HT naplója

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: HT Dátum február 20, 2021, 00:46:02
Rövid töprengés után meggyőztem magam még egy szelvényről, mert akadt egy-két olyan játékos, akinek a tippje nagyon kínálta magát.

J. Murray (DEN) 15,5 pont felett - 1,25
T. Ross (ORL) 10,5 pont felett - 1,25
J. Valanciunas (MEM) 12,5 pont felett - 1,25

Odds: 1,95
Tét: 5 egység

Murray a Denver második legjobb dobója, akitől legalább 20 pontot várok. Ross-ra nagy szerep hárul az Orlandónál, amióta ennyi hiányzó van, úgyhogy ő is képes hozni a 10 pont feletti teljesítményt. Valanciunas pedig mostanában nagyon ihletett formában játszik, úgyhogy megérdemelte, hogy rákerüljön a szelvényemre.

Szerencsére ez a szelvény legalább összejött. Ráadásul mind a hárman bőven túlszárnyalták a kellő pontmennyiségeket. (4,75 egység haszon)

87,5 egységem van.

Mostanában csak NBA-s meccsek szerepeltek itt a naplómban, úgyhogy a változatosság kedvéért kiválasztottam öt focimeccset, amik elég döntetlen-gyanúsak, és ezeket megfogadtam kettesével egymással. Ezáltal 10 szelvényt kaptam, amik mindegyike kb. 10-szeres szorzót ad.

Az öt mérkőzés:

- Frankfurt - Bayern München (D - 4,33)
Bár esélyesebb a Bayern – még a sok hiányzója ellenére is –, de olyan jó formát mutat a Frankfurt, hogy talán egy döntetlenre jó lesz odahaza.

- Nantes - Marseille (D - 3,1)
Itt azért már reálisabb esély mutatkozik a pontosztozkodásra. A vendégek kicsit jobbak, de a Nantes-nak nagyon kell a pont.

- Valencia - Celta Vigo (3,25)
A hazai pálya a Valencia mellett szól, viszont a Celta jobb formában van. A sok vendéghiányzó megint a Valencia esélyeit növeli, viszont a Celta bárhol képes egy döntetlenre. Így tehát maradt az X.

- Elche - Eibar (3,1)
Mind a két csapat 2-2 pontot szerzett az utolsó 5 meccsükön, úgyhogy nagyon kell nekik a pont a bentmaradáshoz. És mivel egyik sem akar kikapni, így talán megelégszenek a végén a döntetlennel járó 1-1 ponttal.

- Köln - Stuttgart (3,6)
Bevallom, nem ezt a meccset akartam ötödiknek, csak a korábban választott összecsapásról pont lemaradtam, és már elkezdődött. Azért remélem, hogy ez is jó lesz. A Köln javuló játéka, valamint a Stuttgart némi visszaesése összehozhat nekem egy X-et.

Tét: 10x1 egység (kettesével összefogadva, szelvényenként 1 egységgel)

Idézetet írta: HT Dátum február 20, 2021, 13:24:35
Mostanában csak NBA-s meccsek szerepeltek itt a naplómban, úgyhogy a változatosság kedvéért kiválasztottam öt focimeccset, amik elég döntetlen-gyanúsak, és ezeket megfogadtam kettesével egymással. Ezáltal 10 szelvényt kaptam, amik mindegyike kb. 10-szeres szorzót ad.

Az öt mérkőzés:

- Frankfurt - Bayern München (D - 4,33)
Bár esélyesebb a Bayern – még a sok hiányzója ellenére is –, de olyan jó formát mutat a Frankfurt, hogy talán egy döntetlenre jó lesz odahaza.

- Nantes - Marseille (D - 3,1)
Itt azért már reálisabb esély mutatkozik a pontosztozkodásra. A vendégek kicsit jobbak, de a Nantes-nak nagyon kell a pont.

- Valencia - Celta Vigo (3,25)
A hazai pálya a Valencia mellett szól, viszont a Celta jobb formában van. A sok vendéghiányzó megint a Valencia esélyeit növeli, viszont a Celta bárhol képes egy döntetlenre. Így tehát maradt az X.

