HT naplója

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


És akkor jöjjön a Portland-Sacramento.

McCollum 20,5 pont felett
Lillard 21,5 pont felett
H. Barnes 11,5 pont felett

Mind a három játékosnak csukott szemmel is hoznia kellene ezeket a ponthatárokat.

Odds: 2,0
Tét: 5 egység

Idézetet írta: HT Dátum január 14, 2021, 00:50:25
Két mérkőzésre fogok koncentrálni, a DET-MIL és a POR-SAC találkozókra.
Kezdjük az elsővel.

J. Grant 17,5 pont felett
K. Middleton 15,5 pont felett
MIL nyer és egyik csapat nem szerez 120 pontot

A két játékostól nem nagy elvárás a megadott pontszám, emellett a mérkőzés egyértelmű esélyese a MIL, végül pedig a Detroit nagyon-nagyon ritkán éri el a 120 pontot.

Odds: 1,95
Tét: 5 egység

Nincs mit szépíteni a dolgokon, Middletonnak pocsék napja volt, rosszul dobott, így a többi tipp hiába is jött be, ugrott a szelvény. (5 egység veszteség)

Idézetet írta: HT Dátum január 14, 2021, 00:57:02
És akkor jöjjön a Portland-Sacramento.

McCollum 20,5 pont felett
Lillard 21,5 pont felett
H. Barnes 11,5 pont felett

Mind a három játékosnak csukott szemmel is hoznia kellene ezeket a ponthatárokat.

Odds: 2,0
Tét: 5 egység

Ez egy olyan szelvény volt, amiről nehezen tudtam elképzelni, hogy elmegy, de végül ez történt. Barnes 11 pontot dobott (emberemlékezet óta nem dobott ilyen keveset), úgyhogy bár csak egy pont hiányzott, de ez is elég volt, hogy a szelvény bukó legyen. (5 egység veszteség)

93,8 egységem van.

A mondás szerint: "Győztes csapaton ne változtass!".
Nos, a Portland két sztárja eddig rendre hozta a tőlük elvártakat, úgyhogy ezúttal is melléjük választok egy harmadik tippet. Hosszas töprengés után végül a GSW játékosára, Wigginsre esett a választás, aki az utóbbi mérkőzéseken mindig csapata egyik legjobb dobója volt.

Lillard 20 vagy több pont
McCollum 20,5 pont felett
Wiggins (GSW) 13,5 pont felett

Odds: 1,9
Tét: 5 egység

A másik szelvényemen két olyan játékost favorizálok, akik várhatóan azért fogják megugrani a megadott ponthatárokat, mert csapatukban sok a sérült, és emiatt több játéklehetőséghez jutnak majd.
Márpedig remélhetőleg a több játékidő több dobást eredményez, ami – bízom benne – több pontot.
Melléjük pedig a Portland összpontszámát teszem majd, ami nem hiszem, hogy nagyon túl kellene magyaráznom.

Embiid (PHI) 20,5 felett
Iguodala (MIA) 4,5 felett
POR 104,5 felett

Odds: 1,9
Tét: 5 egység

Idézetet írta: HT Dátum január 15, 2021, 00:03:14
A mondás szerint: "Győztes csapaton ne változtass!".
Nos, a Portland két sztárja eddig rendre hozta a tőlük elvártakat, úgyhogy ezúttal is melléjük választok egy harmadik tippet. Hosszas töprengés után végül a GSW játékosára, Wigginsre esett a választás, aki az utóbbi mérkőzéseken mindig csapata egyik legjobb dobója volt.

Lillard 20 vagy több pont
McCollum 20,5 pont felett
Wiggins (GSW) 13,5 pont felett

Odds: 1,9
Tét: 5 egység

Szerencsére mind a két portlandi játékos hozta a kellő pontmennyiséget, annak ellenére, hogy a csapat mindössze 87 pontot tudott összekaparni. Igaz, előző nap is játszottak, úgyhogy valószínűleg a fáradtság jött ki rajtuk. Wiggins is hozta a minimumot, úgyhogy a szelvény összejött. (4,5 egység haszon)

Idézetet írta: HT Dátum január 15, 2021, 00:07:06
A másik szelvényemen két olyan játékost favorizálok, akik várhatóan azért fogják megugrani a megadott ponthatárokat, mert csapatukban sok a sérült, és emiatt több játéklehetőséghez jutnak majd.
Márpedig remélhetőleg a több játékidő több dobást eredményez, ami – bízom benne – több pontot.
Melléjük pedig a Portland összpontszámát teszem majd, ami nem hiszem, hogy nagyon túl kellene magyaráznom.

