Serie A 2020/21

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Latzka Dátum október 29, 2020, 17:20:38
Balogh Botond bemutatkozott a Parmában! A 18 éves korosztályos válogatott labdarúgó végigjátszotta csapata szerdai Olasz Kupa-mérkőzését, amelyen a Parma 3–1-re nyert a másodosztályú Pescara ellen.

Az U17-es Európa-bajnokságon és az U17-es világbajnokságon is szereplő magyar játékos 2019 nyarán – Kosznovszky Márkkal együtt – az MTK-tól igazolt a Parmába. Balogh Botondot korábban többször nevezték a felnőttcsapat mérkőzésére, ám tétmeccsen most lépett pályára először.

Sőt, ott van a kezdőben a most zajló Inter elleni meccsen is! :yeah:

Lesek és kaput eltaláló lövések nyomában

Nem kellenek a gólok nekünk, elég ha megközelítik a kaput a csapatok.  Olvasd tovább


Ki kell használni az Inter nehéz helyzetét!

Nem tudok megfelelően regenerálódni a milánói játékosok.  Olvasd tovább



Nem a sablon vendég sikert választottam

Lassan egy éve, hogy megszivatott az Atalanta, eljött az idő, hogy újra megtegye! Olvasd tovább


Mészáros Ábel Facebook-oldala a forrás, már én is olvastam pár helyen, de ilyen mélyen máshol nem:



"Véget ér az Atalanta projekt???!!

Több helyről is az a pletyka érkezik, hogy Gasperini es Papu Gomez összeverekedtek. Paput egyebkent múlt heten a Midtjylland ellen mar a felidőben lecserélte Gasp, miután nem követte utasításait, az újabb infok szerint mar ekkor egymásnak estek.

A játékosok az argentin melle álltak (Duvan Zapata védte Gasperinit), es a 62 eves edző felajánlotta lemondását, amit Antonio Percassi elnök holnap az Ajax meccs után elvileg el fog fogadni.

Ilicic es Papu mar hétvégi Udinese elleni meccsen sem akartak Gasp vezetése alatt pályára lepni, a meccs a pálya alkalmatlansága miatt elmaradt.

A dolog érdekessége, hogy Gasperinivel 2 hete hosszabbítottak...

én személy szerint iszonyatosan sajnálnám, ha igy lenne vége, az utóbbi idők legnézhetőbb/szimpatikusabb futballprojektjenek, ti hogy látjátok?"


Én is nagyon sajnálnám, ha emiatt érne véget az Atalanta mostani korszaka. Nem tudhatjuk a teljes képet, de egyetlen játékos sem engedhet meg magának szerintem olyat, hogy nekimegy az edzőnek. Egy pillanat alatt megbontja az egységet a viselkedésével, nem csapatember.

Vagy csak kicsit az Ajax figyelmét akarják elterelni a derék olaszok  :D
Egyébként is néztem volna a meccset, de így meg főleg.

Lapokra akartam fogadni, de így meg főleg odadurrantok neki. Azért ha én játékos lennék, bármennyire utálnám az edzőt, azért inkább szarnék bele egy bajnokiba, mint egy ilyen BL-meccsbe. Bár majd kiderül, amúgy köszi az infót, akár igaz, akár nem.

Azert ez lehet erdekes igy. Tuti vannak paran, akik tuzbe mennenek az edzoert, es vannak, akik utaljak.
Hogy ebbol mi lesz?
Mivel az edzo rakja osszea csapatot, tobben lesznek, akik szeretik.

(Ui: egyszer megye 1-ben volt ultimatuma az edzonknek, akit szerettunk, mindenki kitette a belet a meccsen, felido 1-2 utan 5-2-re nyertunk. Azok is futottak, mint az allat, akik szombaton bulizni jartak, akkor jatszottunk a legjobban az idenyben.
Ui2: az edzo tulelte, ideny vegen meg feloszlottunk, mert kiszallt az egyetlen tamogato. De nagy buli volt.
Ui3: ezen az 5-2-es meccsen rugtam eletem egyik legnagyobb nagypalyas goljat: rugtam a jobbszelso helyerol egy szogletet, amit kifejeltek a vedok a masik oldalon. Elment a csapattarsam berugni a szogit, en setaltam befele a szoglettol atlosan, mintha a 16-os korivbe akartam volna menni.
Jott a szogi, lecsuszott a havernak, pont kapasra jott, ballal felfordulatbol kilottem a hosszu ficakot (majdnem a 16-os vonalrol, kb. az otesfeles sarka magassagaban. Ezzel lett 3-2, utana sima volt, lehetett volna 10-2 is)

A lenyeg, hogy nagyon erdekes meccs lesz.

Jó lenne, ha most nem csak kapufáig jutnának

Olaszország legjobbjai ellen rendre pontot szereztek idegenben! Olvasd tovább


Kár lenne érte, végre egy olasz csapat, ami gólokra játssza a focit és akinek jó nézni a meccseit!

Idézetet írta: Szigo Dátum december 09, 2020, 08:19:11
Mészáros Ábel Facebook-oldala a forrás, már én is olvastam pár helyen, de ilyen mélyen máshol nem:



"Véget ér az Atalanta projekt???!!

Több helyről is az a pletyka érkezik, hogy Gasperini es Papu Gomez összeverekedtek. Paput egyebkent múlt heten a Midtjylland ellen mar a felidőben lecserélte Gasp, miután nem követte utasításait, az újabb infok szerint mar ekkor egymásnak estek.

A játékosok az argentin melle álltak (Duvan Zapata védte Gasperinit), es a 62 eves edző felajánlotta lemondását, amit Antonio Percassi elnök holnap az Ajax meccs után elvileg el fog fogadni.

Ilicic es Papu mar hétvégi Udinese elleni meccsen sem akartak Gasp vezetése alatt pályára lepni, a meccs a pálya alkalmatlansága miatt elmaradt.

A dolog érdekessége, hogy Gasperinivel 2 hete hosszabbítottak...

én személy szerint iszonyatosan sajnálnám, ha igy lenne vége, az utóbbi idők legnézhetőbb/szimpatikusabb futballprojektjenek, ti hogy látjátok?"

#41 június 25, 2021, 13:47:29, Chan
Nem oszt nem szoroz Balotelli

A Monza leigazolta Mario Balotellit, volt a legutóbbi hír. A kérdés az, hogy ettől mi a fenének lett hirtelen egyenlő (háromesélyes) esélyű a Venezia elleni meccsük? Korábban leigazolták Kevin Prince Boatenget is, aki eddig nem sok mindent csinált, ramaty fizikai állapotban van, kissé túlsúlyos lett szerintem. Olvasd tovább Szigo írását, ha szeretnéd



#43 június 25, 2021, 13:53:16, Chan
Juventus győzelem 1.80-ért az Atalanta

Népszerű az SFTotóban a Juve sikere az Atalanta ellen. Szerinted bejöhet?