- Elche - Eibar (3,1)
Mind a két csapat 2-2 pontot szerzett az utolsó 5 meccsükön, úgyhogy nagyon kell nekik a pont a bentmaradáshoz. És mivel egyik sem akar kikapni, így talán megelégszenek a végén a döntetlennel járó 1-1 ponttal.

- Köln - Stuttgart (3,6)
Bevallom, nem ezt a meccset akartam ötödiknek, csak a korábban választott összecsapásról pont lemaradtam, és már elkezdődött. Azért remélem, hogy ez is jó lesz. A Köln javuló játéka, valamint a Stuttgart némi visszaesése összehozhat nekem egy X-et.

Tét: 10x1 egység (kettesével összefogadva, szelvényenként 1 egységgel)

8 perccel maradtam le a St. Etienne - Reims mérkőzésről, és csak ezért került rá a kombira a Költ-Stuttgart. Naná, hogy a franciák döntetlent játszottak, a németek pedig nem.
Nincs is bosszantóbb az ilyennél.

Ami a szelvényt illeti, végig pechszériám volt. A Bayern úgy kapott ki, hogy még az utolsó másodpercekben is ott volt az esély az egyenlítésre, a Valencia-Celta meccsen pedig a 94. percben még 0-0 volt.
Így tehát csak a Nantes-Marseille jött össze, vagyis a egyik szelvény sem nyert. (10 egység veszteség)

77,5 egységem van.

Nem szabad, hogy túl hamar kedvünket szegje a sikertelenség és a pech-széria, úgyhogy ma is bepróbálkozok egy döntetlenes kombival.
Hasonlóan, mint tegnap, ezúttal is 5 mérkőzés 10 szelvényen, kettesével összefogadva őket.

- Huesca - Granada (3,2)
Ez a tipikus döntetlenes mérkőzés, amikor egy kieső helyen levő csapat (sok döntetlennel a háta mögött) hazai pályán fogad egy középcsapatot, akik ráadásul elég régen nyertek. Ilyenkor minden a 0-0 vagy az 1-1 mellett szól.

- A. Bilbao - Villareal (3,1)
Nem igazán van jó formában a Villareal, amit a rengeteg döntetlen is mutat a statisztikájában. Több mint a meccsei fele végződött eddig pontosztozkodással, ami nagyon magas szám. Ráadásul most egy olyan csapat otthonába látogatnak, akik bár hátrébb vannak a tabellán, de valamivel több sikerélmény éri őket mostanában. Amiből gyakran az következik, hogy talán ezúttal is megelégszenek az egy ponttal.

- Guadalupe - Grecia (3,3)
Costa Rica első osztályának két olyan csapata találkozik, akik – finoman fogalmaz is – elég nagy hajlandóságot mutatnak a pontosztozkodásra. A hazaiaknak 8-ból 4, a vendégeknek 8-ból 5 döntetlent hoztak eddig is. Ilyen statisztika mellett nem hagyhatom ki az újabb X lehetőségét.

- Balikerispor - Bursaspor (3,25)
Egyik csapatról sem lehet azt állítani, hogy világverő alakult lenne. A vendégek ugyan jobban állnak jelenleg a tabellán, de az utolsó három meccsükön mindössze egy pontot tudtak összeszedni, vagyis nem most vannak a szezon legjobb formájában. A hazaiak ezzel szemben megkezdték a kiesési zónából való menekülést, amit most egy hazai döntetlennel folytathatnának is.

- Astra - D. Bukarest (3,25)
Két román középcsapat unalmas mérkőzését várom. Megjósolhatatlan, hogy éppen ma kinek jön ki jobban a lépés.

