HT naplója

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: HT Dátum október 29, 2020, 11:09:10
Két asztalitenisszel nyitom a napot, mindkettő az ukrán TT-Cup-ból.

N. Kovalchuk - N. Mosiuk
Tipp: Kovalchuk
Odds: 1,36

A. Vakulin - R. Derypaska
Tipp: Derypaska
Odds: 1,36

Noha egyforma a szorzójuk, Kovalchuk győzelme kicsit rizikósabb. Ezzel szemben Derypaska sokkal jobb játékos ellenfelénél, sokkal jobb formában is van, és az egymás elleni meccsüket is mindig ő nyerte.

Odds: 1,85
Tét: 8,05 egység

Most látom, hogy ezt a szelvényem még nem is értékeltem ki.
Sajnos Kovalchuk nem hozta, amit vártam tőle, úgyhogy elúszott a szelvény.
Vagyis a szombatnak 50 egységgel futok neki (amiből 7x5-öt már meg is tettem).

Idézetet írta: HT Dátum október 30, 2020, 23:02:38
Ez a szombat nagyon sok döntetlen-gyanús mérkőzést tartalmaz. Nézzünk is párat.

MOL Fehérvár - Ferencváros
Tipp: döntetlen
Odds: 3,3
Tét: 5 egység

Két veretlen csapat találkozója. Ha a Fradinak nem lennének hétközben BL-kötelezettségei, akkor X2-re venném ezt a mérkőzés, így viszont inkább hajlok az 1X-re. Viszont a Fradi eddig olyan meglepő eredményeket produkált, hogy ezúttal is azt érzem, hogy még ilyen fáradtan is képes lehet egy pontra.

Minden a papírforma szerint alakult, simán jött a döntetlen.
11,5 egység haszon.

Idézetet írta: HT Dátum október 30, 2020, 23:08:18
Frankfurt - Bremen
Tipp: döntetlen
Odds: 4,0
Tét: 5 egység

A fogadóirodáknál egyértelműen a hazaiak a mérkőzése esélyesei, ami főleg a vendégek sok hiányzójának tudható be. De annyira egyforma a két csapat, hogy itt bármi lehet a vége. Ugyanúgy 2-2-1-gyel állnak a tabellán, ugyanúgy 7-7 gólt lőttek az eddig 5 fordulóban, a különbség csak annyi, hogy a Frankfurt kettővel többet kapott. Egy 0-0 vagy 1-1 nem lenne meglepetés.

Itt is az történt, amire vártam, úgyhogy örülök, hogy jött a döntetlen.
+15 egység haszon.

Idézetet írta: HT Dátum október 30, 2020, 23:14:42
B. M'gladbach - RB Leipzig
Tipp: döntetlen
Odds: 3,75
Tét: 5 egység

Mindkét csapat nagyon jól teljesít a bajnokságban, és mindketten a BL-ben is vitézkednek. A lipcseiek ugyan beleszaladtak most egy komolyabb vereségbe a MU ellen, de ez csak egy kisiklás volt. A feszes BL-menetelés miatt egy békés döntetlent el tudok képzelni ezen a mérkőzésen, ahol mindkét gárda kicsit rápihen az elkövetkező napokra.

1-0 lett a vége, nem sok hiányzott a döntetlenhez.
5 egység veszteség.

Idézetet írta: HT Dátum október 30, 2020, 23:20:22
Bologna - Cagliari
Tipp: döntetlen
Odds: 4,2
Tét: 5 egység

Csalóka a két csapat tabellán elfoglalt helyezése, mert a hazaiak nem olyan rosszak, mint ahogy látszik, a vendégek viszont nem annyira jók, mint ahogy az eredményei mutatják. Mindkét együttesnek -2-es a gólkülönbsége, a vendégeknek mégis több mint kétszer annyi pontjuk van. A Bologna ugyanis rendre egy góllal marad alul az aktuális ellenfelével szemben. Bár egy kicsit a Bolognát tartom esélyesebbnek, de a Cagliari jobb formája, valamint a hazaiak sok hiányzója azt mondatják velem, hogy inkább a döntetlen felé kell hajlanom.

