Napi tipp - augusztus 4.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


augusztus 07, 2020, 14:54:25, SPF Admin
Napi tipp - augusztus 4.

Van egy tipped erre a napra? Oszd meg fórumtársaiddal és ne felejtsd, hogy a nap legjobb tippje pénznyereményben (3.000 Forint/nap) részesülhet!


esport futball, FIFA Liga Pro 2020.08.04 16:20

Veg Vega Squadron - Rob Papa K.
tipp: összes gól 5.5 felett
odds: 4.80
iroda: betclic

Papa Krych az egyik leglátványosabban játszó, legtöbbet kockáztató játékos a mezőnyben, némely akcióját tényleg élvezet nézni annak aki szereti a Fifát. Vega azért már nála jóval taktikusabb, de szintén jó kis játékos egyébként.
Papa Krych utóbbi időben elég laza azért, mintha nem venné annyira komolyan sokszor, így kapni is kap gólt bőven egyes meccseken. Mivel szerintem Vega ellen neki láthatóan akkor sült el jól a meccs mikor nekiment az ellenfélnek elejétől ( legalábbis utóbbi időben így verte Vegát többször, sok gólt lőve ) ezért ezen a taktikán aligha fog változtatni.  Szóval a szokásos gyors, kombinatív, rizikós támadójátékot várom Papától, laza védekezéssel:-)
Utóbbi időben sokgólos meccseik vannak, konkrétan utolsó öt meccsükből 4x minimum hat gól született.
Igazából akkor van erre esély ha Papa tud vezetést szerezni és minél hamarabb, úgy érzem.
Normál tippnek inkább egy over 3.5-et tennék.


ANGLIA: Championship - Play Off - Döntő
04.08.2020 20:45
Brentford - Fulham
Tipp: Brentford jut tovább
Odds: 1.53
Bet365

Az elődöntőben a Fulham se volt rossz, de jobb és meggyőzöbb teljesítményt nyújtott idén a Brentford az elszúrt hajrá ellenére. A ligában oda-vissza győztek, reményeim szerint ma is behúzzák így vagy úgy, akár büntetőkkel is.

Labdarúgás, Finnország: Kakkonen Lohko C, 2020.08.04. 17:30
FCV - JJK
Tipp: 4.5 gól felett
Odds: 4.50
Iroda: Unibet

14:30
FTC-MTK
női kézi, felkészülési
Tipp: 60,5 gól felett @ 1,80 (bet365)

Kb. két hete 37-30-ra nyert a Fradi edzőmeccsen, szerintem most is inkább 70 körül lesz a gólok száma. Modern, gyors kézit játszik mindkét csapat, és ezek tétmeccsen sem nagyon védekeznek, edzőmeccsen még puhább védekezés mellett még több gólt várok. Ajándéknak tűnik.

Labdarúgás, Norvégia, OBOS-ligaen, 2020. 08. 04., 19:00

Lillestrøm - Sogndal
Tipp: Sogndal kapott gól nélkül nyeri meg a mérkõzést


Odds: 6,75
Iroda: Unibet

Indoklás: Valami nem stimmel a Lillestrømnél az idén: nem jönnek az eredmények. Ennél sokkal többet lehetett volna várni tőlük: az utóbbi négy meccsen nyeretlenek, és ennek megfelelően  a bajnokság vége felé tanyáznak.  Ráadásul az előző meccsüket két gólos előnyből sem tudták hozni: 2-0 után 2-2 lett a vége- márpedig az ilyesmi sem szokott segíteni egy gödörben lévő csapatnak.

Szóval meglepetést várok, de a Sogndal sem az a kifejezetten gólerős csapat, úgyhogy, ha nyerni fognak, az legfeljebb egy sovány 1-0, vagy 2-0 lehet. Az ilyen eredményekre kínált odds viszont egyáltalán nem sovány, úgyhogy én - egy életem, egy halálom - bevállalom.

Soccer » Norway » OBOS-ligaen
Lillestrom - Sogndal
Today, 04 Aug 2020, 19:00
Tipp: x
Oddsz: 3.6
Bet365
Indok : Szerintem ket hasonlo erot kepviselo csapat jatszik, nem lepne meg egy igazsagos dontetlen, a honlapokon semmi hir nincs  :-\ a ket edzo egymas ellenie is talalkozoja is hasonlo egy egy gyozelem es 2 dontetlent jatszottak.

