Bajnokok Ligája 2020-2021 Selejtezők

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A Fradi lehetséges ellenfelei:

Fola Esch (luxemburgi, 4.75)
Djurgarden (svéd, 4.550)
Buducsnoszt Podgorica (montenegrói, 4.25)
Flora (észt, 4.1)
Dinamo Breszt (fehérorosz, 3.775)
Riga FC (lett, 3.5)
Connah's Quay Nomads (walesi, 3.25)
Europa FC (gibraltári 2.75)
KÍ (feröeri, 2.75)
NK Celje (szlovén, 2.6)
FC Ararat-Armenia (örmény, 2.5)
KR (izlandi, 2.5)
KuPS (finn, 2.5),
F Tirana (albán, 1.475)
FK Szileksz (északmacedón, 1.475)
Floriana (máltai, 1.15)

A szlovént és a svédet jó lenne elkerülni.


FTC - Djurgarden!!!!!!!

Objektíven nézve, lehettünk volna szerencsésebbek is a sorsolásnál, de legalább a Groupamában tolhatjuk!

Szubjektíven nézve kb. két filmes hasonlattal élnék. 1. Futballfaktorban, amikor Chelsea mellé kisorsolták a Millwallt
2. Az elátkozott Leeds Unitedben, a Derby megkapta a Leedset a kupában!

;D ;D ;D Nagy derbi lesz, s természetesen podcastet is készítünk róla a jövő hét vége felé!  :beerchug:

Idézetet írta: robmiller Dátum augusztus 09, 2020, 12:42:16
FTC - Djurgarden!!!!!!!

Objektíven nézve, lehettünk volna szerencsésebbek is a sorsolásnál, de legalább a Groupamában tolhatjuk!

Szubjektíven nézve kb. két filmes hasonlattal élnék. 1. Futballfaktorban, amikor Chelsea mellé kisorsolták a Millwallt
2. Az elátkozott Leeds Unitedben, a Derby megkapta a Leedset a kupában!

;D ;D ;D Nagy derbi lesz, s természetesen podcastet is készítünk róla a jövő hét vége felé!  :beerchug:

Ez biztos nagy mérkőzés lesz. Nagyon jó lesz a Podcas köszönet érte előre is mert most még fogalmam sincs mi lenne a jó tipp.

Idézetet írta: grof19 Dátum augusztus 09, 2020, 12:49:27
Ez biztos nagy mérkőzés lesz. Nagyon jó lesz a Podcas köszönet érte előre is mert most még fogalmam sincs mi lenne a jó tipp.

Nyugi, még nekem se! Mindenesetre így még inkább figyelni kell a Djurgarden - Hammarby meccset, illetve az azt követő bajnokikat, hogy Bergstrand mennyire rotál, gondolva már az FTC elleni meccsre!

Legközelebb a máltait és a gibraltárit írom be, mint akiket jó lenne elkerülni.  :bash:

Kemény lesz, de továbbjutás esetén egyre keményebbek jöhetnek. Szeretném én is a BL-t, de örüljünk ha megint EL csoportkör lesz.


A folytatás (?) sem lesz laza:

A BL-selejtező első körében a magyar bajnok FTC a svéd Djurgardennel találkozik, és ha ezt a párharcot abszolválja, a második körben az őt tavaly kiejtő horvát Dinamo Zagreb, a svájci Young Boys, valamint a skót Celtic és az izlandi KR Reykjavík ütközetének győztesét kaphatja.

24.hu


A Celtic lehet az ellenfél és Glasgowban.  >:(

https://www.uefa.com/uefachampionsleague/news/0260-100ca5aa2992-3e77217a804d-1000--second-qualifying-round-draw/

Champions Path
Floriana (MLT)/CFR Cluj (ROU)  vs  GNK Dinamo (CRO)
Young Boys (SUI)   vs   KÍ (FRO)/Slovan Bratislava (SVK)
Celtic (SCO)/KR Reykjavík (ISL)   vs   Ferencváros (HUN)/Djurgården (SWE)
Flora Tallinn (EST)/Sūduva (LTU)   vs   Maccabi Tel-Aviv (ISR)/Riga (LVA)
Legia Warszawa (POL)/Drita (KOS)/Linfield (NIR)   vs   Ararat-Armenia (ARM)/Omonia (CYP)
Celje (SVN)/Dundalk (IRL)   vs  Molde (NOR)/KuPS (FIN)
Budućnost Podgorica (MNE)/Ludogorets (BUL)   vs   Midtjylland (DEN)
Dynamo Brest (BLR)/Astana (KAZ)   vs   Connah's Quay Nomads (WAL)/Sarajevo (BIH)
Qarabağ (AZE)/Sileks (MKD)   vs   Sheriff (MDA)/Fola Esch (LUX)
Dinamo Tbilisi (GEO)/Tirana (ALB)   vs   Crvena zvezda (SRB)/Europa (GIB)

League Path
AZ Alkmaar (NED)   vs  Viktoria Plzeň (CZE)
PAOK (GRE)   vs   Beşiktaş (TUR)
Lokomotiva Zagreb (CRO)   vs   Rapid Wien (AUT)

Na akkor FELCSÚT - HAMMARBYYYYY!!!!!!

Nem egy, hanem rögtön két magyar-svéd párharc is! Kánaán!!!!  ;D ;D ;D


Most találtam, délutáni hír:

"Skócia: elhalasztják a Celtic bajnokijait, a BL-szereplés nincs veszélyben"

Nem fogom megtudni mi lett volna, de en a koszovoi csapatot vartam tovabbjutonak. Remelem egyedi eset lesz, kar lenne, ha zold asztal mellett jutnanak tovabb csapatok.

Drita have lost the match 3:0 on the table against Linfield. The whole Drita squad had been quarantined by Swiss health authorities after two positive COVID tests.

Ez tényleg szívás,én is őket vártam továbbjutásra.Tegnap láttam,hogy halasztották,de hogy ez legyen belőle...Remélem igazad lesz,mert elég rosszul festene,hogy így dőljenek el továbbjutások.Ráadásul azok a csapatok amelyek esetleg évek óta várnak,hogy a nemzetközi kupába játszhassanak. :(

Idézetet írta: robmiller Dátum augusztus 10, 2020, 16:58:05
Na akkor FELCSÚT - HAMMARBYYYYY!!!!!!

Nem egy, hanem rögtön két magyar-svéd párharc is! Kánaán!!!!  ;D ;D ;D
Már csak egy kérdés van,hogy hova igazolsz tanácsadónak Felcsút vagy Fradi?(ugyebár most már több opció van) :laugh:

Idézetet írta: Powell Dátum augusztus 12, 2020, 23:35:17
Már csak egy kérdés van,hogy hova igazolsz tanácsadónak Felcsút vagy Fradi?(ugyebár most már több opció van) :laugh:

Jelen esetben sehova, látva ezt az augusztust! Ha én lennék a tanácsadó perpill, akkor nem gyarapodnának a koefficiensek  ;D ;D Egyébként érdemes lesz ma nézni a Norrköping - Hammarbyt, mihez kezdenek idegenben a gödörben lévő, de jó csapat 'köpinggel.