9,4 egységnek máris megvan a helye. Íme:

BKN Nets - BOS Celtic (Boston győzelem - 1,25)
IND Pacers - PHX Suns (Indiana győzelem - 1,66)

És egy snooker is kell a szelvénybe:
Judd Trump - Yan Bingtao (Bingtao +7,5 - 1,25)

Odds: 2,6
Tét: 9,4

Vannak olyan mérkőzések, amiket egyszerűen nem lehet kihagyni. Pláne akkor, ha döntetlenről van szó.
Ilyen ez is.

Sevilla - Roma (döntetlen - 3,2)
Nagyon hasonló tudású a két csapat, ráadásul egy mérkőzésen dől el a továbbjutás, úgyhogy óvatosak lesznek.
Az 1-1-nek van a legnagyobb esélye, de kiegyezek bármilyen arányú döntetlennel is.

Odds: 3,2
Tét: 5 egység

Idézetet írta: HT Dátum augusztus 06, 2020, 00:53:28
A most nyert 9,4 egységnek máris megvan a helye. Íme:

BKN Nets - BOS Celtic (Boston győzelem - 1,25)
IND Pacers - PHX Suns (Indiana győzelem - 1,66)

És egy snooker is kell a szelvénybe:
Judd Trump - Yan Bingtao (Bingtao +7,5 - 1,25)

Odds: 2,6
Tét: 9,4

Sajnos pont a legrizikósabb ment el. A PHX Suns veretlen volt az újrakezdett alapszakaszban, de azt gondoltam, hogy ezúttal megszakad a remek szériájuk. Tévedtem.

Idézetet írta: HT Dátum augusztus 06, 2020, 00:59:44
Vannak olyan mérkőzések, amiket egyszerűen nem lehet kihagyni. Pláne akkor, ha döntetlenről van szó.
Ilyen ez is.

Sevilla - Roma (döntetlen - 3,2)
Nagyon hasonló tudású a két csapat, ráadásul egy mérkőzésen dől el a továbbjutás, úgyhogy óvatosak lesznek.
Az 1-1-nek van a legnagyobb esélye, de kiegyezek bármilyen arányú döntetlennel is.

Odds: 3,2
Tét: 5 egység

Erről a mérkőzésről már kifejtettem több helyen is a véleményem, úgyhogy nem megyek bele az ismétlésekbe.
A lényeg, hogy rosszul gondolkodtam, és bármennyire is biztos X-nek tűnt, sima Sevilla-győzelem lett a vége.

Maradt 175 egységem.

Nézzünk azért mára egy kisebb szelvényt.

Juventus - Lyon (H - 1,55)
Még ha a továbbjutás nem is biztos, legalább a győzelmet illene megszerezniük a zebráknak.

OKC - MEM (230,5 pont alatt - 1,41)
Az OKC az eddigi három meccséből kétszer is 100 pont alatt tartotta ellenfeleit.

Odds: 2,18
Tét: 10 egység

Idézetet írta: HT Dátum augusztus 07, 2020, 15:30:47
Nézzünk azért mára egy kisebb szelvényt.

Juventus - Lyon (H - 1,55)
Még ha a továbbjutás nem is biztos, legalább a győzelmet illene megszerezniük a zebráknak.

OKC - MEM (230,5 pont alatt - 1,41)
Az OKC az eddigi három meccséből kétszer is 100 pont alatt tartotta ellenfeleit.

Odds: 2,18
Tét: 10 egység

A Juve (ha nem is jutott tovább) legalább hozta a mérkőzést, és így a tippet is.
Az OKC meccsén pedig ezúttal is 100 pont alatt maradt az egyik csapat, úgyhogy szerencsére ez is összejött.

Maradt 186,8 egységem.

Ma egy nagyon aprócska szelvénnyel támadom csak meg a fogadóirodákat.

Barcelona - Napoli (HD - 1,14)
Nehéz elképzelni, hogy a Real után a Barca is búcsúzzon a BL-től. Pláne egy olyan Napoli ellen, aki inkább hazai pályán erős, nem pedig idegenben.

UTA Jazz - DEN Nuggets (210,5 pont felett - 1,41)
Kicsit meglepett, hogy ez a tipp ilyen szorzón megy, mert szerintem mindkét csapat képes legalább 110 pontra. Lehet, hogy van valami a háttérben, amiről az irodák tudnak, én pedig nem. Majd meglátjuk.

Odds: 1,61
Tét: 6,8 egység

Idézetet írta: HT Dátum augusztus 08, 2020, 15:29:23
Ma egy nagyon aprócska szelvénnyel támadom csak meg a fogadóirodákat.

Barcelona - Napoli (HD - 1,14)
Nehéz elképzelni, hogy a Real után a Barca is búcsúzzon a BL-től. Pláne egy olyan Napoli ellen, aki inkább hazai pályán erős, nem pedig idegenben.

UTA Jazz - DEN Nuggets (210,5 pont felett - 1,41)
Kicsit meglepett, hogy ez a tipp ilyen szorzón megy, mert szerintem mindkét csapat képes legalább 110 pontra. Lehet, hogy van valami a háttérben, amiről az irodák tudnak, én pedig nem. Majd meglátjuk.

Odds: 1,61
Tét: 6,8 egység

Meglepően simán jött mind a két tipp, vagyis úgy tűnik, hogy a kelleténél jóval óvatosabb voltam.
A Napolinak esélye sem volt a döntetlenre, a kosármeccsen pedig több mint 260 pont lett.
De a lényeg, hogy összejött.

10,9 egység lett a nyeremény (4,1 egység a haszon).

Maradt 190,9 egység.

Ma megint egy kisebb szelvénnyel próbálkozom.

Vasas - Csákvár (H - 1,44)
Nincs mese, a Vasas nem hibázhat többet.

Kilmarnock - Celtic (V - 1,22)
Skóciában a Celtic és a Rangers mindenki ellen győzelmi esélyekkel lép pályára. Akkora a különbség köztük és a többiek között.

Odds: 1,76
Tét: 10,9 egység