Mennyei kettő 2020/21

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok!

Mindkét fenti hír érdekes - hasznos fontos!
A nyíregy meccsét reagálták is a bukik, jelenleg nem lehet fogadni, a Vasas találkozója még nyitott!

Nagyon bírom azt a ligát, s koncentrálnék is rá...de ma a Fradi elveszi az agyam...

Szégyen ez a Vasas... totál dilettáns lehet a vezetés... ész nélkül igazoltak... egy kapust, meg támadókat csak kb... ja meg egy rémgyenge Litauszkit... pedig középre kellene 2-3 klasszis... de ahol egy Viczián belső középpályásként alapember, ott sok jót ne várjanak... Rém gyengék voltak ma is... JA! És még nem beszéltünk Schindler Szabiról... csóri óriási mázlival veretlen volt a Békéscsabával oké, meg Vasas kötődés, oké... de kevés lesz Ő (is) ide szerintem... Ma is a három legkreatívabb/legveszélyesebb játékosát padoztatta... Pekár, Radó, Birtalan... persze behozta mindhármukat, mikor égett a ház, de már kevés volt... Valami hozzáértőt küldhetnének Angyalföldre, hogy segítsen rendet tenni...  :bash: ;D

Az NB II-t választotta az U19-es válogatott helyett a korábbi gólkirály

Preisinger Sándor távozott az U19-es labdarúgó-válogatott éléről: a szakember a másodosztályú Békéscsaba edzőjeként folytatja pályafutását, írta az MTI.

A magyar szövetség (MLSZ) honlapjának szerdai beszámolója szerint a 46 esztendős tréner négy évvel ezelőtt az U15-ös korosztály válogatottját vette át. Csapata a tavalyi évre igazán ütőképes lett: kijutott az írországi U17-es Európa-bajnokságra, ahol veretlenül zárta szereplését.

A csoportban legyőzte a portugálokat, az oroszokat, az izlandiakat, majd a negyeddöntőben a spanyolokkal szemben csak 11-esekkel maradt alul, de az ötödik helyért rendezett összecsapáson 11-esekkel felülmúlta a belga válogatottat, így kiharcolta a részvételt a tavalyi, brazíliai U17-es világbajnokságra, amelyre korábban még sosem volt példa.

Nagyon nehéz döntést kellett meghoznom, mert azzal együtt, hogy edzői pályafutásom eleje óta az volt a célom, hogy a felnőtt futballban dolgozhassak, a korosztályos válogatott hatalmas visszatartó erő volt – mondta Preisinger Sándor az mlsz.hu-nak.

,,Négy évig irányítottam ezt a csapatot, a játékosaim a szemem előtt váltak gyerekekből fiatal felnőttekké és kész futballistákká."

A Merkantil Bank Ligában harmadik helyen álló Békéscsaba kispadján Preisinger a Vasashoz távozott Schindler Szabolcsot váltja. Az MLSZ számára időt ad Preisinger utódjának kiválasztására, hogy a következő időszak mérkőzéseit az európai szövetség központilag elhalasztotta a koronavírus-járvány miatt.


24.hu

#78 szeptember 18, 2020, 09:28:12, Sound
Vicces a nemzeti sport megint...
A Pécs meccsére 4500 nézőt írt, a Budaörs ellen, miközben tudtommal érvényben van egy rendelkezés, mely szerint 3500 belépőnél többet nem adnak el a stadionba.
Most akkor mi van? - a nagy hasraütéses kamu van, ha nem kapnak hivatalos nézőszámot pl: 1364 néző, akkor beírnak valamit. Számomra ez hihetetlen 2020-ban. Emlékszem a nyolcvanas években a kaposvár minden meccsén kinn voltam az nb1-ben, s volt olyan, hogy egy órával a meccs előtt nem tudtál leülni (12.000 volt akkor a hivatalos befogadóképesség), aztán lehozta az újság, hogy 7000 néző...a pesti csapatokat: vasas, mtk, dózsa, honvéd, csepel, meg mind kozmetikázták 10.000 néző fölé.
nem sokkal tartunk előrébb újságírói korrektség (félre)tájékoztatás tekintetében.

