Bajnokok Ligája 2020-2021 Selejtezők

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Kele Jancsi már beidőzítette a Miért esett ki a Fradi elemzést, hát csóró most írhat újat.

BL-selejtező - A Molde lesz a Ferencváros ellenfele

A Molde lesz a Ferencváros ellenfele a labdarúgó Bajnokok Ligája playoff körében, a főtáblára jutásért.


A norvég együttes tizenegyesekkel búcsúztatta szerdán az azeri Qarabagot.
   
A gól nélküli döntetlent hozó találkozón a Molde a 105. percben büntetőt rontott.
   
A párharc első mérkőzését jövő szerdán rendezik, a visszavágóra pedig egy héttel később kerül sor a Groupama Arénában. A párharc továbbjutója a Bajnokok Ligája-, vesztese pedig az Európa-liga csoportkörében indulhat.

Bajnokok Ligája, selejtező, 3. forduló:

Makkabi Tel-Aviv (izraeli)-Dinamo Breszt (fehérorosz) 1-0 (0-0) Qarabag (azeri)-Molde (norvég) 0-0 - 11-esekkel: 5-6

korábban:

Ferencváros-Dinamo Zagreb (horvát) 2-1 (1-1) Omonia Nicosia (ciprusi)-Crvena zvezda (szerb) 1-1 (1-1, 1-1, 1-1) - 11-esekkel: 4-2

forrás: MTI

Molde: Álomsorsolás, oj, oj, oj, oj....
Fradi:


#63 szeptember 17, 2020, 11:37:04, SPF Admin
Első meccsre a kezdetleges ajánlat:

Molde - 2.20   Döntetlen - 3.40   Ferencváros - 3.30

Időpont: szeptember 23., 21:00

Teljes kínálat ITT!

Basszus, kicsit könnyebb lenne drukkolni a Fradinak, ha nem gyűlölném annyira Kubatovot, Szoli Palit meg ezt a bagázst, de most már meg kéne csinálni.

3 meccsen 8 helyzetből rúgtak 6-ot, ez elég karcos.

Srácok, tud valaki olyan oldalt, ahol fent van a Fradi - Zagreb meccs részletes statisztikája!? A labdabirtoklás lenne fontos számomra, egy fogadás kiértékelésével kapcsolatban... az uefa.com-on általában fent szokott lenni, de én most nem találom... Valami ötlet!? Az eredmények.com 49%-ot ír a Fradi neve mellé, ami nekem tökéletes, de a 48.5% overem-et vesztesként könyvelték el...






Idézetet írta: zsivany20 Dátum szeptember 18, 2020, 13:46:42
@csabax De ott hol? Eskü nem találom, dobj már egy linket, ha Te tudod! Köszi!  :)
Sajnos én sem tudok ilyesmit.

Idézetet írta: zbking Dátum szeptember 17, 2020, 17:03:27
Basszus, kicsit könnyebb lenne drukkolni a Fradinak, ha nem gyűlölném annyira Kubatovot, Szoli Palit meg ezt a bagázst, de most már meg kéne csinálni.

3 meccsen 8 helyzetből rúgtak 6-ot, ez elég karcos.


Nnna leigazolták Mak-ot. Tényleg nem volt más?? Vagy ez csak nekem kínos?


Szerintem jó biznisz lehet Mak. Ez nem "magyarkodás" kérdése ráadásul az, hogy ami "nemzeti" az kormánypárti; ami szlovák "nemzetáruló"...ezek a gondolatok sehová sem vezetnek, és ráadásul semmi eredménye sincs.
Itt a lényeg: adott egy jó kvalitású nemzetközi rutinnal bíró csapat nélküli spíler. Ha lesz bl-csoportkör s villán egyet-kettőt Mak, akkor jó pénz lehet belőle
Ismert jó játékos még 30 alatt, jövő nyáron euró milliós haszonnal mehet vissza a Bundesligába - ha minden jól sül el. Szerintem senkinek nem jutott eszébe, hogy szlovák, gólt lőtt nekünk akkor kösz nem..

Szerinted azért írtam mert gólt lőtt nekünk?? Utána mit csinált, az megvan?