Napi tipp - augusztus 1.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


augusztus 07, 2020, 14:53:50, SPF Admin
Napi tipp - augusztus 1.

Van egy tipped erre a napra? Oszd meg fórumtársaiddal és ne felejtsd, hogy a nap legjobb tippje pénznyereményben (3.000 Forint/nap) részesülhet!


Darts, The Modus Icons of Darts, 2020.08.01. 12:20
Keane Barry - Boris Koltsov
Tipp: Első leg dupla kiszálló színe: Piros
Odds: 1.50
Iroda: bet365

Sziasztok!

Időpont: 2020.08.01. (18:00)
Esemény: Foci Norvég bajnokság (Sandefjord - Molde)
Tipp: Több mint (3) gól a mérkőzésen mindkét csapatot együttvéve
Több mint (6) szöglet a mérkőzésen mindkét csapatot együttvéve
Mérkőzés eredménye - Molde lesz
Odds: 3.75
Iroda: bet365
Indoklás:

Sandefjord most került fel az első osztályba és ez meg is látszik a helyezésén (13) jelenleg. Most utolsó kettő mérkőzését megnyerte mindkettőt (1:0) viszont tőle gyengébb csapatok ellen. Molde remek formában van és csakúgy ontja a gólokat idegenben is (3-4) gólt szerez. Úgy gondolom így a gólokkal és azzal sem lesz gond,hogy begyújti a győzelmet. Szögleteknek pedig ennyinek lenni kell úgy gondolom.

kerékpár, Strade Bianche  2020.08.01. 13:40

tipp: Top 3 (Ki végez az 1-3. helyen?)  W. van Aert
odds: 4.65
iroda: tippmixpro

Mondhatni az első klasszikus komoly egynapos a szezonban. Nagyon nehéz tippelni most, rengeteg a bizonytalansági tényező. Kire hogy hatott a hosszú leállás, ki hogy tudott edzeni, készülni vagy éppen hogy nem a mindenféle tilalmak miatt, kire hogy ha majd a szokatlan meleg ( ezt a versenyt teljesen más időpontban szokták rendezni normál esetben, ma viszont akár 35 fokos meleget is várnak Siena környékén ).
Nagy elemzést nem írok, van ilyen a versenyről a főoldalon, de amiért megpróbálom van Aert-ot top3-ba:
- cyclo-crossos előélete miatt ez a verseny, útvonal, mondhatnám "borítás" fekszik neki
- a belga és holland kerekesek elvileg elég jól tudtak készülni ellentétben pl. azokkal akik Olaszországban, Franciaországban, Nagy-Britanniában élnek. Nem nagyon volt korlátozás Belgiumban, normálisan lehetett edzeni
- van Aert 2x is harmadik helyen végzett ezen a versenyen, tavaly és tavaly előtt is. Megnyerni szerintem nem fogja idén sem, bőven van nála jobb sprinter meg olyan is aki jobban megy majd a végén emelkedőn mint ő, de ő viszont komplex, fizikálisan nagyon erős versenyző, még csak azt sem lehet mondani hogy leáll ha látja nyerni nincs esély már, így aztán szerintem a dobogóért is menni fog a végén ha van rá sansza.
- szerintem nem rossz ez a majdnem 5x odds, ahhoz képest hogy jól szokott szerepelni itt és most jóval jobban rá is tudott készülni mint máskor. elég bizakodóan is nyilatkozott egyébként az esélyeiről.

Ami ellen szól: gyenge a csapata, még Teunissen is kiesett mellőle nemrég, így lényegében mások farvizén kell mennie valószínűleg a vége felé, de el tudom képzelni róla hogy megoldja.
És hogy egyébként ki nyerhet? Hát, szerintem a Quickstep mindenképpen adhatja ma a győztest, mint legerősebb csapattal velük számolni kell, de hogy tőlük ki nyer az véleményes, Alaphilippe vagy Stybar, esetleg Jungels? Ezt csak ők tudják, érzik belülről majd, ki milyen állapotban van, mi a terv a versenyre stb.
A másik nagy favorit van der Poel aki képességei miatt mindenképpen esélyes. Hatalmas tehetség, a következő 10 évben meghatározó versenyző lehet.
Aztán vannak sokan mások akik tudásuk, formájuk miatt vagy éppen mert fekszik nekik ez a verseny nyerhetnek pl. Benoot, Fuglsang, van Avermaet, Lutsenko.
Egyébként meg tényleg annyi a bizonytalansági tényező, meg amúgy is ez egy olyan típusú verseny hogy akárki is nyerhet, pl. egy klasszikus hegyimenő is akár, hogy azon se csodálkozzunk ha lejön egy 50x vagy egy 100x odds  :)