3-2 lett a vége, itt sem hiányzott sok a döntetlenhez.
5 egység veszteség.

Idézetet írta: HT Dátum október 30, 2020, 23:26:44
A. Bilbao - Sevilla
Tipp: döntetlen
Odds: 3,0
Tét: 5 egység

Mindkét csapat sokkal rosszabbul teljesít, mint ahogy várni lehetett tőlük. A Bilbaonál nem tudom az okokat, a Sevilla viszont úgy tűnik, hogy elsősorban a BL-re koncentrál, és a bajnokságot kicsit feladta. Közös mindkét gárdában, hogy kevés gólt rúgnak (5 forduló alatt négy, illetve öt gól), viszont keveset is kapnak (hat, illetve négy gól). Vagyis több hangsúlyt fektetnek a védekezésre, mint a támadásra. Egy kicsit esélyesebbnek tűnnek a vendégek, viszont a fáradtság miatt kiegyenlítődnek a viszonyok. És hát a hazai pálya a Bilbao mellett szól. 0-0 vagy 1-1 a legvalószínűbb.

Csalódás, amit a Sevilla művel a bajnokságban. 2-1 lett a vége, ráadásul a győztes gól a legvégén esett, úgyhogy nagyon kevés hiányzott a sikeres tipphez.
5 egység veszteség.

Idézetet írta: HT Dátum október 30, 2020, 23:36:33
Jöjjön egy kombi.

Real Madrid - Huesca (H - 1,36)
A vendégek győzelem nélkül állnak 7 forduló után, ráadásul mindössze 5 gólt lőttek eddig. A hazaiaknak nagyon kell a győzelem, és az ilyen meccseket bármilyen összeállításban is kötelező hozniuk. Ilyen szorzóért pedig kötelező megjátszani.

Alaves - Barcelona (V - 1,44)
Gyalázatosan szerepel eddig a Barcelona a bajnokságban, az utolsó három meccsükön 1 pontot szereztek mindössze. Vagyis kötelező a győzelem ezúttal. Az Alaves a tabella második felében helyezkedik el, 5 gólt lőtt mindössze az eddig lejátszott 7 mérkőzésen, úgyhogy remek ellenfél ahhoz, hogy a Barca javítson az eddigi szereplésén. Ráadásul az elnök lemondása, valamint a Juve elleni győzelmük is doppingolhatja őket.

Inter - Parma (H - 1,33)
Bár Lukaku hiányozni fog a hazaiaknál, de a Parmát így is kötelező legyőzniük.

Odds: 2,62
Tét: 5 egység

Nem gondoltam volna, hogy ebből a három mérkőzésből kettő is el fog menni, de végül így történt.
5 egység veszteség.

Idézetet írta: HT Dátum október 30, 2020, 23:56:16
És még egy kombi...

Bielefeld - Dortmund (V - 1,40)
Nagy a különbség a két csapat között, úgyhogy a Dortmund még fáradtan is esélyesebb.

Köln - Bayern M. (V - 1,18)
Ha az előző mérkőzésnél azt írtam, hogy nagy a különbség a két csapat között, akkor itt még nagyobb. Dávid és Góliát küzdelme.

Osasuna - A. Madrid (DV - 1,16)
Bár a vendégek fáradtabbak a BL-szereplés miatt, de a hazaiaknál egyre több a hiányzó. Mivel a Madridnál is vannak komoly sérültek (Suarez, D. Costa stb.), így nem merek vendéggyőzelmet tippelni, de legalább egy pontra jónak kell lenniük.

Burnley - Chelsea (DV - 1,12)
A Burnley egy pontot szerzett eddig, és nem hiszem, hogy pont most szerezné meg az első győzelmét.

