Serie A 2020/21

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Történelmet írt Rafael Leao, az AC Milan portugál támadója, aki 6.2 másodperc után talált be a Sassoulo elleni olasz bajnokin. Ez a Serie A történetének leggyorsabb gólja, Paolo Poggi 2001-es, 8.9 másodperces rekordját adta át a múltnak Leao.


Az NBA-ben az elmúlt év(tized)ekben nagy divat lett, hogy a játékos határoz meg mindent, úgy tűnt, hogy ezt maximálisan átveszik a labdarúgásban is. Aztán jött Papu Gómez sztorija. Megmondom őszintén, meglepődtem, hogy felmerült Gasperini kirúgása, mert ő épített szarból várat. Egy játékos nem tartotta be az edző utasítást, csapatkapitányként ellenszegült, majd még neki állt feljebb. Gómez azt mondta, megtudhatjuk majd időben a sztorit, de egyelőre még nem. Azzal azonban nem számolt, hogy ez nem az ő klubja. Bergamóban erősebb a kollektíva iránti tisztelet, mintsem az egyéni érdekek előtérbe helyezése. Kiraktak már ők jó pár problémás játékost, így Papu Gómez kénytelen volt bejelenteni, hogy távozni a klubtól (ingyen...). A gond az, hogy a szerződése 2022-ben jár le, de legyen tekintettel a vezetőség arra, hogy korábban visszautasított jó pár ajánlatot, csak azért, hogy maradhasson. Menni akar (és aláírna valamelyik milánói csapathoz), de szerintem a vezetőség nem lesz ilyen hülye.

És mi történt az ominózus dániai meccs óta? Nyertek három meccset, míg a Juventus ellen döntetlent értek el. Papu az Ajax és a Juventus ellen játszhatott, két győztes meccsen nem. Kikerült a keretből, de a csapat ugyanúgy megy tovább. Gasperini maradni fog.


Most kiderül, hogy mennyire jó a Milan!

Cristiano Ronaldo elintézi egyedül a milánói reményeket? Olvasd tovább


Behúztam a tiziket minden meccsre, remélem a sporik szépen adják majd!

Idézetet írta: oakland23 Dátum január 06, 2021, 14:57:19
Behúztam a tiziket minden meccsre, remélem a sporik szépen adják majd!
ilyenkor megteszed minden csapatnál, hogy lesz büntető? Mennyinél kell lejöjjön, hogy pluszos legyen a dolog?

ui. eddig jól halad, Inter meccsén már 1-1 büntető, illetve Romának is  :beerchug:

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum január 06, 2021, 15:35:12
ilyenkor megteszed minden csapatnál, hogy lesz büntető? Mennyinél kell lejöjjön, hogy pluszos legyen a dolog?

ui. eddig jól halad, Inter meccsén már 1-1 büntető, illetve Romának is  :beerchug:

2-es kötéseket csináltam, 15:00-ás meccsekre csak külön a belőtt tizikre, meg külön a kihagyottakra. Sajna mínuszos lett a projekt, kellett volna még egy belőtt, vagy egy kihagyott, és akkor már nagyon szép kis profit jött volna. Az Inter kihagyott tizije rögtön a meccs elején jó volt, bíztam benne, hogy valahol még egyet elkúrnak, de nem is volt túl sok büntető, és ami volt, azokat belőtték. A tét 75%-a jött vissza, de hát aki nem próbálkozik, nem is nyer.  (mondjuk nem is veszít  ;D )


Volt már, hogy szemérmetlenül nagy profitot sikerült elérni? Mondjuk jött már 4 meccs így?

Idézetet írta: oakland23 Dátum január 06, 2021, 14:57:19
Behúztam a tiziket minden meccsre, remélem a sporik szépen adják majd!


A Parma kispadján ott csücsül a 18 éves Kosznovszky Márk. Bravó :ok:

Milan 2.0: Te hiszel Berlusconiékban?

Nagy tervek Monzában, ahol Berlusconi utolsó nagy dobására készül.  Olvasd tovább