MTK - Sered
Labdarúgás Barátságos felkészülési mérkőzés
2020.08.01. 17:00

Tipp: 1
Odds: 2.10
Iroda: unibet

ANGLIA: FA Kupa - Döntő
01.08.2020 18:30
Arsenal - Chelsea
Tipp: Chelsea nyeri a kupát
Odds: 1.61
Bet365


Anglia,FA Kupa Döntő 18:30

Arsenal - Chelsea

tipp:Chelsea gólok 1.5 felett
odds:1.90
iroda:bet365

Labdarúgás FA kupa
2020.08.01 18:30
Arsenal-Chelsea
Több mint 12.5 szöglet + 3.5 gól felett a mérkőzésen
Odds:8.37
Tippmix

Labdarúgás, Anglia, FA Kupa, 2020. 08. 01., 18:30

Arsenal - Chelsea
Tipp: Mindkét csapat gólt szerez és döntetlen


Odds: 4,35
Iroda: Unibet

Indoklás: Ez a meccs minden valószínűség szerint sokkal szorosabb lesz, mint a tavalyi EL-döntő. Nincs nagy különbség se a csapatok ereje, se a formája között, ez elég jól látszik az oddsokból is. Nüanszok fognak dönteni, és nagyon nehéz lenne előzetesen megmondani, hogy melyik csapat javára.

Ehelyett sokkal nagyobb értéket látok abban, hogy nem lesz döntés 90 perc alatt - és eközben legalább egy-egy gólt összehoznak a csapatok. Meglátjuk, mi lesz - ezen az oddson, mindenesetre, úgy érzem, van benne ráció, hogy megkockáztassuk a dolgot.

Idézetet írta: Szigo Dátum augusztus 01, 2020, 09:49:54
MTK - Sered
Labdarúgás Barátságos felkészülési mérkőzés
2020.08.01. 17:00

Tipp: 1
Odds: 2.10
Iroda: unibet

nyertes

2020. 08. 01. 22:00
Labdarúgás, PARAGUAY, Primera Division - Apertura

Sol De America - Nacional Asuncion

Tipp:     X
Odds:    3.20
Iroda:    bet365

Idézetet írta: firgabácsi Dátum augusztus 01, 2020, 09:45:02
kerékpár, Strade Bianche  2020.08.01. 13:40

tipp: Top 3 (Ki végez az 1-3. helyen?)  W. van Aert
odds: 4.65
iroda: tippmixpro

Mondhatni az első klasszikus komoly egynapos a szezonban. Nagyon nehéz tippelni most, rengeteg a bizonytalansági tényező. Kire hogy hatott a hosszú leállás, ki hogy tudott edzeni, készülni vagy éppen hogy nem a mindenféle tilalmak miatt, kire hogy ha majd a szokatlan meleg ( ezt a versenyt teljesen más időpontban szokták rendezni normál esetben, ma viszont akár 35 fokos meleget is várnak Siena környékén ).
Nagy elemzést nem írok, van ilyen a versenyről a főoldalon, de amiért megpróbálom van Aert-ot top3-ba:
- cyclo-crossos előélete miatt ez a verseny, útvonal, mondhatnám "borítás" fekszik neki
- a belga és holland kerekesek elvileg elég jól tudtak készülni ellentétben pl. azokkal akik Olaszországban, Franciaországban, Nagy-Britanniában élnek. Nem nagyon volt korlátozás Belgiumban, normálisan lehetett edzeni
- van Aert 2x is harmadik helyen végzett ezen a versenyen, tavaly és tavaly előtt is. Megnyerni szerintem nem fogja idén sem, bőven van nála jobb sprinter meg olyan is aki jobban megy majd a végén emelkedőn mint ő, de ő viszont komplex, fizikálisan nagyon erős versenyző, még csak azt sem lehet mondani hogy leáll ha látja nyerni nincs esély már, így aztán szerintem a dobogóért is menni fog a végén ha van rá sansza.
- szerintem nem rossz ez a majdnem 5x odds, ahhoz képest hogy jól szokott szerepelni itt és most jóval jobban rá is tudott készülni mint máskor. elég bizakodóan is nyilatkozott egyébként az esélyeiről.