Íme egy bizonyíték:
http://pmfc.hu/2020/09/16/eloszor-kaptunk-ki-itthon-a-szezonban/

de az összefoglalóban is látszik, hogy 3500-an sincsenek...
http://pmfc.hu/2020/09/17/pmfc-budaors-0-1-osszefoglalo/

Szeged - DEAC 1 1.85 betfair

Itt a Szeged nagyon rosszul indult, de aztán csak megmenekült Dobos Barna a kispadon, utóbbi meccseken már magukhoz tértek, ha igazán jól nem is játszanak, de eredményesek voltak, legutóbb Szolnokon is nyertek pedig ott nem könnyű.
A DEAC nagyon gyenge, ha a Loki nem segíti meg játékosokkal a télen majdnem biztosan kiesik. Most megkapták Nikitschert a Lokitól, de ő az NB3-as csapatban volt, nem rossz, magas, jól lő távolról, de na, egy fecske aligha csinál nyarat.
+ DEAC-nak két kezdő védője koronás, a Barcika ellen sem játszottak és ez meg is látszott.
Szegednek vannak problémái, sérültjei, de nekik ez most kötelező hazai győzelem. Ez nekem ezért az oddsszért jó, max nem jön  :)

Békéscsaba - Kazincbarcika 1 1.70 betfair

Itt szimplán azt gondolom, a Bcsaba jó formában van, Dorogon nagyon jól játszottak, itt most a Barcika be fog állni és kontrázik. A Barcikát láttam pont előző fordulóban mikor a DEAC ellen nyert, pocsékul játszott ott is, de volt egy gyenge ellenfél, egy jól eltalált szabadrúgással nyertek amúgy semmit nem csináltak, csak védekeztek 10 emberrel egész második félidőben. A DEAC-hoz hasonlóan nagyon gyenge az állomány szerintem. Remélem nem most fognak ki egy jó napot  ::)
Az NB2 persze egy kiszámíthatatlan liga szóval csak óvatosan.

Csákvárra látogat a Dorog péntek este

Pénteken este a Dorog együttes a bajnokságban még nyeretlen Csákvár otthonába látogat! Olvasd tovább


Kötelező a győzelem

A szezont katasztrofálisan kezdő Vasas vasárnap megkezdené a felzárkózást az élmezőnyhöz! Olvasd tovább


A Szpari-Loki gépzsíros sztorijának nem is lesz folytatása? Mindenki mossa kezeit? A lokisták ezért, a Szpari azért? Az MLSZ ebbe nem óhajt beleszólni?

Minden a Haladás mellett szól

Vasárnap délután a szombathelyiek a Békéscsabát fogadják Vas megyében! Olvasd tovább


Rajtol a magyar másodosztály

Az idei év első fordulójában a feljutásra pályázó Vasas a bennmaradásért harcoló Csákvárhoz látogat! Olvasd tovább


Már most leírom, bár lehet rosszul teszem, mert bedöntitek nekem az oddsot, ha már itt tartunk, de kikívánkozik belőlem...  ;D ;D

Úgy fest betlizik Győrben a Pécs! A baranyaiak isten tudja mikor kaptak ki, de az a fontos, hogy a Loki így 9 pontos előnnyel áll a 2. Vasas előtt, és 11-gyel a 3. Budaörs előtt! Mivel utóbbi kizárt, hogy fel akarjon jutni, illetve szerintem a Pécs akármennyire is jó őszt tudott a magának, nem áll készen még az élvonalra, így még inkább fellélegezhetnek a Loki szimpatizánsok. Azonban a szomszédban akad egy Klub, egy városi "rivális", akik éppen a sereghajtó pozícióban állnak, s hatpontos meccset buktak ma el Dorogon (2:1). Korábban már számos tűz közeli Loki-szurkolótól hallottam, hogy a Klubnak tökre érdeke lenne egy NB2-es városi csapat, ahová az ott mellőzött playereket, vagy utánpótlás tehetségeket kölcsön tudják adni, kvázi, hogy a másodosztályban pallérozódjanak minél keményebb terepen. Ennél fogva úgy érzem, hogy a biztos előny tudatában könnyen lehet, hogy besegítenek az egyetemi csapatnak, hogy kissé fel tudjanak zárkózni a kiesési riválisokhoz.

Ősszel a második fordulóban (?) ugyan módjával, de kitömte őket a Loki, most nem hiszem, hogy ez megtörténik jövő héten. Most télen csomó játékost küldtek át a DEAC-hoz, és a DEAC edzője is az egykori Legenda, Sándor Tamás. Már dörzsölöm a tenyerem egy jó Gurura vagy főoldali posztra!  ;D ;D

Idézetet írta: robmiller Dátum január 31, 2021, 19:18:50
Már most leírom, bár lehet rosszul teszem, mert bedöntitek nekem az oddsot, ha már itt tartunk, de kikívánkozik belőlem...  ;D ;D