Tét: 10x1 egység (kettesével összefogadva, szelvényenként 1 egységgel)

Idézetet írta: HT Dátum február 21, 2021, 16:59:45
Nem szabad, hogy túl hamar kedvünket szegje a sikertelenség és a pech-széria, úgyhogy ma is bepróbálkozok egy döntetlenes kombival.
Hasonlóan, mint tegnap, ezúttal is 5 mérkőzés 10 szelvényen, kettesével összefogadva őket.

- Huesca - Granada (3,2)
Ez a tipikus döntetlenes mérkőzés, amikor egy kieső helyen levő csapat (sok döntetlennel a háta mögött) hazai pályán fogad egy középcsapatot, akik ráadásul elég régen nyertek. Ilyenkor minden a 0-0 vagy az 1-1 mellett szól.

- A. Bilbao - Villareal (3,1)
Nem igazán van jó formában a Villareal, amit a rengeteg döntetlen is mutat a statisztikájában. Több mint a meccsei fele végződött eddig pontosztozkodással, ami nagyon magas szám. Ráadásul most egy olyan csapat otthonába látogatnak, akik bár hátrébb vannak a tabellán, de valamivel több sikerélmény éri őket mostanában. Amiből gyakran az következik, hogy talán ezúttal is megelégszenek az egy ponttal.

- Guadalupe - Grecia (3,3)
Costa Rica első osztályának két olyan csapata találkozik, akik – finoman fogalmaz is – elég nagy hajlandóságot mutatnak a pontosztozkodásra. A hazaiaknak 8-ból 4, a vendégeknek 8-ból 5 döntetlent hoztak eddig is. Ilyen statisztika mellett nem hagyhatom ki az újabb X lehetőségét.

- Balikerispor - Bursaspor (3,25)
Egyik csapatról sem lehet azt állítani, hogy világverő alakult lenne. A vendégek ugyan jobban állnak jelenleg a tabellán, de az utolsó három meccsükön mindössze egy pontot tudtak összeszedni, vagyis nem most vannak a szezon legjobb formájában. A hazaiak ezzel szemben megkezdték a kiesési zónából való menekülést, amit most egy hazai döntetlennel folytathatnának is.

- Astra - D. Bukarest (3,25)
Két román középcsapat unalmas mérkőzését várom. Megjósolhatatlan, hogy éppen ma kinek jön ki jobban a lépés.

Tét: 10x1 egység (kettesével összefogadva, szelvényenként 1 egységgel)

Van bennem némi csalódás. A mérkőzéseket olyan sorrendben írtam, amennyire "biztos voltam" a sikerükben. Talán ezért is nem meglepő, hogy az első háromból kettő is bejött, az utolsó kettő pedig elment. Amiért viszont csalódott vagyok, az a Huesca-Granada, ahol nem tudtam elképzelni más eredményt, mint a döntetlent. A 2. és a 3. mérkőzés nagyon adta magát, a már említett utolsó kettőt pedig eléggé benéztem. A nagy odds-oknak köszönhetően szerencsére így is sikerült 0,73 egység haszonnal zárni.

78,2 egységem van.

Ma egy olyan kísérleti szelvénnyel próbálkozom, ami kizárólag csapat-összpontszámokat tartalmaz, és aránylag fixnek tűnnek.
A kicsi szorzók miatt a végső odds sem túl nagy, de nézzük meg, hogy mit tudunk kihozni ebből.

ATL 133,5 pont alatt (1,10)
DET 88,5 pont felett (1,09)
PHI 97,5 pont felett (1,10)
MIN 126,5 pont alatt (1,10)
WAS 127,5 pont alatt (1,09)

Odds: 1,6
Tét: 8,2 egység

Idézetet írta: HT Dátum február 23, 2021, 23:33:23
Ma egy olyan kísérleti szelvénnyel próbálkozom, ami kizárólag csapat-összpontszámokat tartalmaz, és aránylag fixnek tűnnek.
A kicsi szorzók miatt a végső odds sem túl nagy, de nézzük meg, hogy mit tudunk kihozni ebből.