Ami ellen szól: gyenge a csapata, még Teunissen is kiesett mellőle nemrég, így lényegében mások farvizén kell mennie valószínűleg a vége felé, de el tudom képzelni róla hogy megoldja.
És hogy egyébként ki nyerhet? Hát, szerintem a Quickstep mindenképpen adhatja ma a győztest, mint legerősebb csapattal velük számolni kell, de hogy tőlük ki nyer az véleményes, Alaphilippe vagy Stybar, esetleg Jungels? Ezt csak ők tudják, érzik belülről majd, ki milyen állapotban van, mi a terv a versenyre stb.
A másik nagy favorit van der Poel aki képességei miatt mindenképpen esélyes. Hatalmas tehetség, a következő 10 évben meghatározó versenyző lehet.
Aztán vannak sokan mások akik tudásuk, formájuk miatt vagy éppen mert fekszik nekik ez a verseny nyerhetnek pl. Benoot, Fuglsang, van Avermaet, Lutsenko.
Egyébként meg tényleg annyi a bizonytalansági tényező, meg amúgy is ez egy olyan típusú verseny hogy akárki is nyerhet, pl. egy klasszikus hegyimenő is akár, hogy azon se csodálkozzunk ha lejön egy 50x vagy egy 100x odds  :)

NYERTES


Idézetet írta: LosGabos Dátum augusztus 01, 2020, 20:46:35
2020. 08. 01. 22:00
Labdarúgás, PARAGUAY, Primera Division - Apertura

Sol De America - Nacional Asuncion

Tipp:     X
Odds:    3.20
Iroda:    bet365
Nyertes

Idézetet írta: firgabácsi Dátum augusztus 01, 2020, 09:45:02
kerékpár, Strade Bianche  2020.08.01. 13:40

tipp: Top 3 (Ki végez az 1-3. helyen?)  W. van Aert
odds: 4.65
iroda: tippmixpro

Mondhatni az első klasszikus komoly egynapos a szezonban. Nagyon nehéz tippelni most, rengeteg a bizonytalansági tényező. Kire hogy hatott a hosszú leállás, ki hogy tudott edzeni, készülni vagy éppen hogy nem a mindenféle tilalmak miatt, kire hogy ha majd a szokatlan meleg ( ezt a versenyt teljesen más időpontban szokták rendezni normál esetben, ma viszont akár 35 fokos meleget is várnak Siena környékén ).
Nagy elemzést nem írok, van ilyen a versenyről a főoldalon, de amiért megpróbálom van Aert-ot top3-ba:
- cyclo-crossos előélete miatt ez a verseny, útvonal, mondhatnám "borítás" fekszik neki
- a belga és holland kerekesek elvileg elég jól tudtak készülni ellentétben pl. azokkal akik Olaszországban, Franciaországban, Nagy-Britanniában élnek. Nem nagyon volt korlátozás Belgiumban, normálisan lehetett edzeni
- van Aert 2x is harmadik helyen végzett ezen a versenyen, tavaly és tavaly előtt is. Megnyerni szerintem nem fogja idén sem, bőven van nála jobb sprinter meg olyan is aki jobban megy majd a végén emelkedőn mint ő, de ő viszont komplex, fizikálisan nagyon erős versenyző, még csak azt sem lehet mondani hogy leáll ha látja nyerni nincs esély már, így aztán szerintem a dobogóért is menni fog a végén ha van rá sansza.
- szerintem nem rossz ez a majdnem 5x odds, ahhoz képest hogy jól szokott szerepelni itt és most jóval jobban rá is tudott készülni mint máskor. elég bizakodóan is nyilatkozott egyébként az esélyeiről.

Ami ellen szól: gyenge a csapata, még Teunissen is kiesett mellőle nemrég, így lényegében mások farvizén kell mennie valószínűleg a vége felé, de el tudom képzelni róla hogy megoldja.
És hogy egyébként ki nyerhet? Hát, szerintem a Quickstep mindenképpen adhatja ma a győztest, mint legerősebb csapattal velük számolni kell, de hogy tőlük ki nyer az véleményes, Alaphilippe vagy Stybar, esetleg Jungels? Ezt csak ők tudják, érzik belülről majd, ki milyen állapotban van, mi a terv a versenyre stb.
A másik nagy favorit van der Poel aki képességei miatt mindenképpen esélyes. Hatalmas tehetség, a következő 10 évben meghatározó versenyző lehet.
Aztán vannak sokan mások akik tudásuk, formájuk miatt vagy éppen mert fekszik nekik ez a verseny nyerhetnek pl. Benoot, Fuglsang, van Avermaet, Lutsenko.
Egyébként meg tényleg annyi a bizonytalansági tényező, meg amúgy is ez egy olyan típusú verseny hogy akárki is nyerhet, pl. egy klasszikus hegyimenő is akár, hogy azon se csodálkozzunk ha lejön egy 50x vagy egy 100x odds  :)

Gratulálunk @firgabácsi ! Nyereményed 3 000 Forint Skrillen keresztül.