HT naplója

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: HT Dátum január 08, 2021, 00:58:14
A csalódást keltő tegnapi nap után remélem, hogy ma már használhatóbbak lesznek a tippjeim.
Szokás szerint megint olyan játékosokkal próbálkozom, akiktől minimális elvárás a kellő ponttermés.

CJ McCollum (POR) több mint 19,5 pont
J. Nurkic (POR) kevesebb mint 20,5 pont
T. Hardaway (DAL) több mint 11,5 pont

Odds: 1,9
Tét: 5 egység

Amilyen jól indult ez az év, olyan rosszul folytatódik. Jönnek a szokásos félpontos bakik.
Ezúttal Hardaway volt, aki elvitte a szelvényt, mert mindössze 11 pontra volt képes (gyalázatos 3/11-es mezőnymutatóval).

Idézetet írta: HT Dátum január 08, 2021, 00:59:55
A második szelvényem a Memphis mérkőzésére fog koncentrálódni.
Hazai pályán a litván centernek, valamnt Brooksnak remélhetőleg nem fog gondot okozni ez a "pár" pont, a Cleveland pedig mostanában már akkor is örül, ha a 100 pontot sikerül átlépnie.

J. Valanciunas (MEM) 11,5 pont felett
D. Brooks (MEM) 13,5 pont felett
Cleveland 112,5 pont alatt

Odds: 1,9
Tét: 5 egység

Ezen a szelvényen pedig Brooks volt az, aki a 4/13-as mezőnymutatójának köszönhetően esélyt sem adott rá, hogy összejöjjön a szelvényem.
Pedig ennél biztosabbnak tűnő tippeket nagyon nehéz találni.

96,05 egységem van.

Továbbra is maradok a játékosok pontjainál, mert bízom benne, hogy előbb-utóbb vége lesz ennek a pech-szériának.

J. Grant (DET) 15,5 felett
E. Payton (NY) 9,5 felett
T. Bryant (WAS) 9,5 felett

Egyértelmű, hogy mindhárom játékos sokkal komolyabb teljesítményre képes az itt megadott pontoknál, a kérdés már csak az, hogy ez ki is jön-e belőlük ma.

Odds: 1,9
Tét: 5 egység

Erre a szelvényre pedig – többek között – azokat a tippeket vettem rá, amiket más játéknál is "bevetek".
Dupla vagy semmi. Vagy mind a két helyen bejön, vagy egyik helyen sem.

H. Barnes (SAC) 11,5 felett
N. Batum (LAC) 4,5 felett
A. Horford (OKC) legalább egy három pontost dob

Barnes 20-25 pontos játékos (de pár napja volt 30 feletti teljesítménye is), Batum egyre több játéklehetőséget kap a Clippersben, mostanában már 10 pont felett dobál, Horford pedig meccsenként általában 2-3 hármast szór.

Odds: 1,9
Tét: 5 egység

Idézetet írta: HT Dátum január 09, 2021, 00:51:22
Továbbra is maradok a játékosok pontjainál, mert bízom benne, hogy előbb-utóbb vége lesz ennek a pech-szériának.

J. Grant (DET) 15,5 felett
E. Payton (NY) 9,5 felett
T. Bryant (WAS) 9,5 felett

Egyértelmű, hogy mindhárom játékos sokkal komolyabb teljesítményre képes az itt megadott pontoknál, a kérdés már csak az, hogy ez ki is jön-e belőlük ma.

Odds: 1,9
Tét: 5 egység

Grant (31 pont) és Payton (16 pont) simán hozták a tőlük elvártakat, de T. Bryant (7 pont) ezúttal is cserben hagyott. Ma adtam neki egy újabb esélyt, de úgy tűnik, hogy egyre inkább kezd visszaesni a játéka, úgyhogy valószínűleg hanyagolni fogom őt a fogadásoknál. Pedig megkapta a kellő játékidőt (30 perc), de alig volt rádobása (7 mezőnykísérlet). (5 egység veszteség)

Idézetet írta: HT Dátum január 09, 2021, 00:56:43
Erre a szelvényre pedig – többek között – azokat a tippeket vettem rá, amiket más játéknál is "bevetek".
Dupla vagy semmi. Vagy mind a két helyen bejön, vagy egyik helyen sem.

H. Barnes (SAC) 11,5 felett
N. Batum (LAC) 4,5 felett
A. Horford (OKC) legalább egy három pontost dob

Barnes 20-25 pontos játékos (de pár napja volt 30 feletti teljesítménye is), Batum egyre több játéklehetőséget kap a Clippersben, mostanában már 10 pont felett dobál, Horford pedig meccsenként általában 2-3 hármast szór.