ATL 133,5 pont alatt (1,10)
DET 88,5 pont felett (1,09)
PHI 97,5 pont felett (1,10)
MIN 126,5 pont alatt (1,10)
WAS 127,5 pont alatt (1,09)

Odds: 1,6
Tét: 8,2 egység

ATL 111 pont (22,5 pont eltérés)
DET 105 pont (16,5 pont eltérés)
PHI 109 pont (11,5 pont eltérés)
MIN 112 pont (13,5 pont eltérés)
WAS 116 pont (11,5 pont eltérés)

Úgy tűnik, hogy a ponthatárok elég jól lettek belőve, hiszen minden mérkőzésen több mint 11 pont volt a tipp és a valóság közti eltérés. Vagyis nem csak "éppen hogy" összejöttek. A baj csak az, hogy a "tuti fix" tippek soha nem fizetnek jól. Ahogy most sem. Bár ilyenkor szoktuk mondani, hogy "ki a kicsit nem becsüli..."
(4,9 egység haszon)

83,1 egységem van.

Elég sok mérkőzés van ma, úgyhogy egy kombit mindenképpen összerakok (igaz, ezúttal kisebb téttel).

- Atlanta - Boston (Boston győzelem - 1,71)
Ahogy a szorzó is mutatja, elég rizikós, de nagyon kell a győzelem a zöldeknek, úgyhogy hátha jobban kijön nekik a lépés, mint az Atlantának.

- New Orleans - Detroit (New Orleans győzelem - 1,20)
A Detroitnál ez az idény már most mehet a levesbe. Sok a sérültjük, és bár néha elérnek egy-egy meglepetésgyőzelmet, de ez nagyon kevés lesz tőlük. Jobbak a hazaiak.

- Phoenix - Charlotte (Phoenix győzelem - 1,22)
Nagyon veszélyes csapat a Hornets, de a Suns olyan formában van, hogy kénytelen vagyok meglovagolni ezt a hullámot.

- Utah - Lakers (Utah győzelem - 1,25)
A hazaiak jelenleg a liga legjobb formában levő csapata, a Lakers pedig elég rossz passzban van. Minden a hazai siker mellett szól.

Odds: 3,13
Tét: 3,1 egység

Idézetet írta: HT Dátum február 25, 2021, 00:24:16
Elég sok mérkőzés van ma, úgyhogy egy kombit mindenképpen összerakok (igaz, ezúttal kisebb téttel).

- Atlanta - Boston (Boston győzelem - 1,71)
Ahogy a szorzó is mutatja, elég rizikós, de nagyon kell a győzelem a zöldeknek, úgyhogy hátha jobban kijön nekik a lépés, mint az Atlantának.

- New Orleans - Detroit (New Orleans győzelem - 1,20)
A Detroitnál ez az idény már most mehet a levesbe. Sok a sérültjük, és bár néha elérnek egy-egy meglepetésgyőzelmet, de ez nagyon kevés lesz tőlük. Jobbak a hazaiak.

- Phoenix - Charlotte (Phoenix győzelem - 1,22)
Nagyon veszélyes csapat a Hornets, de a Suns olyan formában van, hogy kénytelen vagyok meglovagolni ezt a hullámot.

- Utah - Lakers (Utah győzelem - 1,25)
A hazaiak jelenleg a liga legjobb formában levő csapata, a Lakers pedig elég rossz passzban van. Minden a hazai siker mellett szól.

Odds: 3,13
Tét: 3,1 egység

Ahogy várható volt (és ahogy írtam is), az ATL-BOS tipp elég rizikós volt, olyannyira, hogy el is ment. És az a jóslatom is "összejött" sajnos, miszerint a Hornets nagyon veszélyes csapat. Három ponttal nyerni tudtak a Suns otthonában. Semmi gond, legfeljebb újra bebizonyosodott, hogy jobban járok, ha nem kezdek el rizikós tippekbe belemenni. (3,1 egység veszteség)

80 egységem van.