Embiid (PHI) 20,5 felett
Iguodala (MIA) 4,5 felett
POR 104,5 felett

Odds: 1,9
Tét: 5 egység

Nem ez a szelvény lesz az, amit bekeretezve kiteszek a falra. Embiid az előző meccsen elért 45 pontja utána ma 9 (!!!) pontig jutott, az ellenfélnél Igoudala mindössze 2 (!!!) pontot szorgoskodott össze (igaz, 100%-osan dobott, ugyanis egyetlen dobáskísérlete volt az egész meccsen), végül pedig a Portland tette fel a koronát erre a szelvényre, a maga 87 pontjával. 3-ból semmi. Ilyen sem volt még. (5 egység veszteség)

93,3 egységem van.

Ma talán a szokásosnál két rizikósabb szelvényt teszek meg, de látva az elmúlt napok és hetek eredményeit, lassan már azt sem lehet tudni, hogy mi számít fixnek és mi nem.
A Chicago-Oklahoma mérkőzés alkotja az első szelvény.

Z. LaVine 20,5 pont felett
S. Gilgeous-Alexander 16,5 pont felett
Chicago 103,5 felett

Odds: 1,9
Tét: 5 egység

A két csapat legjobbjától várom ezúttal is a pontok nagy részét, és bízom benne, hogy a Chicago hozza az elmúlt napok remek támadójátékát. Ha így lesz, akkor nem lesz gond az összpontszámmal sem.

A mai második szelvény pedig a Sacramento-LA Clippers mérkőzésre épül.

T. Haliburton 8,5 pont felett
N. Batum 1 vagy több hárompontos
Sacramento 101,5 felett

Odds: 1,9
Tét: 5 egység

Elviekben mind a három tipp jónak tűnik, a kérdés az, hogy teljesül-e egyszerre mind a három. Haliburton lassan egy 15 pont körüli játékos lesz, Batum majdnem minden meccsen beszór legalább egy hármast (sokszor többet is), a Sacramento pedig az utolsó 5 meccséből 4-szer is 120 pont fölött dobott. Ma elég volna nekem egy 102 pontos teljesítmény is.

Idézetet írta: HT Dátum január 16, 2021, 00:00:59
Ma talán a szokásosnál két rizikósabb szelvényt teszek meg, de látva az elmúlt napok és hetek eredményeit, lassan már azt sem lehet tudni, hogy mi számít fixnek és mi nem.
A Chicago-Oklahoma mérkőzés alkotja az első szelvény.

Z. LaVine 20,5 pont felett
S. Gilgeous-Alexander 16,5 pont felett
Chicago 103,5 felett

Odds: 1,9
Tét: 5 egység

A két csapat legjobbjától várom ezúttal is a pontok nagy részét, és bízom benne, hogy a Chicago hozza az elmúlt napok remek támadójátékát. Ha így lesz, akkor nem lesz gond az összpontszámmal sem.

Nem tudom, hogy a rendes játékidőben mennyit dobtak az adott játékosok, de mivel még hosszabbítás is volt, így bőven adva volt nekik a lehetőség a sok pontra. És éltek is vele. 35-öt, illetve 33-at dobott a két játékos, a Chicago pedig már a rendes játékidőben is bőven átlépte a 103,5 pontot. A hosszabbítással együtt pedig még inkább. (4,5 egység haszon)

Idézetet írta: HT Dátum január 16, 2021, 00:09:17
A mai második szelvény pedig a Sacramento-LA Clippers mérkőzésre épül.

T. Haliburton 8,5 pont felett
N. Batum 1 vagy több hárompontos
Sacramento 101,5 felett

Odds: 1,9
Tét: 5 egység

Elviekben mind a három tipp jónak tűnik, a kérdés az, hogy teljesül-e egyszerre mind a három. Haliburton lassan egy 15 pont körüli játékos lesz, Batum majdnem minden meccsen beszór legalább egy hármast (sokszor többet is), a Sacramento pedig az utolsó 5 meccséből 4-szer is 120 pont fölött dobott. Ma elég volna nekem egy 102 pontos teljesítmény is.