Odds: 1,9
Tét: 5 egység

Ennek a szelvénynek azért is szurkoltam nagyon, mert mint írtam, más játékban is "használtam" ezeket a tippeket. Barnes 21 pontja igazolta, hogy valóban egy 20-25 pontos játékos, Batum ezúttal is megkaptam azt a 30 perces játékidőt, ami alatt össze tudott szedni 10 pontot, Horford pedig ezúttal is három triplával járult hozzá csapata győzelméhez. (4,5 egység haszon)

95,55 egységem van.

Tegnap tartottam egy pihenőnapot "fogadás-ügyileg", mivel az utolsó 6 szelvényemből 5 elment, ezért úgy döntöttem, hogy kicsit kitisztítom a fejem, alaposabban átnézem a csapatokat, és majd ma újult erővel várok neki a fogadóirodák megkopasztásának. (Bár amekkora összegekkel én játszom, attól biztos nem mennek a falnak, bármennyiszer is nyernék.)

Kezdek egy olyan szelvénnyel, aminek már ma este is lehet szurkolni (legalábbis egy részének).

J. Grant (DET) 16,5 pont felett
E. Payton (NY) 9,5 pont felett
Denver 100,5 pont felett

Odds: 1,95
Tét: 5 egység

A két játékosról már sokszor beszéltem, mert gyakran megfogadom őket. Grant a DET legjobbja, tőle minimum 20 pont minden meccsen kötelező feladat, míg Payton nagyon egyenletes teljesítményt nyújt a Knicksben, és ő is hozza rendszeresen a 15-20 pontjait. A Denvertől pedig talán nem nagy elvárás a 100 pont feletti teljesítmény egy New York ellen.

A második szelvényem a GSW-TOR mérkőzésre összpontosul. Alapból rengeteg pontot várok, éppen ezért nagy a valószínűsége, hogy az amúgy is jól dobó játékosok ezúttal is megszórják magukat.

F. VanVleet (TOR) 16,5 pont felett
K. Lowry 14,5 (TOR) pont felett
S. Curry (GSW) 23,5 pont felett

Odds: 2,0
Tét: 5 egység

Idézetet írta: HT Dátum január 10, 2021, 20:45:46
Tegnap tartottam egy pihenőnapot "fogadás-ügyileg", mivel az utolsó 6 szelvényemből 5 elment, ezért úgy döntöttem, hogy kicsit kitisztítom a fejem, alaposabban átnézem a csapatokat, és majd ma újult erővel várok neki a fogadóirodák megkopasztásának. (Bár amekkora összegekkel én játszom, attól biztos nem mennek a falnak, bármennyiszer is nyernék.)

Kezdek egy olyan szelvénnyel, aminek már ma este is lehet szurkolni (legalábbis egy részének).

J. Grant (DET) 16,5 pont felett
E. Payton (NY) 9,5 pont felett
Denver 100,5 pont felett

Odds: 1,95
Tét: 5 egység

A két játékosról már sokszor beszéltem, mert gyakran megfogadom őket. Grant a DET legjobbja, tőle minimum 20 pont minden meccsen kötelező feladat, míg Payton nagyon egyenletes teljesítményt nyújt a Knicksben, és ő is hozza rendszeresen a 15-20 pontjait. A Denvertől pedig talán nem nagy elvárás a 100 pont feletti teljesítmény egy New York ellen.

Grant ezúttal is extra teljesítményt nyújtott, Payton egy pocsék első félidő után a másodikra hozta a tőle elvártakat, a Denvernek pedig nem okozott gondot a 100 pont feletti teljesítmény. (4,75 egység haszon)

Idézetet írta: HT Dátum január 10, 2021, 20:51:02
A második szelvényem a GSW-TOR mérkőzésre összpontosul. Alapból rengeteg pontot várok, éppen ezért nagy a valószínűsége, hogy az amúgy is jól dobó játékosok ezúttal is megszórják magukat.

F. VanVleet (TOR) 16,5 pont felett
K. Lowry 14,5 (TOR) pont felett
S. Curry (GSW) 23,5 pont felett

Odds: 2,0
Tét: 5 egység

A torontói játékosok hozták az elvárt pontmennyiséget, de Curry 2/16-os dobásmutatója... finoman fogalmazva is: értékelhetetlen. (5 egység veszteség)

95,3 egységem van.

Azzal akartam kezdeni, hogy a mai első szelvényemnél próbáltam a lehető legbiztosabbra menni. De aztán rájöttem, hogy a tegnapi hat tippem közül is pont az az egy ment el, amelyikre a legkevésbé számítottam. Éppen ezért most inkább nem is mondok semmit, remélem, hogy a tippek majd magukért beszélnek (ha összejönnek).