Nincs már sok a hónapból, úgyhogy amennyiben plusszosan szeretném zárni a februárt, akkor kicsivel nagyobb téttel kell megtennem a tippsorokat. Két szelvényt tervezek, 10-10 egységgel (kb. 2,0-ás szorzóval), és ha az egyik összejön, akkor legrosszabb esetben is elmondhatom, hogy nem buktam, ha pedig esetleg mind a kettő összejön, akkor máris közelítek az induló 100 egységhez.

BKN - ORL (Brooklyn győzelem - 1,25)
Kezdi összeszedni magát a Nets, az utolsó hét meccsüket hozták, ráadásul elég szép pontterméssel. Az Orlando játéka is feljavult, amióta visszatértek a sérültek közül páran, de egy olyan meccsen, ahol nem valószínű, hogy a védekezésé lesz a hangsúly, ott a Brooklyn esélyesebbnek tűnik.

DEN - WAS (Murray 20 vagy több pont - 1,30)
Ahogy mindenki, úgy én is pontesőt várok a meccsen. Az előző összecsapásukon is 258 pont volt, úgyhogy várhatóan most is mind a két csapat 110-115 pont körül (vagy afelett) fog dobni. Ha pedig sok pont van, akkor a csapat egyik legjobbja valószínűleg eléri a 20 pontot. Ráadásul Murray mostanában elég sokat is vállal. Az utolsó 7 meccsén mindig elérte a legalább 20 pontot, de sokszor még a 30-at is (sőt, volt olyan, hogy az 50-et is).

BKN - ORL (Fournier 14,5 pont felett - 1,25)
Kb. egy hete tért vissza a francia a sérüléséből, és ezalatt a négy meccs alatt máris 22,5 pontos átlagot hozott. Mivel a Brooklyn nem a védekezéséről híres, így azt gondolom, hogy ezt a pontmennyiséget hoznia illene.

Odds: 2,03
Tét: 10 egység

A második szelvényem kicsit rizikósabb, annak ellenére is, hogy igyekeztem azért ide is papírformának tűnő tippeket választani.

Memphis - LA Clippers (LA Clippers - 1,30)
Amióta felgyógyultak a sérültek a Clippersnél, egyre jobban játszanak (megverték többek között a Utah-ot is). A Memphis egy nagyon kiszámíthatatlan csapat, akik sajnos okoztak már nekem kellemetlen meglepetéseket, de mivel az utolsó két meccsüket úgy veszítették el, hogy még a 100 pontot sem érték el, így talán nem most kapnak majd szárnyra.

Milwaukee - New Orleans (Milwaukee - 1,27)
A Milwaukee-nak volt egy ötmérkőzéses negatív szériája, amiből elkezdtek kilábalni, és az utolsó három meccsüket már megnyerték (ráadásul egyre jobb játékkal). A Pelicans is kezd egyre jobb teljesítményt nyújtani, de hazai pályán remélem, hogy a Bucks fogja inkább folytatni a jó sorozatát.

New York - Sacramento (Sacramento 101,5 pont felett - 1,20)
A New York a liga 10 legjobban védekező csapata között van, mégis bízom a Sacramentóban. Abban a Sacramentóban, aki az utolsó 8 meccsét elveszítette, vagyis nem lehet azt mondani, hogy önbizalom-túltengésben szenvednének. Ami miatt mégis azt érzem, hogy 101,5 pont felett dobnak, annak statisztikai okai vannak. Bármilyen rossz formában is vannak, úgy veszítették el ezt a bizonyos utolsó 8 meccset, hogy mindegyiken legalább 110 pontot dobtak. Sőt, az utolsó 12 meccsükön sikerült legalább 110 pontot dobniuk.

Odds: 2,0
Tét: 10 egység

Idézetet írta: HT Dátum február 26, 2021, 00:52:15
Nincs már sok a hónapból, úgyhogy amennyiben plusszosan szeretném zárni a februárt, akkor kicsivel nagyobb téttel kell megtennem a tippsorokat. Két szelvényt tervezek, 10-10 egységgel (kb. 2,0-ás szorzóval), és ha az egyik összejön, akkor legrosszabb esetben is elmondhatom, hogy nem buktam, ha pedig esetleg mind a kettő összejön, akkor máris közelítek az induló 100 egységhez.