Odds: 2,15
Tét: 5 egység

Itt viszont minden szépen jött, úgyhogy az előző szelvény csalódását némileg sikerült kompenzálnom.
5,75 egység haszon.

62,25 egységgel zártam az októbert, ami csalódás.
Végig kell majd nézni a tippeket, hogy hol akadozik a gépezet.

NOVEMBER

Új hónap, új esélyek, újra 100 egységgel indulunk.  :beerchug:

Máris nyitunk egy NFL-es szelvénnyel.

BUF - NE (BUF - 1,45)
Nagyon rossz formában van a Patriots, és sorra esnek ki az újabb és újabb sérültek (most éppen Edelman és Harry), vagyis alig maradt elkapójuk. Csoda lenne a győzelmük.

CLE - LVR (37,5 pont felett - 1,23)
Mindkét csapat nagyon sok pontot dob és kap, a meccsenkénti átlaguk (kapott és dobott pontokat összeadva) 60 felett van mindkettejüknek.

KC - NYJ (KC -9,5 pontos hendikep - 1,23)
Kis túlzással a legjobb játszik a leggyengébb ellen, ráadásul hazai pályán. Nagyon vissza kell venniük a hazaiaknak, hogy ne legyen legalább 10 pontos különbség a két csapat között.

Odds: 2,21
Tét: 5 egység

Idézetet írta: HT Dátum november 01, 2020, 15:41:55
Máris nyitunk egy NFL-es szelvénnyel.

BUF - NE (BUF - 1,45)
Nagyon rossz formában van a Patriots, és sorra esnek ki az újabb és újabb sérültek (most éppen Edelman és Harry), vagyis alig maradt elkapójuk. Csoda lenne a győzelmük.

CLE - LVR (37,5 pont felett - 1,23)
Mindkét csapat nagyon sok pontot dob és kap, a meccsenkénti átlaguk (kapott és dobott pontokat összeadva) 60 felett van mindkettejüknek.

KC - NYJ (KC -9,5 pontos hendikep - 1,23)
Kis túlzással a legjobb játszik a leggyengébb ellen, ráadásul hazai pályán. Nagyon vissza kell venniük a hazaiaknak, hogy ne legyen legalább 10 pontos különbség a két csapat között.

Odds: 2,21
Tét: 5 egység

A BUF és a KC hozta a kötelezőt, a CLE-LVR összpontszáma viszont nagy tévedés volt részemről.
Maradt 95 egységem.

Ma Szoboszlaiék meccsét néztem ki magamnak.

Salzburg - Bayern München
Tipp: Bayern győzelem és mindkét csapat szerez gólt
Odds: 2,25
Tét: 5 egység
Egy másik írásnál már kifejtettem a véleményem erről a tippről, úgyhogy nem akarom ismételni magam. A lényeg, hogy a vendégeket esélyesebbnek tartom, viszont a Salzburg bárki ellen képes legalább egy gólra.

És egy kis napi kombit is össze lehet hozni:

Salzburg - Bayern M. (V - 1,33)
M. City - Olympiakos (H - 1,16)
Real Madrid - Inter (HD - 1,3)

Odds: 2,0
Tét: 5 egység

Idézetet írta: HT Dátum november 03, 2020, 19:08:11
Ma Szoboszlaiék meccsét néztem ki magamnak.

Salzburg - Bayern München
Tipp: Bayern győzelem és mindkét csapat szerez gólt
Odds: 2,25
Tét: 5 egység
Egy másik írásnál már kifejtettem a véleményem erről a tippről, úgyhogy nem akarom ismételni magam. A lényeg, hogy a vendégeket esélyesebbnek tartom, viszont a Salzburg bárki ellen képes legalább egy gólra.

Sokkal simábban összejött, mint ahogy vártam. A Salzburg nem csak egy gólt rúgott, a Bayern pedig esélyt sem adott az osztrák csapatnak.
+6,25 egység haszon.