CJ McCollum (PORT) 20 vagy több pont
D. Lillard (POR) 20 vagy több pont
Charlotte Hornets 119,5 pont alatt

Odds: 1,9
Tét: 5 egység

A két játékost nem szeretném túlmagyarázni, mindketten 30 pont körül szoktak dobni, úgyhogy remélhetőleg a 20 pont csukott szemmel is meglesz nekik (bár tegnap ugyanezt gondoltam Curryről is). A Charlotte pedig nem sűrűn szokott 120 pont fölé menni, úgyhogy bízom benne, hogy ma sem teszi ezt.

Itt a második szelvénynél megint elsősorban a Portland meccsére fogok fókuszálni, ezúttal viszont Sabonis (IND) lesz az, aki kiegészíti a hármas kombimat.

Portland 106,5 pont felett
Toronto 105,5 pont felett
Sabonis (IND) 15,5 pont felett

Két olyan csapat játszik a POR-TOR meccsen, akik általában 120 pont körül szoktak dobni is és kapni is. Még egy kicsit rossz dobóformával is illene a 105-106 pontot túldobniuk.
Sabonis pedig egyre jobban teljesít nyújt meccsről meccsre, úgyhogy remélem, hogy a 15,5 pont ezúttal is meglesz neki. Akkor lehet csak gond, ha az Indiana esetleg nagyon elhúz a Sacramento ellen, mert ilyenkor a sztárok korábban mennek pihenni a kispadra.

Odds: 1,8
Tét: 5 egység

Idézetet írta: HT Dátum január 11, 2021, 23:25:53
Azzal akartam kezdeni, hogy a mai első szelvényemnél próbáltam a lehető legbiztosabbra menni. De aztán rájöttem, hogy a tegnapi hat tippem közül is pont az az egy ment el, amelyikre a legkevésbé számítottam. Éppen ezért most inkább nem is mondok semmit, remélem, hogy a tippek majd magukért beszélnek (ha összejönnek).

CJ McCollum (PORT) 20 vagy több pont
D. Lillard (POR) 20 vagy több pont
Charlotte Hornets 119,5 pont alatt

Odds: 1,9
Tét: 5 egység

A két játékost nem szeretném túlmagyarázni, mindketten 30 pont körül szoktak dobni, úgyhogy remélhetőleg a 20 pont csukott szemmel is meglesz nekik (bár tegnap ugyanezt gondoltam Curryről is). A Charlotte pedig nem sűrűn szokott 120 pont fölé menni, úgyhogy bízom benne, hogy ma sem teszi ezt.

Szerencsére a Portland két sztárja ezúttal is hozta az elvártakat, és ahogy számítani lehetett rá, a Charlotte is messze volt a 120 ponttól. (4,5 egység haszon)

Idézetet írta: HT Dátum január 11, 2021, 23:32:00
Itt a második szelvénynél megint elsősorban a Portland meccsére fogok fókuszálni, ezúttal viszont Sabonis (IND) lesz az, aki kiegészíti a hármas kombimat.

Portland 106,5 pont felett
Toronto 105,5 pont felett
Sabonis (IND) 15,5 pont felett

Két olyan csapat játszik a POR-TOR meccsen, akik általában 120 pont körül szoktak dobni is és kapni is. Még egy kicsit rossz dobóformával is illene a 105-106 pontot túldobniuk.
Sabonis pedig egyre jobban teljesít nyújt meccsről meccsre, úgyhogy remélem, hogy a 15,5 pont ezúttal is meglesz neki. Akkor lehet csak gond, ha az Indiana esetleg nagyon elhúz a Sacramento ellen, mert ilyenkor a sztárok korábban mennek pihenni a kispadra.

Odds: 1,8
Tét: 5 egység

Mind a POR, mind a TOR 110 pont felett dobott, Sabonis pedig továbbra is remek formában játszik. Ezúttal 28 pontig jutott. (4 egység haszon)

103,8 egységem van.

#464 január 14, 2021, 00:52:59, HT
Két mérkőzésre fogok koncentrálni, a DET-MIL és a POR-SAC találkozókra.
Kezdjük az elsővel.

J. Grant 17,5 pont felett
K. Middleton 15,5 pont felett
MIL nyer és egyik csapat nem szerez 120 pontot

A két játékostól nem nagy elvárás a megadott pontszám, emellett a mérkőzés egyértelmű esélyese a MIL, végül pedig a Detroit nagyon-nagyon ritkán éri el a 120 pontot.

Odds: 1,95
Tét: 5 egység