BKN - ORL (Brooklyn győzelem - 1,25)
Kezdi összeszedni magát a Nets, az utolsó hét meccsüket hozták, ráadásul elég szép pontterméssel. Az Orlando játéka is feljavult, amióta visszatértek a sérültek közül páran, de egy olyan meccsen, ahol nem valószínű, hogy a védekezésé lesz a hangsúly, ott a Brooklyn esélyesebbnek tűnik.

DEN - WAS (Murray 20 vagy több pont - 1,30)
Ahogy mindenki, úgy én is pontesőt várok a meccsen. Az előző összecsapásukon is 258 pont volt, úgyhogy várhatóan most is mind a két csapat 110-115 pont körül (vagy afelett) fog dobni. Ha pedig sok pont van, akkor a csapat egyik legjobbja valószínűleg eléri a 20 pontot. Ráadásul Murray mostanában elég sokat is vállal. Az utolsó 7 meccsén mindig elérte a legalább 20 pontot, de sokszor még a 30-at is (sőt, volt olyan, hogy az 50-et is).

BKN - ORL (Fournier 14,5 pont felett - 1,25)
Kb. egy hete tért vissza a francia a sérüléséből, és ezalatt a négy meccs alatt máris 22,5 pontos átlagot hozott. Mivel a Brooklyn nem a védekezéséről híres, így azt gondolom, hogy ezt a pontmennyiséget hoznia illene.

Odds: 2,03
Tét: 10 egység

Ahogy az várható volt, a Brooklyn simán nyert, Murray (DEN) pedig majdnem a dupláját dobta a kellő pontmennyiségnek. És akkor jöjjön Fournier. Sajnos az ő esetében pontosan az történt, ami a fogadók legnagyobb rémálma – ilyen fogadások esetében. Bármennyire is utánanézhetünk egy játékosnak, bármennyire is tudhatjuk róla, hogy ő a csapat egyik legjobbja, aki az egyik legtöbb dobást fogja ráemelni a meccsen, mindig ott van az a "hibafaktor", hogy nem lehet előre tudni, hogy mennyit fog játszani. Az idei sűrű program miatt ha az egyik csapat nagyon elhúz a másiktól, akkor az edzők a legjobb játékosaikat azonnal leültetik a padra pihentetni, mondván, hogy a mérkőzés már úgyis eldőlt, kár kifacsarni a legjobbakat. Itt is ezt történt. A francia kb. egy félidőt játszott. Pedig jól kezdett. Az első negyedet láttam a mérkőzésből, és már akkor 6 pontnál járt, vagyis minden adott volt, hogy meglegyen a legalább 15 pont. Aztán a Brooklyn elhúzott, őt pedig a mérkőzés második felében szinte végig a ültette az edzője. Nekem ez most 10 egység veszteséget jelentett.

Idézetet írta: HT Dátum február 26, 2021, 00:54:43
A második szelvényem kicsit rizikósabb, annak ellenére is, hogy igyekeztem azért ide is papírformának tűnő tippeket választani.

Memphis - LA Clippers (LA Clippers - 1,30)
Amióta felgyógyultak a sérültek a Clippersnél, egyre jobban játszanak (megverték többek között a Utah-ot is). A Memphis egy nagyon kiszámíthatatlan csapat, akik sajnos okoztak már nekem kellemetlen meglepetéseket, de mivel az utolsó két meccsüket úgy veszítették el, hogy még a 100 pontot sem érték el, így talán nem most kapnak majd szárnyra.

Milwaukee - New Orleans (Milwaukee - 1,27)
A Milwaukee-nak volt egy ötmérkőzéses negatív szériája, amiből elkezdtek kilábalni, és az utolsó három meccsüket már megnyerték (ráadásul egyre jobb játékkal). A Pelicans is kezd egyre jobb teljesítményt nyújtani, de hazai pályán remélem, hogy a Bucks fogja inkább folytatni a jó sorozatát.