Sziasztok!

Időpont:2020.08.04. (20:45)
Esemény: Foci Angol  Championship - Play Off - Döntő (Brentford - Fulham)
Tipp: Több mint (2) gól a mérkőzésen mindkét csapatot együttvéve
Több mint (5) szöglet a mérkőzésen mindkét csapatot együttvéve
Több mint (2) lap a mérkőzésen mindkét csapatot együttvéve
Odds: 2.81
Iroda: bet365
Indoklás:

Brentford remek formában van és ha megnézzük ők szerezték a legtöbb gólt (80:38) a bajnokságban. A Fulham sem rossz csapat attól függetlenül,hogy ők valamivel kevesebb (64:48) gólaránnyal végeztek viszont náluk van a legtöbb gólt szerző játékos a csatár Aleksandar Mitrovic (26) gól igaz játéka kérdéses sérülés miatt de már elképzelhető,hogy ott lesz a pályán. Úgy gondolom a gólokkal nem lesz gond a többinek pedig jönni kell egy ilyen döntőben.


Lillestrom - Sogndal
Labdarúgás Norvégia OBOS-ligaen
2020.08.04. 19:00

Tipp: 1-1 pontos végeredmény
Odds: 7.00
Iroda: Bet365

A Lillestrom védelme az egyik legjobb a ligában, 6 mérkőzésen csak 7 gólt kaptak. Viszont a Sogndal csatársora kiváló, 13 gól, 6 mérkőzésen jónak mondható, tehát a góljukra lehet számítani. A hazai csapat nem fog kikapni szerintem sem, de győzelmi esélyei sincsenek. Igazságos döntetlenre van kilátás.

USA: NBA
04.08.2020 22:00
LA Clippers - Phoenix
Kevesebb, mint 229,5   
1,89
tippmixpro

2020. 08. 04. 20:45
Labdarúgás, ANGLIA, Championship - Play Of

Brentford - Fulham

Tipp:     btts
Odds:    1.97
Iroda:    Unibet

Sportág, időpont: labdarúgás, 2020 08.04.  17:30
Esemény: Vaajakoski - JJK Jyvaskyla
Tipp : gólok  2.5 felett
Odds: 1.53
Iroda : bet365

Sportág, időpont: Kosárlabda, 20.35
Esemény: DAL Mavericks - SAC Kings
Tipp: Sacramento győzelem és mindkét csapat eléri a 120 pontot
Odds: 13,0
Iroda: Bet365
Indoklás: Mostanában többször elkövettem azt a hibát, hogy volt egy jó megérzésem egy mérkőzéssel kapcsolatban, de csak azért nem fogadtam meg, mert megijesztett a magas szorzó. Utána pedig már verhettem a fejemet a falba. Most ez nem fog megtörténni. Mind a két csapat rendre sokpontos meccseket játszik, ezért nem is csoda, hogy a fogadóirodák is 236,5 pontban húzták meg a ponthatárt. Ha ehhez hozzáveszem, hogy az újraindulás óta amúgy is nagyon pontgazdag mérkőzéseket láthatunk az NBA-ben (vagyis kevesebbet törődnek a csapatok a védekezéssel), akkor egyáltalán nem lehetetlen ez a 120-120 pont. Ezután pedig már csak a szerencse kérdése, hogy melyik együttesnek jön ki a végén jobban a lépés. Mivel a DAL elsősorban Doncicra és Porzingisre épít, míg a Sacramentonál jobban eloszlanak a dobott pontok, így ha a Dallas valamelyik sztárja kicsit rosszabb napot fogna ki, akkor meglehet az a SAC siker.

08.04 20:30
Jégkorong NHL
Nashville - Arizona (2.m.), 1X2 + Gólszám 5,5
Kimenetel: Hazai és több
Odds: 4.55
Tippmixpro

Kosárlabda, 20.35
Dallas - Sacramento
Tipp: Bogdanovic 15,5 pont felett + Porzingis 23,5 pot felett + Hield kevesebb mint 3,5 hárompontos + Bogdanovic 2,5 asziszt felett.
Odds: 7,5
Sok pontot várok a meccstől, és éppen ezért a két vezértől is. Hield hármasai az elmúlt meccseken nem ültek, ezért remélem, nem most fog megtáltosodni. Bogdanovic pedig a pontjai mellett remélhetőleg kioszt még pár aszisztot is.