Úgy fest betlizik Győrben a Pécs! A baranyaiak isten tudja mikor kaptak ki, de az a fontos, hogy a Loki így 9 pontos előnnyel áll a 2. Vasas előtt, és 11-gyel a 3. Budaörs előtt! Mivel utóbbi kizárt, hogy fel akarjon jutni, illetve szerintem a Pécs akármennyire is jó őszt tudott a magának, nem áll készen még az élvonalra, így még inkább fellélegezhetnek a Loki szimpatizánsok. Azonban a szomszédban akad egy Klub, egy városi "rivális", akik éppen a sereghajtó pozícióban állnak, s hatpontos meccset buktak ma el Dorogon (2:1). Korábban már számos tűz közeli Loki-szurkolótól hallottam, hogy a Klubnak tökre érdeke lenne egy NB2-es városi csapat, ahová az ott mellőzött playereket, vagy utánpótlás tehetségeket kölcsön tudják adni, kvázi, hogy a másodosztályban pallérozódjanak minél keményebb terepen. Ennél fogva úgy érzem, hogy a biztos előny tudatában könnyen lehet, hogy besegítenek az egyetemi csapatnak, hogy kissé fel tudjanak zárkózni a kiesési riválisokhoz.

Ősszel a második fordulóban (?) ugyan módjával, de kitömte őket a Loki, most nem hiszem, hogy ez megtörténik jövő héten. Most télen csomó játékost küldtek át a DEAC-hoz, és a DEAC edzője is az egykori Legenda, Sándor Tamás. Már dörzsölöm a tenyerem egy jó Gurura vagy főoldali posztra!  ;D ;D

Viszonylag értelmes gyereknek tartom magam, de esküszöm, nem értem ezt a hozzászólást.

Felmerülő kérdéseim:

Mi köze van az NBII-es kiesésnek, ha játszik egymással a Magyar Kupában a Loki és a DEAC?

Az NBII-ben volt már két Loki vs DEAC meccs, DEAC vs LOKI 0-3 augusztusban, és Loki vs DEAC 4-1 decemberben.

Ooo baszki, jogosan nem érted, csessze meg! A nagy lelkesedés közben mobil appon néztem rá a DVSC meccseire, és ott csak annyit láttam, hogy DEAC-DVSC a következő meccs, ott pedig nem volt feltüntetve, hogy kupameccs... A Szolnokot nem is jelölte valamiért...még egy pillanatra átfutott az agyamon, hogy ha ősszel a második fordulóban találkoztak egymással, akkor hogy lehet, hogy tavasszal papíron a 4. fordulóban kerülnek szembe? Ezt letudtam annyival, hogy variáltak biztos valamit a sorsolással az MLSZ-nél.

Na mindegy, befürödtem a nagy megérzéssel, mert most laptopon nézve, tényleg kupameccs lesz ez, és nem bajnoki.  >:( Nyugodj meg zbking, értelmes vagy, én voltam a hülye, vagy inkább a túl lelkes a megérzést illetően.  ;D ;D

Akár bajnoki, akár kupa, a Loki -2,5-ről úgyis behúzza. Én legalábbis megpróbálkozom egy ilyen tippel :beerchug:

Idézetet írta: robmiller Dátum február 01, 2021, 06:08:16
Ooo baszki, jogosan nem érted, csessze meg! A nagy lelkesedés közben mobil appon néztem rá a DVSC meccseire, és ott csak annyit láttam, hogy DEAC-DVSC a következő meccs, ott pedig nem volt feltüntetve, hogy kupameccs... A Szolnokot nem is jelölte valamiért...még egy pillanatra átfutott az agyamon, hogy ha ősszel a második fordulóban találkoztak egymással, akkor hogy lehet, hogy tavasszal papíron a 4. fordulóban kerülnek szembe? Ezt letudtam annyival, hogy variáltak biztos valamit a sorsolással az MLSZ-nél.

Na mindegy, befürödtem a nagy megérzéssel, mert most laptopon nézve, tényleg kupameccs lesz ez, és nem bajnoki.  >:( Nyugodj meg zbking, értelmes vagy, én voltam a hülye, vagy inkább a túl lelkes a megérzést illetően.  ;D ;D

Na Szakály kereket oldott Somogyból!

http://www.csakfoci.hu/magyar-foci/nb-ii/elege-lett-a-vadaskodasokbol-szerzodest-bontott-a-gyanuba-kevert-kaposvar-alapembere?fbclid=IwAR3JfsSrAZSEkGDQDleO6podlqFlVBhK66-ekPH0mh7D3zf_ah_udeBL8ZE

Szerintem ez a Tállya elleni be nem bizonyított bunda olyan szinten verte szét a Kaposvárt minden szempontból, hogy ebből NB3 lesz a végén.