New York - Sacramento (Sacramento 101,5 pont felett - 1,20)
A New York a liga 10 legjobban védekező csapata között van, mégis bízom a Sacramentóban. Abban a Sacramentóban, aki az utolsó 8 meccsét elveszítette, vagyis nem lehet azt mondani, hogy önbizalom-túltengésben szenvednének. Ami miatt mégis azt érzem, hogy 101,5 pont felett dobnak, annak statisztikai okai vannak. Bármilyen rossz formában is vannak, úgy veszítették el ezt a bizonyos utolsó 8 meccset, hogy mindegyiken legalább 110 pontot dobtak. Sőt, az utolsó 12 meccsükön sikerült legalább 110 pontot dobniuk.

Odds: 2,0
Tét: 10 egység

A Milwaukee egy nagyon nehéz meccset nyert meg, de lehetett is számítani rá, hogy nem lesz könnyű dolguk. A Sacramento is folytatta elképesztő sorozatát, ugyanis már a 13. meccsén ér el legalább 110 pontot úgy, hogy eközben zsinórban a 9. vereségüket húzták be. Amit viszont a Clippers produkált, arra nincs magyarázat. Bár a tippnél azt írtam, hogy a "Memphis egy nagyon kiszámíthatatlan csapat, akik sajnos okoztak már nekem kellemetlen meglepetéseket", nem gondoltam volna, hogy ezúttal is ők lesznek, akik tönkreteszik a szelvényem. Lassan bekerülhetnének abba a rovatba, amit Chan írt egyik nap, és aminek az volt a címe, hogy "Melyik az a csapat, amelyikkel mindig bukod a fogadást?". Nekem egyre inkább ők lesznek a mumusaim. (10 egység veszteség)

60 egységem van.

A tegnapi két peches szelvényem még ma is bosszant, de túl kell lépni rajta.
Ma újabb két tippsorral próbálkozom.

Az első szelvényre három olyan játékost vettem rá, akik csapatuk legjobb dobói. A kérdés, hogy ma is hozzák-e a tudásuk legjavát.

S. Curry (GSW) 22,5 pont felett - 1,23
D. Lillard (POR) 23,5 pont felett - 1,23
Z. LaVine (CHI) 23,5 pont felett - 1,23

Nem kezdem el részletezni, hogy miért hiszek ezekben a játékosokban, hiszen mind a hárman bármikor képesek 30-40 pontokra is. A GSW olyan csapattal játszik (CHA), akik ellen könnyebb sok pontot dobni, viszont a Portland és a Chicago ellenfelei (a Lakers és a Phoenix) gyakran mutatták már meg, hogy tudnak védekezni, ha akarnak. Hát majd meglátjuk, hogy Lillard és a LaVine mire megy ellenük.

Odds: 1,87
Tét: 5 egység

A másik szelvényen megpróbálok egy kicsivel nagyobb szorzót összehozni. Még akkor is, ha a rizikós meccsek mostanában nem igazán akarnak összejönni.

Boston - Indiana (Bostos - 1,68)
Teljesen kétesélyes mérkőzés, és bár a Boston nagyon rossz formában van (az utolsó 10 meccsükből 7-szer is kikaptak), de éppen ezért nagyon kell nekik a győzelem, és remélem, hogy ezt ma érvényesítik is.

Toronto - Houston (Toronto - 1,37)
A Houston nagyon padlón van, zsinórban 9 vereségnél járnak. A Toronto ettől függetlenül is jobb csapat, úgyhogy hazai pályán elvileg kötelező lenne a győzelem tőlük. Bár ezek a kötelezők a legnehezebbek.

Detroit - Sacramento (Sacramento - 1,74)
A Sacramento (a Houstonhoz hasonlóan) zsinórban 9 vereségnél jár, vagyis nem tűnik életbiztosításnak rájuk fogadni. De azt érzem, hogy ma végre megszakad a hetek óta tartó rossz szériájuk.

Odds: 4,0
Tét: 5 egység