Batum ezúttal is megtette, amit vártam tőle, de a fiatal Haliburton ezúttal visszafogottabb volt a megszokottnál. Ráadásul a Sacramento is maga alatt teljesített, úgyhogy ez a szelvény elment. (5 egység veszteség)

92,8 egységem van.

Igyekeztem eddig (aránylag) biztos tippekkel előállni, de most megpróbálok egy elég rizikós tippet. Ez vagy nagyon simán bejön, vagy nagyon simán elmegy.
Harden első meccsét fogja játszani a Netsben, és bár ilyenkor érdemes volna még várni egy-két fordulót, hogy lássuk, milyen szerepet tölt majd be a csapatba, de én ennek ellenére megpróbálok "okoskodni" egy kicsit. Hátha összejön.

Harden 27,5 pont alatt
Brooklyn 100,5 pont felett

Odds: 2,0
Tét: 5 egység

Az Orlando ellen nem nagy művészet elérni a 100 pontos teljesítményt, úgyhogy valószínűleg Hardenen fog múlni minden. Én azt gondolom, hogy az első meccsén talán még nem fog előjönni a hatalmas egójával, és bízom benne, hogy nem vállal majd annyi dobást, mint Houstonban. Később persze biztos, hogy ez lesz, de bemutatkozásnak nem volt jó dolog (szerintem) egy egyszemélyes showt bemutatni. Persze tőle még az is kitelik, hogy éppen fordítva gondolkodik, és már az első meccsén meg akarja mutatni, hogy mégiscsak jó döntés volt őt idehozni.

A mai második szelvényemre a szokásos portlandi párost teszem (eddig szépen hozták a tőlük elvártakat), és melléjük a detroiti Grant kerül.
Mindhárom játékos a megadott ponthatároknál többet dob az esetek nagy részében.

CJ McCollum 21,5 pont felett
D. Lillard 22,5 pont felett
J. Grant 17,5 pont felett

Odds: 2,01
Tét: 5 egység

Idézetet írta: HT Dátum január 17, 2021, 00:06:25
Igyekeztem eddig (aránylag) biztos tippekkel előállni, de most megpróbálok egy elég rizikós tippet. Ez vagy nagyon simán bejön, vagy nagyon simán elmegy.
Harden első meccsét fogja játszani a Netsben, és bár ilyenkor érdemes volna még várni egy-két fordulót, hogy lássuk, milyen szerepet tölt majd be a csapatba, de én ennek ellenére megpróbálok "okoskodni" egy kicsit. Hátha összejön.

Harden 27,5 pont alatt
Brooklyn 100,5 pont felett

Odds: 2,0
Tét: 5 egység

Az Orlando ellen nem nagy művészet elérni a 100 pontos teljesítményt, úgyhogy valószínűleg Hardenen fog múlni minden. Én azt gondolom, hogy az első meccsén talán még nem fog előjönni a hatalmas egójával, és bízom benne, hogy nem vállal majd annyi dobást, mint Houstonban. Később persze biztos, hogy ez lesz, de bemutatkozásnak nem volt jó dolog (szerintem) egy egyszemélyes showt bemutatni. Persze tőle még az is kitelik, hogy éppen fordítva gondolkodik, és már az első meccsén meg akarja mutatni, hogy mégiscsak jó döntés volt őt idehozni.

32 dobott végül Harden, 18 mezőnykísérlete volt. Sajnos vannak emberek, akik soha nem változnak. (5 egység veszteség)

Idézetet írta: HT Dátum január 17, 2021, 02:01:29
A mai második szelvényemre a szokásos portlandi párost teszem (eddig szépen hozták a tőlük elvártakat), és melléjük a detroiti Grant kerül.
Mindhárom játékos a megadott ponthatároknál többet dob az esetek nagy részében.

CJ McCollum 21,5 pont felett
D. Lillard 22,5 pont felett
J. Grant 17,5 pont felett

Odds: 2,01
Tét: 5 egység

Mérkőzésről mérkőzésre hozta McCollum és Lillard a kellő pontokat, de sajnos – ahogy minden sorozatnak – egyszer ennek is vége lett. És igazából most sem lett volna semmi gond, de egy kisebb sérülés miatt ma jóval kevesebbet töltött McCollum a pályán a megszokottnál, így esélye sem volt a 20 pont feletti teljesítményre. Bosszantó, mert Lillard és Grant ezúttal is hozta az elvártakat. (5 egység veszteség)

82,8 egységem van.